PDA

Zobacz pełną wersję : "Bziabzia" komentarze do dziennika Alice



alice
02-04-2004, 21:24
W tym wątku postaramy się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania, konstruktywną krytykę :wink: podziękować za cenne rady.
Zapraszamy do wymiany poglądów 8)

Kasia, Tadek/Wojtek, Alusia

mik99
02-04-2004, 22:14
Brawo, będę czytał i uczył się razem z Wami.

mik99
02-04-2004, 22:22
Dawno tak dobrego języka na forum, gratuluję nie tylko stawiania czoła przeciwnością moi Przyjaciele, ale również lekkiego pióra. Czyta się na prawdę z przyjemnością.
Mam skromną prośbę osobistą o fotki z cyfraka-cudaka

mik99
03-04-2004, 21:15
Kasiu/Wojtku, dziennik się rozwija i fotki są, szkoda tylko, że będąc w czwartek nie zajechałem do Was.
Mam pytanie:
1.Beton, 2. Stal - cena + konkretnie o namiary tez proszę. Z pewnością Kasia wysondowała najlepsze rozwiązanie, poszedłbym waszym tropem.

pozdrowienia :wink:

Teska
04-04-2004, 10:05
Alice


fajnie,ze zdecydowaliscie sie na pisanie dziennika....czekam na c.d

Pozdrawiam :)

magi
04-04-2004, 16:57
i jakie tempo :o
oby tak dalej :D

alice
04-04-2004, 18:38
MIK, Teska, Magi dzięki za miłe słowa. :D Jak widzicie z samego dziennika ja jestem tą osobą od załatwiania spraw ,a mój małżonek od pisania o nich :wink: .Czyli wszystko tak jak powinno być zgodnie z naszymi zawodami i predyspozycjami.

KAsia

Rethman
04-04-2004, 20:42
Bardzo fajnie się czyta :D ( sama pamiętam jak byłam nakręcona- zakręcona budową, andrenalina lepsza niż bungee :wink: ) , z ładnymi kolorowymi fotkami . SUPER!!! Doklejam się do innych śledzących Waszą budowlaną przygodę ! Trzymajcie się ! Życzę tylko pozytywnych wrażeń i prawdziwych fachowców ! Do miłego ..., mniemam zobaczenia! :D

am
05-04-2004, 08:42
Witajcie - gratulacje z okazji rozpoczęcia dziennika.
Pozdrowienia
am

anna99
08-04-2004, 17:52
Gratulacje!!!
Praca wre, czyta się wspaniale (ja tak nie umiem, więc dziennika nie mam). Zdjęcia rewelacyjne!!! miło mi poznać mika99 (na zdjeciu), z którym często "wymieniamy" uwagi. Życzę wszystkiego dobrego!!!

Ivonesca
09-04-2004, 12:48
ale jesteście szybcy !!!!! nieźle nastukaliście ;-)...czytałam i czytałam....a jak już przeczytałam to czekam z niecierpliwością na cd :-)

pozdrawiam

Moira
09-04-2004, 13:11
Ja też się cieszę. Kolejna zajmująca super nowela budowlana. :lol:

jackus
25-04-2004, 13:19
Alice No ja rozumiem, że budowa, że brak czasu itd ale dopisz coś do dziennika. Jakieś newsy, doświadczenia. Normalnie czekam i czekam :oops:

Ewa Wójcik
02-05-2004, 22:35
Witam, tak jak przedmówcy też za jednym zamachem przeczytałam Twoją "nowelę" zwłaszcza, że miesiąc temu kupiliśmy działkę w Jabłonnie w szczerym polu przy ul. Chotomowskiej (no, w niedalekiej odległości od samej drogi) i uczymy się z tutejszych "lektur" co robić dalej, żeby się przyuczyć do "zawodu" - inwestor. Chciałam zobaczyć lokalizację grupy chotomowskiej, bo mam blisko ale klikając w kwadraciki na mapce nic mi nie wchodzi. Czy coś robię nie tak?

mik99
04-05-2004, 21:57
Kasia, Tadek proszę o nowości z budowy :wink: !


Witam, tak jak przedmówcy też za jednym zamachem przeczytałam Twoją "nowelę" zwłaszcza, że miesiąc temu kupiliśmy działkę w Jabłonnie w szczerym polu przy ul. Chotomowskiej (no, w niedalekiej odległości od samej drogi) i uczymy się z tutejszych "lektur" co robić dalej, żeby się przyuczyć do "zawodu" - inwestor. Chciałam zobaczyć lokalizację grupy chotomowskiej, bo mam blisko ale klikając w kwadraciki na mapce nic mi nie wchodzi. Czy coś robię nie tak?
Nie wszyscy mamy pozakładane już własne stronki w necie , ale trochę czasu wolnego (jesienią pewnie) i będzie grało. zapraszam do klubu naszej grupki każdy pomoże... :P

pawel i renia
19-05-2004, 23:23
czołem :D
serdecznie prosimy o worek RAD jak tu zacząć,jakie kroki poczynić,i co po drodze załtwiać by muc zostać jadnym z was DUMNYCH WŁAŚCICIELI swego miejsca na ziemi.
cel w tym roku mamy prosty :wink: ziemia <jabłonna,Dombrowa chotom.albo ..........>
serdecznie dziękujemy i będziemy w czuwaniu na forum :wink:

alice
21-05-2004, 10:19
Wreszcie uzupełniłem nasz dziennik budowy
Przepraszam za zwłokę, ale..... (jak przeczytacie dziennik to skojarzycie dlaczego).
Ci co buduja wiedzą o co chodzi, a Ci co dopiero się szykują, przeżyją to na własnej skórze :lol:
Na dodatek, po sprzedaży mieszkania stracilismy na kilka tygodni dostęp do netu (pracy nie liczę, bo - przynajmniej w moim przypadku - nie mam praktycznei szans wejść na dłużej niż kilka minut dziennie).
No ale dorobiliśmy się z braku laku neostrady u teściów więc sytuacja powinna się poprawić.
Pozdrawiam.

Ivonesca
21-05-2004, 11:29
no nie było Was nie było...ale teraz idziecie jak burza :D fajnie że dopisany cd. Trzymam kciuki za następne etapy i pozdrawiam

alice
21-05-2004, 11:44
Ivonesco

Dzięki za miłe słowa. :lol: :lol:

Kasia

jackus
21-05-2004, 11:59
Ciąg dalszy budowa story przeczytałem w kilka minut
Chciałoby się powiedzieć - jednym tchem...
To kawał(ek) dobrze skrojonej fabuły.
Jestem pod wrażeniem i treści i determinacji na placu boju.

Do soboty

Jacek

Wojciech_B
21-06-2004, 02:13
Hejka!
Zarejestrowałem sie tylko po to, żeby napisać, że sie obijacie z dziennikiem budowy :D. Ostatni wpis miesiąc temu...
Pozdrowionka z Gorlic dla całej rodzinki!
Wojciech

mik99
21-06-2004, 06:03
Hejka!
Zarejestrowałem sie tylko po to, żeby napisać, że sie obijacie z dziennikiem budowy :D. Ostatni wpis miesiąc temu...
Pozdrowionka z Gorlic dla całej rodzinki!
Wojciech

Popieram
I czekam :wink:

alice
01-09-2004, 13:33
Dobra, dobra. Już - tzn. po ponad 3 miesiącach - uzupełniłem. Ale chyba było warto poczekać :roll: :lol:
Pozdrawiam wiernych czytelników
T/W

izat
01-09-2004, 18:16
Kasiu i Wojtku :)
gratuluję ogromnych postępów na budowie
i życzę powodzenia w dalszych pracach
przyjemnie jest popatrzeć jak domek Wam rośnie
a zwłaszcza na własne oczy :wink:
pozdrawiam Was gorąco

alice
01-09-2004, 20:29
Dzięki Iza za miłe słowa i zapraszam w każdej chwili do dalszego oglądania budowy.Życzę Ci szybkiego powrotu do prac............ :lol:

Kasia

magi
03-09-2004, 11:44
Domek piękniasty :D a dziennik czyta się z przyjemnością.

Fajny pomysł z tym "podtarasiem" na drewno.

Życzę wszystkiego dobrego Waszej rodzince :P

magi
03-09-2004, 12:01
Domek piękniasty :D a dziennik czyta się z przyjemnością.

Fajny pomysł z tym "podtarasiem" na drewno.

Życzę wszystkiego dobrego Waszej rodzince :P

alice
04-09-2004, 14:59
Domek piękniasty :D a dziennik czyta się z przyjemnością.

Fajny pomysł z tym "podtarasiem" na drewno.

Życzę wszystkiego dobrego Waszej rodzince :P

Dzięki Magi za miłe słowa.
Pomysł ze składzikiem na drewno to taki chwilowy przebłysk "geniuszu" :roll: :wink:
Trudno nam było zaakceptować fakt, że tyle przestrzeni zostanie bezpowrotnie zamurowane. I jeśli nawet finalnie, składzik nie będzie wykorzytywany wyłacznie na drewno, to zmieszczą się tam też jakieś inne graty ogrodowe, które np. sezonowo będę musiały być zdjęte z wolnego powietrza.
Pzdr
T/W