PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o tej firmie ?



kaktus24
28-07-2011, 16:12
Witam
Planuję zakupić dom który robią w fabryce i składają na miejscu w 1,5 msc do stanu zamkniętego z oknami grzejnikami kominem gazowym bramą garażową i drzwiami frontowymi razem z płytą fundamentową. Efekt końcowy z zewnątrz taki jak na projekcie jedynie co bym zmienił to izolację styropianową na 10 lub 15.

Co sądzicie o takim domku :

http://www.domymax.pl/domy/projekt/14/max-9-z-garazem

mam nadzieję że nie robię reklamy :P

Czy ktoś korzystał z ich usług ? Ew coś słyszał itp ?? Pokazywali ich w tvn turbo w programie polak potrafi.

Opinie mile widziane

zbyszek57
28-07-2011, 21:24
kilka pytań- konstrukcja ścian? czyli tzw przekrój....oraz ,, ILE za montaż.. bo znam firmy, ktore maja tanie domy ale i transport kosztuje i nadzór i montaż i pracownicy i kwatery i przyłącza i osprzęt i ect...
dodaj piec..dodaj szambo dodaj studnie, osprzet w domu i inne i dostaniesz cene końcową..ktora byc moze nie bedzie juz tak atrakcyjna...

kaktus24
03-08-2011, 20:20
Jeśli chodzi o kontrukcję ścian to na ich stronie jest to pokazane jak to wygląda. Montaż jest w cenie, jedynie policzyli mi 23 000zł za transport z bielska do tarnowa czyli w sumie 228tys, z tego co mi się wydaje to to jest to cena już za wszystko. Te 23tys za transport to pewnie i w tym wliczone jest albo dojazd pracownikow na plac budowy albo jak gdzies dalej to i nocleg.

Wiem że przyłącza, piec i wykończenie domu też kosztuje :P Ale odrazu szukam działki z mediami na działce. Chociaż takiego domu nie da się wybudować tradycyjnie w takiej cenie a przede wszystkim w takim czasie.

Chociaż nie pytałem ile wyniesie cena tylko czy ktoś z forumowiczów już korzystał z tej firmy :P Ale szukając w necie znalazłem odpowiedź :) Ale mimowszystko dzięki za zainteresowanie :)

Pozdrawiam

zbyszek57
03-08-2011, 20:30
powodzenia...

Kaina
19-12-2011, 16:06
jeśli mogę się wtrącić, widziałam taki dom na placu budowy jak go ee składali? Budowali? I osobiście natychmiast mi się odwidziało. Zanim się zdecydujesz poszukać możliwości zobaczenia domu np rok po budowie. Dobra firma sama powinna wysłać do domów swoich klientów;)

butynski
19-12-2011, 18:59
Co sądzicie o takim domku :

http://www.domymax.pl/domy/projekt/14/max-9-z-garazem

Bez kominka?:confused: