PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to powiesić?



gego
11-08-2011, 13:42
mam pytanie a mianowicie chcę zrobić obramowanie z regipsu coś takiego jak na zdjęciu:
http://www.bankfotek.pl/image/1049696.jpeg

ma byc to ala ramka z wnęką...
od razu mówie ze nei jest to coś jak półka to jest obramowanie góra 10cm od ściany ma odstawac lub nawet 5cm styknie..

w wnęce na taki lila kolor jak jest zaznaczone mają byc tylko przypięte zdjęcia na pineskach czy cos w tym stylu
więc ciężaru tam nie bedzie
ale jak przykręcić takie obramowanie (to niebiskie) do sciany za pomocą czego? stelazów? łapek? no nie wiem dlatego pytam was :) bo nie przykrece 5 cm belek z drewna do sciany i do tego regips:P bo reszta boki itd jakoś se z tym poradze ;)
chodzi glownie o to niebieskie :)...

ps. nie chce odpowiedzi zostaw to specjaliscie i sie tym nie zajmuj bo jestem osba co chce sprobowac wszystko sam :)
zadalem pytanie na forum jak to robic i mam nadzieje ze znajdzie sie osoba która odpowie mi na to pytanie co i jak zeby sie udalo (po to jest forum a nie odpowiedz typu zostaw specjlaistą,, jak złame rękę to jak ją mam poskladać itp itd)

natalia1001
13-08-2011, 18:22
strasznie chaotycznie to opisałeś więc nie wiem dokładnie o co Ci chodzi

to obramowanie chcesz przymocować do ściany

czy to ma być przymocowane tak by odstawało od ściany

vadiol
14-08-2011, 11:22
Zrob te ramke z gk na profilu ud-30 i przykrec do sciany jako calosc lub uzyj bk 5cm , wytnij z niego odpowiednia szerokosc i przyklej go do sciany .