PDA

Zobacz pełną wersję : działka w okolicy Warszawy



niepoprawny marzyciel
07-04-2004, 08:27
Proszę o poradę, które grunty polecacie na budowę domku w okolicy Warszawy (ale nie za daleko).

Dodam, że na kupno gruntu przeznaczam 100 tys zł. Czy za tę kwotę mogę coś sensownego kupić.

Rozmiar działki jest dla mnie nie istotny.

Najważniejszym kryterium jest aby była z dala od głównym dróg oraz wśród nowych (lub budujących się) domków jednorodzinnych.

Czy może znacie kogoś kto ma do sprzedania taki grunt.

Jestem głównie zainteresowany kierunkiem wschodnim.

Marzanka
07-04-2004, 17:34
Proszę o poradę, które grunty polecacie na budowę domku w okolicy Warszawy (ale nie za daleko)

Niedaleko, czyli ile kilometrów? Jeśli gdzieś tak w granicach 20-30 to proponuję Łoś. Leży na obszarze Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Jest ślicznie, zielono, do lasu dwa kroki, a działki w bardzo rozsądnej cenie (ok. 15$/m). Gazociąg zdaje się lada moment będzie wykonywany, prąd, woda i telefon zwykle do podciągnięcia bez większych kłopotów. I prawdziwe łosie tam żyją :D Poza łosiami można tam też spotkać parę osób znanych z filmu, ale przede wszystkim to można tam znaleźć święty spokój :D Łoś ma nawet swoja stronę w internecie: www.milosnicy.pl
Tyle, że to zdecydowanie na południe a nie na wschód od Warszawy.
Od jesieni także i ja stanę się prawdziwym ŁOSiedleńcem.

Mwanamke
07-04-2004, 19:55
A ja z uporem maniaka polecam wschodnie części albo Góraszka i okolice albo Halinów i okolice. Wielkość działki jest istona pod kątem warunków zabudowy, na Grupie Warszawskiej , Grupie Michałówek i Izabela w Klubie Budujący dowiesz się więcej
pozdrawiam
Mwanamke

ManieQ
07-04-2004, 20:23
I prawdziwe łosie tam żyją :D
Trochę nie na temat, ale... chciałbym zauważyć, że w gminie Stare Babice (na lewo od Warszawy, niestety działki raczej zdecydowanie powyżej 25-30$, ale do centrum raptem kilkanaście kilometrów) mamy rezerwat "Łosiowe Błota", w którym podobno rzeczywiście można te zwierzaki spotkać.

Zuzza
08-04-2004, 13:55
Polecam działkę w Wawrze !
Własnie kupujemy działkę 911m za 120tys.
Wokół łąki i kilka nowych domów.


Zuzza