PDA

Zobacz pełną wersję : czy wiecie dlaczego znikają albumy w onecie?



zone
01-04-2004, 11:23
nie wiem co jest grane, ale kilkukrotnie zniknęły mi zdjęcia, które zamieściłam na forum i musiałam je wstawiać, a dzisiaj okazało się, że w onecie nie ma mojego albumu, wiecie może o co chodzi? :-?

Agata i Darek
01-04-2004, 12:11
Nasz album też znika regularnieie ,zakładalismy go od nowa już 17 razy i ciągle to samo .Najpierw znika kilka zdjęć a potem cały album .Wyjatek stanowią weekendy ,ponieważ wtedy wszystko jest na swoim miejscu . Nie mamy już sił z tym walczyć może ktoś wie gdzie w innym miejscu można podobny album założyć ? :(

zone
01-04-2004, 12:14
to jest okropne, juz myślałam że kryją się za tym konieczności opłat, albo inne układy, dołączam sie do prośby o podpowiedzenie innej, bardziej stabilnej i wiarygodnej lokalizacji do zakładania albumów.

Uller
01-04-2004, 12:50
Najprawdopodobniej nie były to twoje zdjęcia, a rysunki lub schematy. Takie rzeczy sa cenzurowane przez moderatorów onetu.

zone
01-04-2004, 13:10
były tam również zdecydowanie moje zdjecia :evil:

Uller
01-04-2004, 13:27
były tam również zdecydowanie moje zdjecia :evil:
A to przepraszam, sam nie wiem co może być w takim razie grane.
I ja również opowiadam się za znalezieniem jakiegoś miejsca do przechowywania naszych zdjęć. Może redakcja wyjdzie nam naprzeciw?

Wowka
01-04-2004, 13:48
Zgodnie z regulaminem Onetu, kasowane są albumy których użytkownicy nie logują się (w fotoalbumach) przez okres (i tu nie pamiętam) 3 lub 6 miesięcy.
Niemniej fakt 17 -krotnego zakładania fotoalbumu jest dla mnie zagadką. Może nastąpił jakiś techniczny błąd użytkownika :(

zone
01-04-2004, 13:50
to dziwne, bo logowałam się codziennie przez ostatni tydzień :( cos niespójną politykę mają... ale trudno juz "moja noga" tam nie postanie :evil:

Agata i Darek
01-04-2004, 14:29
My też się tam logujemy zdjęcia są naszego domu robione przez nas w jpg. Wczoraj wieczorem zakładalismy album od nowa i dziś do tej godziny dwóch sztuk zdjęć brakuje . PONAWAIAMY PYTANIE GDZIE INDZIEJ MOZEMY UMIEŚCIĆ TE ZDJĘCIA ?

TASIJA
24-05-2005, 14:15
Agata i Darek
Może lepiej poprosić jakiegoś znajomego webmastera
- zrobi Wam prostą stronkę..(bezpłatnie...jak dobry znajomy.. :wink: )
Ja swoją "z budowy" będę robić wkrótce...jak będzie co pokazać,
bo dopiero ruszam...z budowaniem
Pozdrawiam

TASIJA
24-05-2005, 14:17
Agata i Darek
Może lepiej poprosić jakiegoś znajomego webmastera
- zrobi Wam prostą stronkę..(bezpłatnie...jak dobry znajomy.. :wink: )
Ja swoją "z budowy" będę robić wkrótce...jak będzie co pokazać,
bo dopiero ruszam...z budowaniem
Pozdrawiam

dimas
27-05-2005, 11:11
Na album proponuje stronke www.photosite.com pobierasz mały programik z którego masz przeglądarke z której bezpośrednio wysyłasz fotki na stronke (znajomośc angielskiego) a wygląda to tak: http://www.dimas.photosite.com/krabii/

SławekD-żonka
30-05-2005, 07:51
Zgodnie z regulaminem Onetu, kasowane są albumy których użytkownicy nie logują się (w fotoalbumach) przez okres (i tu nie pamiętam) 3 lub 6 miesięcy.

W fotoalbumach czy na poczcie, ja wiem, że trzeba sie logować na poczcie, mam taki jeden album, którego nie edytuję juz prawie 2 lata, a na pocztę loguję się na bieżąco i wszystko gra.

SławekD-żonka
30-05-2005, 08:51
Z regulaminu (http://foto.onet.pl/1064661,0,824,porady.html)

8. Onet.pl zastrzega sobie prawo do:
a. okresowego wyłączania serwisu Albumy Foto.onet.pl bez uprzedzenia;
b. zmiany i korekty danych wpisanych w polach opisujących zgłaszane zdjęcia;
c. natychmiastowego skasowania każdego zdjęcia w albumach, bez uprzedzenia, w wypadku naruszenia przez użytkownika postanowień regulaminu;
d. skasowania, w sytuacjach wyjątkowych, całej zawartości serwisu Albumy Foto.onet.pl;
e. zaprzestania świadczenia usług, po uprzednim powiadomieniu użytkowników na stronach serwisu Albumy Foto.onet.pl.
[...]
17. W wypadku rażącego naruszenia zasad redakcja serwisu Albumy Foto.onet.pl może bez ostrzeżenia usunąć wybrane lub wszystkie albumy użytkownika wraz z zawartością....

W tym regulaminie foto nie ma nic nt logowania, natomiast pkt 8 regulaminu poczty wszystko wyjaśnia:

8. Jeśli użytkownik konta nie logował się do niego w żaden sposób przez 90 kolejnych dni, Onet.pl ma prawo do usunięcia nieużywanego konta wraz z zawartością.