PDA

Zobacz pełną wersję : ogrodzenie



JoShi
29-03-2004, 14:38
Od razu na poczatku zastrzegam, ze nie mam pewnosci, czy ta wiadomosc powinna sie znalezc w tym dziale, ale nie mialam innego pomyslu.

Mam problem koncepcyjny jesli chodzi o ogrodzenie od frontu. W sposob troche nieprzemyslany zgodzilismy sie, ze zbudujemy smietnik wspolnie z sasiadem. No i sasiad wybudowal swoja polowe z klinkieru, tak jak zreszta cale frontowe ogrodzenia. Ale ja nie chce ogrodzenia z klinkieru, przynajmniej nie w 100% z klinkieru no i mam teraz dylemat... Jak pozenic ze soba klinkierowy smietnik i nieklinkierowe ogrodzenie. Marzy mi sie naturalny kamien. Moze macie jakies pomysly, sugestie, zdjecia, linki itp...

projektant
04-05-2004, 21:06

ged
04-05-2004, 22:14
Możesz zrobić ogrodzenie z kamienia naturalnego, a w niego powkładać w niektórych miejscach po dwie - trzy cegły klinkierowe. To się chyba nazywa inkrustacja. Cegły ustawione są pionowo albo poziomo w różnych miejscach, dość ładnie to wygląda. Ostatnio w jakimś kiosku z literaturą budowlaną widziałem jakieś czasopismo - periodyk "Ogrodzenia" 30 zł ! , ale przejrzeć warto.

Lesek
05-05-2004, 08:18
Zrób swoją część śmietnika z takiego materiału jak ogrodzenie, ale w takim samym kształcie jak śmietnik sąsiada. Sądzę, że będzie to dobrze wyglądało

Lesek

JoShi
10-05-2004, 10:25
Zrób swoją część śmietnika z takiego materiału jak ogrodzenie, ale w takim samym kształcie jak śmietnik sąsiada. Sądzę, że będzie to dobrze wyglądało

Wiaze mnie umowa z sasiadem. Wprawdzie tylko slowna, ale jednak...

joker_joker
27-06-2004, 23:37
[quote=JoShi]Od razu na poczatku zastrzegam, ze nie mam pewnosci, czy ta wiadomosc powinna sie znalezc w tym dziale, ale nie mialam innego pomyslu.

Mam problem koncepcyjny


Problemami antykoncepcji raczej ogrodnik nie zajmuje się :)

A kto? ty? ha ha