PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszkanie u BARCa



Maciej8
22-09-2011, 09:21
Chcemy kupić mieszkanie w osidlu Rezydencja Kościuszki w Piastowie, którego deweloperem jest BARC http://www.barc.com.pl/index.php?act=investment&sub=view&id=1 Byliśmy już je zobaczyć, wszystko wygląda fajnie - kameralnie osiedle z podziemnym garażem, mieszkania mają duże tarasy i ogródki. Do tego są zaprojektowane tak, że da je się trochę zmodyfikować po swojemu. czy ktoś już podpisywał umowę z tym deweloperem?

Iguana_na
20-05-2012, 21:51
Siostra kupiła mieszkanie na osiedlu Rezydencja Orzeszkowej też właśnie w Piastowie i u tego dewelopera. jest bardzo zadowolona. Teraz mnie namawia żebym też kupiła mieszkanie w Piastowie. Ale, że na Orzeszkowej już się wszystkie wysprzedały to myślę właśnie o Kościuszki

Maciej8
11-06-2012, 08:42
Dzięki :) to wiesz może jeszcze jak wygląda spraw dojazdu pociągiem do Warszawy? Duży tłok jest w godzinach szczytu?

Iguana_na
04-07-2012, 14:41
To zależy od pociągu, czasem podjeżdża pełna skm-ka, a zaraz po niej luźny pociąg km, albo odwrotnie. Dobre jest to, że jeżdżą właśnie km-ki i skm-ki więc jest wybór. Poza tym jedzie się 18 min, także nawet jak jest ciaśniej to te parę minut da się wytrzymać

Maciej8
22-08-2012, 13:18
Eee to szybciutko, czasem mieszkając w wawie jedzie się dłużej do centrum. Czy w Piastowie można kupić gdzieś jeszcze mieszkanie na rynku pierwotnym? Jakaś konkurencja?

Iguana_na
26-09-2012, 14:19
Na pierwotnym to raczej ciężko. Nie wiem jakiej wielkości mieszkania szukasz. Na Orzeszkowej zostały jeszcze dwa, z tego co patrzyłam, ale takie powyżej 100 m2. No i ta Rezydencja Kościuszki

Maciej8
15-11-2012, 14:35
Jeszcze jedno pytanie :) wiesz może czy Twoja siostra ostała jakiś upust na mieszkanie? Bo ciekaw jestem czy deweloper jest skory do ich dawania ;)

Iguana_na
19-11-2012, 10:10
Szczerze to dokładnie nie pamiętam bo to było już trochę czasu temu, ale wydaje mi się, że tak

Maciej8
17-12-2012, 11:49
Dzięki za podpowiedzi. Kupno mieszkania to jednak ważna życiowa decyzja i chciałoby się wiedzieć przed jej podjęciem jak najwięcej. Zwłaszcza jak kupuje się swoje pierwsze w życiu mieszkanie. Ja już ponad rok się rozglądam, ale jestem coraz bliżej podjęcia ostatecznej decyzji. I chyba będzie to właśnie to osiedle :)