PDA

Zobacz pełną wersję : Peknięcia wylewek pomiedzy pomieszczeniami



marulw
27-08-2011, 19:42
Witam

Mam małe pytanie

Po wylaniu wylewek maszynowych z dodatkiem włókien w całym domu pojawiły się bardzo małe pęknięcia przy przejściach z jednego pomieszczenia do następnego (na szerokość drzwi lub wnęk) ,ekipa która to robiła powiedziała ze one będą i nie ma się co martwic bo to normalne ,po za tym nie ma żadnych pęknięć na wylewkach w pomieszczeniach delatacja była dawana od ścian na parterze jest 10 cm styropianu i około 6cm wylewki ,teraz mam ekipę która kładzie mi płytki w korytarzu ale z korytarza chciałbym wejść delikatnym łukiem w salon tymi samymi płytkami (w karo) i przedpokój tez tymi samymi nie chciał bym dzielić tych płytek w miejscu szczelin które powstały na wylewce ale Majster mnie straszy ze może pęknąć płytka w tym miejscu (dodam że te szczeliny są bardzo małe i jedna ma długość tyle co drzwi a druga tyle co wnęka wejściowa do salonu nie jest to duża powierzchnia korytarz ma jakieś 4,5m długości a szeroki jest na 1,3m i z niego do przedpokoju który ma 1,8m na 1,8m i to małe półkole w salonie i właśnie mam te szczeliny przy przejściu z korytarza do salonu i z korytarza do przedpokoju dodam że płytki są 40cmX40cm całości jest około 15m2 dodam tęż ze listwy nie wchodzą w grę bo zepsują wygląd całość, a wygląda to naprawdę super:),
nie ma też tam nigdzie ogrzewania podłogowego

Czy myślicie że mogą pęknąć mi płytki tak samo jak wylewka ??????
Cz powinienem zaryzykować ??????????