PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi



aisa222
15-07-2011, 20:38
Witam ślicznie i od razu mówie co mi na serduchu leży. Otóż na załączonym obrazku widać drzwi

http://img9.imageshack.us/img9/5472/azienka40.jpg

Te drzwi są do łazienki i nie chcę ich wymieniac ponieważ, jak się domyślacie, wszystkie mam takie.
Drzwi, jak widać, zostały przesunięte w lewo. Pierwotnie były bardzo blisko ściany i na tej ścianie nic sie nie działo :D
Ale jak to zwykle przy remoncie czasy nastały inne i na tej właśnie ścianie będzie umywalka. I tutaj mam do Was prośbę o jakąś inwecje twórczą, bo średnio mi się uśmiecha paradować przed oszklonymi drzwiami. Znając Waszą pomysłowość oddaję sprawę w dobre ręce :D
Tak mi przyszło do głowy czy może nie zasłonić szybek jakimiś matami/bambusem/deseczkami. Mogę też zamówić np roletę (taką jak do okna) ale czy to będzie fajnie wyglądało?? Jest też opcja dorobienia tego fragmentu ale boję się, że różnica w kolorze drewna będzie bardzo duża.
Doradźcie coś plisssss :)

Elfir
18-07-2011, 14:36
a szybek nie mozna wymienić na bardzo matowe? Lub podkleić je folia matującą?

2112wojtek
19-07-2011, 10:35
Podklejenie szyby ornamentowej matową folią może być problematyczne. Nawet lewa strona nie jest w niej równa na tyle , żeby trzymać mocno i estetycznie folię.
Najlepiej taką szybę wypiaskować , lub ew. pomalować specjalną do tego celu farbą.

aisa222
20-07-2011, 20:08
Elfir wszystkie drzwi mam takie same :/ a co za tym idzie z taka samą szybką - myślisz, że gdybym w tych jednych wymieniła na inną to by to ładnie wyglądało??
A co sądzisz np. o rolecie choćby "dzień-noc" założonej od wewnątrz łazienki??

2112wojtek nie słyszałam o takich farbach - możesz dać jakiś przykład??