PDA

Zobacz pełną wersję : Ładny syfon do umywalek



kocki
05-04-2004, 12:21
Robimy sobie łazienke i trafiliśmy na problem. Umywalka będzie bez szafki pod spodem. Planowaliśmy założyć syfon chromowany, ale wypatrzyliśmy w katalogach takie ładne proste syfony. Tyle ze kosztują one kilka razy więcej od tych standardowych. Ma ktoś może namiary na takie proste syfony w cenach mniejszych od 200 pln??

Ciechanka
05-04-2004, 13:05
Ja kupiłam bardzo ładny chromowany syfon ale za.. 500zł.
Co prawda widziałam później chromowane syfony w Castoramie albo Praktikerze za mniej więcej 200zł. Zupełnie jednak nie wiem czym się różnią.

kocki
05-04-2004, 13:08
Ja kupiłam bardzo ładny chromowany syfon ale za.. 500zł.
Co prawda widziałam później chromowane syfony w Castoramie albo Praktikerze za mniej więcej 200zł. Zupełnie jednak nie wiem czym się różnią.
Ufff... to mój budżet na spory kawałek łazienki ;)
Różnice to głównie producent...

invx
05-04-2004, 19:59
widzialem taki chromoniklowany francuski bodajze nie dosc ze wezsza srednice mial i sie zatykal to po 5 latach zgnil ;]

Didi
05-04-2004, 20:39
A może półpostument będzie tańszy? A napewno jest estetyczny

tom soyer
06-04-2004, 07:13
kocki
jesli myslisz o KLUDI (bateria i syfon) to niestety trzeba za niego tyle dac (okolo 200PLN). Jesli inny niz markowy to odpusc sobie te powyzej 50PLN. Syfon zawsze mozesz wymienic - jesli bedziesz wymienial taki za pare stow bo jest do d.. to bedziesz plul sobie w brode ze taki kupiles, jesli zbrzydnie ci taki za pare dych to nie bedziesz mial skrupulow aby go wymienic jesli znajdziesz wreszcie bardziej odpowiedni.