PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ADA pracownia HORYZONT



Emiljano
21-03-2011, 08:03
Witam

Proszę o opinie i spostrzeżenia na temat tego projektu.Może znajdą się osoby które już rozpoczeły budowę tego domku
http://www.horyzont.com/projekt-domu/pokaz/ada/0/512#top

Domek niebawem idzie do adaptacji :
rezygnacja z okna dachowego w łazience
rezygnacja z okna dachowego w sypialni
Możliwość dodatkowego schowka w spiżarce pod schodami.

Zastanawiamy się czy jest coś jeszcze co można zmienić?

Emiljano
21-03-2011, 16:07
Nikt nic nie napisze?

maxtap
06-07-2011, 13:42
Nikt nic nie napisze?

Ja buduję ten dom. Projekt jak dla nas jest prawie idealny. Wybraliśmy wersję B ale bez garażu.
Wady:
- kominek rzeczywiście w miejscu nie ciekawym, ale przysunę dwa fotele i będzie ok.
- nie stawiam ściany przed kominem, oszczędność miejsca. ciekawsza aranżacja schodów ( częściowo widoczne )
- taras tylko do salonu tj. do końca salonu.
Chyba bym powiększył salon kosztem podcienia ale za późno.
Reszta super fajna na naszą piątkę powinno wystarczyć.

Pozdrawiam

maxtap
06-07-2011, 13:52
jeszcze jedno: my z okna dachowego w sypialni nie rezygnujemy bo dom będzie ukierunkowany wschód-zachód tzn. okno w sypialni ( mniejsze gdyż bez garażu i tym samym bez tarasu) wychodzi na płn. a okno dachowe od zachodu wpuści trochę słońca a może nawet dwa. ?

evelinastr
09-09-2011, 13:02
Witam,

jestem na etapie wyboru projektu i poważnie zastanawiam się nad zakupem projektu ADA B z pracowni Horyzont.
Ciekawa jestem Waszych doświadczeń drodzy forumowicze. Chętnie wysłucham wszelkich uwag i podpowiedzi odnośnie ewentualnych zmian i aranżacji.

Może ktoś buduje ADĘ na śląsku?

Pozdrawiam, Ewelina S.

evelinastr
12-09-2011, 12:00
Witam,

czy jest szansa na jakieś real foto tego domku? Bardzo proszę :smile

akswał
12-09-2011, 12:30
Ładny projekcik - a umiejscowienie kominka idealne (też będę miała podobnie - narożny świecący na stół jadalny i na salon). Podcień bym zostawiła (telewizor przy kanapach a nie na drugim dalekim końcu).

Emiljano
13-09-2011, 10:39
Witam

Mamy ten projekt ale jeszcze trwają sprawy "papierkowe"

bindziul
22-04-2012, 17:20
Witam,

gdzie można oglądnąć ten domek "na żywo"?

madziadom
10-11-2015, 12:23
Ja też buduje ten domek :)

madziadom
10-11-2015, 12:25
Czy jest szansa żeby wstawił ktoś zdjęcia z realizacji? U mnie dopiero stan zero. Pełną parą ruszamy w przyszłym roku.

Maverick79
06-03-2019, 20:47
Hejka, czy ma ktoś jakies fotki...? Właśnie chcemy kupić Ada bez garażu. Jakieś info co do kosztów by się nam przydało bo liczymy oszczędności ... Pozdrawiam....