PDA

Zobacz pełną wersję : Koher



inwestor345
17-07-2011, 19:03
Witam.

Poszukuję informacji na temat systemu Koher - jestem zainteresowany opiniami o systemie.

Co ciekawe w internecie system ten prawie nie istnieje:

Strona www marna,
Forum nie aktualne,
Brak możliwości pobrania aktualnej dokumentacji (co prawda jest "coś" do pobrania ale od 2 lat nie aktualne),
Brak opinii i komentarzy (jedynie na forum muratora znalazłem jakieś info, ale też skromne),


Jest to to dla mnie mocno zastanawiające jak na firmę nowoczesnych technologii (zrozumiałbym pewnie w przypadku krawcowej, choć i tu www to podstawa)...

Praktycznie w necie nie ma opinii ani dobrych ani złych (pomijam informacje handlowe których też jest mało), jak na firmę która istnieje kilka lat to aż dziwne, że nikt nie skomentował tego systemu publicznie...


Czy ktoś z Was miał kontakt z tą firma i może podrzucić kilka opinii??

domek.2010
07-08-2011, 08:51
Jeśli jest Pan z Trojmiasta to napewno sporo dowie się Pan w PATRONIC ze Szczecina.

szymon321
14-10-2011, 14:45
Jeden z moich klientów miał kontakt, biznesowo firma stoi całkiem nieźle, Patronic robi im trochę reklamy, sami dużo potrafią pomóc, robią niezłe szkolenia dla instalatorów (byłem, słuchałem, zadawałem pytania, bardzo profesjonalna obsługa). Wszystko wygląda full profesjonalnie, design produktów widocznych dla "człowieka" moim zdaniem jest nowoczesny i elegancki, podobno z tego powodu jest drogi, jednak to nie moja opinia. Ten klient pokusił się o instalację systemu we własnym domu, urządzenia działały bez większych usterek (chyba raz chyba coś po burzy padło), jednak jak klient chciał zaprogramować jakaś bardziej zaawansowaną funkcję to mimo pomocy serwisu nie dało się tego zrobić lub to nie działało. Później okazało się że trzeba poczekać na nową wersję oprogramowania, która będzie już zaraz. Po pół roku nowej wersji ani widu ani słychu. Od roku serwis firmy nie potrafi nadal zdiagnozować na czym polega problem. Nie są dostępne narzędzia do śledzenia działania systemu, nikt nie potrafi odpowiedzieć dla czego dana lampa się otwiera w danej chwili a np nie gaśnie kiedy powinna. Wiem że firma sama z siebie instaluje ten system w budynkach większych niż domy i jakoś to pracuje, mam wrażenie że dostęp do poufnych danych dotyczących produktów firmy jest tutaj kluczowy.
Ja się tylko cieszę że nie podjąłem się instalacji tego sprzętu u klienta, w każdym razie we własnym domu, nie zamontowałbym tego systemu.