PDA

Zobacz pełną wersję : Mała wąska sypialnia



Aylin
09-08-2011, 18:28
Witam,
kupiliśmy z mężem mieszkanie, pomysł na łazienkę jest, kuchnia też nam się jakoś wyklarowała, niestety sen z powiek spędza nam sypialnia.
Pomieszczenie jest dość wąskie i średnio ustawne. powiem szczerze, że liczę na Was. Pokój ma wymiary 246x379 na węższych ścianach okno (pomarańczowa kreska) i drzwi. Pod oknem na dodatek kaloryfer.
Mamy obecnie materac o wymiarach 160x220, który zapewne pozostanie gdyż przynajmniej w tym roku kasy nam na jego wymianę nie wystarczy.
Podobają mi się jasne sypialnie, ale z żywymi akcentami.
Zastanawiam się nad takim ustawieniem łózka - http://bi.gazeta.pl/im/3/6555/z6555213X.jpg z tym że myslałam o niższym zagłówku - aby móc otworzyć okno.
Poza tym nie wiem co z kaloryferem?
Proszę podpowiedzcie jakieś rozwiązanie

Elfir
09-08-2011, 19:02
to jedyne mozliwe ustawienie.

Aylin
10-08-2011, 07:22
Ale co z kaloryferem? ma ktoś go za głową? Da sie tak spać?

Zastanawiam się jeszcze nad jednym wyjściem - tzn przemęczyć się pół roku ze spaniem na podłodze i w przyszłym zamówić materac 2 m - zostało by wtedy ok 45 cm przejścia. Pytanie czy to nie za mało.
Z drugiej strony w tej chwili było by po 40 cm z każdej strony,.

Dagmara1
10-08-2011, 08:37
Mam podobną sypialnię. Okno a pod oknem kaloryfer i ustawienie łózka planuję właśnie takie jak na zdjęciu. Żeby sobie to wszystko lepiej obejrzeć posiłkuję się takim programem, który znalazłam na stronie Black Red White: http://brw.com.pl/pl/strona/16-planowanie_i_aranzacja to mi daje jakieś tam wyobrażenie, jak to wszystko się zmieści i jak będzie wyglądać. Może Tobie też pomoże :)

channel8
10-08-2011, 18:39
Aylin, ja tak teraz śpię - już dwa lata - da się, ale mam w pokoju drugi kaloryfer i to on grzeje pokój, tego za łóżkiem nie włączam (noo kilka razy jak było -30 i marzłam)

Aylin
11-08-2011, 07:42
Dagmara - w programie robiłam 2 wersje wiec wiem jak to będzie wyglądać. Tylko nie wiem jak się będzie koło tego przemieszczać. Zanim będę miała łózko to pewnie i tak z 2 miesiące czeka nas spanie na podłodze więc będziemy przekładać materac.

Channel - ja mam właśnie tylko jeden i to pod oknem. Ale skoro mówisz że się da to się ciesze - najwyżej będę montować dodatkowe nawilżacze na kaloryferze jak będzie za zimno.

tosia125
23-08-2011, 08:13
ja tak miałam w bloku i czasem są plusy, jak miałam mokre włosy to zimą schły same bez suszarki... a przeważnie był skręcony albo lekko ciepły..

Rudi Rood
11-07-2013, 09:34
Widzę, że nie tylko ja mam małą sypialnię.
Drodzy bywający co myślicie o sypialence 7m2? Mieszkanie 29m2, mala kuchnia i lazienka, dwa pokoje, w tym jeden 11 m2, drugi 7 - i to właśnie sypialnia.

Proszę o pomoc

LQS
13-07-2013, 19:20
Możesz podesłać rzuty z wymiarami? Trudno cokolwiek powiedzieć bo 7m2 to też 1m x 7m

bazzi
19-08-2013, 11:36
Mam mały i wąski pokój i udało mi się dobrać rozkładaną sofę i w poprzek ją zmieścić pod oknem (duża oszczędność miejsca). Dzięki temu pomieszczenie nie jest zagracone. :)