PDA

Zobacz pełną wersję : Rozstaw śrub a toaleta podwieszna



VUITTON
15-06-2011, 18:49
Witam, problem jak w temacie....proszę o wytłumaczenie o co chodzi z tymi śrubami? Czy kupując miskę podwieszaną rozstaw jest bardzo istotny, czy małe różnice nie mają znaczenia? Na co trzeba zwrócić uwagę?

kajmanxxl
15-06-2011, 21:26
różne firmy różne rozstawy, firmy robią to po to by tylko od nich można było kupić stelaż, oczywiście niektóre są zbliżone lub nawet takie same, trzeba to dokładnie sprawdzić zwłaszcza jak kibelek jest bardzo tani lub stelaż to często to drugie jest o wiele droższe ale inne nie pasuje,

VUITTON
19-06-2011, 13:36
Ehhhhh....stelaż montowany przez dewelopera, zabudowany .....a ja teraz szukam odpowiedniej miski do tego stależa.....:(

vadiol
19-06-2011, 13:56
Witam, problem jak w temacie....proszę o wytłumaczenie o co chodzi z tymi śrubami? Czy kupując miskę podwieszaną rozstaw jest bardzo istotny, czy małe różnice nie mają znaczenia? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Rozstaw prętów pod miskę wc wynosi 18cm . Jeżeli występują nieznaczne różnice w otworach miski , to niwelują je podkładki pod śruby .
Nie bardzo rozumiem z czym masz kłopot .

kajmanxxl
19-06-2011, 15:33
Ehhhhh....stelaż montowany przez dewelopera, zabudowany .....a ja teraz szukam odpowiedniej miski do tego stależa.....:(

ja też nie rozumiem w czym masz problem jak jest już stelaż to zmierz ile jest rozstaw śrub i w sklepie wybieraj toalety z takim rozstawem

VUITTON
19-06-2011, 19:01
a jeżeli mam rozstaw śrub 8 cm????? I jakoś nie mogę znaleźć miski, która pasuje?

kajmanxxl
19-06-2011, 20:22
a jeżeli mam rozstaw śrub 8 cm????? I jakoś nie mogę znaleźć miski, która pasuje?

Ile ???????? postaraj się zrobić fotkę bo takiego dziwoląga jeszcze nie widziałem, możesz popełniać błąd polegający na tym że śruby są na dwa rozstawy i masz je wkręcone w prawą lub lewą stronę a nie centralnie ale jeżeli nie to zapewne deweloper ma toalety za bardzo zawyżoną cenę, jest na to sposób trzeba znaleźć toaletę która ma jak najwięcej miejsca z tyłu i niech Ci jakiś ślusarz dorobi takie przejście z tego rozstawu 8cm na taki jaki będzie w tej toalecie, tylko niech szuka tej toalety ktoś kto wie jak takie przejście zrobić by miała odpowiednio dużo miejsca

edde
19-06-2011, 22:52
jaki to stelaż? producent i model?

WOJSKI
20-06-2011, 09:37
a może to stelaż do pisuaru :)