PDA

Zobacz pełną wersję : Catalpa Nana szczepiona gdzie dostanę?



Damro
18-07-2011, 00:27
Gdzie dostanę to cudo,szperałam po necie i jedynie znalazłam ale odmianę Aurea,czy ktoś wie gdzie to cudeńko dostanę?

Elfir
19-07-2011, 21:54
na przykład tutaj:
http://www.szmit.pl/p/?co=oferta&t=&show=1492&show_group=Catalpa&lang=pl&sort=2#1492

Damro
30-07-2011, 00:15
na przykład tutaj:
http://www.szmit.pl/p/?co=oferta&t=&show=1492&show_group=Catalpa&lang=pl&sort=2#1492

Czy naprawdę nikt nie naciął się na tą catalpę nana szczepioną oferowaną w sprzedaży?Codziennie cisnę kompa w poszukiwaniu i nigdzie nima,tylko odmiana Aurea.

Elfir
30-07-2011, 00:38
Coś źle się ciśniesz, skoro nawet nie potrafisz otworzyć i przeczytać tekstu z wklejonego linka :/

Od reki mam kilkanaście adresów szkółek produkujących formę Nana. Podałam linka tylko do pierwszej z brzegu.
Ale jak nie potrafiłeś znaleźć informacji w tym co przesłałam, nie ma sensu podawać czegoś innego.

Damro
30-07-2011, 23:57
Ja się nie cisnę,zanim zadam pytanie na forum to wcześniej sama przeszukuję na necie,na tej stronie szkółki co podałaś też wcześniej byłam lecz nie jest ta oferta skierowana do mnie bo tam jest tylko sprzedaż hurtowa,musiałabym zakupić najmniej 200 drzewek,niewystarczy wystukać w wyszukiwarce nazwę rośliny i już,najczęściej jest że niema w chwili obecnej w sprzedaży bądź nieprowadzą sprzedaży wysyłkowej.Zadałam to pytanie bo może ktoś natknął się niedawno lub kupił.

Gosiek33
31-07-2011, 06:03
Widziałam u Grąbczewskich w Henrykowie pod Piasecznem

Elfir
01-08-2011, 00:28
damro - nadal twierdzę, że źle szukasz :>. Podałam pierwsza lepsza szkółkę, bo nie napisałaś szczegółów i wymagań odnośnie robienia zakupów.
W Poznaniu detaliczną sprzedaż prowadzą np. Byczkowscy i mają Nana w ofercie.
Poza tym starczy napisać do szkółki, które konkretnie centra ogrodnicze zaopatrują i zamówić poprzez centrum ogrodnicze jeden okaz.

Aha i Szmit ma sprzedaż detaliczną na miejscu.

Trzeba było napisać, że szukasz szkółki w pobliżu miejsca zamieszkania (ale skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz?) albo w sprzedaży wysyłkowej.