PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za metr doprowadzenia przylacza do wodociagu miejskiego



ozzie
06-04-2004, 22:13
Witam,
szukalam ostatnio na forum, ale nie udalo mi sie znalezc duzo na temat doprowadzenia przylacza, tylko na temat projektu i zalawienia w ZUD.
Mamy dosc dluga prywatna droge na nasza dzialke (80 m) i z tego co sie zorientowalismy to czeka nas niemaly wydatek, aby doprowadzic wode z ulicy do domu (plus jeszcze doprowadzic gaz i prad :( )
Czy ktos robil przylacze przez dluga droge i ile to kosztowalo?
Prosze o wszelkie informacje na ten temat. Gmina Babice pod Warszawa "zaspiewala" 80 zl/m :cry:

m@ly
06-04-2004, 22:58
Ja placilem 60 PLN w tym materialy i z mojego rozeznania wynika ze to wyjatkowo tanio. Wiem tez ze ostatnio weszlo jakies rozporzadzenie o oplatach za wykopy (podkopy) pod istniejacymi drogami i sa tam jakies wyjatkowo niekorzystne oplaty ale moze to tylko w mojej gminie. Koniecznie sprawdz jak jest u Ciebie i czy musisz gdzies pod droga kopac.
Pozdrawiam

Alien
12-04-2004, 14:30
Okolice Warszawy. Płacę 37 zł za m ale do tego zasuwy, podejścia i inne ciekawe elementy. Zrezygnowałem ze studzienki na wodomierz, którą mi wciskano za 1500 zł. Teraz mam wodomierz w domu i oszczędnośc 1500 zł. Chyba warto.