PDA

Zobacz pełną wersję : Tani skład budowlany ok. W-wy?! pls namiary!



Maciek ww
06-04-2004, 11:24
Witam serdecznie! 8)
jeśli dysponujecie wiedzą na temat tanich i dobrych składów budowlanych: stal, bloczki, pustaki, beton, dachówki... itd to pls o namary!
najbardziej interesują mnie składy w okolicach W-wy , będę zobowiązany...
Pozdrawiam! :lol:

mieczotronix
06-04-2004, 14:14
ale w których okolicach? przecież z jednego końca warszawy na drugi jest 40 km (i to w korku)!

Cezarr
06-04-2004, 14:21
teraz np. poszukując ceramiki nie ma to znaczenia, należy znacznie poszerzyć obszar,może wtedy coś się znajdzie np. na południu hurtownicy nie chcą przyjmować zamówień, choc pewnie w innych miejscach jest podobnie.

mieczotronix
06-04-2004, 14:29
jak to "hurtownicy nie chcą przyjmować zamówień"? To czym się teraz hurtownicy zajmują?

slaw
06-04-2004, 19:02
Żyją z kapitału wpłaconego jako 100% zaliczki przez napalonych inwestorów :)

Spotkałem się z odpowiedzią hurtownika, że zamówień mają już tyle, że producenci nie będą się w stanie wywiązać, więc po co sobie brać na głowę problemy z kolejnymi inwestorami. Skarżył się też, że pustaki które teraz przyjeżdżają są bardzo kiepskiej jakości - źle wypalone, na szybkiego, rozpadają się już na placu hurtowni...

mik99
06-04-2004, 22:20
Witam serdecznie! 8)
jeśli dysponujecie wiedzą na temat tanich i dobrych składów budowlanych: stal, bloczki, pustaki, beton, dachówki... itd to pls o namary!
najbardziej interesują mnie składy w okolicach W-wy , będę zobowiązany...
Pozdrawiam! :lol:

Ireko Psb na Wólczynskiej, wyglada podle, ale mają dobre warunki współpracy, a towar wybierasz SAM.

powodzenia :wink:

Cezarr
07-04-2004, 06:52
otóż na poł Wwy w paru hurtowniach autentycznie nie są zainteresowani przyjmowaniem zamówień na ceramikę znanych i dobrych firm np Plecewic, Biegonic gdyż nie sa w stanie ustalić ceny na ich towar. Podobno producenci nie wyrabiają,podnoszą ceny i są ogólnie "zarobieni" Hurtownie proponują w zamian towar jakichś mało znanych cegielni, z których jak twierdzą może jeszcze uda im się coś zamówić (i to w cenach niestety mało atrakcyjnych). Niestety to fakt. Problem chyba nie dotyczy innych materiałow, gdyż z ich zamówieniem nie było niespodzianek.

Maciek ww
07-04-2004, 06:54
Dzięki za te posty! Czekam na następne! :lol:
Najbardziej interesują mnie składy - na płd-zach od W-wy:
Pruszków, Piastów, Brwinów, Błonie, Ożarów itd...
Jecnak z doświadczenia mojej znajomej, kończącej właśnie budowę w Piastowie wynika,że odłegłośc nie ma znaczenia : poszukiwany beton w składzie oddalonym o 500m był sporo droższy od betonu ,który finalnie jechał przez całe miasto z Józefowa...
Pozdrawiam! i czekam na dalsze rady!
Dzięki 8)

dociak
07-04-2004, 13:27
w ubiegłym roku niezłe ceny na ceramikę mieli u Kowalczyka w Koniku Nowym. Braliśmy też od nich cement, piacek, klinkier. Z transportem nie było problemu (jakieś 40 km) - na czas i bezpłatnie podczas gdy PSB oddalone od naszej działki o jakieś 500 m (!!!!) za każdy kurs liczyło sobie 20 zł i na dodatek stale czegoś nie mieli :evil:

Agnieszek
08-04-2004, 12:34
Ze wszystkich hurtowni, jakie odwiedziłam najtaniej materiały mieli w Markach w Mat-Budzie. Jakoś najlepiej się z nimi dogadałam. Polecam, bo są bezproblemowi: albo coś mają, albo nie, a nie ściemniają, że "mają za to coś innego, co będzie równie dobre". A tak mi właśnie proponowano w PSB :evil: