PDA

Zobacz pełną wersję : Montaz brodzika pod kabine prysznicow?...



Rafal_C
01-04-2004, 08:13
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pytanie: jak zamontowac brodzik pod kabine prysznicowa? Jest to akrylowy brodzik o wysokosci 16cm. Zastanawia mnie jedna sprawa: z instrukcji do tego brodzika wnioskowac moge, ze wystarczy na polozona juz glazure i terakote polozyc brodzik, zmontowac z syfonem i obkleic silikonem?? :roll: Troche nie chce mi sie wierzyc ze to wystarczy. A pozatym taka wysokosc (moze trzeba jakos wpuscic brodzik w zalewke na styropian i dopiero polozyc terakote i glazure)? Naprawde nie wiem jak mam to zrobic by bylo dobrze. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za podpowiedzi.
Rafal

Wiech
05-04-2004, 14:44
Myślę ze jest to brodzik ze stelażem ze styropianu.Jeżeli tak jest,to wystarczy przykleić stelaż do podlogi ,zasilikonować krawędzie i będzie OK.W celu łatwiejszego dostępu do syfonu kup syfon czyczczący z góry.Pozdrawiam Wiech.

Rafal_C
06-04-2004, 08:15
Tak właśnie jest to brodzik za stelażem ze styropianu. Zastanawiałem się tylko czy wystarczy samo przyklejenie brodzika do podłogi (tu chodzi o podłogę bez terakoty czy moze byc na terakotę?).

Wiech
06-04-2004, 15:05
Może być na terakotę jak i bez niej.Wydaję mi sie że łatwiej na terakotę,będziesz miał mniej docinania kafli.Pozdrawiam Wiech.

Karol N.
06-04-2004, 15:31
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pytanie: jak zamontowac brodzik pod kabine prysznicowa? Jest to akrylowy brodzik o wysokosci 16cm. Zastanawia mnie jedna sprawa: z instrukcji do tego brodzika wnioskowac moge, ze wystarczy na polozona juz glazure i terakote polozyc brodzik, zmontowac z syfonem i obkleic silikonem?? :roll: Troche nie chce mi sie wierzyc ze to wystarczy. A pozatym taka wysokosc (moze trzeba jakos wpuscic brodzik w zalewke na styropian i dopiero polozyc terakote i glazure)? Naprawde nie wiem jak mam to zrobic by bylo dobrze. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za podpowiedzi.
Rafal

Sprawdz czy brodzik mimo stelazu ze styropianu nie siada po ciezarem ciala. Ja dzieki wczesniejszemu ostrzezeniu na forum przetestowalem swoj u musialem wykombinowac od srodka dodatkowe podporki. Co prawda moj brodzik jest wypelniony fabrycznie czyms takim jak pianka montazowa do okien.
Karol N.

Ryszard1
06-04-2004, 22:24
a ja pod swoj brodzik, ktory byl na takich metalowych nozkach oraz listwach przysciennych dodatkowo dalem kilka nozek z polbruku,

jankowski
21-04-2004, 19:50
Witam ja mam trochę inny sposób na montaż brodzika.
Ustalam wysokość brodzika.
układam cegły na beton
na to kładę placki betonowe
kładę folię żeby brodzik nie mniał kontaktu z betonem
odciskam brodzik poziomuję go
czekam aż beton sciągnie
zdejmuje brodzik zdejmuję folie daję troche pianki
kładę brodzik dociskam to jakimś ciężarem
jak wyschnie to obmurowuję
żaden stelarz temu nie dorówna
a o uginaniu nie ma mowy