PDA

Zobacz pełną wersję : Wypozyczalnie narzedzi



xrrr82
01-04-2004, 19:30
Czy korzystacie z wypozyczonych narzedzi ? Jesli tak to z jakich ?
Ja zastanawiam sie nad wypozyczeniem betoniarki......:)

wega
01-04-2004, 19:43
Jeżeli mogę Ci radzić, kup używaną betoniarkę, będzie Ci potrzebna przez cały okres budowy aż do zagospodarowania placu budowy (np: podjazd, różne wylewki itp.). Potem możesz ją odsprzedać, może nawet bez straty. Wyjdzie Ci napewno taniej niż w wypożyczalni.

Pzdr.

mdzalewscy
01-04-2004, 19:49
to zależy jak ją będziesz używał, jak masz coś tam zalać na trochę to możesz wypożyczyć, albo lepiej pożyczyć, ale jak masz zamiar więcej jej używać, np. ja rozpoczeta budowa i przez najbliższe 3 lata będę ją używał do moich samodzielnych prac przydomowych, to lepiej kupić używaną nawet niedużą, potem odsprzedać i w sumie za podobne pieniądze ją sprzedaż za jakie kupiłeś. Nabyłem w dobrym stanie 80 litry za 500zł, poużytkuje trochę przez 3 lata i odsprzedam za podobną kasę...i nie będe pożyczał, albo kogoś prosił

PAJONK
02-04-2004, 06:32
racja - popieram, kup używaną

Metal
02-04-2004, 06:37
Ja wypożyczałem zagęszczarkę i dużą wiertarkę, jak potrzebowałem wykuć sporą dziurę w ścianie fundamentowej z dobrej jakości bloczków betonowych. Ale są to sprzęty potrzebne chwilowo. Jeżeli chodzi o betoniarkę, to popieram przedmówców.

jatoja
02-04-2004, 07:21
wypożyczam czasem jakiś sprzęt którego potrzebuje na jeden dzień (glebobryzarka, zagęszczarka) lub taki którego nie mam gdzie przechwywać ( przyczepka samochodowa) ale betoniarka potrzebna na dłuzszy czas sie po prostu nie opłaca...
Miałem wypożyczyć piłę spalinową - ale okazało się że wypożyczenie na 8 dni to tyle samo co zakup nowej...;)

Uller
02-04-2004, 07:50
Ja wypożyczałem jedynie wibrator do betonu i zagęszczarkę na podsypki. Urządzeń tych potrzebowałem jedynie na jeden dzień.