PDA

Zobacz pełną wersję : Narendil i jej pół-apartament



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30

narendil
08-02-2013, 12:25
Już niedużo Ci zostało Aniu :hug:
Choć w tej branży wiadomo... jak zdobędziesz dr, to włączają bezlitosne odliczanie do hab. ;)
Instrukcja powaliła mnie na kolana. Załapałam skąd te obłości :D. Jesteś kochana :hug:
Czasu też coraz mniej. A baterie coraz słabsze :(
Ech, ta nasz branża.
Ale może zniosą habilitacje?
Cieszę się, że teraz wszystko jasne :)


Matko ... jak można byc tak zdolnym ?? To jest fantastyczne !!!
:oops:
Dziękuję!

Kamilcia
08-02-2013, 12:52
genialny opis !! o szafkach juz pisałam ;)

aricia
08-02-2013, 13:39
extra szafeczki! gratuluję świetnego diy!!!! zdolne z Was Bestyje! :yes:

gopax
08-02-2013, 13:45
Instrukcja obrazkowa obłędna;) chociaż sam opis też jest dokładny tylko trzeba więcej wyobraźni:D
Pomysł na szafeczki świetny, oglądając je za pierwszym razem nie wpadłam na to, że te krągłości to ćwierćwałki, ale przede wszystkim podziwiam cię za wytrwałość w szlifowaniu... ja jej niestety nie mam tyle, więc muszę się zadowolić "kanciastymi" meblami:(

julianna16
08-02-2013, 15:33
Ech, ta nasz branża.
Ale może zniosą habilitacje?


Tak mi mów Kochana :D

żona m
08-02-2013, 15:37
Rozpiska i instrukcja jeszcze lepsza niż sama szafka :jawdrop::rotfl:

dokladnie;):yes:

agawi74
08-02-2013, 16:09
Ania co Ty nadrabiasz całotygodniowe zaległości w pisaniu?:mad: Nadążyć nie można:bash:
Ale i tak Cię uwielbiam:hug:Czytać i oglądać genialne rozpiski:jawdrop:
Miłego weekendu:bye:

Ilona Agata
08-02-2013, 16:10
I jak myślicie, udało się?
Bo ja na razie bezkrytyczna jestem ;)

narendil, moim zdaniem zdaniem Wasza szafka jest o niebo ładniejsza od tej, która posłużyła za inspirację :yes:

Spirea
08-02-2013, 16:44
Narendil, dawno nie zaglądałam, a klimat mieszkania i wnętrza masz rewelacyjne.
Natomiast szafki .....:jawdrop:
Po pierwsze są śliczne (szukam właśnie czegoś do siebie i ciężko znaleźć coś równie interesującego jak Twoje)
Po drugie - SAMI!?!?!?!? Jestem pod wrażeniem i też zazdroszczę takiego zmysłu i umiejętności.

SUPER!!!!

Natalia Stanko
08-02-2013, 19:16
Pokoik Jakuba jest prześliczny, stonowany , ale i wesoły w dodatkach. A szafki nocne to mistrzostwo świata. :yes:

Aniu, a przypomnij mi, co to za drzwi białe ( model)

no i zostawiam buziaczka za pamięć o kuleżance:hug:

narendil
08-02-2013, 20:12
genialny opis !! o szafkach juz pisałam ;)
:) :) :)


extra szafeczki! gratuluję świetnego diy!!!! zdolne z Was Bestyje! :yes:
Dziękujemy :)


Instrukcja obrazkowa obłędna;) chociaż sam opis też jest dokładny tylko trzeba więcej wyobraźni:D
Pomysł na szafeczki świetny, oglądając je za pierwszym razem nie wpadłam na to, że te krągłości to ćwierćwałki, ale przede wszystkim podziwiam cię za wytrwałość w szlifowaniu... ja jej niestety nie mam tyle, więc muszę się zadowolić "kanciastymi" meblami:(
Gosiu, ale jaka cierpliwość? Szlifierka i do dzieła :lol2:


Tak mi mów Kochana :D
Powtarzam to sobie często, mogę i Tobie, Ewuś :hug:


dokladnie;):yes:
Phi ;)
Rozpiska+opis = godzina pracy
Szafki = kilka godzin.
Od dziś robię same opisy i ustawiam w miejscu mebli :lol2:

narendil
08-02-2013, 20:13
Ania co Ty nadrabiasz całotygodniowe zaległości w pisaniu?:mad: Nadążyć nie można:bash:
Ale i tak Cię uwielbiam:hug:Czytać i oglądać genialne rozpiski:jawdrop:
Miłego weekendu:bye:
No wiesz, Aga, średnia musi wyjść właściwa :lol2:
Nie ma obaw, niedługo znowu pewnie zamilknę :P

ivy17
08-02-2013, 20:17
Szlifierka i do dzieła :lol2:



własnie powiedzialam w domu ze zrobię nam szafeczki jak juz bedzie gdzie i moj P. szuka dla mnie jakiegoś multinarzedzia co ma mi ułatwić pracę :cool:
pewnie przewyższy koszt zakupienia nowych :sick:

narendil
08-02-2013, 20:19
narendil, moim zdaniem zdaniem Wasza szafka jest o niebo ładniejsza od tej, która posłużyła za inspirację :yes:
Też mi się tak wydaje.
Nasza ma ładniejsze proporcje.
Ale ta z inspiracji sprawdziłaby się na pewno w roli komódki.


Narendil, dawno nie zaglądałam, a klimat mieszkania i wnętrza masz rewelacyjne.
Natomiast szafki .....:jawdrop:
Po pierwsze są śliczne (szukam właśnie czegoś do siebie i ciężko znaleźć coś równie interesującego jak Twoje)
Po drugie - SAMI!?!?!?!? Jestem pod wrażeniem i też zazdroszczę takiego zmysłu i umiejętności.

SUPER!!!!
Dziękuję, Spireo :)
Takie jak na inspiracji niełatwo u nas znaleźć.
To jest normalnie sprzedawany produkt, ale bodajże w UK.
I dlatego sami sobie zrobiliśmy.
Może i Wy pójdziecie tą drogą?


Pokoik Jakuba jest prześliczny, stonowany , ale i wesoły w dodatkach. A szafki nocne to mistrzostwo świata. :yes:

Aniu, a przypomnij mi, co to za drzwi białe ( model)

no i zostawiam buziaczka za pamięć o kuleżance:hug:
Dziękuję, Natalko :)
Drzwi to Pol-Skone Etiuda. Nasze są malowane. Sprawują się w porządku.

narendil
08-02-2013, 20:22
własnie powiedzialam w domu ze zrobię nam szafeczki jak juz bedzie gdzie i moj P. szuka dla mnie jakiegoś multinarzedzia co ma mi ułatwić pracę :cool:
pewnie przewyższy koszt zakupienia nowych :sick:

Multinarzędzie nie jest złe. Szczególnie, jeśli mąż szuka :lol2:
Nie polecam tylko na początek samodzielnego cięcia.

ivy17
08-02-2013, 20:25
Multinarzędzie nie jest złe. Szczególnie, jeśli mąż szuka :lol2:
Nie polecam tylko na początek samodzielnego cięcia.

już coś powiedziła o pile stołowej/ukośnicy w garażu ...ale boi sie o moje palce bo juz miałam spotkanie z blenderem :bash:

agawi74
08-02-2013, 23:16
No wiesz, Aga, średnia musi wyjść właściwa :lol2:
Nie ma obaw, niedługo znowu pewnie zamilknę :P

Nie znikaj, plosę:) Doskonale Cię rozumiem, bo sama też miewam czas falowo;)

narendil
09-02-2013, 11:00
już coś powiedziła o pile stołowej/ukośnicy w garażu ...ale boi sie o moje palce bo juz miałam spotkanie z blenderem :bash:
Fiu, fiu. Toż to kawał sprzętu.
Pozazdrościć :)

narendil
09-02-2013, 11:01
Nie znikaj, plosę:) Doskonale Cię rozumiem, bo sama też miewam czas falowo;)
Zobaczymy co da się zrobić :lol2:

narendil
09-02-2013, 11:03
I tak to jest jak ma się miętkie serce.
Jest sobota, a ja siedzę na uczelni i robię studentom n-te podejście do zaliczenia przedmiotu.
I co roku powtarzam sobie, że to już ostatni taki rok.
:rotfl:
A moi mężczyźni szaleją w kuchni :rolleyes:
Wczoraj wyszorowałam całą kuchnię. Chyba będzie powtórka z rozrywki :P

Natalia Stanko
09-02-2013, 13:01
dzięki za cynk

ja zaczynam zaliczać w marcu, bywam różna, ale często "dobra":lol2:

narendil
11-02-2013, 10:07
Mężowi chyba walentynkowy prezent dla mnie nie podpasował.
Dla przypomnienia był to kurs szycia :rotfl:
Żeby nie było, ja nie wybrzydzałam :lol2:

Kupił mi coś innego. Wazony ze szkła Murano.

https://lh6.googleusercontent.com/-fkks7-R3n5A/URjAiC51hkI/AAAAAAAAEpM/6iz9kKX8Htg/s640/dz1_2.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-9PJCn-KvbP4/URjAiiJlMZI/AAAAAAAAEpU/jLmTPSSeoq8/s640/dz1_3.JPG

A to kupiłam sobie ja z okazji walentynek :lol2:

https://lh5.googleusercontent.com/-EFKCa7YAfPI/URjAjrEa62I/AAAAAAAAEpg/G7ayX4s7EyI/s640/dz1_4.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-kJavcP7uXZ4/URjAkWzRfBI/AAAAAAAAEpo/I3U-1a8Dsr0/s640/dz1_5.JPG

I jeszcze widok całości. Wiem, że kochacie go tak samo jak ja :rotfl:

https://lh6.googleusercontent.com/-81boLuqmhOc/URjAhoqznNI/AAAAAAAAEpI/VR490ZBOiAw/s800/dz1_1.JPG

barbe-cue
11-02-2013, 10:17
Kupił mi coś innego. Wazony ze szkła Murano.

O, jakie trendowne! Ładne te wazony.

A to kupiłam sobie ja z okazji walentynek :lol2:

https://lh5.googleusercontent.com/-EFKCa7YAfPI/URjAjrEa62I/AAAAAAAAEpg/G7ayX4s7EyI/s640/dz1_4.JPG



Ale że co? Kulki bilardowe? Lampka? Litera A? Metalboxy? ;)

Rozumiem, że to jest to obiecane zdjęcie z oknami?



I jeszcze widok całości. Wiem, że kochacie go tak samo jak ja :rotfl:

O tak, tak! Jeszcze i w różnych ujęciach!

illusjon
11-02-2013, 10:18
Ania,

Mąż się stara tak, że niejedna chciałaby takiego i bez szkła... :lol2:
Ale że sam wybrał dla Ciebie dodatki pasujące do wnętrza? Szacun!
Wcale nie najgorszejszy sprawiłaś sobie prezent :lol2:
A menżu Walenty coś przyniesie? Czy znowu było już pisane i nie doczytałam? :sick:

I wielkie dzięki za foto salonu. Jest tak śliczny jak z katalogu.
Mogę na niego zerkać po kilka razy dziennie. :eek:

aneta s
11-02-2013, 10:40
Wszystko cacy ale jakie piekne zdjęcie ślubne macie Aniu:hug:

narendil
11-02-2013, 10:53
O, jakie trendowne! Ładne te wazony.
Trendowe mówisz :rolleyes:
Mają obłędne kolory. Żywa czerwień i piękny turkus. Może uda mi się to kiedyś uchwycić na fotkach.



Ale że co? Kulki bilardowe? Lampka? Litera A? Metalboxy? ;)
A widać, że koleżanka nie śledzi dokładnie zdjęć :P
Oczywiście, że kulki :lol2:



Rozumiem, że to jest to obiecane zdjęcie z oknami?
O tak, tak! Jeszcze i w różnych ujęciach!
Chciałam Wam oszczędzić widoku rozp...lnika na balkonie.
Ale proszę :) Especially for you, Baśku :)
Umawiamy się, że na tarasie leżą szare deski, ok?

https://lh4.googleusercontent.com/-vPNbiF6eMC4/URjL2biWTHI/AAAAAAAAEqA/2SpqOL_GFnU/s800/dz1_6.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-mxjxjb_fz0k/URjL3rmo_jI/AAAAAAAAEqI/uxpSgnKLZzk/s912/dz1_7.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-YEDFA21x8AM/URjL6kODdqI/AAAAAAAAEqU/mDZF1LL5CGo/s912/dz1_8.jpg

I moja pantera w gratisie :rotfl:

https://lh4.googleusercontent.com/-eX0hGDfLpX0/URjL6GdzRLI/AAAAAAAAEqQ/bGKkh58nNHM/s912/dz1_9.jpg

narendil
11-02-2013, 11:00
Ania,

Mąż się stara tak, że niejedna chciałaby takiego i bez szkła... :lol2:
Ale że sam wybrał dla Ciebie dodatki pasujące do wnętrza? Szacun!
Wcale nie najgorszejszy sprawiłaś sobie prezent :lol2:
Ogólnie nie mam powodów do narzekań :)
Sam? Można tak powiedzieć.
Co rusz podsyłam mu linki do przedmiotów, które mi się podobają. O ile go nie drażnią i nie będą mu przeszkadzać, to je sobie skrzętnie notuje. A potem tylko sięga do listy i wybiera :)
Po tym jak rok temu dostałam kapelusz z wielgachnym rondem, zdecydowanie preferuję taką formę :rotfl:



A menżu Walenty coś przyniesie? Czy znowu było już pisane i nie doczytałam? :sick:
Mój mąż nie lubi prezentów. A już szczególnie z jakiejś okazji. Ja uwielbiam je dawać.
Poszliśmy na kompromis i dostaje na BN i dzień ojca, odkąd jest Jakub.
Zatem na Walentynki to tylko ja :lol2:



I wielkie dzięki za foto salonu. Jest tak śliczny jak z katalogu.
Mogę na niego zerkać po kilka razy dziennie. :eek:
Ależ proszę :)
Ciut egoistycznie wklejam. Lubię te miłe słowa, które piszecie.
Ale i za krytykę się nie obrażę :yes:

narendil
11-02-2013, 11:01
Wszystko cacy ale jakie piekne zdjęcie ślubne macie Aniu:hug:
Dziękuję Anetko :hug:
Sama bardzo lubię to zdjęcie.
Niestety, mąż się nie zgadza na większy format. Nie lubi zdjęć ze sobą.

narendil
11-02-2013, 11:02
Jakie fajne fotki :rotfl:
Atenko, dziękuję :lol2:
Wygląda na to, że warto było skakać po kanapie i czołgać się po podłodze :rotfl:

ivy17
11-02-2013, 11:02
superowo :yes:
a przyjmujesz zamówienia na fotki jeszcze ??? bo ja mym bardzo chciała dwie Muchy na jednej fotce, da sie takie zrobi dla kuleżanki ? bo chciała bym zobaczyc jak dwie wyglądają razem na jednym suficie :D

aneta s
11-02-2013, 11:03
Dziękuję Anetko :hug:
Sama bardzo lubię to zdjęcie.
Niestety, mąż się nie zgadza na większy format. Nie lubi zdjęć ze sobą.
to może Postaw go przed faktem dokonanym:yes::D

illusjon
11-02-2013, 11:06
Ania,

Chciałabym po przeprowadzce czuć się w swoim salonie tak dobrze jak w Twoim. :lol2:

narendil
11-02-2013, 11:23
superowo :yes:
a przyjmujesz zamówienia na fotki jeszcze ??? bo ja mym bardzo chciała dwie Muchy na jednej fotce, da sie takie zrobi dla kuleżanki ? bo chciała bym zobaczyc jak dwie wyglądają razem na jednym suficie :D

A jak głośno będziesz wyrażać swój zachwyt?
:rotfl:
Siedzę dzisiaj w domu i szukam zajęcia, żeby ból głowy zagłuszyć.
Takie mogą być?

https://lh5.googleusercontent.com/-rGZlDT1TBfk/URjTQyelgsI/AAAAAAAAEq4/Nawi8KX5mVU/s912/dz1_12.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Vg6JgHLUJKg/URjTTIjUwUI/AAAAAAAAErA/suuZ5Vl1iZs/s912/dz1_13.jpg

Może przy okazji masz pomysł na te smętnie zwisające kabelki na suficie i ścianie?

narendil
11-02-2013, 11:25
to może Postaw go przed faktem dokonanym:yes::D
Jaaasne.:rotfl:
To by robił to samo, co robi u swojej mamy. Na ścianie wisi tam zdjęcie mojego męża w wieku lat 2. Słodkie tak na marginesie ;)
Za każdym mąż odwraca je przodem do ściany.
Chyba bym tego nie zniosła.

narendil
11-02-2013, 11:25
Ania,

Chciałabym po przeprowadzce czuć się w swoim salonie tak dobrze jak w Twoim. :lol2:

Będziesz :yes: Jestem tego pewna.

narendil
11-02-2013, 11:26
Prawie idealnie (przynajmniej według mojego monitora) udało mi się uchwycić kolory.
Chociaż w słoneczny dzień, byłyby jeszcze piękniejsze.

https://lh4.googleusercontent.com/-GGwuoTo0Igs/URjTP2mcGZI/AAAAAAAAEqw/rNQCze6R-cw/s640/dz1_10.jpg

Dobra, już Was nie zanudzam ;)

ivy17
11-02-2013, 11:33
A jak głośno będziesz wyrażać swój zachwyt?
:rotfl:

http://pu.i.wp.pl/k,NDE3NDUyNjUsNTczNTk2,f,radosc.gif__.jpg

rewelacja , bardzo mi sie u Ciebie podoba :yes: tak przytulnie :hug:
Kulki są super, chyba jako substytut stołu do bilarda który mój P. bardzo chce, kupię mu taką dekoracje :D

julianna16
11-02-2013, 13:49
Aneczko,
Ale fajnie, że dzisiaj buszujesz w domku :). Mamy prawdziwą ucztę :D. Cudne to Wasze zdjęcie http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif
Wszystkie ujęcia salonu, muszek, balkonu super :). A skąd wykombinowałaś motyw z dywanu na obiciu oparcia krzesła? Chwaliłaś się i umknęło mi?:rolleyes:

narendil
11-02-2013, 14:02
http://pu.i.wp.pl/k,NDE3NDUyNjUsNTczNTk2,f,radosc.gif__.jpg

rewelacja , bardzo mi sie u Ciebie podoba :yes: tak przytulnie :hug:
Dobra, a teraz szczerze :rotfl:
Zdjęcia już dostałaś ;)



Kulki są super, chyba jako substytut stołu do bilarda który mój P. bardzo chce, kupię mu taką dekoracje :D
A kupuj, kupuj.
Trzeba się za narzędzie jakoś zrewanżować.

narendil
11-02-2013, 14:05
Aneczko,
Ale fajnie, że dzisiaj buszujesz w domku :). Mamy prawdziwą ucztę :D. Cudne to Wasze zdjęcie http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif
Wszystkie ujęcia salonu, muszek, balkonu super :).
Gdyby jeszcze powód do pozostania był milszy.
Z takim ciśnieniem i bólem głowy, z jakimi dzisiaj wstałam, to i tak się do pracy nie nadawałam :(
Ale cieszę się, że Ci się u mnie podoba.



A skąd wykombinowałaś motyw z dywanu na obiciu oparcia krzesła? Chwaliłaś się i umknęło mi?:rolleyes:
To była poszewka na poduszkę z tej samej, co dywan, serii.
KLIK (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20230873/)

yokasta
11-02-2013, 14:38
Pantera wymiotła wszystko :).

barbe-cue
11-02-2013, 18:56
A widać, że koleżanka nie śledzi dokładnie zdjęć :P
Oczywiście, że kulki :lol2:

A widać, że koleżanka nie poznała się na moim pokręconym (no dobra, czerstwym) poczuciu humoru :P


Ale proszę :) Especially for you, Baśku :)
Umawiamy się, że na tarasie leżą szare deski, ok?

Muczias grasjas! Szałowo, obłędnie i w ogóle.
Tak sugestywnie napisałaś o tych szarych deskach, że chyba jakieś zobaczyłam. Leżą pod barierkę, c'nie? ;)
Zazdroszczę daszku nad tarasem - element nie do przecenienia w upalne letnie popołudnie. U nas wówczas patelnia, a ja nawet markizy nie mogę zamocować na elewacji, bo zabytek! Skandal.


Ogólnie nie mam powodów do narzekań :)
Sam? Można tak powiedzieć.
Co rusz podsyłam mu linki do przedmiotów, które mi się podobają. O ile go nie drażnią i nie będą mu przeszkadzać, to je sobie skrzętnie notuje. A potem tylko sięga do listy i wybiera :)

Pozwól, że wykorzystam patent, gdyż albowiem ponieważ:


Mój mąż nie lubi prezentów. A już szczególnie z jakiejś okazji. Ja uwielbiam je dawać.

Jak również:


Nie lubi zdjęć ze sobą.

Trafiły nam się egzemplarze.

Moja mama wszędzie ma poustawiane "ołtarzyki": dzieci swe - sztuk trzy, plus wnuki, sztuk również trzy, a także "przydatki" w postaci zięcia i synowej. Zgadnijcie, kogo brakuje na ołtarzykach? Oczywiście mego męża. Musiałam mu przysiąc na Świętego Ptysia z Kremem, że nigdy przenigdy nie dam jego zdjęcia. Nawet jak pokazuję rodzince zdjęcia z wakacji, to jest cenzura.

A jeszcze w ramach PS.: Aniu Droga, srodze mnie zawiodłaś! BIAŁA suknia???? No wiesz co??? Nie żebym miała coś do Twojego (ekhm ekhm...) wianuszka, ale wiesz - trzeba mieć jakieś zasady.


Może przy okazji masz pomysł na te smętnie zwisające kabelki na suficie i ścianie?

A w ogóle potrzebujesz tam jakiegoś oświetlenia? Nie zrobiłoby się tłoczno z dwiema muchami i dodatkowym światełkiem (pewnie też na jakimś wyciągniku)? Ciachnij, zaklajstruj i po robocie.



Prawie idealnie (przynajmniej według mojego monitora) udało mi się uchwycić kolory.
Chociaż w słoneczny dzień, byłyby jeszcze piękniejsze.

https://lh4.googleusercontent.com/-GGwuoTo0Igs/URjTP2mcGZI/AAAAAAAAEqw/rNQCze6R-cw/s640/dz1_10.jpg



Ależ piękne. Tylko jaki kolor goździków by pasował?

narendil
11-02-2013, 19:30
Pantera wymiotła wszystko :).
Phi :p
Człowiek się stara, akrobacje cyrkowe wyczynia, co by kadr odpowiedni wybrać i niedoróbki ukryć, a tu taka jedna czarnula wszystko przesłoniła :rotfl:


:rotfl::rotfl::rotfl:
:)

emiranda
11-02-2013, 19:36
Aniu przytulnie u Ciebie :), aż chce sie mieszkac w takim domku :) Wazony bardzo mi się podobają, nareszcie kolory :lol:

narendil
11-02-2013, 19:40
A widać, że koleżanka nie poznała się na moim pokręconym (no dobra, czerstwym) poczuciu humoru :P
A koleżanka na moim :lol2:



Muczias grasjas! Szałowo, obłędnie i w ogóle.
Tak sugestywnie napisałaś o tych szarych deskach, że chyba jakieś zobaczyłam. Leżą pod barierkę, c'nie? ;)
Pod samiutką. Na ścisk weszły :lol2:



Zazdroszczę daszku nad tarasem - element nie do przecenienia w upalne letnie popołudnie. U nas wówczas patelnia, a ja nawet markizy nie mogę zamocować na elewacji, bo zabytek! Skandal.
No wiesz, jak się ma ą ę wymagania, co do budynku, to się ponosi konsekwencje.
Nie trzeba było wymarzać sobie kamienicy, tylko w łapartamentowcu zamieszkać.
Podejrzewam, że w stolicy, to byś miała cały apartament, a nie tylko pół :lol2:



Pozwól, że wykorzystam patent, gdyż albowiem ponieważ:
Trafiły nam się egzemplarze.
A proszę się częstować do woli.
Chyba Wam kiedyś pokażę ten cud urody kapelusz :lol2:


Musiałam mu przysiąc na Świętego Ptysia z Kremem, że nigdy przenigdy nie dam jego zdjęcia.
No, mąż się ugiął i na jedno ślubne się zgodził. I nic ponad to.



A jeszcze w ramach PS.: Aniu Droga, srodze mnie zawiodłaś! BIAŁA suknia???? No wiesz co??? Nie żebym miała coś do Twojego (ekhm ekhm...) wianuszka, ale wiesz - trzeba mieć jakieś zasady.
To Ci opowiem historyjkę wyjaśniającą:
Po oświadczynach, gdy siedzieliśmy wspólnie z moimi rodzicami na wielkiej urody komplecie wypoczynkowym i omawialiśmy świetlaną przyszłość, mój rodziciel zabrał głos. Lepiej, on się wciął w słowo mojej rodzicielce, co jest czynem nie lada. Powiedział jedno zdanie, którego sens był taki, że jeśli wystąpię w czarnej sukni, to on zawału na zawołanie dostanie :P Nie wiem tylko, czy powiedziałby coś więcej, bo mama zmroziła mnie wzrokiem a ja się momentalnie ugięłam pod tym iście bazyliszkowym spojrzeniem.
Czy jestem usprawiedliwiona?



A w ogóle potrzebujesz tam jakiegoś oświetlenia? Nie zrobiłoby się tłoczno z dwiema muchami i dodatkowym światełkiem (pewnie też na jakimś wyciągniku)? Ciachnij, zaklajstruj i po robocie.
Raczej tak, bo jak siedzę przy komputerze, to lampka mi za mało światła daje, a mucha za dużo.
Myślałam o jakiś nierzucających się w oczy reflektorkach. Może z przeźroczystego szkła?
No i kinkiety też by się przydały.



Ależ piękne. Tylko jaki kolor goździków by pasował?
Gwoździkowy :rotfl:

narendil
11-02-2013, 19:41
Aniu przytulnie u Ciebie :), aż chce sie mieszkac w takim domku :)
Alu, :hug:



Wazony bardzo mi się podobają, nareszcie kolory :lol:
Przyznam się po cichu, że będzie ich troszkę więcej ;)

emiranda
11-02-2013, 19:47
Czarny i biały to klasyk, zawsze jest piękny, ja lubie raczej stonowana kolorystykę, ale fajnie, ze dodajesz troszkę kolorów. Najważniejsze, ze umiesz sie tymi kolorami bawić i efekt jest zdumiewający :) i nie jest to sztampa :)
Aniu :hug:

Natalia Stanko
11-02-2013, 20:00
Aniu, ależ masz ślicznie, tak gęsto i przytulnie. Brawo!

Tez zauważyłam śliczne zdjęcie ślubne:yes:

barbe-cue
11-02-2013, 20:19
A koleżanka na moim :lol2:

Wychodzi na to, żeśmy dwa czerstwe suchary :D



No wiesz, jak się ma ą ę wymagania, co do budynku, to się ponosi konsekwencje.
Nie trzeba było wymarzać sobie kamienicy, tylko w łapartamentowcu zamieszkać.
Podejrzewam, że w stolicy, to byś miała cały apartament, a nie tylko pół :lol2:

Co Ty, na cały by nie wystarczyło. I jak znam swoje szczęście, to dostałabym to drugie pół, bez balkonu i łazienki ;).


Chyba Wam kiedyś pokażę ten cud urody kapelusz :lol2:

Maruuuudzisz. Ta pani też by chciała taki duży kapelusz, ale ma tylko zrolowany dywanik. Mąż widać też niekumaty w kwestii prezentów.

http://img2.cda.pl/g/15148_d0290549d389d384405f858ad79bd339.jpeg


Powiedział jedno zdanie, którego sens był taki, że jeśli wystąpię w czarnej sukni, to on zawału na zawołanie dostanie :P Nie wiem tylko, czy powiedziałby coś więcej, bo mama zmroziła mnie wzrokiem a ja się momentalnie ugięłam pod tym iście bazyliszkowym spojrzeniem.
Czy jestem usprawiedliwiona?

Słaby z Ciebie zawodnik. W pokera ostatnie portki (czarne) byś przegrała.


Myślałam o jakiś nierzucających się w oczy reflektorkach. Może z przeźroczystego szkła?
No i kinkiety też by się przydały.

Nie bój, nie bój! Siostry nie zostawią Cię w potrzebie i rach ciach coś znajdą.


A tak w ogóle to od ponad roku czeka na Ciebie braciszek Twojego skoczka:

http://www.sklep.resetpoint.pl/product/image/755/pepitka.jpg

Nawet cenę mu ostatnio obniżyli do (bagatela!) 350zł. Co, zważywszy na słuszność kolorów oraz na to, że w Desie komplet czterech (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.desa.pl%2Fpl%2 FAukcje%2F27209_aukcja-design-i-vintage-6-listopada-2012-godz.-19.%2F16823_077.html) poszedł za dwa tysiaki, może nawet być uznane za okazję.

narendil
11-02-2013, 20:23
Czarny i biały to klasyk, zawsze jest piękny, ja lubie raczej stonowana kolorystykę, ale fajnie, ze dodajesz troszkę kolorów. Najważniejsze, ze umiesz sie tymi kolorami bawić i efekt jest zdumiewający :) i nie jest to sztampa :)
Aniu :hug:
Dziękuję :)


Aniu, ależ masz ślicznie, tak gęsto i przytulnie. Brawo!

Tez zauważyłam śliczne zdjęcie ślubne:yes:
Ja tu się staram, żeby choć trochę przestrzeni było i co? Gęsto :P
Dzięki Natalko :)

narendil
11-02-2013, 20:29
Wychodzi na to, żeśmy dwa czerstwe suchary :D
Oby te nasze doktoraty zębów sobie na nas nie połamały :D



Co Ty, na cały by nie wystarczyło. I jak znam swoje szczęście, to dostałabym to drugie pół, bez balkonu i łazienki ;).
Kiedyś tak z kamienicami robiono. O, i miałabyś nawiązanie do klimatu ;)
Ciotka mojego męża ma takie mieszkanie na Hożej. Ale łazienkę mają :lol2:



Maruuuudzisz. Ta pani też by chciała taki duży kapelusz, ale ma tylko zrolowany dywanik. Mąż widać też niekumaty w kwestii prezentów.
:rotfl:


Słaby z Ciebie zawodnik. W pokera ostatnie portki (czarne) byś przegrała.
Spróbuj się z moją mamą :P



A tak w ogóle to od ponad roku czeka na Ciebie braciszek Twojego skoczka:
A dziękuję, jednak się nie skuszę.
Poczekam, aż mi się okazja trafi.
Cały czas mam nadzieję, że będą jeden pokój na polibudzie remontować. Nie, żebym pracującej tam Pani źle życzyła, ale umeblowanie ma takie, że mi ślinka leci.

Ilona Agata
11-02-2013, 20:34
narendil, ale Ty masz fajne krzesła przy stole :yes:
I jak z dywanem zgrane :lol2:

yokasta
11-02-2013, 21:49
Phi :p
Człowiek się stara, akrobacje cyrkowe wyczynia, co by kadr odpowiedni wybrać i niedoróbki ukryć, a tu taka jedna czarnula wszystko przesłoniła :rotfl:


No dooobra, nie będę taka zouza. Salon jest dla mnie bomba, taki przepełniony :rolleyes: a jednoczesnie nie odczuwa się w nim natłoku przedmiotów. Książki mnie zachwycają i wprawiają w kompleksy :p nie dość, że mam trochę mniej to jeszcze nie mam takich fajnych regałów żeby wszystkie wyeksponowac :cry:.

I duuuże okno :rolleyes:.

Już? Zadowolona? To niech jeszcze wuceta pokaże :D.

vesila
11-02-2013, 22:03
Fajny saloon, faajnyyyyy............
te kolorowe flakoniki coś mi sie kojarzą z dzieciństwem, ale za pieruna nie umiem sobie przypomnieć, co i gdzie, ale miło sie kojarzą i podobają sie mi:yes:
i Ta co lubi czerń i wszystko w kant, kolorowych kuleczek se nakupiła:lol2:
kochana, za to ścierania kurzu z tych regałów to ja Ci nie zazdroszczę:no:

nowamalgosia
11-02-2013, 22:38
Przeczytałam cała historię tego wspaniałego apatramenu.
Gratuluję! Zarówno pomysłu jak i realizacji.
A z ostatnich postów w szczególności wazonów.
Ja jestem na początku drogi do realizacji własnych pomysłów.
Ale ponieważ jako stała czytelniczka czuję się tutaj zaprzyjaźniona to mam pytanie.
Jaki masz grzejnik kanałowy i jak się sprawuje.
W szczególości czy bardzo go słychać i czy daje się czyścić.

Pozdrawiam

agawi74
11-02-2013, 23:41
Salonik świeeeeeetnnyyyy Aniu:yes:
Wszystko ze sobą współgra i jest fajnie zaaranżowane:)
Wazony mają super kolorki i bardzo się cieszę, ze będzie u Ciebie więcej rożnych kolorków:D
Na pewno to nie zaszkodzi wnętrzom:hug:

illusjon
12-02-2013, 06:55
Ania witam z rana :bye:

Jakbyś nie zauważyła, to swoją poranną kawę wypiłam u Ciebie w salonie. :lol2:
Po cichutku siedziałam i nie siorbałam... :rotfl:

narendil
12-02-2013, 08:11
narendil, ale Ty masz fajne krzesła przy stole :yes:
I jak z dywanem zgrane :lol2:
Aha :yes:


No dooobra, nie będę taka zouza. Salon jest dla mnie bomba, taki przepełniony :rolleyes: a jednoczesnie nie odczuwa się w nim natłoku przedmiotów. Książki mnie zachwycają i wprawiają w kompleksy :p nie dość, że mam trochę mniej to jeszcze nie mam takich fajnych regałów żeby wszystkie wyeksponowac :cry:.
I duuuże okno :rolleyes:.
Już? Zadowolona?
Może być :hug:
Jeśli problem natury książkowej leży tylko w braku regałów, to wszystko przed Wami :)
Gorzej, jeśli ściany się kończą. Wtedy zostaje już tylko przeprowadzka :rotfl:

To niech jeszcze wuceta pokaże :D.
Jeszcze nie. Obrazek robię :lol2:


Fajny saloon, faajnyyyyy............
te kolorowe flakoniki coś mi sie kojarzą z dzieciństwem, ale za pieruna nie umiem sobie przypomnieć, co i gdzie, ale miło sie kojarzą i podobają sie mi:yes:
Podobne wazony stały u moje babci. Więc może i u Ciebie stąd skojarzenia?

i Ta co lubi czerń i wszystko w kant, kolorowych kuleczek se nakupiła:lol2:
:P Odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodziła.

kochana, za to ścierania kurzu z tych regałów to ja Ci nie zazdroszczę:no:
Spoko, ja jestem ślepa na kurz.


Przeczytałam cała historię tego wspaniałego apatramenu.
Gratuluję! Zarówno pomysłu jak i realizacji.
A z ostatnich postów w szczególności wazonów.
:welcome: Małgosiu!
Dziekuję :)

Ja jestem na początku drogi do realizacji własnych pomysłów.
A co urządzasz? Dom, mieszkanie?

Ale ponieważ jako stała czytelniczka czuję się tutaj zaprzyjaźniona to mam pytanie.
Jaki masz grzejnik kanałowy i jak się sprawuje.
W szczególości czy bardzo go słychać i czy daje się czyścić.
Jaki to grzejnik, to nie mam zielonego pojęcia. Jaki deweloper wstawił, taki jest :) Nie dociekałam.
Ale nie słychać ich w ogóle.
Górna kratka jest po prostu wpuszczana w ramkę, więc bez większego problemu (trochę waży) da się ją podnieść i odkurzyć.


Salonik świeeeeeetnnyyyy Aniu:yes:
Wszystko ze sobą współgra i jest fajnie zaaranżowane:)
:D :D :D

Wazony mają super kolorki i bardzo się cieszę, ze będzie u Ciebie więcej rożnych kolorków:D
Na pewno to nie zaszkodzi wnętrzom:hug:
Byle nie za dużo. Mam jeszcze pomysł na obrazy nad kanapą i to chyba będzie dość na pokój dzienny.
U mnie kolory mogą być tylko dodatkiem. Męczą mnie.
Jedynym wyjątkiem są książki. Te wręcz muszą dawać po oczach.

narendil
12-02-2013, 08:12
Ania witam z rana :bye:

Jakbyś nie zauważyła, to swoją poranną kawę wypiłam u Ciebie w salonie. :lol2:
Po cichutku siedziałam i nie siorbałam... :rotfl:

A, to już wiem, kto mi szarlotkę wyjadł :lol2:

Zostałabyś ciut dłużej, to obrazek byśmy powiesiły. A tak na męża będę musiała czekać :P

ivy17
12-02-2013, 08:21
Gorzej, jeśli ściany się kończą. Wtedy zostaje już tylko przeprowadzka :rotfl:


to kiedy przeprowadzka, bo chyba ścian na książki już nie zostało za wiele :lol2:

illusjon
12-02-2013, 08:24
A, to już wiem, kto mi szarlotkę wyjadł :lol2:

Zostałabyś ciut dłużej, to obrazek byśmy powiesiły. A tak na męża będę musiała czekać :P

Jakbym wiedziała, że jest szarlotka to wzięłabym urlop nż w pracy i pomogłabym Ci z tym obrazkiem. :yes:
Nastopnym razem nie trzymaj szarlotki schowanej Bóg wie gdzie. :P
Widocznie Twój ślubny wyjadł i poszedł do pracy. :lol2:
Poczekam sobie na niego razem z Tobą i na wiszący obrazek ofkors. :popcorn:

narendil
12-02-2013, 08:37
to kiedy przeprowadzka, bo chyba ścian na książki już nie zostało za wiele :lol2:
Rany Julek, ivy, nie zadawaj tego pytania głos, bo mój mąż zawału dostanie :rotfl:
A mamy drzwiczki do szafek kuchennych i szafy w sypialni robić :rolleyes:

narendil
12-02-2013, 08:38
Jakbym wiedziała, że jest szarlotka to wzięłabym urlop nż w pracy i pomogłabym Ci z tym obrazkiem. :yes:
Nastopnym razem nie trzymaj szarlotki schowanej Bóg wie gdzie. :P
Na blacie kuchennym stała :P



Poczekam sobie na niego razem z Tobą i na wiszący obrazek ofkors. :popcorn:
Oj, nie wiem, czy do weekendu się nie zejdzie.
Lepiej schowaj popcorn :lol2:

mirela99
12-02-2013, 08:44
czy ta czarna lampka kupione przez Ciebie to ... to co myślę ? Jakieś szczegóły ?

A co do kinkiecików .. może takie (sa malutkie, mam podobne w kuchni):

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/603/1202603/product/kinkiet-lugo-inspire,main.jpg

ivy17
12-02-2013, 08:44
Rany Julek, ivy, nie zadawaj tego pytania głos, bo mój mąż zawału dostanie :rotfl:
A mamy drzwiczki do szafek kuchennych i szafy w sypialni robić :rolleyes:

już nic nie mówię :sick: czekam zatem na kolejne Wasze cuda :D

narendil
12-02-2013, 08:54
czy ta czarna lampka kupione przez Ciebie to ... to co myślę ? Jakieś szczegóły ?
Mirelko, o ta na biurku chodzi?
To IKEA FORSÅ (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00146776/).
Bardzo ją lubię.



A co do kinkiecików .. może takie (sa malutkie, mam podobne w kuchni):
Przyjrzę im się. Dzięki.
Chociaż po głowie chodziły raczej podwójne.

ivy17
12-02-2013, 08:56
Chociaż po głowie chodziły raczej podwójne.

pokaz mniej wiecej co mogło by to być, to moze bedzie łatwiej coś podpowiedzieć

narendil
12-02-2013, 09:18
już nic nie mówię :sick: czekam zatem na kolejne Wasze cuda :D
:hug:


pokaz mniej wiecej co mogło by to być, to moze bedzie łatwiej coś podpowiedzieć
Hmm, łatwo powiedzieć.

http://www.blasklamp.pl/img/product/4623/kind/2 (http://www.blasklamp.pl/4623,kinkiet-londyn-2-hp-503a-02-856a.html)

http://www.blasklamp.pl/img/product/6535/kind/2 (http://www.blasklamp.pl/6535,kinkiet-podwojny-bender-3696-2w.html)

Ale mogłyby być okrągłe.
I ta część pod sufitem mogłaby być biała.
I muszą być małe. Do regałów jest jakieś 25 cm.

Oj, sama nie wiem czego szukam.

marimag
12-02-2013, 09:58
Aniu, a może by cos takiego :)

Jedna długa listwa pod samym sufitem a małymi reflektorkami, skierowanymi w różne strony ( białe ofkors !!! )

http://czasnawnetrze.pl/i/dz04MDAmaD04MDA=/3ba85fef/15034-_prosty_zyrandol_maisondumonde.jpg

narendil
12-02-2013, 10:06
marimag, a masz namiar na ładne białe?
I takie w rozsądnej cenie :)

marimag
12-02-2013, 10:46
a jak pomysł, leży Ci ? Wiesz o ci mi chodzi ?

Jak dasz sygnał to się znajdą :cool:

Drop_Inn
12-02-2013, 11:16
Aaa! Oddawaj kulki bilardowe!!! :lol2:

narendil
12-02-2013, 11:21
a jak pomysł, leży Ci ? Wiesz o ci mi chodzi ?

Jak dasz sygnał to się znajdą :cool:

Leży :)
I chyba nawet by mi leżał taki industrialny, jak ten co wkleiłaś.
Tylko to musi być wersja mega ekonomiczna, bo potrzebuję trzech sztuk takowych ;)
Ale to i tak teraz takie tam dywagacje. Są ważniejsze wydatki, niestety.
Muszę wykorzystać zapał męża do szaf i szafek kuchennych.

narendil
12-02-2013, 11:23
Aaa! Oddawaj kulki bilardowe!!! :lol2:

Nie oddam! Moje :rotfl:

annNS2
12-02-2013, 13:38
heh - tez kule posiadam, choc w zyciu w bilard nie gralam ;)

TAR
12-02-2013, 13:57
Narendilko te pierwsze ktorey wkleilas mam w lazienkach, dosc przyzwoicie zrobione. ale ja nie wiem czy one by u ciebie pasowaly :rolleyes:, chociaz ja sie nie znam. u ciebie jest wiele roznych fajowych rzeczy, ktorych ja w zyciu bym ze soba nie skojarzyla. a u ciebie wygladaja spoko. czy ja moge sobie w inspiracjach zapisac biblioteke? tez bede miec a co.

marimag
12-02-2013, 13:59
a ta wersja ekonomiczna ( jak Ja nie lubie tego słowa !!! ) to do ilu ...........?

marimag
12-02-2013, 14:05
Aniu, a takie cóś ? Sklep wiadomo jaki i służę pomocą :)

169531

Dobrze by było, gdybyś cyknęła fotki salonu, stojąc w drzwiach ( na godzinie 10, 12, 14 ) NIE O GODZINIE ....!!!:lol2:

marimag
12-02-2013, 14:10
a wyglądać to może tak. Tanio i wyglada fajnie. Nie narzuca się, światło kierowane.

169538

Zapomniałam o kalkulacji...
Szyna ( do zamontowania 3 reflektorków) - 80 zł. bez grosza
Reflektorek sztuka jedna - 130 zł. bez grosza

nowamalgosia
12-02-2013, 20:58
Aniu bardzo dziękuję za odpowiedź.
Wykańczam mieszkanie od dewelopera.
Dużo podglądam, ale nie mam jeszcze odwagi pokazywać.
U Ciebie np. znalazłam świetne odnośniki do amerykańskiej strony z szablonami.
Z tego pewnie skorzystam.
W dziennym pokoju mam dużo przeszkleń i paskudne płytowe kaloryfery z parapetem na ścianie.
Muszę ja zmienić na kanałowe, ale znalazłam niewiele informacji na temat na ich temat.
Teraz już podjęłam decyzję, wybrałam firmę i czekam na przeróbkę.
Mam nadzieję, że tak jak u Ciebie nie będą zbyt uciążliwe.
Pozdrawiam.

narendil
13-02-2013, 11:09
heh - tez kule posiadam, choc w zyciu w bilard nie gralam ;)
A czy to ważne?
Grunt, że są ładne :lol2:


Narendilko te pierwsze ktorey wkleilas mam w lazienkach, dosc przyzwoicie zrobione. ale ja nie wiem czy one by u ciebie pasowaly :rolleyes:, chociaz ja sie nie znam. u ciebie jest wiele roznych fajowych rzeczy, ktorych ja w zyciu bym ze soba nie skojarzyla. a u ciebie wygladaja spoko. czy ja moge sobie w inspiracjach zapisac biblioteke? tez bede miec a co.
Dzięki za opinię o lampkach.
Jasne, że możesz bibliotekę zapisać. Nawet nie wiesz, jak mi miło, Tar :hug:


a ta wersja ekonomiczna ( jak Ja nie lubie tego słowa !!! ) to do ilu ...........?
No raczej mniej niż to:

a wyglądać to może tak. Tanio i wyglada fajnie. Nie narzuca się, światło kierowane.

169538

Zapomniałam o kalkulacji...
Szyna ( do zamontowania 3 reflektorków) - 80 zł. bez grosza
Reflektorek sztuka jedna - 130 zł. bez grosza
80+2*130 i to razy trzy to już się robi wredna sumka :(
Ale nie ma pośpiechu.


Dobrze by było, gdybyś cyknęła fotki salonu, stojąc w drzwiach ( na godzinie 10, 12, 14 ) NIE O GODZINIE ....!!!:lol2:
Jak już się na serio za to wezmę, to cyknę. Na razie dywaguję i kombinuję :)
Dzięki za chęci!


Aniu bardzo dziękuję za odpowiedź.
Wykańczam mieszkanie od dewelopera.
Dużo podglądam, ale nie mam jeszcze odwagi pokazywać.
U Ciebie np. znalazłam świetne odnośniki do amerykańskiej strony z szablonami.
Z tego pewnie skorzystam.
W dziennym pokoju mam dużo przeszkleń i paskudne płytowe kaloryfery z parapetem na ścianie.
Muszę ja zmienić na kanałowe, ale znalazłam niewiele informacji na temat na ich temat.
Teraz już podjęłam decyzję, wybrałam firmę i czekam na przeróbkę.
Mam nadzieję, że tak jak u Ciebie nie będą zbyt uciążliwe.
Pozdrawiam.
Małgosiu, a czego tu się bać? Tu jest tyle mądrych głów, że aż głowa mała :lol2:
Wiele mi się wyklarowało po dyskusjach z dziewczynami.
Kilka pomysłów wybiły mi z głowy i jestem im za to bardzo wdzięczna.
Rób jakieś fotki i zakładaj wątek.
A kanałówki nie są uciążliwe moim zdaniem. Po prostu normalne grzejniki. Uważam nawet, że lepiej się je czyści niż tradycyjne.

marimag
13-02-2013, 11:34
80+2*130 i to razy trzy to już się robi wredna sumka

Orłem z matmy nie byłam ale Twoje rachunki mocno mnie zastanowiły :eek: Jak to koleżanka liczyła ?

Szyna - 80 zł + 130 + 130 + 130 ( 3 x reflektorek) = 470 zł bez 4 groszy...

Osiem razy po dwa razy i to razy 5 ?????????????? Czy to jakaś wyższa matematyka Pani dr ?

narendil
13-02-2013, 11:35
Mam kawałek ściany i mam obraz. Obraz, namalowany przez moją siostrę, do którego czuję sentyment i który zwyczajnie mi się podoba.
Walory estetyczne nie podlegają raczej dyskusji.
Kwestia czy pasuje tu czy szukać mu miejsce w sypialni :rolleyes:
Obraz ma orientację pionową. A ja nie jestem pewna, czy taka dobrze się komponuje z wybranym przeze miejscem.

Wersja oryginalna:

169716

A tak mogłoby wyglądać z innym, w orientacji poziomej.

169717

A może w ogóle sobie darować?
Chociaż chciałabym tam coś powiesić.
I jak myślicie?

PS. Mąż ma swoje typy. Jako wielki fan Sin City wszystkie ściany by obwiesił fragmentami komiksu :rolleyes:
Szewskim targiem stanęło na jednym, góra dwóch.
Na szafki kuchenne też już wymyśla dekoracje. Zwariuję z tym facetem :rotfl:
A narzekałam, że się nie angażuje :P

narendil
13-02-2013, 11:37
Orłem z matmy nie byłam ale Twoje rachunki mocno mnie zastanowiły :eek: Jak to koleżanka liczyła ?

Szyna - 80 zł + 130 + 130 + 130 ( 3 x reflektorek) = 470 zł bez 4 groszy...

Osiem razy po dwa razy i to razy 5 ?????????????? Czy to jakaś wyższa matematyka Pani dr ?

Może źle zrozumiałam ceny :rolleyes: Aż sprawdzę jeszcze raz.
Ale potrzebuję trzech szyn (mam trzy punkty na suficie) i po dwa reflektorki na każdej szynie.

narendil
13-02-2013, 11:41
Dostaję głupawki w związku z wc-szczotką idealną.
Wczoraj w Castoramie znalazłam TO:

169720 169721

:rotfl:
Gdyby kolor był zbyt żarówiasty, to są jeszcze w wersji białej.

marimag
13-02-2013, 11:42
szyna jest na 3 reflektorki.
A tak wogóle to podoba Ci się ten konkretny model ? Moim skromnym zdaniem, wygląda dobrze jak na ta cene i co najważniejsze, pasuje do Twoich kulek.

Te systemy szynowo - reflektorkowe są drogie tzn. drogie jest to co wygląda fajnie.

narendil
13-02-2013, 11:47
marimag, model mi się nawet podoba.
O tu jest przykładowy z dwoma reflektorkami: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39874604/. Z trzema będzie za gęsto, tak myślę.
Ale 360 PLN razy 3 to ja teraz nie mam. Tak jak piszesz, systemy szynowe są dość drogie.
No nic, pożyjemy z kablami.
Są ważniejsze wydatki.

illusjon
13-02-2013, 11:57
Mam kawałek ściany i mam obraz. Obraz, namalowany przez moją siostrę, do którego czuję sentyment i który zwyczajnie mi się podoba.
Walory estetyczne nie podlegają raczej dyskusji.
Kwestia czy pasuje tu czy szukać mu miejsce w sypialni :rolleyes:
Obraz ma orientację pionową. A ja nie jestem pewna, czy taka dobrze się komponuje z wybranym przeze miejscem.

Wersja oryginalna:

169716

A tak mogłoby wyglądać z innym, w orientacji poziomej.

169717

Narendil,

Ja jestem za wersją 1.


A może w ogóle sobie darować?
Chociaż chciałabym tam coś powiesić.
I jak myślicie?

Fajnie jest nad biurkiem coś zawiesić, co pozwoli oderwać wzrok od monitora. Też o czymś pomyślę, jak już będę miała biurko.


PS. Mąż ma swoje typy. Jako wielki fan Sin City wszystkie ściany by obwiesił fragmentami komiksu :rolleyes:

Szewskim targiem stanęło na jednym, góra dwóch.

Z obrazu nie rezygnowałabym. W imię czego komiksów? :eek:


Na szafki kuchenne też już wymyśla dekoracje. Zwariuję z tym facetem :rotfl:
A narzekałam, że się nie angażuje :P

Ania, ja już mam nauczkę po zeszłym tygodniu z lampami.
Już teraz wiem i co rano sobie powtarzam, lepiej niech M angażuje się za mało, niż za dużo... :yes:


Dostaję głupawki w związku z wc-szczotką idealną.
Wczoraj w Castoramie znalazłam TO:

169720 169721

:rotfl:
Gdyby kolor był zbyt żarówiasty, to są jeszcze w wersji białej.

Trochę kacza ta szczotka, ale za to niestandardowa.
Nie ma zdania, bo mnie się tamta szara podobała, była jak na szczotkę WC bardzo ładna a nawet elegancka.
Ta wygląda jak taki gadżet-żart. Jeśli to ma być jako żart, to bardzo na czasie... :D

marimag
13-02-2013, 12:08
Co do obrazka..można oddać swój głos ?
Nie wiem jakie Ty odnosisz wrażenie, patrząc na swoja biblioteczkę ale ten obrazek ( powieszony - lub | ) zmienia optycznie rozmiar zabudowy.
W pionie bardzo ją wydłuża a w poziomie poszerza

Jestem za wersja 2 :)

narendil
13-02-2013, 12:13
Trochę kacza ta szczotka, ale za to niestandardowa.
Nie ma zdania, bo mnie się tamta szara podobała, była jak na szczotkę WC bardzo ładna a nawet elegancka.
Ta wygląda jak taki gadżet-żart. Jeśli to ma być jako żart, to bardzo na czasie... :D
Ależ ja nie mam zamiaru jej kupować :rotfl:
Chyba bym się wykończyła.

Znalazłam bardzo podobną do tamtej szarej.
Białą lub czarną. Do kompletu z koszem.
Super.
Jest tylko jeden mały problemik - szczotka jest w UK-eju. Sprzedawca nie chce wysłać do Polski.

angy
13-02-2013, 12:15
Witam się u Ciebie Aniu (imienniczko:)), bo jeszcze tego nie czyniłam:bye:

Nie będę łorginalna i powiem, że za szafeczki należy się Wam wieeeelki szacun:cool: Jak mawia mój kumpel: szach mat:D
Zresztą wszystko jest tak przez Ciebie dopieszczane, żeby było Wasze, że brak słów.

Obraz moim zdaniem trochę ginie w gąszczu książkowym:lol2:, jeżeli chcesz go lepiej wyeksponować to wymyśl mu inne miejsce:) A-i w pionie.

Szczotka to trochę kaczucha:rolleyes:

narendil
13-02-2013, 12:15
marimag, każdy może oddać głos. To nawet wskazane.
Bo mi się podoba i pionowo, i poziomo.
Na żywo nie ma takiego mocnego wrażenia wydłużenia/poszerzenia, bo biblioteka zajmuje całą ścianę.

narendil
13-02-2013, 12:21
Witam się u Ciebie Aniu (imienniczko:)), bo jeszcze tego nie czyniłam:bye:
O, witaj :welcome:



Nie będę łorginalna i powiem, że za szafeczki należy się Wam wieeeelki szacun:cool: Jak mawia mój kumpel: szach mat:D
Zresztą wszystko jest tak przez Ciebie dopieszczane, żeby było Wasze, że brak słów.
:oops:


Obraz moim zdaniem trochę ginie w gąszczu książkowym:lol2:, jeżeli chcesz go lepiej wyeksponować to wymyśl mu inne miejsce:) A-i w pionie.
Hmm...
Słuchajcie, ta wklejka jest po prostu do d.py.
Na żywo jest inaczej.
Może spróbuję namówić, któregoś z moich mężczyzn, żeby trzymał.



Szczotka to trochę kaczucha:rolleyes:
No właśnie, a ja tematów politycznych staram się unikać :lol2:

illusjon
13-02-2013, 12:25
Oj tam, od razu politycznych...

Masz tu kaczusię do kompletu i masz już w łazience wystrój Wielkanocny

:lol2::rotfl::lol2:

169734

pysiaczek
13-02-2013, 12:31
W kwestii obrazka też jestem za wersją nr 2 :yes:

Widziałam Jakubowy pokój - świetnie Ci wyszedł! :)

narendil
13-02-2013, 12:37
Oj tam, od razu politycznych...

Masz tu kaczusię do kompletu i masz już w łazience wystrój Wielkanocny


Dziękuję, ale już mamy m.in. taką:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/419j1hTjqjL._SL500_.jpg (http://www.amazon.co.uk/RUBBER-BATH-DUCK-Sherlock-Holmes/dp/B007Y53S4E)

Drop_Inn
13-02-2013, 15:10
Ja jestem za wersją poziomą, bo w pionie jest niesymetrycznie względem monitora :lol2:

A serio to jakoś tak lepiej wypełnia przestrzeń :yes:

mrówka75
13-02-2013, 15:23
Co do obrazka - wersja nr 2:)

agawi74
13-02-2013, 17:05
A ja jestem za wersją 1- ten obraz po prostu dużo lepiej prezentuje się w pionie.:yes:

Drop_Inn
13-02-2013, 17:10
A ja jestem za wersją 1- ten obraz po prostu dużo lepiej prezentuje się w pionie.:yes:

Aguś, ale jeśli w poziomie to w ramie byłby już chyba inny obraz. O ile dobrze zrozumiałam :rolleyes:

karolek59
13-02-2013, 19:20
ja tu wyczaiłam głosowanko :lol2:

jestem za wersją 2

mail odpisany

Balbina200
13-02-2013, 22:29
No to nie wiem czy Ci współczuć czy zazdrościć tego twórczego podejścia Twojego męża do dekorowania wnętrz:cool:

nowamalgosia
13-02-2013, 22:36
Oddaję głos na wersję poziomą.
i sądzę, że w tym miejscu dobrze będzie wyglądał komiks.
Dla pionowego obrazu od siostry znajdź inne miejsce.

vesila
13-02-2013, 23:18
A co jest na tym obrazku narysowane, że on może dowolnie wisieć??
Wersja w poziomie wydaje sie lepsiejsza,

a takie szkice to ja uwielbiam, czasem młodą dręczę by mi naszkicowała jakieś grafiki (gdy smęci ze sie nudzi), to nie chce, ciągle szkicuje smoki, a tego se przeca nie powieszę w ramce, jakieś takie mało klasyczne te smoki:p

agawi74
14-02-2013, 00:37
Aguś, ale jeśli w poziomie to w ramie byłby już chyba inny obraz. O ile dobrze zrozumiałam :rolleyes:

Inny? :eek:No to jeżeli ma wisieć inny obraz, to może faktycznie wizualnie poziom lepszy Dropko:yes:

angy
14-02-2013, 08:19
Dzień dobry zostawiam:)

E & co.
14-02-2013, 19:02
O ile dobrze pamietam, myslalas o pomalowamiu sciany w sypialni przy pomocy szablonu :???:
Dzis znalazlam takie cos :
http://www.whiletheysnooze.blogspot.gr/2012/07/diy-moroccan-style-wall-stencil.html
moze sie przyda ?

illusjon
15-02-2013, 19:04
Jejku jakie to czasochłonne.
To może prościej kupić tapetę do malowania?

Natalia Stanko
15-02-2013, 20:30
Aniu jak obraz wisi pionowo - to dopatrzyłam się na nim uliczki, a poziomie nic nie wykombinowałam:D

narendil
17-02-2013, 18:15
Dobra jestem :lol2: Za szybko myślę ostatnio. Ale to z powodu natłoku rzeczy, które mam na głowie.
Jeśli ten obraz, to tylko w pionie. Tam jest uliczka, tramwaj i budynki. W poziomie mogłoby lekko dziwnie wyglądać :rotfl:
Poczytałam Wasze opinie, poprzykładałam ramę na żywo i jednak w tym miejscu zawiśnie coś w poziomie.
Teraz tylko muszę to coś namalować :rolleyes: Coś, co pasuje do nas.
A obraz mojej siostry znajdzie inne miejsce.

narendil
17-02-2013, 18:18
O ile dobrze pamietam, myslalas o pomalowamiu sciany w sypialni przy pomocy szablonu :???:
Dzis znalazlam takie cos :
http://www.whiletheysnooze.blogspot.gr/2012/07/diy-moroccan-style-wall-stencil.html
moze sie przyda ?
O, dzięki!
Ale mój wymarzony wzór raczej ciężko by było tak namalować.


Jejku jakie to czasochłonne.
To może prościej kupić tapetę do malowania?
Fakt, w jeden wieczór na pewno się nie da.
Ale nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna. Lubie takie robótki :yes:
Aniu, a co masz na myśli, pisząc tapeta do malowania?

emiranda
17-02-2013, 18:26
Ja za wersją poziomą, pisałam juz dawno, ale post gdzieś wcięło :)

admete
17-02-2013, 19:14
Ja też zostawiam głosik na wersję poziomą :yes:

:hug:

edit cofnęłam się jeszcze kilka stron i widze kolejna część apartamentu :lol:
Aniu pieknie tam masz :yes:
Wazony ekstra :o

Arnika
17-02-2013, 19:44
Ja też za poziomą wersją.. :) :yes:


:bye:

narendil
17-02-2013, 20:18
Dywany oglądałam :)
Nie wiem po co, bo nie mam wolnych podłóg, ale wkleję niektóre.

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_b944a40408c368d777efce3da3a7f5c8. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Agnella-Luna-Ariba-Heban/7316)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_3f5c7b755c100dd6c4251c87da7f901e. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Agnella-Luna-Maisa-Szmaragd/6973)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_86531c418637375d8288ab06df0acd88. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Agnella-Luna-Abla-Szmaragd/6976)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_6231e0c1d05bca52282b4c74a561168d. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Dolce-Teal/6620)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_fdd69c7dae7c2332bf442935b138a0f6. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Dolce-Graphite/6617)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_b698fa8d4613655a14f71c0b47b05a37. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Ragotex-Genova-30009-656590/5909)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_e640d8e154fc568363b1b4fff277d491. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Ragotex-Genova-30009-655590/6147)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_19191a7c3a13c0ba5bb3e8b8da187e7d. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Ragotex-Genova-30054-353530/6148)

http://www.arte.pl/userdata/gfx/f9bfa3fadb6c86c670a1931498c39758.jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Prado-Electric-02-4400/7719)

http://www.arte.pl/userdata/gfx/e7fb314eca487c09fa6b19347697024b.jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Balta-Essenza-48182-090/7136)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_96c879978bfd8662e216180a0c8c1acf. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Balta-Kerala-34511-092/8145)

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_f1c9b74ba40f78d69ef182c863503418. jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Balta-Elegance-Cosy-67065-913/8164)

http://www.arte.pl/userdata/gfx/683e166628518e2ee129852d17933556.jpg (http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Bellagio-Teal/6086)

narendil
17-02-2013, 21:31
Uszyłam sobie zasłonkę w roli drzwi do garderoby.
Na długi czas temat przedpokoju uważam za zamknięty :yes:

Siner
17-02-2013, 21:47
Aniu, ale żeś dywany zapodała............rewela ! Od jakiegoś czasu choruję na persy....ten Twój pierwszy ..............:D

Dawaj foty tych tekstylnych drzwi :)

illusjon
17-02-2013, 22:55
Fakt, w jeden wieczór na pewno się nie da.
Ale nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna. Lubie takie robótki :yes:
Aniu, a co masz na myśli, pisząc tapeta do malowania?

Ania,

To tak jak ja byłabym normalna... Nie wytrzymałabym ze sobą ....

Gdzieś widziałam, ale szukałam już wczoraj i nie odnalazłam, tapety z leciutko zaznaczonymi wzorami jak na kolorowance dla dzieci. Można było sobie te tapety malować jak freski. Coś pięknego.

A druga metoda to taka, którą trochę pochopnie podpowiedziałam koleżance, bo nie słyszałam, żeby ktoś tak robił, ale u niej się sprawdziła.

Moja koleżanka jak chciała mieć szablon ze swoim wzorkiem na ścianie, to jej podpowiedziałam, że łatwiej malować jak coś jest w poziomie. więc może by kupiła tapetę do malowania, pomalowała ją sobie i dopiero przykleiła do ściany. Tapetę kupiła rewelacyjną o fajnej strukturze - takie jakby płótno z supełkami - moim zdaniem ładnie jej wyszło.

agawi74
17-02-2013, 23:32
Jeśli ten obraz, to tylko w pionie. Tam jest uliczka, tramwaj i budynki. W poziomie mogłoby lekko dziwnie wyglądać :rotfl:
He, he tak myślałam:lol2::lol2: No to myśl szybciutko, bo my się znowu niepotrzebnie naprodukujemy:rotfl:

Aniu, jak nie lubię dywanów, to te TURKUSOWE są obłędne http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif szczególnie 3 i 4 od góry:yes:
Szkoda, ze nie masz wolnej podłogi...:(

narendil
18-02-2013, 07:31
Ania,

To tak jak ja byłabym normalna... Nie wytrzymałabym ze sobą ....
:rotfl:



Moja koleżanka jak chciała mieć szablon ze swoim wzorkiem na ścianie, to jej podpowiedziałam, że łatwiej malować jak coś jest w poziomie. więc może by kupiła tapetę do malowania, pomalowała ją sobie i dopiero przykleiła do ściany. Tapetę kupiła rewelacyjną o fajnej strukturze - takie jakby płótno z supełkami - moim zdaniem ładnie jej wyszło.
Niezły patent.
Ale ja chyba jednak zostanę przy malowaniu po ścianie.
Tapety sama nie położę, a dla męża i tak zaplanowałam wiele drobiazgów ;)

Ola.U
18-02-2013, 07:38
Dzień dobry :hug:
Jeśli jeszcze głosowanie aktualne :rolleyes:,to w kwestii obrazu ,również obstawiam wersję poziomą :yes:

narendil
18-02-2013, 07:39
He, he tak myślałam:lol2::lol2: No to myśl szybciutko, bo my się znowu niepotrzebnie naprodukujemy:rotfl:
:hug:



Aniu, jak nie lubię dywanów, to te TURKUSOWE są obłędne http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif szczególnie 3 i 4 od góry:yes:
Aga, ja też raczej z frakcji nie-dywanowej.
I proszę, dywan w pokoju dziennym już mam.
Kolejnymi się zachwycam.
Mnie szczególnie hipnotyzuje ten pierwszy.
Ja i taka pstrokacizna :rotfl:



Szkoda, ze nie masz wolnej podłogi...:(
Nie, coś się wymyśli.

narendil
18-02-2013, 07:44
Chcę Wam pokazać ukończony przedpokój.
Ukończony na dłuższą chwilę, bo prawdziwe drzwi do garderoby i fototapeta, to grubszy wydatek. I nie niezbędny.
Zdjęcia tradycyjnie średnie ;)
Nie wiem, może kiedyś uda się zrobić jasne zdjęcia. Ale w przedpokoju jest po prostu ciemno. I bez światła sztucznego ani rusz. No, i nie bez znaczenia jest sprzęt, którym robię zdjęcia ;)

https://lh3.googleusercontent.com/-9izxeHdSJfU/USHX8htvKAI/AAAAAAAAEsg/lrDFtFOF_Jg/s640/przedpokoj1.jpg

Czy dokładnie widać kwadratowe przelotki :lol2:
https://lh3.googleusercontent.com/-D-8R9Y8HVEE/USHX85BCJdI/AAAAAAAAEso/KTM1jRJ9VTU/s640/przedpokoj2.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-JFfEPujcaso/USHXqwubFII/AAAAAAAAErw/sHXtD8jtyCA/s640/przedpokoj3.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-ri_7y43oTUw/USHXt0m_MEI/AAAAAAAAEr4/sER_pPaEekQ/s640/przedpokoj4.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-hLUAZh24Z_g/USHXwubH4nI/AAAAAAAAEsA/eoRFlJBlgYw/s640/przedpokoj5.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-YuksTGzv_IU/USHXzNur9pI/AAAAAAAAEsI/_Vvo2bln7ic/s640/przedpokoj6.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-qlop5d4faog/USHX2WlgdMI/AAAAAAAAEsQ/z0TEwHsi84s/s912/przedpokoj7.jpg

Komentarz męża odnośnie tkaniny: O, pasuje Ci do pudełek w garderobie :rotfl:
Spostrzegawczy jest.

narendil
18-02-2013, 07:45
Koci bonusik:

https://lh5.googleusercontent.com/-fAfTncnT650/USHXoLsTCaI/AAAAAAAAEro/5nJToSYIYeo/s912/kot_w_wazonach.jpg

Ola.U
18-02-2013, 07:57
Widać ,widać kwadratowe przelotki :D
Pięknie :cool:,zdolna z ciebie bestia :yes:,gdybyś bliżej mieszkała ,to bym Ci podrzuciła materiał na poduszki :p:lol2::lol2:

p.s.a bonusik ​kotkowo-spacerowy najlepszy :cool:

nihiru
18-02-2013, 08:02
Mnie się wszystko podoba, a najbardziej te dwa kolorowe flakony - są takie.... nieoczekiwane :lol2:

narendil
18-02-2013, 08:07
Widać ,widać kwadratowe przelotki :D
Pięknie :cool:,zdolna z ciebie bestia :yes:,gdybyś bliżej mieszkała ,to bym Ci podrzuciła materiał na poduszki :p:lol2::lol2:

p.s.a bonusik ​kotkowo-spacerowy najlepszy :cool:
:hug:


Mnie się wszystko podoba, a najbardziej te dwa kolorowe flakony - są takie.... nieoczekiwane :lol2:
A kulki Pani widziała?

annNS2
18-02-2013, 08:15
piekna :) zastanawiam sie czy u mnie w przedpokoju byloby to dobre rozwiazanie, bo jakos przez prawie prawie 2lata (!!!) nie zdolalismy zamowic drzwi do przedpokojowej szafy...;)
ps. a ta tkanina rownie pieknie prezentuje sie na poduszkach (osobiscie polecam bo leza u mnie w saluuunie) :)

Venus_m
18-02-2013, 08:20
o jaki bonusik :wiggle: Bardzo ładny stan tymczasowy :yes: u nas w gościnnym w drzwiach nadal wisi prześcieradło :rotfl:

mugatka
18-02-2013, 08:30
wow, Anka świetnie wyszedł przedpokój ... i zasłonka ! taka młoda "krawcowa" a już przelotki nabiła.... ja jeszcze się nie odważyłam :)
jestem pod mega wrażeniem, całości ! :)

narendil
18-02-2013, 09:46
piekna :) zastanawiam sie czy u mnie w przedpokoju byloby to dobre rozwiazanie, bo jakos przez prawie prawie 2lata (!!!) nie zdolalismy zamowic drzwi do przedpokojowej szafy...;)
ps. a ta tkanina rownie pieknie prezentuje sie na poduszkach (osobiscie polecam bo leza u mnie w saluuunie) :)
U nas takie rozwiązanie w przedpokojowej szafie się sprawdza.
Rozgardiaszu nie widać, a kasa idzie na coś innego.
Jedynie w sypialni będziemy drzwi robić.


o jaki bonusik :wiggle: Bardzo ładny stan tymczasowy :yes: u nas w gościnnym w drzwiach nadal wisi prześcieradło :rotfl:
A dziękuję :yes:
Myślałam, że się Pani na mnie obraziła :hug:


wow, Anka świetnie wyszedł przedpokój ... i zasłonka ! taka młoda "krawcowa" a już przelotki nabiła.... ja jeszcze się nie odważyłam :)
jestem pod mega wrażeniem, całości ! :)
Dziękuję :)
Nabicie przelotek to naprawdę nic wielkiego. Największą trudność sprawiło mi zrobienie dziurek, nie chciałam kupować żadnego narzędzia, więc wycinałam nożyczkami. Nie było to komfortowe, ale 8 otworów dałam radę.

marimag
18-02-2013, 10:01
Cześć Anula :)

No kochana !!!
Zasłonka wyszła naprawdę super ! Gratulejszyn :) Aż chce się szyć, nie ?
Ja też działam z maszyną od niedawna i wiem jakie to frustrujące jak cos nie wychodzi a u Ciebie sukces za sukcesem. Możesz i pewnie jestes z siebie dumna :)
Czy ten Wasz kot to zawsze taki stacjonarny ? Co zdjęcie to siedzi w takiej samej pozycji...wypchany ? ;)

Natalia Stanko
18-02-2013, 10:25
Anka - śliczna jesteś, kokietka z ciebie:lol2:

bardzo ładnie wyszedł korytarz, wszystko takie spójne:yes:

Venus_m
18-02-2013, 10:42
ja? obraziła? a za co? :rotfl:

Ilona Agata
18-02-2013, 10:44
Fajne te przelotki i w ogóle cała tkanina na zasłonę :yes:
Super bonusik, bo ja pierwszy raz mam okazję Cię zobaczyć :)

narendil
18-02-2013, 13:59
Bardzo podobają mi się te zasłonki jako drzwi do garderoby :yes:
Zresztą cały przedpokój wygląda fantastycznie , jest taki spójny , przemyślany.
Idziesz jak burza :eek:
Staram się :)


Jednak zdjęcie ze spaceru mi się nie podoba.. tzn Wy mi się podobacie na nim :lol2: ale ten brak słońca , ta pogoda , już nie , bo ja już chce wiosny:cry:
Ja też bym wolała pozować do zdjęcia w japonkach i spódnicy :lol2:



No kochana !!!
Zasłonka wyszła naprawdę super ! Gratulejszyn :) Aż chce się szyć, nie ?
Ano chce się, chce.
Tylko czasu mało.



Czy ten Wasz kot to zawsze taki stacjonarny ? Co zdjęcie to siedzi w takiej samej pozycji...wypchany ? ;)
Phi :P


Anka - śliczna jesteś, kokietka z ciebie:lol2:
Eeee? Kokietka?
A gdzieś Natalko to wypatrzyła, skoro czubek nosa i okulary widać?



bardzo ładnie wyszedł korytarz, wszystko takie spójne:yes:
Dziekuję :)


ja? obraziła? a za co? :rotfl:
No właśnie nie wiem :hug:
Dawno Pani nie było, to i podejrzenia zaczęłam mieć :rolleyes:


Fajne te przelotki i w ogóle cała tkanina na zasłonę :yes:
Tkanina wyszperana, taka moja. Przelotki kwadratowe też.
Ale drążków kwadratowych nie robią, wyobraź sobie :lol2:


Super bonusik, bo ja pierwszy raz mam okazję Cię zobaczyć :)
Serio? To musiałaś mieć pecha, bo ja się raczej często wystawiam na widok publiczny.

narendil
18-02-2013, 14:01
Wyobraźcie sobie, że kupiłam dywan :lol2:
Dywanik znaczy się, dywaniczek.
Poszłam do sklepu i kupiłam. Ot tak, po prostu.
A prawie tydzień zastanawiałam się nad kolorem wc-szczotki :rotfl:

TAR
18-02-2013, 14:08
tez mam takie podejrzenia, ze ten kot wypchany jest i tylko przestawiany do zdjecia:lol2: material zaslonkowy super

Natalia Stanko
18-02-2013, 14:12
oj tam, co trzeba to wypatrzyłam:lol2:

kokietka w sensie- iż nie narzekaj więcej na swoją urodę, nie grzesz dziewczyno:D

pokaz dywanik

angy
18-02-2013, 14:28
Aniu świetna ta zasłonka!! Materiał baaardzo fajnie wygląda:yes:

No i turkusowe dywany.... BOSKIE!:cool:
Ja sobie odbiję.... turkusowym łóżkiem:lol2: To dywanu już nie chcę:D

No i miło Cię widzieć, bo ja też do tej pory przyjemności nie miałam:)

Przyłączam się-pokaż dywanik!:lol2:

narendil
18-02-2013, 14:32
Na żywo o wiele ładniejszy. Słowo.
W słoneczny dzień wyciągnę go znowu na stół i mam nadzieję, że powyższe udowodnię.

https://lh4.googleusercontent.com/-BOB-78KseyI/USI6jD39tKI/AAAAAAAAEtI/_vAAqBZ7KXI/s640/dywan1.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-ZX3BMXVz-Fk/USI6jq7AJ7I/AAAAAAAAEtM/3LJQQO-dxMg/s640/dywan2.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-wpwlBjBhTI0/USI6jqbG4MI/AAAAAAAAEtQ/oSDC67l-EOk/s800/dywan3.jpg

No i oczywiście wypchany :P kot zaanektował dywanik.

barbe-cue
18-02-2013, 15:03
Aniu, przedpokój bardzo bardzo fajny,
ale dywan - po prostu dech mi zaparło! Uwielbiam dywany orientalne, ale taką wariację na temat persa widzę pierwszy raz. Zachwycająca! W dodatku w moich ulubionych kolorach - indygo i burgund. Szukałam bezskutecznie takiego zestawienia i przyznam, że mam na niego chrapkę. U Was można takie cuda obejrzeć na żywo? Bo to chyba taki sam, który zalinkowałaś? Przepiękny...

barbe-cue
18-02-2013, 15:04
PS. A wiesz, że dzisiaj mi się śniłaś? Urządzałaś mały pokoik, cały na różowo ;). Horror, co?

vesila
18-02-2013, 15:38
Hej Aniu
bardzo fajnie wygląda wasz przedpokój:wiggle:, świetna ta zasłonka:yes:
i w ogóle to zazdraszczam Ci pomysłowości, boziu, ja z maszyną za pan brat od dziecka, i nawet lubię szyć, ale nie lubię jak mi ktoś co chwilę przeszkadza, koniec końców ograniczam sie do przymusowych poprawek krawieckich, a Ty początkująca już takie cacka naszyłaś:yes:

kociak - śliczności, a Ty i Jakub wyglądacie super, piękny uśmiech masz Aniu:D

vesila
18-02-2013, 15:42
Ooo! i jeszcze dywanik:jawdrop: zajebiszczy jest:yes:

marimag
18-02-2013, 16:05
Aniu !!! Ten wypchany sie poruszył :wave:
Poczułam sie wezwana do odpowiedzi ;)

Dywanik - chodniczek super. Czy to nie jest kawałek tego pierwszego z wklejonych ? Weszłam na ich stronę i stwierdzam, że kupię sobie ............wszystkie !!!
Mam jeden problem. Na zdjęciach z lotu ptaka wyglądają super ale w zbliżeniu........już nie :(

I jeszcze w sprawie żubra...czemu ten sztuczny i mało ruchliwy osobnik jest na taaaaaaaaakim łańcuchu ? ;)

TAR
18-02-2013, 16:26
I jeszcze w sprawie żubra...czemu ten sztuczny i mało ruchliwy osobnik jest na taaaaaaaaakim łańcuchu ? ;)

pewnie nie dlatego co by nie uciekl a żeby go ludzie nie podprowadzili:lol2:


Ania, mój pies tez anektuje wszystkie dywaniki i kocyki przywleczone do domu. ostatnio odzyskałam stary fotel z naszego pierwszego mieszkania, jest paskudny, zniszczony w brzydkim kolorze brudnego oranżu i czeka na tapicera. mój Okruch kojec sobie z niego zrobil tak mu podpasowal:rolleyes:

illusjon
18-02-2013, 16:28
Aneczka,

Zasłonka super. Uwielbiam takie tkaniny. Zresztą jak pamiętasz (może) u mnie tapeta będzie w jednym pokoju w podobny deseń.

Ty z Młodym na spacerze to super bonusik. Też chyba do tej pory Ciebie "tak dobrze" nie poznałam

Fajna kobieta z Ciebie nie powiem :yes:

Dywanik rewelacja. Co za wariacje nt. persa - no cudo.

Wypchany kot - to to, na co czekam na Twoich zdjęciach z zapartym tchem.
Bez niego nic nie jest takie jak być powinno... :lol2:

narendil
18-02-2013, 19:55
Aniu, przedpokój bardzo bardzo fajny,
ale dywan - po prostu dech mi zaparło!
Mnie też. I dlatego u mnie leży.


Uwielbiam dywany orientalne, ale taką wariację na temat persa widzę pierwszy raz. Zachwycająca! W dodatku w moich ulubionych kolorach - indygo i burgund. Szukałam bezskutecznie takiego zestawienia i przyznam, że mam na niego chrapkę. U Was można takie cuda obejrzeć na żywo? Bo to chyba taki sam, który zalinkowałaś? Przepiękny...
Ten sam. Agnella to białostocka firma.
Statystycznie rzecz ujmując, coś w końcu musi być u mnie na miejscu :lol2:
Zapraszam!
Po cichu powiem, że jak zobaczyłam ten dywan w dużym formacie, to nawet przez chwilę pożałowałam, że już mam jeden w pokoju dziennym.
On im większy, tym piękniejszy.


PS. A wiesz, że dzisiaj mi się śniłaś? Urządzałaś mały pokoik, cały na różowo ;). Horror, co?
Matko jedyna!
Ale Ci się horrory śnią.
Baśku, odpocznij od tej ciężkiej pracy i przyjeżdżaj dywany oglądać :)

narendil
18-02-2013, 19:58
Hej Aniu
bardzo fajnie wygląda wasz przedpokój:wiggle:, świetna ta zasłonka:yes:
Dziękuję! Też tak uważam ;)



i w ogóle to zazdraszczam Ci pomysłowości, boziu, ja z maszyną za pan brat od dziecka, i nawet lubię szyć, ale nie lubię jak mi ktoś co chwilę przeszkadza, koniec końców ograniczam sie do przymusowych poprawek krawieckich, a Ty początkująca już takie cacka naszyłaś:yes:
:oops:
A szycie z Jakubem to niezły hardcore.



kociak - śliczności, a Ty i Jakub wyglądacie super, piękny uśmiech masz Aniu:D
:hug:


Ooo! i jeszcze dywanik:jawdrop: zajebiszczy jest:yes:
Super, że nie tylko ja doceniam jego urodę. Ma w sobie coś hipnotyzującego.
W życiu bym siebie o taki dywan nie podejrzewała.

narendil
18-02-2013, 20:00
Aniu !!! Ten wypchany sie poruszył :wave:
Bo ta małpa wcale wypchana nie jest :P


Dywanik - chodniczek super. Czy to nie jest kawałek tego pierwszego z wklejonych ? Weszłam na ich stronę i stwierdzam, że kupię sobie ............wszystkie !!!
Mam jeden problem. Na zdjęciach z lotu ptaka wyglądają super ale w zbliżeniu........już nie :(
Dokładnie ten.
A co jest nie tak z ich zbliżeniem?


I jeszcze w sprawie żubra...czemu ten sztuczny i mało ruchliwy osobnik jest na taaaaaaaaakim łańcuchu ? ;)
A skąd ja mam wiedzieć?
Mogę Ci podać adres, to do administracji wspólnoty napiszesz z pytaniem ;)

narendil
18-02-2013, 20:10
tez mam takie podejrzenia, ze ten kot wypchany jest i tylko przestawiany do zdjecia:lol2: material zaslonkowy super
Następna dowcipna się znalazła.
Zapakuję tą moją panterę i priorytetem wyślę.
Zobaczysz, co taka wypchana małpa potrafi :p


pewnie nie dlatego co by nie uciekl a żeby go ludzie nie podprowadzili:lol2:
Ale on pusty w środku. Co tam podprowadzać?
Chyba, że jakaś starsza pani chciałaby go na spacer wyprowadzić :rotfl:


Ania, mój pies tez anektuje wszystkie dywaniki i kocyki przywleczone do domu. ostatnio odzyskałam stary fotel z naszego pierwszego mieszkania, jest paskudny, zniszczony w brzydkim kolorze brudnego oranżu i czeka na tapicera. mój Okruch kojec sobie z niego zrobil tak mu podpasowal:rolleyes:
Też sobie fotel przywiozłam. Do sypialni.
Najpierw kot go przejął i był wyścig, kto pierwszy: kot czy mój szlafrok.
Potem Jakub zabrał fotel do swojego pokoju. Z kotem.

narendil
18-02-2013, 20:12
oj tam, co trzeba to wypatrzyłam:lol2:
kokietka w sensie- iż nie narzekaj więcej na swoją urodę, nie grzesz dziewczyno:D
Chyba się zarumienię :)


Aniu świetna ta zasłonka!! Materiał baaardzo fajnie wygląda:yes:
Dziękuję :)


No i turkusowe dywany.... BOSKIE!:cool:
Ja sobie odbiję.... turkusowym łóżkiem:lol2: To dywanu już nie chcę:D
Na żywo, jak dla mnie, te turkusy zbyt w zieleń wpadały. Bardziej szmaragd niż turkus.
Poza tym, mój dywan mnie zahipnotyzował.



No i miło Cię widzieć, bo ja też do tej pory przyjemności nie miałam:)

:)

narendil
18-02-2013, 20:24
Aneczka,

Zasłonka super. Uwielbiam takie tkaniny. Zresztą jak pamiętasz (może) u mnie tapeta będzie w jednym pokoju w podobny deseń.
Doskonale pamiętam :yes:
W końcu to jedna z moich ulubionych tapet!



Ty z Młodym na spacerze to super bonusik. Też chyba do tej pory Ciebie "tak dobrze" nie poznałam
Fajna kobieta z Ciebie nie powiem :yes:
A ja Ciebie chyba nie widziałam.
Wiem tylko, że na zdjęciu masz nieaktualną wersję siebie ;)


Dywanik rewelacja. Co za wariacje nt. persa - no cudo.
Mnie też zachwyca.


Wypchany kot - to to, na co czekam na Twoich zdjęciach z zapartym tchem.
Bez niego nic nie jest takie jak być powinno... :lol2:
Fakt, dobrze umiejscowiony kot znacznie podnosi walory estetyczne zdjęcia.
Chyba muszę ją jakoś przekupić, żeby w przedpokoju pozowała :rotfl:

wiwik
18-02-2013, 21:12
dywan skłonił mnie do wyjścia z ukrycia, jest świetny i nie dziwię się, że tak od razu nabyłaś:)
ogólnie rzecz biorąc na bieżąco jestem tu od dawna, więc wypada mi się przywitać. wyznaję, że obłe kształty wolę od kwadratow, a i tak bardzo chętnie bym u Ciebie zamieszkała. Mnóstwo świetnych pomysłów, dopieszczonych w realizacji, dobrze wykorzystana przestrzeń z charakterem i przyjazna jednocześnie (pokój Jakuba jest jednym z lepszych przykładów). salon naprawdę aż zachęca do spędzania w nim czasu. Co podziwiam szczególnie, to fakt, że jest "gęsto" ale nie przytłaczająco. Serdeczne gratulacje:yes:
i mała prywata, jeśli można, bo w dywanie się zadurzyłam, a jedyne potencjalnr miejsce u mnie to zamiast milusiego shaggy'ego- jaki on jest w dotyku? przyjemnie by się na nim leżało czy on raczej z tych niemiłych?

nicol21
18-02-2013, 21:32
fajna zasłonka.... sama robiłaś przelotki?

z pokazanych wczesniej dywanów to nr 2 boski jak dla mnie.... tylko ze ja se nigdzie takiego nie wstawie bo turkus pasował by mi jak kwiatek do korzucha... ale - gdzieś to go spotkała? :D

kocisko fajne, nawet jeśli wypchane :P

marimag
18-02-2013, 21:50
Dokładnie ten.
A co jest nie tak z ich zbliżeniem?

Ano jakieś takie....puchate. Wyglądają na dywany z GS-u...Twój oczywiście nie ! :)
Ja wolę jak sa takie cienkie, ubite, przypominające w dotyku te przeplatanki z IKEA.
Nie wiem czy zrozumiesz :(

nowamalgosia
18-02-2013, 23:31
Dołączam się do zachwytów nad przedpokojem.
Brakuje mi w nim tylko tej wycieraczki, którą kiedyś pokazywałaś.
Czy ona jest jednak na korytarzu?

agawi74
19-02-2013, 00:13
Aniu fajnie Cię ponownie zobaczyć na fotkach:hug:
Zasłonka śliczna:eek: i przelotki też:yes::lol2:
Kocurek jest na bank wypchany:rotfl:
Bardzo oryginalny ten dywanik- ma super kolorki:D
Dziękuję za krzesełko:hug: jest śliczne, teraz czekam na przecenę:lol2::lol2:

illusjon
19-02-2013, 08:56
Miłego dnia imienniczce życzę :bye:

narendil
19-02-2013, 09:27
dywan skłonił mnie do wyjścia z ukrycia, jest świetny i nie dziwię się, że tak od razu nabyłaś:)
ogólnie rzecz biorąc na bieżąco jestem tu od dawna, więc wypada mi się przywitać.
wiwik, cieszę się, że się w końcu ujawniłaś :welcome:



wyznaję, że obłe kształty wolę od kwadratow, a i tak bardzo chętnie bym u Ciebie zamieszkała.
Tym bardziej się cieszę :)


Mnóstwo świetnych pomysłów, dopieszczonych w realizacji, dobrze wykorzystana przestrzeń z charakterem i przyjazna jednocześnie (pokój Jakuba jest jednym z lepszych przykładów). salon naprawdę aż zachęca do spędzania w nim czasu. Co podziwiam szczególnie, to fakt, że jest "gęsto" ale nie przytłaczająco. Serdeczne gratulacje:yes:
Dziękuję bardzo!


i mała prywata, jeśli można, bo w dywanie się zadurzyłam, a jedyne potencjalnr miejsce u mnie to zamiast milusiego shaggy'ego- jaki on jest w dotyku? przyjemnie by się na nim leżało czy on raczej z tych niemiłych?
Dywan ma włosie mniej więcej na centymetr wysokości.
Ja na nim staję, to czuję taki miłe uczucie zapadania się stopy.
Siedzi się wygodnie, a ja mam raczej kościste cztery litery.
Nie jest na pewno tak miękko jak w przypadku shaggy'ego, ale wygodnie się na nim wyciąga.
Te dywaniki są również w rozmiarze 50x80. Kosztują wtedy około 50 zł. Jeśli nie masz ich nigdzie w pobliżu (ale Agnella jest raczej dość popularna), to zawsze można kupić takie maleństwo na próbę. I będziesz miała podgląd kolorystyki.

narendil
19-02-2013, 09:30
fajna zasłonka.... sama robiłaś przelotki?
Sama. Nie jest to wielka sprawa.
O wiele trudniej było równo przeszyć taką płachtę.


z pokazanych wczesniej dywanów to nr 2 boski jak dla mnie.... tylko ze ja se nigdzie takiego nie wstawie bo turkus pasował by mi jak kwiatek do korzucha... ale - gdzieś to go spotkała? :D
Tak się dziwnie złożyło, że na moim zadupiu jest fabryka dywanów :lol2:
Tylko Tobie ta informacja na niewiele się chyba zda, prawda?
Klik na obrazek i jesteś na stronie sklepu internetowego :)


kocisko fajne, nawet jeśli wypchane :P
Dziękuję w imieniu kota.
Ale ona nie jest wypchana :rotfl:

narendil
19-02-2013, 09:39
Ano jakieś takie....puchate. Wyglądają na dywany z GS-u...Twój oczywiście nie ! :)
Ale on jest lekko puchaty.
Runo na wysokość około centymetra.
Mnie to odpowiada :)



Ja wolę jak sa takie cienkie, ubite, przypominające w dotyku te przeplatanki z IKEA.
Nie wiem czy zrozumiesz :(
Rozumiem :)
To może coś takiego by Ci podpasowało.
IKEA, ale w Polsce niedostępna. Ale może to się zmieni.
Fotki ze strony niemieckiej IKEA.

http://www.ikea.com/de/de/images/products/silkeborg-teppich-kurzflor__0157278_PE315748_S4.JPG (http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/40233620/)

http://www.ikea.com/de/de/images/products/silkeborg-teppich-kurzflor__0157276_PE315746_S4.JPG (http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/10233631/)

http://www.ikea.com/de/de/images/products/silkeborg-teppich-flach-gewebt__0157268_PE315729_S4.JPG (http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/30233625/)

Na tych zdjęciach nie wyglądają na puchate.
Są zszywane ze starych tureckich kilimów.
Jak dla mnie wyglądają świetnie.

http://4.bp.blogspot.com/-g8_9DwYF6PU/TqRJ_VvhC8I/AAAAAAAAfkg/kW5AkkuQY9M/s1600/ikea_silkeborg_inspiration_1.jpg (http://poppytalk.blogspot.com/2011/10/sunday-reading_23.html)

http://4.bp.blogspot.com/-hUtfE-zFtGc/TqPzQCmWIHI/AAAAAAAACzQ/2DEVTs5ZJeU/s1600/ikea_silkeborg_inspiration_2.jpg (http://riazzoli.blogspot.com/2011/10/from-istanbul-with-love.html)

http://4.bp.blogspot.com/-JpriZfqWtKI/ULIHPxGzDhI/AAAAAAAAC1A/l5vN6v1FgeY/s1600/Ikea_-2.JPG (http://www.stylesandbox.com/2012/11/silkeborg.html)

narendil
19-02-2013, 09:41
Dołączam się do zachwytów nad przedpokojem.
Dziekuję Małgosiu. Miło mi :)

Brakuje mi w nim tylko tej wycieraczki, którą kiedyś pokazywałaś.
Czy ona jest jednak na korytarzu?
Jeszcze nie.
Czekam na bardziej suchą pogodę :rotfl:

narendil
19-02-2013, 09:45
Aniu fajnie Cię ponownie zobaczyć na fotkach:hug:
:hug:



Zasłonka śliczna:eek: i przelotki też:yes::lol2:
Dziękuję!
Mogę w końcu odhaczyć jedno pomieszczenie.
Zostały już tylko kuchnia, pokój dzienny, dwie łazienki, pokój Jakuba, pokój środkowy i sypialnia.
Tylko :rotfl:



Kocurek jest na bank wypchany:rotfl:
No nie mogę, coście się tak na tą moją kocią małpę zawzięły :P
Zapraszam na poranną kawę, to przekonacie się jak wypchany kot potrafi szaleć, by miskę zapełnić.


Bardzo oryginalny ten dywanik- ma super kolorki:D
Gdyby jeszcze udało mi się zrobić zdjęcie, które je dokładnie oddaje...


Dziękuję za krzesełko:hug: jest śliczne, teraz czekam na przecenę:lol2::lol2:
Ależ proszę bardzo. Tak mi zapadły w pamięć nogi Twojego stołu i krzeseł, że skojarzenie było proste.

narendil
19-02-2013, 09:45
Miłego dnia imienniczce życzę :bye:
Wzajemnie :bye:
Nie masz trochę słońca, żeby się z Podlasiem podzielić?

illusjon
19-02-2013, 09:49
Aneczka,

skoro u Ciebie dywanowy temat, to też kilka oryginalnych dywanów podrzucam.

Szczególnie dla miłośniczek orientu i kominów :lol2:

171516171517

I smaczek ... :rotfl:

171518

illusjon
19-02-2013, 09:50
Wzajemnie :bye:
Nie masz trochę słońca, żeby się z Podlasiem podzielić?

Kochana,

U mnie nie dość, ze pochmurno, to jeszcze deszcz ze śniegiem pada... 171519

marimag
19-02-2013, 10:03
Ooooooooo to to !!!
Takie już dobrze złażone...a te nogi fortepianowe ........cudo. Ubóstwiam te małe kółeczka :lol2:

Dlaczego w zależności od kraju,oferta tego samego sklepu sieciowego, różni się tak bardzo ? O co tu chodzi ?

narendil
19-02-2013, 10:07
Aneczka,
skoro u Ciebie dywanowy temat, to też kilka oryginalnych dywanów podrzucam.

O matko jedyna!
Jak dobrze, że nie mam kominka :lol2:


Kochana,
U mnie nie dość, ze pochmurno, to jeszcze deszcz ze śniegiem pada... 171519
Za deszcz podziękuję.
Wolę swoje zamglenie.

narendil
19-02-2013, 10:08
Ooooooooo to to !!!
Takie już dobrze złażone...a te nogi fortepianowe ........cudo. Ubóstwiam te małe kółeczka :lol2:
Tak myślałam, że Ci się spodobają.


Dlaczego w zależności od kraju,oferta tego samego sklepu sieciowego, różni się tak bardzo ? O co tu chodzi ?
Nie wiem. Ale zauważyłam, że prędzej czy później w większości krajów pojawiają się wszystkie produkty.

narendil
19-02-2013, 14:10
Ależ się dzisiaj wstydu najadłam :o
Umawiałam się na podpisanie aktu notarialnego i okazało się, że nie mamy opłaconego w całości miejsca parkingowego :(

Pomijając już fakt, że to spora kasa i tym samym wiele moich wykończeniowych planów oddala się kurcgalopkiem w bliżej nieokreśloną przyszłość, to niedawno wytargowałam z prezesem umorzenie sporej sumki związanej ze zwiększeniem powierzchni mieszkania i podwyżką vatu sprzed dwóch lat. Cenę aktu notarialnego też sporo zbiłam (swoją drogą, skąd oni takie kwoty biorą? A ludzie płacą.). Moim koronnym argumentem było niezaleganie z płatnościami. Swoją drogą, panie w dziale sprzedaży też są niezłe, skoro sprawdzały, sprawdzały i nie sprawdziły.

Nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem przegapiłam termin płatności.
Wkurza mnie to. Tym bardziej, że chciałam swego czasu zapłacić całość i mieć z głowy. Nie zgodzili się.
No i teraz:
1. nie mam kasy
2. jest mi okrutnie głupio.
Nie wiem, co mnie bardziej wkurza.

hazeleyes1982
19-02-2013, 14:14
Aneczko...:hug:

wyanna
19-02-2013, 14:29
Ależ się dzisiaj wstydu najadłam :o

domyślam się, że traktujesz to jako wielkiego babola w Twoim uporządkowanym życiu.... ale ślę :hug:

wiwik
19-02-2013, 19:32
Narendil,
wielkie dzięki za szczegółowe informacje o dywanie! :):):) chyba od razu wersję 160x230 machnę, bo jak wymierzona do nas, i panu domu też się podoba.:cool:
a tą historią się nie przejmuj za bardzo, sami sobie winni:cool: nie ma powodu, żeby Tobie wstyd było, naprawdę :yes:

narendil
19-02-2013, 22:29
Aneczko...:hug:
Oluś, jak miło Cię widzieć :hug:


domyślam się, że traktujesz to jako wielkiego babola w Twoim uporządkowanym życiu.... ale ślę :hug:
I to jakiego :sick:
No, ale było minęło i trzeba iść do przodu.


Narendil,
wielkie dzięki za szczegółowe informacje o dywanie! :):):) chyba od razu wersję 160x230 machnę, bo jak wymierzona do nas, i panu domu też się podoba.:cool:
Proszę bardzo.
Dywan majątku nie kosztuje i zawsze można zwrócić.
Mam nadzieję, że rekomendacja będzie trafiona.

a tą historią się nie przejmuj za bardzo, sami sobie winni:cool: nie ma powodu, żeby Tobie wstyd było, naprawdę :yes:
Ja nie wiem, jaki trzeba mieć bajzel, żeby przez 1,5 roku się nie zorientować, że taka narendil im zalega z kasą.
Ale już zapłacone i powinno być w porządku.

narendil
19-02-2013, 22:32
Niniejszym ogłaszam, że świat się chyba kończy.
Użyłam facebooka :rotfl:
W Białymstoku otworzył się sklep Dekorere Hus (http://www.facebook.com/pages/Dekorere-hus/145666598925608) ze skandynawskim designem i miły pan właściciel poprosił o takie wsparcie. Się zgodziłam. I słowa dotrzymałam.

illusjon
19-02-2013, 22:33
Aneczka,

Ty za ich bajzel nie powinnaś sie wstydzić.
Przecież wszyscy wiedzą, że Ty z nas wszystkich najporządniejsza jesteś :hug:

illusjon
19-02-2013, 22:35
Niniejszym ogłaszam, że świat się chyba kończy.
Użyłam facebooka :rotfl:
W Białymstoku otworzył się sklep Dekorere Hus (http://www.facebook.com/pages/Dekorere-hus/145666598925608) ze skandynawskim designem i miły pan właściciel poprosił o takie wsparcie. Się zgodziłam. I słowa dotrzymałam.

Przed chwilą ogladałam film o końcu świata, ale tam o Dekorere Hus na facebooku nie mówili... :lol2:

Arnika
19-02-2013, 22:39
Ale Ci to wszystko wychodzi..
I widzę , ze żubra patrzaliście na spacerku za rogi :)

narendil
19-02-2013, 22:40
Przed chwilą ogladałam film o końcu świata, ale tam o Dekorere Hus na facebooku nie mówili... :lol2:

A o narendil, która od lat opierała się wszelkim portalom społecznościowym i której całą silną wolę oraz niechęć zdeptał sklep z wyposażeniem na jej pięknej podlaskiej prowincji :rotfl:
Może nieuważnie oglądałaś :P

narendil
19-02-2013, 22:41
Ale Ci to wszystko wychodzi..
:hug:

I widzę , ze żubra patrzaliście na spacerku za rogi :)
A stał sobie taki samotny, to go przytuliliśmy.

Drop_Inn
19-02-2013, 22:46
Dywan http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

Aniu, a ten pan od skandynawskiego dizajnu sprzedaje też wysyłkowo?

I dlaczego Ty masz taki sklep, a ja nie? http://emoty.blox.pl/resource/crybaby.gif

agawi74
19-02-2013, 23:55
Widzę, że wariactwo dywanowe trwa?:lol2:
Dobrze, że nie muszę chociaż tego szukać i wybierać:D

vesila
20-02-2013, 00:31
oj tam Anka, kto by sie przejmował jakąś ratą niezapłaconą, o którą nikt sie nie upominał:wtf:
żebyś poczuła sie lepiej, to powiem co odstawili sąsiedzi ze starego mieszkania. Rachunkami miała zajmować sie żona, i pewnego dnia energetycy przyszli i wyłączyli im prąd, mąż jak sie dowiedział, to od razu telefon, sprawę załatwił, wieczorem prąd miał, ale na drugi dzień, odłączyli im gaz:rotfl: żonka nie zapłaciła rachunków i chyba ślepa była na upomnienia, mieliśmy z nich niezły ubaw:D żeby nie było, kasę mieli na rachunki;)

i jeszcze ja szok przeżyłam jak zobaczyłam tydzień temu rachunek za gaz.... 2,5tys dopłatyhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif

wiwik
20-02-2013, 21:58
'bry wieczór!
pewnie widziałaś, że jutro na westwing akcesoria łazienkowe? jakaś szarawa szczotka nawet była na zajawce, więc może znajdzie się lek na wc-szczotkozę;)

ps dywan zamówiony :cool:

narendil
21-02-2013, 07:10
Dywan http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

Aniu, a ten pan od skandynawskiego dizajnu sprzedaje też wysyłkowo?

I dlaczego Ty masz taki sklep, a ja nie? http://emoty.blox.pl/resource/crybaby.gif

Dropku, chyba nie wysyła. Ale tuż obok jest poczta, więc jakby co, to zawsze mogę pomóc zakupom w podróży :)
Nie wiem, czy to jest normalne tak się cieszyć z jednego sklepu?
No, ale się cieszę, bo ta moja piękna prowincja uboga w taki asortyment. W końcu znajdzie się jakiś wariat i u Ciebie.


Widzę, że wariactwo dywanowe trwa?:lol2:
Dobrze, że nie muszę chociaż tego szukać i wybierać:D
Aga, szaleństwo było i się skończyło. Więcej dywanów na moich podłogach już się nie zmieści.


oj tam Anka, kto by sie przejmował jakąś ratą niezapłaconą, o którą nikt sie nie upominał:wtf:
Zapłaciłam i już gwiżdżę na to :lol2:

żebyś poczuła sie lepiej, to powiem co odstawili sąsiedzi ze starego mieszkania. Rachunkami miała zajmować sie żona, i pewnego dnia energetycy przyszli i wyłączyli im prąd, mąż jak sie dowiedział, to od razu telefon, sprawę załatwił, wieczorem prąd miał, ale na drugi dzień, odłączyli im gaz:rotfl: żonka nie zapłaciła rachunków i chyba ślepa była na upomnienia, mieliśmy z nich niezły ubaw:D żeby nie było, kasę mieli na rachunki;)
Niezła kobietka :o
Ile trzeba nie płacić, żeby prąd lub gaz odcięli? Rety...

i jeszcze ja szok przeżyłam jak zobaczyłam tydzień temu rachunek za gaz.... 2,5tys dopłatyhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif
Ojoj :hug:


'bry wieczór!
pewnie widziałaś, że jutro na westwing akcesoria łazienkowe? jakaś szarawa szczotka nawet była na zajawce, więc może znajdzie się lek na wc-szczotkozę;)
Zajrzałam. Mojej idealnej nie ma.
Ale jest szansa, że ją zdobędę :stirthepot:

ps dywan zamówiony :cool:
Koniecznie się tutaj pochwal, jak już dotrze!
Może Tobie uda się lepsze zdjęcia zrobić.

TAR
21-02-2013, 08:08
a czy ten dekorere ma jakas inna stronke niz szajsbuk? na szajsa nigdy sie nie zarejestruje, a zakupy bym mogla porobic jakies.

mnie gazownia oszczedzila doplata ino 821 :D rocznie zamknelam sie w niecalych 3 tysiach.

wyanna
21-02-2013, 08:17
Narendil, pamiętam, jak Ci zazdrościłam, że masz płytki układane. Moje się przymierzają cały czas do układania:bash: a ja znowu zazdroszczę, że ty na etapie wybierania pierdółek i cała operacja wykańczania do stanu używalnego już daaaaaaaawno za tobą....

ivy17
21-02-2013, 08:41
Agawi wrzuciła u Ilu link do strony z uchwytami, a ja tam znalazłam coś super do szuflad, myśle ze tez by Ci sie podobało :yes:
TAKIE CUDA (http://www.uchwytyporcelanowe.pl/pl/p/76.03-wklad-z-akcesoriami-90cm/439), tylko ceny :cool:

wyanna
21-02-2013, 08:52
Ivy, też zerknęłam na tę stronkę, też wlazłam w wypełnienia szuflad i też się zachwyciłam wkładem. Dopóki nie zobaczyłam ceny. Żeby chociaż w rublach albo hrywnach ta kwota była, to bym wzięła....... ale w peelenach to porażka całkowita.... jak można tak nieludzkie ceny zapodawać!

narendil
21-02-2013, 10:10
a czy ten dekorere ma jakas inna stronke niz szajsbuk? na szajsa nigdy sie nie zarejestruje, a zakupy bym mogla porobic jakies.
No nie ma :mad:
Ja się złamałam i zarejestrowałam celem poparcia lokalnej inicjatywy.
Nie wiem.
Wybieram się w piątek na małe zakupy, to podpytam o normalną stronę.


mnie gazownia oszczedzila doplata ino 821 :D rocznie zamknelam sie w niecalych 3 tysiach.
Super!

narendil
21-02-2013, 10:13
Narendil, pamiętam, jak Ci zazdrościłam, że masz płytki układane. Moje się przymierzają cały czas do układania:bash: a ja znowu zazdroszczę, że ty na etapie wybierania pierdółek i cała operacja wykańczania do stanu używalnego już daaaaaaaawno za tobą....
Ale raz dwa i się ułożą.
Wiem co czujesz, bo i mnie zazdrość czasem bierze.
O, masz drzwi do sypialni? Ja nie. I przez to ^&$%^# miejsce parkingowe i swoje gapiostwo jeszcze poczekam.
A z tym wykańczanie stanu używalnego to czy ja wiem? Używać wprawdzie można, ale do końca daaaaleko :)

Ania, trzymaj się :hug:

narendil
21-02-2013, 10:15
Agawi wrzuciła u Ilu link do strony z uchwytami, a ja tam znalazłam coś super do szuflad, myśle ze tez by Ci sie podobało :yes:
TAKIE CUDA (http://www.uchwytyporcelanowe.pl/pl/p/76.03-wklad-z-akcesoriami-90cm/439), tylko ceny :cool:
Nie, no super.
Coś idealnie dla mnie, fanki wszelakich pudełeczek, pojemniczków i układania w kosteczkę ;)
Porządek gwarantowany.

Ale:

jak można tak nieludzkie ceny zapodawać!
Toż to kosztuje tyle, co ponad połowa moich mebli bibliotecznych :bash:

ivy17
21-02-2013, 10:50
Nie, no super.
Coś idealnie dla mnie, fanki wszelakich pudełeczek, pojemniczków i układania w kosteczkę ;)
Porządek gwarantowany.

Ale:

Toż to kosztuje tyle, co ponad połowa moich mebli bibliotecznych :bash:

Mam tak samo z pudeleczkami i jak to zobaczyłm do az mi serce mocniej zabiło :D a potem zobaczyłam cene i :sick:
uwielbiam wszystko poukładane , przyprawyw w pojemniczkach nie w woreczkach, mąka przesypa, cukier tez ..:D

narendil
21-02-2013, 13:46
Mam tak samo z pudeleczkami i jak to zobaczyłm do az mi serce mocniej zabiło :D a potem zobaczyłam cene i :sick:
uwielbiam wszystko poukładane , przyprawyw w pojemniczkach nie w woreczkach, mąka przesypa, cukier tez ..:D
Mąż się ze mnie śmieje, że gdybym mogła, to bym przesypała do pojemniczków również sosy w proszku i zupki chińskie
:rotfl:
(Tak, czasem jadam te paskudztwa i nawet mi smakują)

ivy17
21-02-2013, 13:50
Mąż się ze mnie śmieje, że gdybym mogła, to bym przesypała do pojemniczków również sosy w proszku i zupki chińskie
:rotfl:
(Tak, czasem jadam te paskudztwa i nawet mi smakują)

zupek nie przesypuje chociaz czasem tez jadam, ale sosy juz mi sie zdarzyło :D
Ostatnio byłam u koleżanki i zredukowałam- czekając z kawką w kuchni az przewinie młodego- jej kilka opakowani tych samych przypraw w jedno :DPewnie nawet nie zauważyła a ja miałam wreszcie spokój wewnętrzny patrząc na koszyk z przyprawami:cool:

Sharlotka
21-02-2013, 14:53
https://lh3.googleusercontent.com/-qlop5d4faog/USHX2WlgdMI/AAAAAAAAEsQ/z0TEwHsi84s/s912/przedpokoj7.jpg

Aniu!!!!
jak Ty masz przesymetrycznie powieszone te ramki!!!!:eek::eek:
Efekt powalający - spokój, symetra, harmonia - bardzo mi się podoba!

W ogóle cudna kolorystyka całokształtu mieszkania- a pisałaś już, jakie masz konkretnie szarości na ścianach?

narendil
21-02-2013, 15:19
zupek nie przesypuje chociaz czasem tez jadam, ale sosy juz mi sie zdarzyło :D
Ostatnio byłam u koleżanki i zredukowałam- czekając z kawką w kuchni az przewinie młodego- jej kilka opakowani tych samych przypraw w jedno :DPewnie nawet nie zauważyła a ja miałam wreszcie spokój wewnętrzny patrząc na koszyk z przyprawami:cool:
ivy, moja Ty bratnia duszo!
Przekażę dziś mężowi, że nie jest ze mną tak źle jak twierdzi :rotfl:

narendil
21-02-2013, 15:22
Aniu!!!!
jak Ty masz przesymetrycznie powieszone te ramki!!!!:eek::eek:
Efekt powalający - spokój, symetra, harmonia - bardzo mi się podoba!
Dziękuję Aniu :hug:
Niestety, u mnie symetria musi być.
Ja wiem że to ponoć estetyka idiotów ;), ale wolę być postrzegana jako idiotka, niż czuć się źle w swoim własnym wnętrzu.



W ogóle cudna kolorystyka całokształtu mieszkania- a pisałaś już, jakie masz konkretnie szarości na ścianach?
Tikkurila NCS S 2500N

narendil
21-02-2013, 15:39
Wczorajsza rozmowa z mężem, J (ja), M (mąż)
J: Kochanie, chcę drugi kocyk.
M: Dobrze, kup sobie.
J: Nie mam pieniędzy.
M: Akurat jak znajdziesz ten idealny, skończy się okres któregoś funduszu inwestycyjnego.

Dla jasności, pierwszy kończy się za 10 lat.
Czy mój mąż coś mi insynuuje?
:rotfl:

illusjon
21-02-2013, 18:46
Wczorajsza rozmowa z mężem, J (ja), M (mąż)
J: Kochanie, chcę drugi kocyk.
M: Dobrze, kup sobie.
J: Nie mam pieniędzy.
M: Akurat jak znajdziesz ten idealny, skończy się okres któregoś funduszu inwestycyjnego.

Dla jasności, pierwszy kończy się za 10 lat.
Czy mój mąż coś mi insynuuje?
:rotfl:

Ania,

Super dialog, jakbym o sobie i K czytała... 172267

rere79
21-02-2013, 19:50
Aniu, coś dla Ciebie ;)


http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/379287_414022002022934_474221397_n.jpg

[Floppy Table projektu Axel van Exel & Marian Neulant]

TAR
21-02-2013, 19:55
Niestety, u mnie symetria musi być.
Ja wiem że to ponoć estetyka idiotów ;), ale wolę być postrzegana jako idiotka, niż czuć się źle w swoim własnym wnętrzu.

hmmm to się czegos o sobie nowego dowiedziałam.......... jestem patentowana idiotka, u mnie tez musi być symetrycznie:cool:

admete
21-02-2013, 20:26
Hej :bye:

Widzę że zdjęciami Pani zaczęła szastać :p

Aniu super :yes:
Każde nowe ujęcie, każda nowa rzecz którą pokazujesz jest tak przemyślana i dopracowana że zachwyca za każdym razem :yes:

Skąd wytrzasnęłaś ten dywan? :popcorn: - jest zarąbisty
Z tej strony co podawałaś?

Ściski zostawiam :hug:

TwoOfUs
21-02-2013, 20:29
Ale u Ciebie fanie :wiggle: Nie wiem o czym pisać bo wszystko mi się podoba. Salon i to jak fajnie dopełnił go biało-czarny dywan, krzesełka przy stole w jadalni, przedpokój i gazetowa zasłona :rolleyes: a kwadratowe przelotki rządzą :cool:
Super jest, spójnie i oryginalnie :yes:

wiwik
21-02-2013, 21:16
Zajrzałam. Mojej idealnej nie ma.
Ale jest szansa, że ją zdobędę :stirthepot:

na pewno.
choć rozumiem, że mąż zakłada także na to horyzont 10-letni?
:lol2:



Koniecznie się tutaj pochwal, jak już dotrze!
Może Tobie uda się lepsze zdjęcia zrobić.

ok, ponoć 28lutego wyślą... a już bym chciała mieć ;)


Wczorajsza rozmowa z mężem, J (ja), M (mąż)
J: Kochanie, chcę drugi kocyk.
M: Dobrze, kup sobie.
J: Nie mam pieniędzy.
M: Akurat jak znajdziesz ten idealny, skończy się okres któregoś funduszu inwestycyjnego.

Dla jasności, pierwszy kończy się za 10 lat.
Czy mój mąż coś mi insynuuje?
:rotfl:

wspaniałe jest to głębokie zrozumienie z jego strony :cool::lol2:

narendil
21-02-2013, 21:46
Ania,

Super dialog, jakbym o sobie i K czytała... 172267

I jeszcze oni pewnie myślą, że są tacy oryginalni :rotfl:


Aniu, coś dla Ciebie ;)


http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/379287_414022002022934_474221397_n.jpg

[Floppy Table projektu Axel van Exel & Marian Neulant]
Ale super!
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że mój niezniszczalny dębowy stolik kawowy napotka na swej drodze małą bombkę atomową.
A ja jednocześnie wygram w totka.
Czyli to cudo już jest prawie moje :rotfl:


hmmm to się czegos o sobie nowego dowiedziałam.......... jestem patentowana idiotka, u mnie tez musi być symetrycznie:cool:
No widzisz, ile to forum nam daje :rotfl:


Hej :bye:

Widzę że zdjęciami Pani zaczęła szastać :p
W przeciwieństwie do co poniektórych :hug:


Aniu super :yes:
Każde nowe ujęcie, każda nowa rzecz którą pokazujesz jest tak przemyślana i dopracowana że zachwyca za każdym razem :yes:

:oops:

Skąd wytrzasnęłaś ten dywan? :popcorn: - jest zarąbisty
Z tej strony co podawałaś?
Dywanik kupiłam u siebie, lokalnie.
W końcu mam coś na miejscu - fabrykę dywanów :rotfl:

Ściski zostawiam :hug:
Wzajemnie :hug:


Ale u Ciebie fanie :wiggle: Nie wiem o czym pisać bo wszystko mi się podoba. Salon i to jak fajnie dopełnił go biało-czarny dywan, krzesełka przy stole w jadalni, przedpokój i gazetowa zasłona :rolleyes: a kwadratowe przelotki rządzą :cool:
Super jest, spójnie i oryginalnie :yes:
Dziękuję!
Cieszę się, że Ci się Małgosiu podoba.



choć rozumiem, że mąż zakłada także na to horyzont 10-letni?
:lol2:

Ponoć szybciej. Ma pośredniczyć w zamawianiu.
Pewnie mi wypomni, że jak on coś kupuje, to niczym błyskawica. A ja się ślimaczę :rotfl:


ok, ponoć 28lutego wyślą... a już bym chciała mieć ;)
To już tylko tydzień :lol2:


wspaniałe jest to głębokie zrozumienie z jego strony :cool::lol2:
Prawda? Jacy Ci nasi mężowie wyrozumiali i pełni empatii :rotfl:

wyanna
21-02-2013, 21:47
Twój mężulek to niezłe ziółko. Mało mówi, ale jak coś powie, to w punkt :D

narendil
21-02-2013, 21:53
Twój mężulek to niezłe ziółko. Mało mówi, ale jak coś powie, to w punkt :D
Właśnie.
Biedna ja :yes:

agawi74
22-02-2013, 00:17
Czy my wszystkie jesteśmy żonami tego samego chłopa?:lol2::lol2:
Bo to jest niemożliwe, żeby każdy był taki sam:rotfl:

Główka do góry Aniu- mąż pewnie tylko tak żartował:hug:

nihiru
22-02-2013, 07:23
Aniu, chcesz zagrać mężowi na nosie?:D
Najsławniejszy kocyk na świecie:D:

http://media-cache-ec3.pinterest.com/550x/5c/bb/d7/5cbbd742b3db063754e75e04220c42e0.jpg

z tego sklepu:
http://www.storynorth.com/Pia-Wallen-Cross-Blanket-p/piawallenlargecrossblanket.htm

narendil
22-02-2013, 07:45
Czy my wszystkie jesteśmy żonami tego samego chłopa?:lol2::lol2:
Bo to jest niemożliwe, żeby każdy był taki sam:rotfl:

A może ich ktoś gdzieś po cichu sklonował?
:rotfl:

narendil
22-02-2013, 07:46
Aniu, chcesz zagrać mężowi na nosie?:D
Najsławniejszy kocyk na świecie:D
Asiu, ten kocyk to na bank musiałby poczekać na zakończenie funduszu :rotfl:

illusjon
22-02-2013, 14:57
Hej Aneczka,

Same cuda u Ciebie. Najpierw dywany, teraz kocyki.

Może trzeba założyć fundusz kocykowy :lol2:

admete
23-02-2013, 10:12
Aniu a da się te dywany w necie pooglądać? :popcorn:

Szaleję na punkcie takich dywanów - ale do mnie nie pasują :(
Jedynym pomieszczeniem gdzie mogłabym sobie na niego pozwolić i gdzie J nie kręciłby na niego nosem byłaby garderoba :cool:
A że duża więc fajnie może by zagrał z białymi szafami - musi być przytulnie w końcu to będzie mój pokój :lol2:

Buziaki weekendowe zostawiam :hug:

wyanna
23-02-2013, 16:04
Aniu, chcesz zagrać mężowi na nosie?:D
Najsławniejszy kocyk na świecie:D:

http://media-cache-ec3.pinterest.com/550x/5c/bb/d7/5cbbd742b3db063754e75e04220c42e0.jpg

z tego sklepu:
http://www.storynorth.com/Pia-Wallen-Cross-Blanket-p/piawallenlargecrossblanket.htm (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.storynorth.com %2FPia-Wallen-Cross-Blanket-p%2Fpiawallenlargecrossblanket.htm)

Nihiru, może popełniam faux pas okropne, ale dlaczego on taki sławny?
Narendil, możesz polecić jakiś sympatyczny program graficzny, żebym się naumiała podrasowywać zdjęcia i robić wizki?

illusjon
23-02-2013, 18:22
Ania zniknęła?

Jak ją znam zaraz zrobi kocyk sama :lol2:

wyanna
23-02-2013, 22:40
Ania zniknęła?

Jak ją znam zaraz zrobi kocyk sama :lol2:

Tylko pewnie zniknęła, bo głowi się nad modelem rozmieszczenia krzyżyków w symetrii absolutnej.

ivy17
24-02-2013, 07:44
Ania zniknęła?

Jak ją znam zaraz zrobi kocyk sama :lol2:


Tylko pewnie zniknęła, bo głowi się nad modelem rozmieszczenia krzyżyków w symetrii absolutnej.

jeszcze będziemy chciały miec kocyk hand made by Ania patrząc na jej dotychczasowe wyroby :hug:

narendil
24-02-2013, 07:50
Aniu a da się te dywany w necie pooglądać? :popcorn:
Jasne.
Chociażby na tej stronie, z której wkleiłam zdjęcia.
Albo możesz wejść na stronę Agnelli, też mają zdjęcia.



Szaleję na punkcie takich dywanów - ale do mnie nie pasują :(
Też tak o sobie myślałam.


Jedynym pomieszczeniem gdzie mogłabym sobie na niego pozwolić i gdzie J nie kręciłby na niego nosem byłaby garderoba :cool:
A że duża więc fajnie może by zagrał z białymi szafami - musi być przytulnie w końcu to będzie mój pokój :lol2:
Popieram.
J. nic do garderoby.
A na marginesie, to mój mąż był przeciwny dywanom. A jak położyliśmy ten w pokoju dziennym, to aż jęknął z zadowolenia.
Ponoć czegoś mężowi tam brakowało i dywan się okazał tym czymś :rotfl:
I coś pomrukuje, że tylko po mojej stronie dywanik w sypialni.

narendil
24-02-2013, 07:51
Narendil, możesz polecić jakiś sympatyczny program graficzny, żebym się naumiała podrasowywać zdjęcia i robić wizki?
Aniu, ja używam Gimpa.
Moim zdaniem jest łatwy i ma dużo możliwości. W necie jest też pełno tutoriali.
Ze swojej strony mogę polecić.

narendil
24-02-2013, 08:00
Ania zniknęła?
Jak ją znam zaraz zrobi kocyk sama :lol2:

Tylko pewnie zniknęła, bo głowi się nad modelem rozmieszczenia krzyżyków w symetrii absolutnej.

Wyczuwam tu pewną ironię :rotfl:
Ładnie to tak z koleżanki żartować?

Ale jesteście blisko ;)
Zrezygnowałam z poszukiwań koca, teraz szukam tkaniny idealnej :lol2:
Na początek chcę polar. Wytnę, obłożę i będzie kocyk.
Polar ma być czarno-biały, w geometryczne wzorki.
I d.pa. Nie ma tego co mi po głowie chodzi. Z już na pewno w kraju nad Wisłą.
Za Wielką Wodą znalazłam kilka interesujących.

A może widziałyście gdzieś polar w pepitkę?


jeszcze będziemy chciały miec kocyk hand made by Ania patrząc na jej dotychczasowe wyroby :hug:
Prędzej same sobie zrobicie :hug:

illusjon
24-02-2013, 14:34
Ania,

A co to ironia, bo na razie doszłam do e? :lol2:

Mówisz polar w pepitkę. Będę miała oczy szeroko otwarte :D

admete
24-02-2013, 15:04
Dzieki za link dywanowy.
To może i mój J się przekona lol2:

:hug:

agawi74
24-02-2013, 23:24
A na marginesie, to mój mąż był przeciwny dywanom. A jak położyliśmy ten w pokoju dziennym, to aż jęknął z zadowolenia.
Ponoć czegoś mężowi tam brakowało i dywan się okazał tym czymś :rotfl:


Dobrze, ze się w porę zreflektował:lol2::lol2:Jak to tym facetom brak wyobraźni wnętrzarskiej:D

illusjon
25-02-2013, 10:06
Hej Aniu, :hug:

Pogodnego i kreatywnego tygodnia życzę i... o oczywiście polaru w pepitkę :lol2:

illusjon
25-02-2013, 10:09
Dobrze, ze się w porę zreflektował:lol2::lol2:Jak to tym facetom brak wyobraźni wnętrzarskiej:D

Aga,

Żebyś Ty widziała, na jakie rzeczy w sklepach K zwraca uwagę pytają się "czy "to" by nam nie pasowało|?"...
A tu jeszcze trzeba kulturalnie, żeby nie urazić uczuć powiedzieć, że owszem Kochanie, ale myślę, że z takimi dodatkami możemy jeszcze poczekać...

---JC---
25-02-2013, 10:36
.

narendil
25-02-2013, 12:17
Wątek znam, mieszkanie znam, kota znam :) Właścicielkę podziwiam za stworzone wnętrza i twardy, w pozytywnym znaczeniu, charakter, więc wypada się przywitać...Witam :bye:
No to :welcome:
Miło mi :)

Ja mam twardy charakter?

narendil
25-02-2013, 12:19
Ania,

A co to ironia, bo na razie doszłam do e? :lol2:
Ania, to ja Ci będę tłumaczyć. Szybciej ten słownik czytaj :rotfl:



Mówisz polar w pepitkę. Będę miała oczy szeroko otwarte :D
Albo w chevron. Tyż pikny jest.
Ja na razie znalazłam kratkę i paski.


Hej Aniu, :hug:

Pogodnego i kreatywnego tygodnia życzę i... o oczywiście polaru w pepitkę :lol2:
Wzajemnie :hug:

narendil
25-02-2013, 12:21
Dobrze, ze się w porę zreflektował:lol2::lol2:Jak to tym facetom brak wyobraźni wnętrzarskiej:D
Ano, fakt.
Na szczęście ma mnie :rotfl:



Żebyś Ty widziała, na jakie rzeczy w sklepach K zwraca uwagę pytają się "czy "to" by nam nie pasowało|?"...
A tu jeszcze trzeba kulturalnie, żeby nie urazić uczuć powiedzieć, że owszem Kochanie, ale myślę, że z takimi dodatkami możemy jeszcze poczekać...
Kulturalnie, delikatnie i z wyczuciem.
Bo szczeli focha i będzie bieda.

narendil
25-02-2013, 12:24
Od piątku zaczął się nowy semestr :bash:
A mnie się tak nie chce...

Na poprawę humoru postanowiliśmy z mężem wysłać Jakuba w piątek na weekend do teściowej.
Wyjść gdzieś, odpocząć, zrobić zagłówek do łóżka.

I d.pa :mad:
Materiał kupiliśmy, ale nie było w Castoramie płyt meblowych. :wtf: Wszyscy się za samodzielną stolarkę zabrali, czy co?
Do LM nawet nie ma co w takich sprawach jeździć, bo czas docięcia kawałka płyty to średnio tydzień :rotfl:

A w sobotę po południu zadzwoniła teściowa, że Jakub chce wracać do domu. I tyle ze wspólnie spędzonego wieczoru.

Oby ciąg dalszy semestru był lepszy :stirthepot:

narendil
25-02-2013, 12:43
A dzisiaj siedzę na zajęciach jak idiotka, bo nie dostałam wytycznych od koordynatorów przedmiotu.
Strata czasu.
I mojego, i studentów.

Chyba nie lubię poniedziałku.

1976pinacolada
25-02-2013, 21:27
Cześć Aniu :bye:
:hug:

narendil
25-02-2013, 21:28
Cześć Aniu :bye:
:hug:

Cześć!
Jak miło Cię widzieć :hug:

agawi74
26-02-2013, 00:37
Aga,

Żebyś Ty widziała, na jakie rzeczy w sklepach K zwraca uwagę pytają się "czy "to" by nam nie pasowało|?"...
A tu jeszcze trzeba kulturalnie, żeby nie urazić uczuć powiedzieć, że owszem Kochanie, ale myślę, że z takimi dodatkami możemy jeszcze poczekać...
No rozumiem Aniu- kulturalnie i taktownie:lol2: bo jeszcze się obrazi i zakręci kurek:rotfl:



Ano, fakt.
Na szczęście ma mnie :rotfl:.
Farciarz:lol2:


Kulturalnie, delikatnie i z wyczuciem.
Bo szczeli focha i będzie bieda.
Dokładnie tak samo pomyślałam:rotfl:

Aniu lepszejszych poniedziałków życzę i reszty tygodnia:hug:

mirela99
26-02-2013, 06:31
Aniu głowa do góry :).

karolek59
26-02-2013, 09:21
Aniu
to chyba ta lipna nijaka pogoda tam na nas wpływa
dasz radę
będzie lepiej :hug::hug:

illusjon
26-02-2013, 10:18
Jak tam Aneczka?

Wtorek lepsiejszy? Mam nadzieję, że tak :yes:

narendil
26-02-2013, 10:36
Dzięki dziewczynki :hug:

Dziś będzie normalny dzień.
Tfu, tfu przez lewe ramię :lol2:

Pomalowałam przed wyjściem do pracy szufladę od łóżka, odwiedziłam po drodze w punkt z ekskluzywną odzieżą i pełna zapału przygotowuję się do zajęć.
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, po co kupiłam jedną zasłonę :rotfl:

ivy17
26-02-2013, 10:43
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, po co kupiłam jedną zasłonę :rotfl:

napewno masz na nia jakiś plan :yes:

narendil
26-02-2013, 10:50
napewno masz na nia jakiś plan :yes:
Może w momencie kupna miałam, ale po wyjściu ze sklepu już nie :p

Dostałaś wczoraj priva?

illusjon
26-02-2013, 11:06
Ania,

A może Ty ze spódnic szyjesz zasłony/rolety, a z zasłon spódnice? W takim razie jedna wystarczy 172998

Magdzinska
26-02-2013, 13:18
To ja jutro czekam na moje różowe drzewko:D

barbe-cue
26-02-2013, 13:51
Daję znać, że żyję, cichcem podczytuję i ślę nieustanne achy i ochy w kierunku Narendilkowego domu!

narendil
26-02-2013, 13:55
Ania,

A może Ty ze spódnic szyjesz zasłony/rolety, a z zasłon spódnice? W takim razie jedna wystarczy 172998

Nie bardzo. Zasłona jest prawie biała :rotfl:

narendil
26-02-2013, 13:58
To ja jutro czekam na moje różowe drzewko:D
Magda, u mnie różu raczej nie uświadczysz :rotfl:

narendil
26-02-2013, 14:01
Daję znać, że żyję, cichcem podczytuję i ślę nieustanne achy i ochy w kierunku Narendilkowego domu!
Cieszę się, że się odezwałaś spośród marchwi :hug:

A ja do spółki z wiewiórem nieustannie zaciskam kciuki!
https://lh4.googleusercontent.com/-AX7L_xkaH-s/T3K2v9I2aTI/AAAAAAAAD0g/W-pmDgcUAVU/s360/trzymam_kciuki.jpg

Ola.U
26-02-2013, 16:16
Mam nadzieję ,że dziś już humor lepszy :D
Ściskam :hug::hug: