PDA

Zobacz pełną wersję : projekt GOŻDZIK pracownia DOMOWE KLIMATY



izuchna
05-07-2011, 16:41
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają a dodatkowo ściskam tych, którzy coś w tym temacie napiszą!

Jak łatwo się domyśleć - buduję dom według projektu "Goździk". Od wczoraj stałam się czynnym forumowiczem, przy tym rozpoczęłam pisanie swojego dziennika budowy pt."Goździkowa historyjka, czyli nasz dom i my".
- Poszukuję osób budujących ten dom lub inne domy w stylu dworkowym, które mogłyby służyć cennymi radami i spostrzeżeniami (a pytań i wątpliwości mam z każdym dniem coraz więcej), jak również zachęcam do rozmów czy wymiany doświadczeń innych forumowiczów a w szczególności tych, którzy tak jak ja, są pozytywnie zakręceni na punkcie domów z kolumnami...

izuchna
15-04-2012, 16:36
Spory kawał czasu upłynął od mojego ostatniego postu. Dziś już stoi mój wymarzony i długo oczekiwany dom. Jeszcze w nim nie mieszkamy, ale już coraz bliżej nas ten wielki dzień. Jesteśmy obecnie na etapie tynków wewnętrznych oraz ciągłego jeżdżenia po sklepach za tym i za tamtym. Choć to dopiero początek prac wykończeniowych a ja już jestem przerażona kosztami, jakie przy tym idą. Już mam świadomość, że z wielu rzeczy o których marzyłam i planowałam, nie będę mogła mieć a z jeszcze niektórych będę musiała wkrótce zrezygnować - ALE PRZECIEŻ NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO! - PRAWDA?
A oto mój dom
http://img823.imageshack.us/img823/9784/img0571av.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/8893/img0499b.jpg
http://img829.imageshack.us/img829/7601/imag0166c.jpg

izuchna
15-04-2012, 17:00
Jesteśmy teraz na etapie szukania taniego i w miarę pasującego ogrodzenia (do naszego dworkowego stylu domu), ale niestety okazuje się, że nic takiego nie znalazłam, już wątpię czy coś taniego, ładnego i porządnego istnieje dla "zwykłych śmiertelników z cienkim portfelem":eek:.
- Może ktoś z Was podsunie nam jakiś pomysł - będę wdzięczna za każdą radę :).
Pozdrawiam

Elfir
15-04-2012, 22:06
drewniane sztachetki?

Kolbe
24-04-2013, 21:54
[QUOTE=izuchna;5328713]Jesteśmy teraz na etapie szukania taniego i w miarę pasującego ogrodzenia (do naszego dworkowego stylu domu), ale niestety okazuje się, że nic takiego nie znalazłam, już wątpię czy coś taniego, ładnego i porządnego istnieje dla "zwykłych śmiertelników z cienkim portfelem":eek:.
- Może ktoś z Was podsunie nam jakiś pomysł - będę wdzięczna za każdą radę :).
Pozdrawiam

Ostanio w markecie budowlanym widziałem w miarę tanie ogrodzenia różnego rodzaju.
ps. Mogła by Pani opisać jak wyglądała struktura posadzki ? Własnie się do niej przymierzam.
Irek

Kolbe
30-05-2013, 08:36
Witam serdecznie pani Izo.

Też buduję goździka, czy mogłaby mi Pani podać numer telefonu , mam kilka pytań odnośnie budowy. Z góry dziękuję za pomoc. Ewentualnie podaje swój adres : [email protected] , proszę się odezwać , nie miałem dotąd okazji porozmawiać z kimś kto buduje ten dom a to duża pomoc.

pozdrawiam

Ireneusz grochowski

Kolbe
29-04-2014, 07:23
Dzień dobry !

Byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie zdjęć ogrodzenia posesji, która jest zapewne już ogrodzona, była by to dla mnie duża pomoc przy budowie ogrodzenia.
Pozdrawiam !