PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie spełnić marzenie Sebastiana!



telmich
16-06-2011, 17:41
Hej!

Jestem wolontariuszką katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie- zajmujemy się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Aktualnie jednym z naszych podopiecznych jest 12 letni Sebastian.

Ten pogodny Chłopak interesuje się sportem oraz komputerami. Zanim jego dzieciństwo zakłóciła choroba, sam trenował piłkę nożną, a teraz niestety pozostaje mu wirtualny świat, w którym może choć na chwilę zapomnieć o trudach leczenia. Właśnie z tą inną rzeczywistością związane jest marzenie Sebastiana- chciałby on dostać xBoxa z dodatkowym urządzeniem Kinect, by chociaż na ekranie mógł robić to, co czasowo jest poza jego fizycznymi możliwościami.

Jeżeli chcecie pomóc, możecie wpłacić środki na konto Fundacji:

Fundacja Mam Marzenie
Ul. Św. Krzyża 7
31-028 Kraków
PLN: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Z dopiskiem: Sebastian xBox o. Katowice

Potrzebne jest ok 1299zł- jednak każdy z Was może wpłacić choćby małą sumę- każda złotówka przybliża nas do realizacji marzenia! W momencie realizacji marzenia, znajdziecie się na naszej stronie jako sponsorzy Sebastiana- imiennie, grupowo, anonimowo- jak kto chce:)

przesyłam linka do strony, na której znajdziecie więcej inf dotyczących chłopca:

www.mammarzenie.org/marzyciel/8343,5,konsola-xbox-kinect

w razie pytań- piszcie:
[email protected]

pozdrawiam!