PDA

Zobacz pełną wersję : Założenie Hyde Parku - porządkowanie listy.



bogo
13-11-2001, 20:51
Drodzy Państwo. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na zaglądanie do Forum, a niestety to go wymaga. Zauważyłem, że ogromnie przybrało ono na poczytności. To dobrze, ale połowę czasu i pieniędzy tracę zapewne jak i inni na czytanie głupot. Daleki jestem od propozycji wprowadzenia cenzury, ale może by redakcja założyła jakąś osobną grupę pod tytułem Budowlany Hyde-Park lub coś w tym stylu. Budowlaniec i jego Anonnimowy wielbiciel lub wielbiciele mogliby sobie właśnie tam pogadać. Są w sumie śmieszni, ale kto by ich nie miał ochoty czytać nie musiałby tego robić. Też używam czasami ostrego języka, ale nie robię tego Anonimowo jak np. moje polemiki z Długim, i raczej na konkretny temat (tak apropo Długi też ma chyba ważniejsze sprawy na głowie niż przesiadywanie całymi wieczorami na Forum). Tak więc gorąca prośba do redakcji o utworzenia takiego kącika. Uporządkuje to listę.
Sprawa druga powiązana niejako z poprzednią. Chodzi o kącik związany jak nazwa wskazuje z powodzią. Sam tam pisywałem nie na temat, ale faktycznie zrobiła się z tego druga lista "wymiana doświadczeń". Może tematy się tam znajdujące można by przenieść. Tak trzeba zaglądać i tu i tam szukając w sumie tego samego - listy "wymiana doświadczeń".
Czekam na słowa poparcia od użytkowników, anonima złośnika w to włączając. Pozdrawiam.

Redakcja
14-11-2001, 11:02
Zamierzamy posty z Forum powodziowego przenieść do "Wymiany doświadczeń". Pomysł z Hyde Parkiem jest bardzo ciekawy. Rozważymy go. Pozdrawiamy.
Redakcja

17-11-2001, 12:45
Kolejny rekordzista mądrala, można by jeszcze otworzyć kącik dla przemądrzałych. Ale muszę przyznać że ten Hyde Park to dobry pomysł. Wcale nie chcę żeby na siłę czytał ktoś moje wypociny.

KAS01
05-09-2005, 20:24
...rekordzista ....

:D Niezłe kiedyś były rekordy. Teraz to niektórzy produkują tyle postów chyba w jeden dzień.

klucznik
05-09-2005, 20:33
:D Niezłe kiedyś były rekordy. Teraz to niektórzy produkują tyle postów chyba w jeden dzień.

hehe no tak, ale wiesz co jest w tym najsmutniejesze.. tyle gadamy jak uporzadkowac to forum, pojawiaja sie pomysły i co ?
i ni co
pomysł z hyde parkiem jak najbardziej trafiony, mozna bys sobie pogadac o wszystkim i o niczym.
no ale widac ze Redakcje nie pali sie do nowych pomysłów ( pomysł z 2001 do dzis sie nie doczekał realizacji )

KAS01
05-09-2005, 20:36
Wg mnie, to taki Hyde Park już jest. Ja go widze w Klubie Budujących.

klucznik
05-09-2005, 20:43
Wg mnie, to taki Hyde Park już jest. Ja go widze w Klubie Budujących.

ta tylko do klubu trzeba "nalezeć"
być na mapce i inne taklie głupoty, a broń boze jak ktos mieszka w górach odezwie sie do kogoś na pomorzu.

Rozmowy w klubie maja to do siebie ze w jednym klubie nikt nie wie co sie dzieje w drugim.
Zresztą, co mnie to obchodzi, i tak nie mam zamiaru z nikim sie integrowac :)