PDA

Zobacz pełną wersję : Ogród zimowy



Rethman
04-04-2004, 10:09
Wizytując budowę znajomych, którzy mają w planach także ogród zimowy 16m2 ( ja niestety też bym chciała...'' Chciałabym , chciała...'' ), na moje zdziwienie , dlaczego tylko mają 2 punkty świetlne i argumentację, iż rośliny należy doświetlać dość intensywnie zimą, znajoma odpowiedziała, że im tyle wystarczy , bo rośliny - owszem - będą , ale ....sztuczne :o :o :o Uszy mi zwiędły, a ręce opadły, bo przecież sama idea ogrodu , to naturalne rośliny , zielone przez cały rok i miły azyl na kącik do czytania, czy też 'mała czarną '. I stąd moje pytanie; czy w dzisiejszym świecie pełnym sztucznego jedzenia, sztucznych gadżetów, sztucznych zachowań i słów, mamy szansę na naturalny dom, ogród zimowy z prawdziwymi roślinami ? Czy ogród zimowy to już nie to samo co ogród wokół domu? Czy to też tylko 'ogród ' z nazwy ?

Szaran
04-04-2004, 10:17
a może tak szuczny dom? co?;-)

Szaran
04-04-2004, 10:19
dosyłam "t" :wink:

Rethman
04-04-2004, 10:20
Przepraszam za techniczny focus- pocus, ale ankieta powinna zawierać opcje TAK / NIE , i znależć się w dziale sodaży. Pytanie do pionu operacyjnego Forum : czy można to zmienić ?

izat
04-04-2004, 10:22
To jakaś pomyłka z tymi sztucznymi kwiatami. Może na razie stać ją na ogród zimowy a na kwiaty jeszcze nie.
Idea rozbrajająca.

Rethman
04-04-2004, 10:34
Niestety :cry: pomysł jest prawdziwy, kwiaty zaś ...sztuczne.
I śmieszno , i straszno..

JacekS
04-04-2004, 10:40
Niestety :cry: pomysł jest prawdziwy, kwiaty zaś ...sztuczne.
I śmieszno , i straszno..
Myślę ,że twoja koleżanka ma bardzo dużo kasy i (tipsy ) chyba tak się nazywają te doklejone sztuczne paznokcie :wink:
albo buduje dom dla kochanka i rzadko bedzie w nim bywać stąd te sztuczne kwiatki kurcze ZAZDROSZCZEJ JEJ TEGO OGRODU ,ALE KWIATKOW JUŻ NIE

izat
04-04-2004, 10:40
Tak, ludzie są pomysłowi.
Zaskakują nas co krok.

Rethman
04-04-2004, 11:16
Ja też zazdroszczę jej ogrodu :oops: Koleżanka pracująca pani domu z trójką dzieci ... bez tipsów 8)