PDA

Zobacz pełną wersję : Brama przesuwna - reklamowac ?



virtuss
27-08-2011, 18:39
Witam,

Kupilismy na promocji w OBI brama przesuwna ocynk + malowanie proszkowe. Dzisiaj ja przywiezli (wiem ze markety to nie najlepsze miejsce na takie zakupy.., ale dla niektorych cena jest kluczowym czynnikiem..).
Generalnie brama nam sie podoba.., jednak niepokoi mnie inna rzecz.., jest jakby lekko wybrzuszona (szczegolnie wydaje sie wybrzuszona ta gorna szyna pod rolke prowadzaca. W najgorszym miejscu okolo 1,2cm). Szczegoly na zdjeciach.
Teraz pytanie kluczowe (do praktykow..nie teoretykow :) ). Czy nadaje sie to do reklamacji, czy raczej nie powinno byc wiekszych problemow z prawidlowym montazem i pozniejszym dzialaniem ?
7201172010720127200872009

pozdrawiam
Pawel

rafal194
28-08-2011, 07:19
reklamacja raczej niema sensu.takie wygięcie w niczym nie przeszkadza jest spowodowane najprędzej w czasie wieszania przy transporcie,na warsztacie.A ze w akch zakładach robią na sztukę więc nie było komu wyprostować.Bramę zawsze można położyć na płasko na dwóch bloczkach po bokach i po prostu wyprostować.Albo młotkiem przez drewno,albo poskakać po niej.

Łukasz80
28-08-2011, 09:28
takie wygięcie spowodowane może być też amatorskim spawaniem, da się to łatwo naprawić przed malowaniem, ale skoro już jest pomalowana to jedynym wyjściem jest albo wymiana na prostą lub próba naprawy samemu - czyli metoda jaką wskazał "virtuss", lecz nie bij młotkiem po niej, lepiej poskakać z umiarem..
Taką bramę da się zamontować i używać, lecz przy montażu trzeba wszystko posadowić "krzywo" :)

virtuss
29-08-2011, 19:42
dzisiaj złożyłem reklamacje. Dam znać jak się skończy. dzięki za rady!

virtuss
04-09-2011, 07:59
w pon ma przyjechac nowa brama na wymiane! mam nadzieje ze tym razem prosta. dzieki za pomoc