PDA

Zobacz pełną wersję : Niepotrzebne tematy



ariete
06-04-2004, 15:41
Ktoś ma problem.Inny chce podzielić sie doswiadczeniem.Zakłada temat.Odwiedza go kilka osób albo pare tysiecy forumowiczów.Nieciekawy,niepotrzebny temat umiera śmiercia naturalną.Bardzo szybko znika.Dlatego uwazam,że krytykowanie kogoś za załozenie tematu,nawet tematu,który był wałkowany setki razy jest niestosowne i niesmaczne.Wywołuje to niepotrzebną agresję wsród forumowiczów.Ja należę właśnie do takich nerwusów.

ArtMedia
06-04-2004, 15:45
Ja też, beee...
1000!
I już mnie nie ma.
Bye!

chemik
06-04-2004, 15:55
Witam!

Oczywiście, krytykowanie kogoś jest często niesmaczne i niestosowne. Ale jak widzę nowy temat poruszany setki razy to po prostu opadają mi ręce z klawiatury. Nie chcę nikogo (nowego forumowicza) krytykować ale niektórzy idą po najmniejszej lini oporu. Najłatwiej rzucić hasło i czekać co inni powiedzą. A nie można tak poszukać, poszperać i starszych postach? Owszem, to wymaga wysiłku a wysiłek męczy i jest to zrozumiałe. Dlatego bardzo często forumowicze przypominają takiej osobie o funkcji "szukaj" lub podają linki do tematu. Według mnie nie jest to niestosowne.

Pozdrawiam!

Anam
06-04-2004, 16:35
Myślę, ze każdy, kto odwiedza to Forum i zakład nowy wątek ma jakiś problem, szuka odpowiedzi i wydaje mu sie że jego problemy są najważniejsze i wyjątkowe. Powiedzcie sami ile razy mówimy "chyba tylko mi się coś takiego zdarza", lub "tylko ja mam takiego pecha", nie zdajemy sobie sprawy ilu ludzi dotyczą te same problemy. Dlatego, nie krytykujcie ich, doradzajcie, a nerwusom radzę po prostu nie zagladać do nich. Pozdrawiam.
Ps. Sama chciałam zapytać o wybrane okna w nowym watku a nie czytać 29 stron w wątku okiennym :oops:

ariete
06-04-2004, 17:04
Medyku! Nie chodzi mi o uwagi typu to było tu i tu.Chodzi mi o to,ze jest temat.Dyskusja trwa.Ścieraja się poglady i raptem ktoś wstawia,że temat jest idiotyczny,ze to już było tylko pod innym tematem,że autorowi chodzi o nabijanie licznika lub,że autor jest pomylencem.A nie daj Boże ktoś czymś handluje i okazuje się to wcale nie takim hitem.Następują ataki i odpowiedzi typu:ależ ja przeciez nic takiego nie powiedziałem.Kłamanie w oczy.I tutaj w takim momencie szlag mnie trafia.

Karol N.
06-04-2004, 20:38
Ktoś ma problem.Inny chce podzielić sie doswiadczeniem.Zakłada temat.Odwiedza go kilka osób albo pare tysiecy forumowiczów.Nieciekawy,niepotrzebny temat umiera śmiercia naturalną.Bardzo szybko znika.Dlatego uwazam,że krytykowanie kogoś za załozenie tematu,nawet tematu,który był wałkowany setki razy jest niestosowne i niesmaczne.Wywołuje to niepotrzebną agresję wsród forumowiczów.Ja należę właśnie do takich nerwusów.

Stosujac kryterium, ze cos juz bylo to mozna by juz zamknac dostep do forum zostawiajac funkcje "Szukaj" Prawdopodobnie byl juz kazdy temat poruszany.

Karol N

Gregor 456
06-04-2004, 21:24
Brawo Anam dobrze piszesz, myslisz i czujesz
kazdy lubi takich jak Ty :P

m@ly
06-04-2004, 22:53
Anam popieram to co piszesz, a i z Karolem N tez sie zgadzam.