PDA

Zobacz pełną wersję : Zamieszkać w Wawrze?



Grzeg111
23-08-2011, 09:22
Myślimy z żoną o kupnie domu w Wawrze. Póki co najbardziej interesuje nas oferta Barc – Osiedle Przytulne. Segmenty maja nowoczesną bryłę, a tylko takich szukamy. Oglądaliśmy segment o wielkości 160m2. Interesuje nas dojazd Siekierkowskim do centrum przed dziesiątą. Mamy nadzieję, że tej godzinie już nie ma korka.

nika&lola
23-08-2011, 14:54
hej,

z zewnątrz osiedle wygląda sympatycznie, architektura też niczego sobie...
od kilku lat przejeżdżam obok i zastanawiam się dlaczego tyle lat stoi niezamieszkane - przecież teren dość podmokły, pewnie nikt tego nie ogrzewa - chyba że developer dokłada do interesu :)
Korki na Siekierkowskiej zdarzają się w różnych porach dnia, moim zdaniem bardziej uciążliwe są te popołudniowe - powrotne.
Odkąd zrobili rondo na Lucerny z Traktem Lubelskim przejazd przez Kadetów jest płynniejszy, choć jeśli na odcinku między kościołem a tym osiedlem zaczną stawiać nowe domy to pewnie nie będzie ciekawie.

w każdym bądź razie w niedalekiej odległości jest fajna cukiernia, polecam !

jaboo
27-09-2011, 08:30
Moi teściowie od 1,5 roku mieszkają na Wawrze, jak jedzie się Wałem to tuż przy tabliczce "koniec Warszawy" i dojeżdżają do Warszawy codziennie do pracy właśnie mostem siekierkowskim na 10, 11 do pracy mówią że jest ok :) Powodzenia!

Maciej8
21-11-2012, 13:06
Jeśli chodzi o dojazd nie-samochodem to polecam SKM, jedzie 20 min do centrum

Iguana_na
19-12-2012, 09:28
Dojazd SKM jest faktycznie całkiem wygodny, pracowałam tam przez pewien czas i nie było z tym problemu. Pociągi SKM jeżdżą dość często, w większości są klimatyzowane a przejazd trwa chwilę