PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam solidnej ekipy do tynków gipsowych z agregatu.



Dokker
05-04-2004, 12:17
Może ktoś z Was mógłby polecić ekipę, która wykonywała tynki gipsowe z agregatu oraz posadzki. Proszę o namiary ekip, z których jesteście zadowoleni. Ile płaciliście za robotę wraz z materiałem?
pozdr.

Józia S.
05-04-2004, 12:30
Dokker,
a skąd jesteś?
W Polsce pewnie jest trochę dodrych ekip tynkarskich. :wink:

Dokker
05-04-2004, 12:40
Okolice Warszawy. Wiem, że jest sporo ekip. Ja po prostu szukam sprawdzonej, takiej z której ktoś z Was jest zadowolony.
pozdr.

Olmiś
05-04-2004, 21:01
Przyłączam się. Warszawa zachód - dobra ekipa potrzebna.

Olmiś
05-04-2004, 21:08
Przyłączam się. Warszawa zachód - dobra ekipa potrzebna.

Fugas
06-04-2004, 09:12
U mnie właśnie kończy ekipa polecana przez osoby z Forum.

20 zl za metr robocizna + matyeriał Knauf MP 75 (chyab tak).
Boli to że nie odliczają otworów drzwiowych balkonowych, potrójne liczenie belek i podciągów. Ale na plus że zliczając tynki nie próbowali mnie walnąć tylko rzetelnie wszystko co trzeba odliczyli.
Ale warto było, co dziennie chodze żeby sie napatrzec :) i na prawdę spię zdecydowanie lepiej. Cudo nie tynki.
Zapraszam wszystkich na wizję.
Co prawda firma ma sporo roboty a na ekipę ktora u mnie robi (górale z Limanowej) podobno sa zapisy ale wiedza chłopy co trzeba zrobić.

Poniewqaż sam kiedyś kładłem gładzie gipsowe na prawdę nie ma wielkiej różnicy - a w wielu domach po gładzi było zdecydowanie goprzej. Polecam tyunki gipsowe. Właśnie w weekedn oglądając wylewki widziałem tynki wapienne - biedni ludzie którym to wcisną (jakies segmenty w Piasecznie)

Pzdr
Fugas

Fugas
06-04-2004, 09:14
Dodam jeszcze że poniewaz miałem złe doświadczenia i opd tamtego czasu staram się podpisywac dobre i precyzyjne umowy z tą ekipa tak nie postąpiłem zaufałem człowiekowi i nie żałuję.

Fugas

pete
06-04-2004, 09:20
Przyłączam się. Warszawa zachód - dobra ekipa potrzebna.
Ja mam sprawdzoną ekipę, ale w Białymstoku. Być może skusili by się na wyjazd do W-wy. Cena 8 ZŁ/M2- robocizna. Nie liczą otworów okiennych drzwiowych.
pzdr

pajek
07-04-2004, 11:59
Pete jakbyś mogł to podaj namiary na tę ekipę. Ja jestem z Białegostoku więć do będzie im bliżej.

pete
07-04-2004, 13:14
Pete jakbyś mogł to podaj namiary na tę ekipę. Ja jestem z Białegostoku więć do będzie im bliżej.

OK.
Pan nazywa się Abramowicz Adam. Telefon komórkowy wyślę na priv.
Powiedz , że dzwonisz z polecenia Piotra z Hajnówki. Naprawdę solidny wykonawca.
Pzdr

Dokker
07-04-2004, 13:18
Pete, możesz mi podać też namiar na tę ekipę?
pozdr.

pete
07-04-2004, 14:33
Pete, możesz mi podać też namiar na tę ekipę?
pozdr.
Wysyłam na priv.