PDA

Zobacz pełną wersję : Bezprzewodowy przesył sygnału HD



alphatom79
25-09-2011, 19:37
Witam. Mam pewien problem chcę przesłać bezprzewodowo sygnał HD z dekodera cyfrowego do projektora czy znacie jakieś dobre i sprawdzone urządzenia ? (szukałem necie ale wszystkie jakieś drogie i nie wiem jak się sprawują w rzeczywistości). Jak na razie poprowadzenie przewodów nie wchodzi w grę, no chyba że nie będzie innego wyjścia.

Matskocz
11-10-2011, 13:51
Sam mam bezprzewodowy przesyl zwyklego sygnalu, nie HD i powiem ze nie polecam tego. Sa zaklocenia, widac "szum" obrazu, a dodam, że też w najtańsze urządzenie nie inwestowałem. Dlatego obawiam sie że tańszy sprzet z opcja HD rowniez nie bedzie sie sprawdzal.

witu102
12-10-2011, 16:20
o ile wiem, to przesył HD jest możliwy, ale jeżeli chcemy mieć jakość choćby jak z pospolitego kabla HDMI 10zł/mb to na urządzenia bezprzewodowe wydać musimy kilkadziesiąt (!!) tysięcy złotych...jeżeli już to nie wiem czy nie taniej zrealizować to przez WiFi za pośrednictwem odtwarzacza HD przy TV i routera WiFi podłączonym do dysku sieciowego z obsługą uPnP...pamiętać należy, że film full HD to strumień około 40-50MBit/s...

redlum
18-10-2011, 19:29
no bez przesady WHDI powoli wchodzi na salony - ceny już są poniżej 1000zł - np

http://www.dealextreme.com/p/edup-whdi-hdmi-wireless-hd-av-transmitter-receiver-kit-100596