PDA

Zobacz pełną wersję : projekt KACPER pracownia DOM NA PIĄTKĘ



AniaWarm
13-06-2011, 17:54
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Razem z mężem zdecydowaliśmy się na projekt domku o nazwie kacper o powierzchni 107 m.Bardzo mały i przytulny domek przeznaczony na wąska działkę.

Niestety nigdzie nie możemy znaleźć osób które juz go wybudowały i mają jakieś doświadczenie w tym temacie.

Jeśli takie osoby istnieją na tym forum bardzo proszę o odzew.

60950

Pozdrawiam.
Ania.

johawi
11-08-2011, 19:03
Witam...
My również z niecierpliwością czekamy na jakieś zdjęcia z realizacji:)
Bardzo nam się podoba ten projekt...Spełnia nasze oczekiwania w 100%...
Ten projekt jest nowy, dodany dopiero wiosną tego roku, także na fotki możemy jeszcze troszkę poczekać...

Pozdrawiam
Joasia

Aleksandryta
11-08-2011, 19:15
Macie tak wąskie działki, że ten projekt wybraliście? Budowa 100 metrowego domu z poddaszem jest droższa niż parterowego :)
Poza tym w każdej prawie pracowni projektowej jest jakiś Kacper, więc może poinformuję, że chodzi o ten projekt

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/10639-kacper.html

johawi
13-08-2011, 21:34
Tak, to ten projekt...My mamy wąską działkę (20 m):) Domek jest bardzo funkcjonalny...Ma wszystko czego oczekujemy :) Wjazd byłby od strony pólnocnej, więc te duże okna w salonie będą świetnie spełniały swoją role:) Mnóstwo światła :) Ale się rozmarzyłam...

ma9num
21-09-2011, 15:19
Witam,
Tak się składa, ze jestem juz posiadaczem tego projektu. Moja działka ma 14metrow szerokosci!!!:) i zdecydowalem sie budowac wlasnie ten domek. Musialem dokonac pewnych zmian w projekcie tj. zrezygnowanie z okna w garazu oraz okien dachowych po stronie garazu ( w moim przypadku na szczescie jest to strona polnocna:) ). Dodatkowo powiekszylem kotlownie na dole kosztem lazienki, tak aby zastosowac ogrzewanie na ekogroszek.
Narazie jestem na etapie czyszczenia dzialki z drzew oraz uzbrajania jej prad oraz wode i kanalizacje wiec na pierwsze zdjecia z realizacji w moim przypadku trzeba bedzie poczekac do wiosny.

Nad szukaniem odpowiedniego projektu spedzilem naprawde sporo czasu i musze stwierdzic ze kacper jest optymalny jezeli chodzi o tak waska dzialke. Dla osob ktore chca troszke wiekszy domek polecalbym Ametyst http://pprojekt.pl/projekt3005-ametyst.html

pozdrawiam Kamil

johawi
06-10-2011, 18:17
My jesteśmy na bardzo dalekim etapie...Jak na razie złożyliśmy (początek września) o wydanie warunków zabudowy...Pewnie poczekamy jeszcze ze dwa miesiące...Jak będą warunki, to wtedy będziemy myśleć dalej :)
ma9num, a pod schodami zmieściłoby się małe wc (kibelek z umywaleczką)?