PDA

Zobacz pełną wersję : posadzka przemysłowa w garażu (Litorin, Caparol Disbopox)



Darek G
02-09-2011, 22:14
Witam

Chciał bym zrobić coś w stylu posadzki przemysłowej w garażu. W tej chwili mam tam wylany jastrych, więc w grę wchodzą tylko środki które można stosować na już istniejącą posadzkę. Po wstępnych poszukiwaniach znalazłem:
Litorin
Caparol DISBOPOX 442

Czy ktoś z Was miał kontakt z powłoką wykonaną tym preparatami? Zwłaszcza interesuje mnie ten pierwszy, bo wygląda na to, że wyjdzie taniej niż Caparol, a jest dedykowany do powierzchni przemysłowych więc trwałość powinna być dobra.

Generalnie ze wstępnego rozeznania wynika, że chyba obie powłoki wychodzą taniej niż płytki - nawet gdybym je kładł sam.

padlinożerca
22-01-2013, 11:31
jeżeli chodzi o posadzki przemysłowe to zawsze lepiej dla indywidualnych rozwiązań (samemu) unikać żywic, zresztą żeby wykonać dobrą posadzkę żywiczną to trzeba kilku mm a to są już pieniądze... Litorin będzie lepszy, zwłaszcza że impregnuje niejako podłoże, taką posadzkę można dodatkowo czymś pokryć, ale sama powłoka to za mało, zwłaszcza cienka; można zajrzeć tutaj (http://www.technologie-przemyslowe.com/Utwardzanie_posadzki_betonowej_w_warunkach_przemys lowych-1-114-8.html) i poczytać o Litorinie więcej, ja sam na to będę w najbliższym czasie stawiał