PDA

Zobacz pełną wersję : Dom drewniany w ogrodzie



Christo24
02-07-2011, 19:09
Witam!

Jako, że mam stosunkowo nieduży dom (100 metrów) muszę wybudować sobie domek w ogrodzie, w którym będzie mieściła sie moja siłownia oraz miejsce na kilka sprzętów typu kosiarka. Będę w nim przebywał 4 godziny tygodniowo.

Ma w związku z tym pytanie. Czy drewniane domki dostępne np. na allegro za ok. 5 tys. zł o powierzchni 10-12 m2 są warte uwagi czy rozpadną sie po pierwszej-lepszej wichurze? Czy muszą na coś zwrócić uwagę przy ich zakupie?

ANNNJA
05-07-2011, 13:37
w domku za 5tys. to się ledwo obrócisz a ty chcesz się "siłować"...tzn. ćwiczyć swobodnie na siłowni to i parę urządzeń Ci przecież potrzeba,
zaczynałabym szukać od ok. 15tys. za 5tys to masz ledwo porządną altanę z mebelkami,..

peter4x5
07-07-2011, 12:55
Witam!

Jako, że mam stosunkowo nieduży dom (100 metrów) muszę wybudować sobie domek w ogrodzie, w którym będzie mieściła sie moja siłownia oraz miejsce na kilka sprzętów typu kosiarka. Będę w nim przebywał 4 godziny tygodniowo.

Ma w związku z tym pytanie. Czy drewniane domki dostępne np. na allegro za ok. 5 tys. zł o powierzchni 10-12 m2 są warte uwagi czy rozpadną sie po pierwszej-lepszej wichurze? Czy muszą na coś zwrócić uwagę przy ich zakupie?

domek letni czy caloroczny?
musisz podac wiecej szczegolow, zeby dostac racjonalna odpowiedz
wrzuc kilka wymogow