PDA

Zobacz pełną wersję : Program do zarządzania projektami



Galasinski
23-08-2011, 16:51
Witam,
Ja wiem, że to może niezbyt stosowny wątek do tego działu, jednak nie mogłem znaleźć innego, który by pasował do mojego pytania, a zależy mi na odpowiedziach osób z branży budowlanej.
Poszukuję dobrego programu do zarządzania projektami. Chodzi mi o to żeby był on intuicyjny i łatwy w obsłudze. Taki gdzie zarządzanie projektem budowlanym nie będzie skomplikowane.
Mam sporą grupę ludzi pod sobą i kilka budów. Zależy mi na tym, by łatwo komunikować im co mają do zrobienia, kiedy i na której budowie (w którym projekcie), ewentualnie wydrukować im później taki plan prac i powiesić w firmie na ścianie :)

elka51
24-08-2011, 07:03
Prymitywna i chamska reklama...

Do zarządzania prostym projektem wystarczy kartka i ołówek, do bardziej "złożonego" darmowy arkusz kalkulacyjny (a'la excel)

Trociu
24-08-2011, 07:53
Prymitywna i chamska reklama...w szczególności, że jest darmowe jedynie przez 30 dni. Potem trzeba płacić i to nie mało.

gkeb
24-08-2011, 09:06
Spamują nie tylko tutaj. U mnie na forum również się pokazali.

awo65
24-08-2011, 11:22
Jest takie naprawdę darmowe narzędzie, niestety nie w naszym ojczystym języku. Open Project - wujek google powie wszystko.

majski
11-02-2013, 12:05
Bez zakładania nowego tematu - możecie polecić jakiś dobry program? Najlepiej całkowicie darmowy, ale zakładając, że faktycznie jest skuteczny?

andriuss
11-02-2013, 12:47
Ale w czym ma być skuteczny? Zawodowo prowadziłem duże projekty i potrzebowałem np. resource pool-ów, ale do budowy użyłbym zwykłego Gannta. Potrzebujesz czegoś więcej?

dwiemuchy
12-02-2013, 09:15
Zależy do czego - do takiej prostej koordynacji fajne jest np. Trello - to bardziej taki prosty issue tracker, ale wg mnie dość fajnie sprawdza się w takiej prostej koordynacji. Mozesz zobaczyc tez narzedzia typu openproj/openproject.

majski
18-02-2013, 12:16
andriuss - mam firmę która składa się z 12 pracowników. Nie mogę tego ogarnąć, mam coraz większy bałagan, spada efektywność... To nie to czego oczekiwałem. Niby zlecenia są, ale wyniki finansowe już nie te. Czy istnieje program, który pomoże faktycznie to zoptymalizować?

Trociu
19-02-2013, 13:40
Myślisz, że sam program Ci pomoże? Z doświadczenia kierownika projektów powiem Ci, że wiele razy Excel był lepszy od MSProjecta. Osobiście z darmowych programów używam ToDoList by AbstractSpoon - bardzo fajnie w nim się definiuje zadania i śledzi co się z nimi dzieje.

NieJan
03-10-2014, 18:24
Czy taki kretyński sposób reklamy faktycznie przynosi efekty? :bash: