PDA

Zobacz pełną wersję : Narendil i jej pół-apartament



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30

ivy17
30-08-2013, 19:51
Aniu ty masz chyba bidetkę ?? tak ?? jakiej firmy ?

julianna16
30-08-2013, 23:20
Aniu, ściany wyglądają REWELACYJNIE!
Cieszę się, bo też planuję czarną w kuchni i przestaję się jej obawiać :D.
Dopiero teraz zobaczyłam Twój niesamowity taras. Dzielna, zdolna i pracowita z Ciebie dziewczynka :D

narendil
31-08-2013, 06:57
Aniu ty masz chyba bidetkę ?? tak ?? jakiej firmy ?

Iwonko, mam Oras Saga 1912F (http://www.efekt-lazienka.pl/bateria-umywalkowa-z-raczka-bidetta-saga-oras-1912f.html)
Z dostępnych na rynku zestawów, ta miała najmniej kosmiczny wygląd baterii.
Jeśli chodzi o użytkowanie, to jestem zadowolona.
Mąż trochę narzekał przy montażu, że instrukcja lekko odstaje od rzeczywistości.
No i jedna ważna sprawa. Wężyki do baterii.
Te fabryczne Orasa mają trochę inny gwint od strony baterii, niż ogólnodostępne na rynku.
Nie ma problemu, jeśli wystarcza Ci standardowa długość.
W przeciwnym wypadku, będziesz musiała łączyć dwa wężyki, bo producent uważa, że standardowa długość jest dla każdego wystarczająca. Dla mnie nie była :bash: I mam uroczą plątaninę wężyków pod umywalką.

A TUTAJ (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169252-Vesila-troch%C4%99-klasyki-na-przedmie%C5%9Bciu&p=5970252&viewfull=1#post5970252) vesilka pisała o swojej.

narendil
31-08-2013, 06:59
Aniu, ściany wyglądają REWELACYJNIE!
Cieszę się, bo też planuję czarną w kuchni i przestaję się jej obawiać :D.
Dopiero teraz zobaczyłam Twój niesamowity taras. Dzielna, zdolna i pracowita z Ciebie dziewczynka :D
Ewuś, cieszę się, że zajrzałaś :hug:
Czarne ściany dziękują! I wykonawczyni również :D
A tarasem jestem niezmiennie zachwycona.
Sporo pracy mnie podłoga na nim kosztowała, ale było warto.

ivy17
31-08-2013, 07:26
Aniu dziekuję, musze na szybko wyszukać jaka chce bo P. na już oczekuje ode mnie jakie beda baterie i jakie ma zrobic podlączenia do nich :-)
A jaka jest długość wężyka w standardzie ?pamietasz może ?
Planuje tam szafke z Ikei GODMORGON, muszę sprawdzić czy będzie pasowała.

narendil
31-08-2013, 07:37
Iwonko, nie pamiętałam, ale zmierzyłam: 30 cm.

narendil
31-08-2013, 08:02
Mąż śpi.
Pakuję Jakuba do samochodu i jedziemy po część materiałów na biblioteczkę.
Będziemy skręcać :lol2:

i.buczyńska
01-09-2013, 06:54
Aniu, dzięki za wpis w moim temacie. Zajrzałam sobie tutaj do Twojego mieszkanka. Masz cudowne wnętrze, wykonane ze smakiem i w dobrym guście. A już najbardziej urzekł mnie regał na ksiązki. One powinny być w każdym wnętrzu :) Pozdrawiam
Iwona

vesila
01-09-2013, 15:29
Ania,
poskręcaliście już??

narendil
02-09-2013, 06:27
Aniu, dzięki za wpis w moim temacie. Zajrzałam sobie tutaj do Twojego mieszkanka. Masz cudowne wnętrze, wykonane ze smakiem i w dobrym guście. A już najbardziej urzekł mnie regał na ksiązki. One powinny być w każdym wnętrzu :) Pozdrawiam
Iwona
Iwona, cieszę się, że Ci się u mnie podoba :)
Regały na książki to nasze must have.

narendil
02-09-2013, 06:29
Ania,
poskręcaliście już??
Sylwia, część tak.
Z tym, że nie ma jeszcze co pokazać, bo robimy z mężem etapami.
Trochę boimy się pomyłki w wymiarach, więc materiał zamawiamy kawałkami.
Jutro jadę po ostatnią partię.

admete
02-09-2013, 19:03
Aniu trzymam kciuki za całe przedsięwzięcie :lol:
I czekam z niecierpliwością na efekt końcowy :popcorn:

Buziaki :hug:

agawi74
03-09-2013, 14:17
Hej Ania:hug:Witam się pourlopowo.
jak się masz?
Jak idzie skręcanie biblioteki i co jeszcze u Was słychać?
Miłego popołudnia:D

aricia
03-09-2013, 21:01
ściany wyglądają świetnie! czym malowałaś? jak się sprawdza w kuchni? co z plamami, bądź śladami po ich usuwaniu? nie wyświeca się?

gratulacje z powodu narożnika :D

jestem przeogromnie ciekawa biblioteczki!

narendil
03-09-2013, 21:08
Aniu trzymam kciuki za całe przedsięwzięcie :lol:
I czekam z niecierpliwością na efekt końcowy :popcorn:

Buziaki :hug:

Aga, ja też czekam :lol2:
Tylko, że odbiór materiałów dopiero w piątek :(
Weekend ponownie upłynie pod znakiem wkrętarki i młotka.


Hej Ania:hug:Witam się pourlopowo.
jak się masz?
Jak idzie skręcanie biblioteki i co jeszcze u Was słychać?
Miłego popołudnia:D
Aga, wypoczęłaś?
Próbowałam obejrzeć Twoje zdjęcia, ale mój internet mnie ostatnio nie lubi. Mam nadzieję, że nie usuniesz ich za szybko.
U nas pomalutku.
Narożnik w końcu znalazłam :wave:
W drugiej połowie października pokój dzienny zyska nową jakość.
A, i zebrałam fotki w jedno miejsce ;)


ściany wyglądają świetnie! czym malowałaś? jak się sprawdza w kuchni? co z plamami, bądź śladami po ich usuwaniu? nie wyświeca się?

gratulacje z powodu narożnika :D

jestem przeogromnie ciekawa biblioteczki!
Ania, malowałam ceramicznym Benjaminem Moore'm.
Sam proces przebiegł jak w bajce.
Ale na używanie ściany na pełnych obrotach muszę jeszcze poczekać. Po 14 dniach osiąga swoje właściwości.
Na razie myję delikatnie wodą i jest ok. Mat pozostaje matem :yes:
Oj, żebyś się biblioteczką nie rozczarowała :oops: W weekend się skończy. Mam nadzieję.
Bo ja jestem chwilowo ciut przygnębiona jej rozmiarem. Mała wyszła :(
Mąż mnie straszy eksmisją obrazka.

ivy17
03-09-2013, 21:13
Aniu jaka to dokładnie farba i czym malowałaś ??

aricia
03-09-2013, 21:19
właśnie tę farbę chciałam użyć pomiędzy szafkami w kuchni. stanęło na tynku betonopodobnym, bo właścicieli kuchni przeraził fakt, że to "tylko" farba. a mam wrażenie, że ta farba jest dużo bardziej praktyczna od tynku, który wybrali...:/

narendil
03-09-2013, 21:25
Aniu jaka to dokładnie farba i czym malowałaś ??

Iwonko, Benjamin Moore Regal (http://benjaminmoore.pl/produkty/wnetrza/farby/regal-reg-premium-interior-100-acrylic-matte-finish-w221.html).
Cena 90 zł za litr.
Malowałam wałkiem, jeśli o to pytasz.

narendil
03-09-2013, 21:28
O, właśnie mogę się podzielić kolejnym doświadczeniem z tą farbą.
Wyjmując blachę w piekarnika przydzwoniłam rogiem w ścianę :bash:
Powstało lekkie wgłębienie (o jakości tynków deweloperskich nie będę się wypowiadać, bo kulturalna jestem), ale farba została :D
Na ścianach malowanych Tikkurilą mam odpryski od takich uderzeń.

ivy17
03-09-2013, 21:30
Iwonko, Benjamin Moore Regal (http://benjaminmoore.pl/produkty/wnetrza/farby/regal-reg-premium-interior-100-acrylic-matte-finish-w221.html).
Cena 90 zł za litr.
Malowałam wałkiem, jeśli o to pytasz.

tak o wałek pytałam :-)

narendil
03-09-2013, 21:33
właśnie tę farbę chciałam użyć pomiędzy szafkami w kuchni. stanęło na tynku betonopodobnym, bo właścicieli kuchni przeraził fakt, że to "tylko" farba. a mam wrażenie, że ta farba jest dużo bardziej praktyczna od tynku, który wybrali...:/
Jeśli tynk chropowaty, to życzę powodzenia w czyszczeniu ;)
Ta farba ponoć nie do zdarcia. Trochę opinii się naczytałam.

Beauty
03-09-2013, 21:38
Aniu ,piękna ta Twoja czerń w kuchni ,,,metamorfoza zdecydowanie udana!no i narożnik baaaardzo mi się podoba! Gratuluję !!

aricia
04-09-2013, 07:44
za mała? ale że jak? nie da się "dośtukować"? dołozyć parę półek, albo coś? proszę o załączenie ilustracji poglądowej ! :yes:

narendil
04-09-2013, 16:40
Aniu ,piękna ta Twoja czerń w kuchni ,,,metamorfoza zdecydowanie udana!no i narożnik baaaardzo mi się podoba! Gratuluję !!
Dziękuję Beatko :hug:
Zobaczymy, jak się narożnik odnajdzie w moim wnętrzu.
A czarne ściany uwielbiam!


Pozdrowienia zostawiam i trzymam kciuki za biblioteczkę aby efekt przerósł Twoje oczekiwania :)
Anetko, trzymaj, trzymaj :D


za mała? ale że jak? nie da się "dośtukować"? dołozyć parę półek, albo coś? proszę o załączenie ilustracji poglądowej ! :yes:
Aniu, no mała jakaś.
Znaczy kawał ściany zajmuje, ale część dedykowana krewetkarium spora wyszła.
No i jeszcze mój obrazek tam wisi.
No nic, poczekam do weekendu. Skręcimy do końca, zapełnimy półki i się wtedy zobaczy.
Najwyżej obrazek powędruje na inną ścianę ;)

barbe-cue
04-09-2013, 19:20
no mała jakaś.
Znaczy kawał ściany zajmuje, ale część dedykowana krewetkarium spora wyszła.
No i jeszcze mój obrazek tam wisi.
No nic, poczekam do weekendu. Skręcimy do końca, zapełnimy półki i się wtedy zobaczy.
Najwyżej obrazek powędruje na inną ścianę ;)

Aaaaa, to już wiem, o-co-cho z eksmisją i ogólną mizernością! To ta krewetkariowa półka! A ja myślałam, że po prostu półki podłoga-sufit i już. Obrazka nie możesz dać na tę czarną ściankę przy wejściu do kuchni? Chyba nie byłby tam bardzo zasłonięty?

narendil
04-09-2013, 19:33
Aaaaa, to już wiem, o-co-cho z eksmisją i ogólną mizernością! To ta krewetkariowa półka! A ja myślałam, że po prostu półki podłoga-sufit i już. Obrazka nie możesz dać na tę czarną ściankę przy wejściu do kuchni? Chyba
nie byłby tam bardzo zasłonięty?

No właśnie taka jest myśl.
Wręcz byłby tam lepiej wyeksponowany.
Bo mi ta ściana łysa się wydaje :lol2:
A poszukiwania zapełniacza jakieś mało satysfakcjonujące wychodzą.
Ale chwilowo jestem zmęczona tłumaczeniem za każdym razem w stolarni, że chcę czarną płytę z białymi obrzeżami. Co wizyta, to ta sama śpiewka :P

PS. W momencie projektowania miałam jeszcze resztki nadziei na odejście krewetkarium do krainy szczęśliwych skorupiaków. Niestety, szybko zostałam wyprowadzona z błędu przez męską część rodziny :P

barbe-cue
04-09-2013, 19:44
A to u Was nie jest tak, że Tobie przysługują trzy głosy w głosowaniu? Bo u mnie tak jest i byłam święcie przekonana, że to uniwersalna zasada ;).

narendil
04-09-2013, 19:58
Trzy głosy powiadasz?
Kurczę, dwie pary oczu Shreka mnie zaślepiły :rotfl:

Basiu, a może lampki potrzebujesz :D
KLIK (http://allegro.pl/super-lampa-design-art-deco-mode-i3523323845.html)

barbe-cue
04-09-2013, 20:09
Do lampek to ja potrzebuję pięciu głosów, bo po ostatnim zakupie Eleganckiej Lampy Biurkowej vel Kapelusznik (wersja mego męża: Szrot vel Złom), małżonek zażądał kategorycznie dodatkowych trzech głosów plus ten jeden, który już posiada. Rozumisz...

Ale lampka pikna, dzięki za pomyślenie o moim mosiężnym zboczeniu!

aricia
04-09-2013, 20:31
Anula....ja właśnie w temacie krewetkarium.............fajne to? jaki masz litraż? możesz polecić jakieś forum akwa? mój Młody chce ryyyybki....pomyślałam, że jako totalnie zielony amator, spróbowała bym taki zestaw: shrimp set 30 + trzy gupiki ( samce, coby nie było młodych) i kilka krewetek....nie ukrywam, że najbardziej kręci mnie aquascaping, więc myślę o jakimś czarnym podłożu, kilku kamykach i jakimś "krzaczku" + mech
ale gdzie nie pójdę, to mnie namawiają na co najmniej 50l. rzekomo, łatwiejsze toto w utrzymaniu...a ja już zgupłam, bo ten shrimp set jako jeden z niewielu odpowiada mi designem i ceną.... doradź, kochana...

admete
04-09-2013, 20:49
Aniu nie mogę Ci wiadomości wysłać na fmie :(

Komoda czad :jawdrop::jawdrop::jawdrop:
Myślisz że pasuje?????

TwoOfUs
04-09-2013, 21:18
Aniu to Wy dopiero będzie cie zakładali to krewetkarium czy już macie i tylko czeka na swoje miejsce? Zawsze w zoologicznym lubiłam się pogapić na te morskie żyjątka. Takie to śliczne i kolorowe :rolleyes: tylko czemu nie ma futerka :P

agawi74
04-09-2013, 23:33
Aga, wypoczęłaś?
Próbowałam obejrzeć Twoje zdjęcia, ale mój internet mnie ostatnio nie lubi. Mam nadzieję, że nie usuniesz ich za szybko.


Aniu wypoczęliśmy psychicznie, ale nie fizycznie:o Dużo zwiedzaliśmy, ale było warto:wiggle:
Co do zdjęć, to wstawiłam ich prawie 100szt:jawdrop:więc trochę pobędą w galerii- mam nadzieję, ze je wkrótce zobaczysz:)
U Ciebie za to nudy nie ma- tylko ja aktualnie położyłam laskę na urządzanie. Może chęci wrócą mi na jesieni:rolleyes:

mirela99
05-09-2013, 06:09
O matko, co ja widzę ? Ta czerń jest zajebista!!! Cudowna!!! Chce tez u mnie pomalować na czarno ścianę obok i nad barkiem (kreda tablicową). Ale będe musiałą najpierw jakiegoś zdolnego człowieka poprosic o zrobienie wizualizacji. Ale u Ciebie wyszło cudownie. Gdybym teraz zaczynała wykańczać - na 100% czerń by dominowała w domu :).
Gratuluję :).

narendil
05-09-2013, 07:45
Do lampek to ja potrzebuję pięciu głosów, bo po ostatnim zakupie Eleganckiej Lampy Biurkowej vel Kapelusznik (wersja mego męża: Szrot vel Złom), małżonek zażądał kategorycznie dodatkowych trzech głosów plus ten jeden, który już posiada. Rozumisz...

Ale lampka pikna, dzięki za pomyślenie o moim mosiężnym zboczeniu!
Ech Ci mężowie...
Niby się nie wrącają, niby wszystko akceptują a jak już się odezwą to ręce opadają :P
Pokaż tego szrotowego kapelusznika :D


Anula....ja właśnie w temacie krewetkarium.............fajne to? jaki masz litraż? możesz polecić jakieś forum akwa? mój Młody chce ryyyybki....pomyślałam, że jako totalnie zielony amator, spróbowała bym taki zestaw: shrimp set 30 + trzy gupiki ( samce, coby nie było młodych) i kilka krewetek....nie ukrywam, że najbardziej kręci mnie aquascaping, więc myślę o jakimś czarnym podłożu, kilku kamykach i jakimś "krzaczku" + mech
ale gdzie nie pójdę, to mnie namawiają na co najmniej 50l. rzekomo, łatwiejsze toto w utrzymaniu...a ja już zgupłam, bo ten shrimp set jako jeden z niewielu odpowiada mi designem i ceną.... doradź, kochana...
Aniu, kochanie, ale ja dopiero szafkę pod przygotowałam :lol2:
Krewetkarium jeszcze nie ma.
Zapytam męża, bo on całą wiedzę z jakiegoś forum czerpał. Podpowiedzieli mu tak odnośnie wymiarów akwarium (nasze będzie 40x60cm, ale jaka pojemność to nie mam pojęcia).
I jakiś wstępnych porad hodowlanych też udzielili.
Tak więc chyba pierwsza będziesz :D


Aniu nie mogę Ci wiadomości wysłać na fmie :(

Komoda czad :jawdrop::jawdrop::jawdrop:
Myślisz że pasuje?????
Aga, wyczyściłam nieco skrzynkę.
No, mi się z Tobą od razu skojarzyła.
Nie jest dosłowna, nie ma krzywych nóg, ma szachownicę i pikowanie :lol2:
Ale jak wymiary?


Aniu to Wy dopiero będzie cie zakładali to krewetkarium czy już macie i tylko czeka na swoje miejsce? Zawsze w zoologicznym lubiłam się pogapić na te morskie żyjątka. Takie to śliczne i kolorowe :rolleyes: tylko czemu nie ma futerka :P
Dopiero będzie. Miejsce już prawie gotowe, więc i wymówka się skończy :P
Chcą chłopaki mieć, to niech sobie zrobią.
Ma być ładne.
I ja tego czyścić nie będę :P


Aniu wypoczęliśmy psychicznie, ale nie fizycznie:o Dużo zwiedzaliśmy, ale było warto:wiggle:
Co do zdjęć, to wstawiłam ich prawie 100szt:jawdrop:więc trochę pobędą w galerii- mam nadzieję, ze je wkrótce zobaczysz:)
U Ciebie za to nudy nie ma- tylko ja aktualnie położyłam laskę na urządzanie. Może chęci wrócą mi na jesieni:rolleyes:
Aga, wypoczynek psychiczny ważna rzecz!
Zdjęcia pomału oglądam. Cudnie tam!
Do wykończeniówki wrócisz spokojnie na jesieni. Na razie pewnie jeszcze łapiesz ostatnie chwile w ogrodzie, co?


O matko, co ja widzę ? Ta czerń jest zajebista!!! Cudowna!!! Chce tez u mnie pomalować na czarno ścianę obok i nad barkiem (kreda tablicową). Ale będe musiałą najpierw jakiegoś zdolnego człowieka poprosic o zrobienie wizualizacji. Ale u Ciebie wyszło cudownie. Gdybym teraz zaczynała wykańczać - na 100% czerń by dominowała w domu :).
Gratuluję :).
mirelko, dzięki! Czerń jest super.
Mąż też zadowolony.
Daj zdjęcie, to spróbuję Ci pokolorować ścianę :D
Nie będzie pewnie tak jak na żywo (aż taka zdolna nie jestem), ale coś na pewno się da zobaczyć.

mirela99
05-09-2013, 09:28
Poszukam jakiejś fotki :)

narendil
05-09-2013, 10:31
Moja lampa będzie na początku grudnia :cry:
Wolno chińskie krasnoludki pracują :rotfl:
Bez urazy dla chińskich krasnoludków.

dlsk
05-09-2013, 10:32
Nerendil (tak oficjalnie ponieważ nie czuję się jeszcze - mam nadzieje - uprawniona do Ani :)),
udało mi się przeczytać całość i była to super zabawa. W końcu mogę się oficjalnie przywitać. Niesamowite wrażanie czytanie o wszelkich powstających, zmieniających lub znikających koncepcjach i jednoczesne oglądanie twoje mieszkania w stanie obecnym.
Dziękuję za wszelkie inspiracje i pomysły, którymi się dzieliłaś.
Mieszkanie wyszło super i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wasze krewetkarium w akcji :).

Pozdrawiam
Dominika

agawi74
05-09-2013, 15:10
Wolno chińskie krasnoludki pracują :rotfl:
:lol2::lol2::rotfl::lol2::lol2:

No to się uśmiałam:D

Aniu ogród leży odłogiem i kwiczy- jakoś już mi się nie chce w tym roku nic specjalnie robić. Wpadłam już w wir pracy, a weekendy znowu mamy zajęte- to jakieś urodziny, to ślub i zwyczajnie brak mi czasu. :bash:
Musze jeszcze wstawić Wam zaległe fotki ogrodowe, jak jeszcze było ładnie:D:D

admete
07-09-2013, 08:45
Aniu jak zdrówko?? :hug:
Mnie też coś bierze :bash:, gardło boli i zimno :cry:

narendil
07-09-2013, 19:55
Nerendil (tak oficjalnie ponieważ nie czuję się jeszcze - mam nadzieje - uprawniona do Ani :)),
udało mi się przeczytać całość i była to super zabawa. W końcu mogę się oficjalnie przywitać. Niesamowite wrażanie czytanie o wszelkich powstających, zmieniających lub znikających koncepcjach i jednoczesne oglądanie twoje mieszkania w stanie obecnym.
Dziękuję za wszelkie inspiracje i pomysły, którymi się dzieliłaś.
Mieszkanie wyszło super i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wasze krewetkarium w akcji :).

Pozdrawiam
Dominika

Dominiko, witam Cię oficjalnie :D
I myślę, że od razu załatwmy pewną kwestię: Ania jestem :D

Cieszę się, że dzielnie przebrnęłaś przez te niezmiernie fascynujące opisy brakujących centymertów, dywagacje nad szczotką toaletową, rozważania czy indukcja przy ścianie.
Gratuluję wytrwałości.

I zapraszam jak najczęściej :D

narendil
07-09-2013, 19:58
:lol2::lol2::rotfl::lol2::lol2:

No to się uśmiałam:D
Ja już też się śmieje, choć w pierwszej chwili miałam raczej odmienne odczucia ;)
Jak widać nic na hurra.
Nie powieszę wszystkich lamp przed upływem roku :P



Aniu ogród leży odłogiem i kwiczy- jakoś już mi się nie chce w tym roku nic specjalnie robić. Wpadłam już w wir pracy, a weekendy znowu mamy zajęte- to jakieś urodziny, to ślub i zwyczajnie brak mi czasu. :bash:
Musze jeszcze wstawić Wam zaległe fotki ogrodowe, jak jeszcze było ładnie:D:D
Aga, na Twój ogród czekam zawsze :D



Aniu jak zdrówko?? :hug:
Mnie też coś bierze :bash:, gardło boli i zimno :cry:
Aga, ciut lepiej. Łykam jakieś tam specyfiki, byłam u lekarza. Będę żyć.
Przykro mi, że i Ciebie coś bierze.
Taki paskudny czas nadchodzi.
Trzymaj się :hug:

wiwik
07-09-2013, 20:16
czarne ściany są debest! świetny pomysł :)
- coraz więcej wisienek na tym pół-apartamentowym torcie!

barbe-cue
07-09-2013, 20:17
Ech Ci mężowie...
Niby się nie wrącają, niby wszystko akceptują a jak już się odezwą to ręce opadają :P
Pokaż tego szrotowego kapelusznika :D

Ale Ty Kapelusznika von Szrot już widziałaś, w dodatku na żywo ;)



Moja lampa będzie na początku grudnia :cry:
Wolno chińskie krasnoludki pracują :rotfl:
Bez urazy dla chińskich krasnoludków.

Jaka lampa? Czy coś przegapiłam? Pewnie tak, zważywszy na moje liczne wagary ;)

narendil
07-09-2013, 20:38
czarne ściany są debest! świetny pomysł :)
- coraz więcej wisienek na tym pół-apartamentowym torcie!

wiwik, dzięki!
Oby tylko mi nie wyszło tanie wino z tych wisienek :rotfl:

narendil
07-09-2013, 20:41
Ale Ty Kapelusznika von Szrot już widziałaś, w dodatku na żywo ;)
A, ten :)
Widziałam.
A oni się po prostu nie znają :P



Jaka lampa? Czy coś przegapiłam? Pewnie tak, zważywszy na moje liczne wagary ;)

Basiu, taki sobie plafon do pokoju niczyjego zafundowałam :)

http://www.customform.pl/_uploads/thumb//uploadsEDI---WYROBYLampy---plafonylampastonelp148ston-50-01medium03-jpg_770_500_normal_0_1366879185.jpg (http://www.customform.pl/Sklep/plafony/Lampa-Stone-seria,2,0,21,2084.htm)

http://www.customform.pl/_uploads/thumb//uploadsEDI---WYROBYLampy---plafonylampastonelp148ston-50-01medium01-jpg_770_500_normal_0_1366879185.jpg (http://www.customform.pl/Sklep/plafony/Lampa-Stone-seria,2,0,21,2084.htm)

Mam nadzieję, że okaże się warty tego czekania.
Tkanina jest ścigana, więc i uprać można.

PS. Grać?

admete
07-09-2013, 20:57
Aniu ciesze się że lepiej się czujesz :hug:.
Ja się podleczyłam z Gosią wiesz czym :rotfl:
Ale to bardziej z nerwów bo wołałam dziś lekarkę do Igiego :(, okazało się że zrobił nam się stan zapalny w siusiaku :o - powaznie bo aż ropa była :(.
Ale sprytna babka i wszystko gładko poszło więc będę w nocy spokojnie spać ;).

Miłej niedzieli Aniu :hug:

wiwik
08-09-2013, 10:34
wiwik, dzięki!
Oby tylko mi nie wyszło tanie wino z tych wisienek :rotfl:

d'oh ;)
one już przecież w alkoholu są! :p

a ten plafon to ten sam na obu zdjęciach? na tym drugim ma tak jakby więcej boków - bardzom ciekawa efektu i tym bardziej trzymam kciuki za Chińczyków http://www.youtube.com/watch?v=NH2P_pVze6s ;)
a gdzie będzie wisieć?

narendil
08-09-2013, 20:25
wiwik, mówiąc szczerze, to nie mam pojęcia jak na żywo wygląda.
Przekonam się w grudniu ;)

narendil
08-09-2013, 20:26
CHCĘ :D

http://static.shoplo.com/9402/products/th480/aaai/1268-krz000343_fg42-i.JPG

I co ja mam teraz zrobić?

annNS2
08-09-2013, 20:37
ZAMOWIC! :) od razu tak ze dwa - i jedno biore do siebie ;)

Venus_m
08-09-2013, 20:48
Narendilka kolor bardzo fajny :yes: ja mam nadzieję w przyszłe lato robić taras i go urządzać i może pomyślę coś pod kątem nowych kolorów eamsów :cool:

narendil
09-09-2013, 06:48
ZAMOWIC! :) od razu tak ze dwa - i jedno biore do siebie ;)
Hmpfff :P
To ja zamawiam, a koleżanka robi przelew.
za dwa :rotfl:


Narendilka kolor bardzo fajny :yes: ja mam nadzieję w przyszłe lato robić taras i go urządzać i może pomyślę coś pod kątem nowych kolorów eamsów :cool:
Prawda, że ładny?
Z kocykiem by mi korespondował.
Jest jeden drobny problem. Taki tyci tyci.
Średnio z miejscem u mnie.
Chociaż może po zmianie narożnika-kolubryny będzie lepiej?
Hmmm...

diana_teresa
09-09-2013, 06:50
CHCĘ :D

http://static.shoplo.com/9402/products/th480/aaai/1268-krz000343_fg42-i.JPG

I co ja mam teraz zrobić?

piękne w pięknym kolorku

aricia
09-09-2013, 13:57
hej :)
byłam wczoraj na giełdzie akwa. już chyba wybrałam sobie zwierzaki...zobaczymy ;)
i wiesz co, widziałam też raczki!!!! takie minimini! dorastają do ok. 4cm długości. te akurat były niebieskie, ale podobno wybarwiają się różnie. powiem szczerze, że chyba, gdybym miała wybierać pomiędzy krewetkami a raczkami, to te drugie wydawały mi się dużo "ciekawsze".i ponoć, łatwiejsze w hodowli ( z tego co mówił sprzedawca skorupiaków...)
o takie: http://tablica.pl/oferta/raczki-cambarellus-texanus-wysylka-lodz-zgierz-ID34mn7.html#19379cc6fc (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Ftablica.pl%2Fofert a%2Fraczki-cambarellus-texanus-wysylka-lodz-zgierz-ID34mn7.html%2319379cc6fc)
a tu wątek raczkujący ;) http://www.bojownik.pl/index.php?showtopic=7418&page=1

aniaklasyka
09-09-2013, 14:21
Aniu witam się po raz pierwszy w Twoim wątku oficjalnie,bo nieoficjalnie bywałam nie raz:)dziękuję za linki,pytałam u Admetki bo u niej przewija się dużo osób i chciałam poznać opinie innych o zlewach,buziaczki miłego dnia

agawi74
09-09-2013, 14:58
Hej Aniu,
jak zdrówko:hug: bo ostatnio nawet nie zapytałam:oops::oops:
W krzesełku podoba mi się tylko kolor:D ale u Ciebie powinno pasować:wiggle:
Miłego popołudnia:bye:

pendrak
10-09-2013, 18:11
Mnie się te krzesełka kiedyś też nie podobały, a przynajmniej nie pojmowałam zachwytu nad nimi, a teraz bym sobie takie wstawiła, tylko że u mnie też chyba nie bardzo będzie pasić. Ania ozdrowiałaś już? :bye:

narendil
10-09-2013, 18:26
piękne w pięknym kolorku
Diano, właśnie ten kolor mnie urzekł.
Mam pled w podobnym odcieniu i jakoś tak w stronę turkusu/petrolu mnie ostatnio ciągnie.


hej :)
byłam wczoraj na giełdzie akwa. już chyba wybrałam sobie zwierzaki...zobaczymy ;)
i wiesz co, widziałam też raczki!!!! takie minimini! dorastają do ok. 4cm długości. te akurat były niebieskie, ale podobno wybarwiają się różnie. powiem szczerze, że chyba, gdybym miała wybierać pomiędzy krewetkami a raczkami, to te drugie wydawały mi się dużo "ciekawsze".i ponoć, łatwiejsze w hodowli ( z tego co mówił sprzedawca skorupiaków...)
o takie: http://tablica.pl/oferta/raczki-cambarellus-texanus-wysylka-lodz-zgierz-ID34mn7.html#19379cc6fc (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Ftablica.pl%2Fofert a%2Fraczki-cambarellus-texanus-wysylka-lodz-zgierz-ID34mn7.html%2319379cc6fc)
a tu wątek raczkujący ;) http://www.bojownik.pl/index.php?showtopic=7418&page=1
Aniu, masz u siebie taką giełdę :o Super.
Zawsze czegoś można się od znawców dowiedzieć.
Raczki widziałam w sklepie zoologicznym. Rzeczywiście mają cudne kolory.


Aniu witam się po raz pierwszy w Twoim wątku oficjalnie,bo nieoficjalnie bywałam nie raz:)dziękuję za linki,pytałam u Admetki bo u niej przewija się dużo osób i chciałam poznać opinie innych o zlewach,buziaczki miłego dnia
Aniu, witaj :D
Mam nadzieję, że nadal będziesz zaglądać.


Hej Aniu,
jak zdrówko:hug: bo ostatnio nawet nie zapytałam:oops::oops:
W krzesełku podoba mi się tylko kolor:D ale u Ciebie powinno pasować:wiggle:
Miłego popołudnia:bye:
Aga, zdrówko prawie w porządku. Na nogi mnie postawiło skręcanie mebli :D
Krzesło ma mój ulubiony typ nóżek :rotfl:
No i kolor mi się podoba.
Ale nóżki to chyba bym jednak na czarno przemalowała.


Mnie się te krzesełka kiedyś też nie podobały, a przynajmniej nie pojmowałam zachwytu nad nimi, a teraz bym sobie takie wstawiła, tylko że u mnie też chyba nie bardzo będzie pasić. Ania ozdrowiałaś już? :bye:
pendraczku, ładne te krzesła są. Mam dziecięcą wersję u Jakuba i transparentne w sypialni.
Co mi trochę przeszkadza, to to, że trochę dużo ich widzę.
Fakt, że na żywo tylko u mojego szwagra. Ale na forach, blogach jak grzybów po deszczu.
Może są po prostu uniwersalne?
Ale w tym to kolor mnie urzekł.
Szkoda, że w komplecie z krzesłem nie sprzedają wolnego miejsca :rolleyes:

~~slonko~~
10-09-2013, 19:36
hej :)

widze, ze choroba Cie zmogla :( ale ciesze sie, ze czujesz sie lepiej zwlaszcza po skrecaniu mebli ;)

plafon sliczny :) ale juz o lampach milcze ;)
krzeslo ma fajny kolor :)

pendrak
12-09-2013, 11:52
Aaa kolor zdecydowanie mi pasuje, tylko nie wiem, czy forma się nie pożre z resztą.

Drop_Inn
12-09-2013, 21:07
Aniu, genialną kanapę wypatrzyłaś! :o

Wszystko mi się podoba - i nóżki i kształt i kolor :yes:

Ten zawijas wygląda na wygodny. Powinien fajnie się wyróżniać w Twoim "kwadratowym" gniazdku :):):)

p@nna migotka
13-09-2013, 09:47
Aniu, witam się u Ciebie. Bardzo piękny i oryginalny ten Twój apartament. Napisz mi proszę skąd pojemniki na lego w pokoju Jakuba?

narendil
13-09-2013, 19:16
hej :)

widze, ze choroba Cie zmogla :( ale ciesze sie, ze czujesz sie lepiej zwlaszcza po skrecaniu mebli ;)

plafon sliczny :) ale juz o lampach milcze ;)
krzeslo ma fajny kolor :)
Cześć Słonko :D
Nie milcz o lampach. To taki wdzięczny temat.
Na szczęście ze zdrowiem już w porządku.
Nad krzesłem myślę :rolleyes:


Aaa kolor zdecydowanie mi pasuje, tylko nie wiem, czy forma się nie pożre z resztą.
pendraczku, a to już Ty musisz ocenić.
Ale jesli chwytają Cię za serce, to myślę, że dasz radę zgrać całość!


Aniu, genialną kanapę wypatrzyłaś! :o

Wszystko mi się podoba - i nóżki i kształt i kolor :yes:

Ten zawijas wygląda na wygodny. Powinien fajnie się wyróżniać w Twoim "kwadratowym" gniazdku :):):)

Dropku, dziękuję za miłe słowa o moim przyszłym centrum dowodzenia.
Zimno się robi, więc nic tylko zawijać się w kocyk i zalegać na kanapie z kubkiem gorącej herbaty :D


Aniu, witam się u Ciebie. Bardzo piękny i oryginalny ten Twój apartament. Napisz mi proszę skąd pojemniki na lego w pokoju Jakuba?
migotko, witaj :D
Pudełka kupowałam gdzieś w internecie. Ale gdzie, to już nie pamiętam.
Musisz poszukać, gdzie się bardziej opłaci.

narendil
13-09-2013, 21:31
Pytanie mam.

Czy któraś zdejmowała samodzielnie kaloryfer?
Jakich zagrożeń się spodziewać?

**lw**
13-09-2013, 21:39
:rotfl::rotfl::rotfl: A ja się boję fugę zeskrobać.

agatah
13-09-2013, 21:40
Tego co spłynie z rur.
Trzeba zakręcić wszystkie mżliwe zawory, zaopatrzyć się w miskę, wyłożyć podłogę folią i starymi ręcznikami. I można działać.

Aha, cięzkie totto.

TAR
13-09-2013, 21:47
uwazalabym ze zdjęciem grzejnikow jeśli to jest w bloku, najpierw zgłoszenie do administratora. z tego co się orientuje to w sezonie grzewczym nie można tego robic. tak tylko uprzedzam, bo kiedyś jak mieszkałam w bloku sąsiad popelnil zdjecie grzejnikow i cala siec trzeba było uzupelniac i odpowietrzać.

agatah
13-09-2013, 21:48
U mnie nikogo nie trzeba uprzedzać, zakręcam zawór główny w mieszkaniu i już.

TAR
13-09-2013, 21:54
może teraz jest inaczej podalam przykład ze swojego starego blokowicha, bo teraz we wlasnym domku tez sama mogę i nikogo nie musze uprzedzać :D

ivy17
14-09-2013, 07:54
Tego co spłynie z rur.
Trzeba zakręcić wszystkie mżliwe zawory, zaopatrzyć się w miskę, wyłożyć podłogę folią i starymi ręcznikami. I można działać.

Aha, cięzkie totto.


U mnie nikogo nie trzeba uprzedzać, zakręcam zawór główny w mieszkaniu i już.
wszytsko zalezy jak jest rozwiązana instalacja, czy da sie zakręcic zawór dla konkretnego mieszkania , jeśli tak to klucz, miska i do dzieła :-)

może teraz jest inaczej podalam przykład ze swojego starego blokowicha, bo teraz we wlasnym domku tez sama mogę i nikogo nie musze uprzedzać :D

w niektórych blokach tak niestety jest, wszytsko zalezy tez jakie grzejnik ma podłączenie i czy nie da rady zamknąc np. tylko jego :rolleyes:

narendil
14-09-2013, 08:34
Dzięki dziewczyny :D

Mam oddzielny zawór do mieszkania.
I dodatkowo każdy grzejnik można wyłączyć.
Wiem, bo w poprzednim sezonie grzewczym czekałam na ciepłe kaloryfery i czekałam. A trzeba było odkrecić najpierw zaworek :rolleyes:
Czyli klucze w dłoń i do dzieła :lol2:

Do ciężarów mam męża.
Da radę.

ivy17
14-09-2013, 08:55
Czyli klucze w dłoń i do dzieła :lol2:

Do ciężarów mam męża.

a co będziesz robiła z grzejniczkami, jakaś zamiana czy malowanie za ?

narendil
14-09-2013, 09:02
Iwonko, muszę odświeżyć ciemną ścianę w łazience.
Jakub wzorki na farbie popełnił :bash:
Wena twórcza go jakiś czas temu dopadła, a mnie właśnie się cierpliwość skończyła.
Poza tym zabudowaliśmy (nareszcie :o) wnękę, więc ryzyko zniszczenia ściany w czasie montażu spadło do zera.

I może uda się ścianę od strony kuchni na czarno pomalować?
Kuchnia byłaby wtedy prawie skończona :D

Zobaczymy...

Tylko na razie męża mi z domu wybyło.
Jakub na karate chce się zapisać.
Mój mały chłopiec :o

pendrak
18-09-2013, 14:20
Pytanie mam.

Czy któraś zdejmowała samodzielnie kaloryfer?
Jakich zagrożeń się spodziewać?
W pierwszej kolejności spodziewałaby się, że spadnie mi na nogę, kolejne, co mi przychodzi do głowy, to zalanie domu, 3-ewentualnie dziura w podłodze, jeśli szczęśliwie ominie nogę. :rolleyes:

narendil
20-09-2013, 11:36
W fabryce narożników czas najwyraźniej szybciej płynie, bo 6-8 tygodni skróciło się do czterech ;)
I od wczoraj mam nowe siedzisko :lol2:

Narożnik jest super wygodny.
Materiał wybierany ze skrawka podoba mi się również na dużej powierzchni.
Jakość szycia wydaje się OK.
Musimy tylko uklepać te wielkie poduchy. Ciut przeszkadza mi się, że są takie luzem rzucone, ale myślę, że idzie z tym żyć.

A, i świetnie się po nim skacze.
Sprawdziłam osobiście.
Ale nie mówcie Jakubowi ;)
Mąż się dziwnie patrzył. Nie rozumiem...


Książki, gazety w dłoń, laptopy, tablety na kolana.
Zapraszam na kawkę :D
Kocyk czeka.

https://lh6.googleusercontent.com/-Cx3b1qNbvLs/Ujwf96e23KI/AAAAAAAAFKU/1Jii9GKTgwE/s800/dzienny_naroznik_1_kawa.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-R7qL-cqFJPA/UjwgMCT8oWI/AAAAAAAAFK0/heo0cO9Qtyk/s800/dzienny_naroznik_3.JPG

Jak widać, trzeba tylko dogadać się z kotem w sprawie wolnej miejscówki.
Kawę i coś słodkiego odda bez walki :D

https://lh3.googleusercontent.com/-F0LzNimJ_JI/UjwgAmzASGI/AAAAAAAAFKc/XrSQ8_kzORA/s800/dzienny_naroznik_2.JPG

Jest niestety kilka niestety :rolleyes:
Niestety nr 1: Dywanu widać tylko kawałek.
Niestety nr 2: Moja kolekcja poduszek jest mocno zagrożona.
Niestety nr 3: Miał jeszcze stanąć fotel, chwilowo pomieszkujący u Jakuba. Ale coś ciasno. Chlip. Poza tym Jakub rzeczonego fotela nie chce oddać. Dwa chlipy.

Jak pogoda znormalnieje (ponoć za dwa tygodnie przestanie padać :bash:), to będzie więcej ujęć.
Na pewno chcecie obejrzeć mój narożnik z każdej strony :rotfl:

narendil
20-09-2013, 11:40
Biblioteczka :D

https://lh3.googleusercontent.com/-9CUUBps2N8M/Ujwf3r0ojQI/AAAAAAAAFJ8/akAkEENXIS8/s640/dzienny_biblioteka_czarna_1.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-kmfvcTYfzlU/Ujwf5qmTpCI/AAAAAAAAFKE/RRG0Bf9NBpo/s800/dzienny_biblioteka_czarna_2.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-YwOPEM6SSec/Ujwf8YbHgsI/AAAAAAAAFKM/alPTVzm80QU/s640/dzienny_biblioteka_czarna_3.JPG

Niestety, aktualnie proporcje wyglądają na zaburzone.
Po wstawieniu szklanego pudła z krewetkami(*) będzie lepiej. Tak mi się wydaje.

Obraz powędruje chyba na ścianę po lewej.
Ginie wśród półek, a bardzo mi się podoba i chcę go mieć na widoku.

(*)Aktualnie trwają debaty czy nie zamienić krewet na raczki.
Hpffff...

Venus_m
20-09-2013, 11:49
Narendyyyyl :cool: narożnik czad, dużo salon zyskał, z tym czarnym było tak ponuro :sick:

Sharlotka
20-09-2013, 11:52
Aneczko,

ten czarny kocurek się przepięknie komponuje z szarością i turkusem, wiesz???:D

Pięknie u Ciebie, odważnie, konsekwentnie - kolorystycznie i stylistycznie!!!!!!!

diana_teresa
20-09-2013, 11:57
Super narożnik, i ten obraz jaki fajowy

annNS2
20-09-2013, 12:14
noo...i od razu czlowiek ma ochote sobie poskakac :D a obraz zdecydowanie do przewieszenia :)
ps. chyba musze przebudowac swoja 'biblioteczunie', pociagnac od sufitu do podlogi i jakos wkomponowac w nia kaloryfer...zreszta...czego ja nie musze przebudowac/przerobic...ehh...to choroba odziedziczona po ciotuni ;)

narendil
20-09-2013, 12:19
Narendyyyyl :cool: narożnik czad, dużo salon zyskał, z tym czarnym było tak ponuro :sick:
Prawda?
Od razu się lżej zrobiło.
I nie boję się przyznać, że tamten zniszczony przez kota wyglądał niechlujnie.
Teraz mogę, bo mam ładny nowy nieśmigany :rotfl:
Cieszę się, że Ci się Justyś podoba :D

narendil
20-09-2013, 12:20
Aneczko,

ten czarny kocurek się przepięknie komponuje z szarością i turkusem, wiesz???:D

Pięknie u Ciebie, odważnie, konsekwentnie - kolorystycznie i stylistycznie!!!!!!!

Aniu, dziękuję :hug:
Kocurek to zołza jakich mało. Ale zatrzymam ją, żeby jakość kompozycji zachować :rotfl:


Chodzi jeszcze za mną turkusowe krzesło.
Wszystko przez mirelkę :P
Ale chwilowo są ważniejsze sprawy.
http://cobocreative.nazwa.pl/public_index/probka%20dar/obrazki/Krz000343_fg42%28i%29.JPG (http://allegro.pl/krzeslo-insp-dsw-ocean-blue-polipropylen-promocja-i3562127075.html)

narendil
20-09-2013, 12:22
Super cieszę się .:)
Jakubowi nic nie powiem że fajnie się po nim skacze ;)
A kawką się poczęstuję (i czekoladką jeśli można ;))
Dziękuję, Anetko :)
Smacznego!


też mi się tak wydaje
Bardzo jestem ciekawa jak całość będzie się prezentować
Mówiąc szczerze, to też jestem ciekawa.
Postawiłam jeden warunek swoim chłopakom.
Zwierzątka się mają kolorystycznie komponować z wystrojem pokoju.
Gatunek mało istotny. I tak ja tego doglądać nie będę :P

Powinnyście zobaczyć minę mojego męża, gdy to usłyszał.
:rotfl:

narendil
20-09-2013, 12:25
Super narożnik, i ten obraz jaki fajowy
Diano, cieszę się, że Ci się podoba :D
Nad obrazem się chyba ze dwa lata zastanawiałam.
Kupić? Nie kupić?


noo...i od razu czlowiek ma ochote sobie poskakac :D a obraz zdecydowanie do przewieszenia :)
Zapraszam.
Pod warunkiem, że Jakub będzie w przedszkolu ;)


ps. chyba musze przebudowac swoja 'biblioteczunie', pociagnac od sufitu do podlogi i jakos wkomponowac w nia kaloryfer...zreszta...czego ja nie musze przebudowac/przerobic...ehh...to choroba odziedziczona po ciotuni ;)
No popatrz. Czyżbyśmy miały wspólną rodzinę?

mirela99
20-09-2013, 12:33
Postawiłam jeden warunek swoim chłopakom.
Zwierzątka się mają kolorystycznie komponować z wystrojem pokoju.
Gatunek mało istotny. I tak ja tego doglądać nie będę :P

Eeee... mój się do tego przyzwyczaił. Chcemy bulka - musi byc koniecznie biały :D. Przeciez brazowego nie wezmę ;)
Sierści moje pasują, w pracy się kolezanki śmieją, że jak bulek bedzie innego koloru to szary sweterek bym mu musiała uszyc i paznokietni na turkusowo pomalować ;)

Czy ogoniasty nie drapie nowej kanapy ???????

narendil
20-09-2013, 14:13
jak bulek bedzie innego koloru to szary sweterek bym mu musiała uszyc i paznokietni na turkusowo pomalować ;)
:rotfl:


Czy ogoniasty nie drapie nowej kanapy ???????
Przez pierwsze godziny nie drapała.
Oby jej zostało.

Venus_m
20-09-2013, 14:45
Aniu ja dlatego teraz oddając fotele do zmiany obicia biorę antarę aby kiciolki nie miały punktu zaczepu :yes:

a turkusowy bujaniec istnieje? :rolleyes:

vesila
20-09-2013, 15:49
Narendil,
sofa fajnie sie u was wpasowała, tkanina superowa,
ale biblioteczka :jawdrop: pięknie wykonana, normalnie czad!!
świetny pomysł z kontrastującymi, tymi, no... maskownicami? tak to sie nazywa??:lol2:
i masz rację, obraz koniecznie osobno, zniknął w tych półeczkach

~~slonko~~
20-09-2013, 18:36
hello :)

Biblioteczka cudo :) a naroznik - coz moge powiedziec - kocham ten kolor :)
super kociak :) mysle, ze w kwestii miejsca dogadalabym sie z nim ;)

masz racje - obraz lepiej bedzie podziwiac w innym miejscu - swietny jest :)

czy Ty pokazywalas kuchnie ?? baterie masz taka sama ?? masz wyciagana wylewke ??

ivy17
20-09-2013, 18:53
Anula super :rolleyes: Narożniczkowi dobrze u Was widać :-) chętnie zobaczę go z każdej perspektywy ..i nadal strasznie lubię Twoje mieszkanie ;)

admete
20-09-2013, 20:38
Aniu bardzo ale to bardzo podoba mi się narożniczek :yes: :yes: :yes:
W tym obiciu wyszedł rewelacyjnie!!!!!!.......salon się rozjaśnił :)

Biblioteczka z każdą odsłoną piękniejsza :cool:
obraz koniecznie wyeksponować gdzie indziej :yes:

Raczek brzmi lepiej niż krewetka, wydaje się lepszym kandydatem na pupila :lol2:

Buziaki zostawiam :hug:

Ola.U
20-09-2013, 20:38
:jawdrop:WoW ,super wyszło ,zarówno narożnik ,jak i biblioteczka :yes:a przyznaję się ,że jak wstawiłaś model narożnika ,który zamówiłaś ,to mi się nie spodobał :oops:,no ale odpowiedni materiał zrobił swoje i jest super :cool:

asiazett
20-09-2013, 22:18
Cześć Ania, wreszcie i ja do Ciebie zawędrowałam :)

Narożnik świetny :yes: Od tej pory zawsze jak będę patrzeć na pokrowiec mojej pufy to będę o Tobie myśleć :P I powiem to: baaaardzo podoba mi się materiał Twojego narożnika ;) :P :yes:

narendil
21-09-2013, 08:32
Aniu ja dlatego teraz oddając fotele do zmiany obicia biorę antarę aby kiciolki nie miały punktu zaczepu :yes:
Justyna, antara jest super. Miałam nią obite poprzednie krzesła.
Ale mój mąż lubi materiał, który czuć.
Musi być szorstki.


a turkusowy bujaniec istnieje? :rolleyes:
Na razie chyba tylko oryginał.
Ale myślę, że to kwestia czasu :D

==============================


Narendil,
sofa fajnie sie u was wpasowała, tkanina superowa,
ale biblioteczka :jawdrop: pięknie wykonana, normalnie czad!!
świetny pomysł z kontrastującymi, tymi, no... maskownicami? tak to sie nazywa??:lol2:
i masz rację, obraz koniecznie osobno, zniknął w tych półeczkach

vesi, cieszę się, że narożnik znalazł Twoje uznanie.
Siedzi się na nim rewelacyjnie.
Nareszcie możemy z mężem jednocześnie komfortowo się rozsiąść.

Kontrasty w biblioteczce to pomysł męża.
I on miewa czasem dobre pomysły ;)

Obraz się przewiesi.
A między półeczkami zawiśnie coś innego.
Zauważyłam, że nie lubię pustych ścian.

==============================


hello :)

Biblioteczka cudo :) a naroznik - coz moge powiedziec - kocham ten kolor :)
super kociak :) mysle, ze w kwestii miejsca dogadalabym sie z nim ;)

masz racje - obraz lepiej bedzie podziwiac w innym miejscu - swietny jest :)
Cześć Słonko :D
Super, że i Tobie się podoba!
Kot jest mistrzem negocjacji, jeśli chodzi o miejscówki.
Ostatecznie można ją przekupić udostępniając swoje kolana :D


czy Ty pokazywalas kuchnie ?? baterie masz taka sama ?? masz wyciagana wylewke ??
Pokazywałam. Nie za dużo, bo kuchnia wciąż nieskończona.
Na pierwszej stronie są zdjęcia.
Moja bateria ma wyciąganą wylewkę. To taki must have u mnie ;)

==============================


Anula super :rolleyes: Narożniczkowi dobrze u Was widać :-) chętnie zobaczę go z każdej perspektywy ..i nadal strasznie lubię Twoje mieszkanie ;)

Iwonko, dziękuję :hug:
I u Was już niedługo etap wykończeniówki.
Zacieram ręce na kolejne piękne wnętrze!

==============================


Aniu bardzo ale to bardzo podoba mi się narożniczek :yes: :yes: :yes:
W tym obiciu wyszedł rewelacyjnie!!!!!!.......salon się rozjaśnił :)

Biblioteczka z każdą odsłoną piękniejsza :cool:
obraz koniecznie wyeksponować gdzie indziej :yes:

Aga, dziękuję :hug:
Ile my się o tym narożniku nagadałyśmy :rolleyes:
A był na wyciągnięcie ręki.
Projekt biblioteczka na dłuższy czas zawieszony. Kilka półek przybyło, miejsca starczy na jakiś czas.
Poza tym nie ma już wolnych ścian :rotfl:



Raczek brzmi lepiej niż krewetka, wydaje się lepszym kandydatem na pupila :lol2:

Buziaki zostawiam :hug:

Mnie tam zwisa czy raczek, czy ślimaczek, czy krewetka.
Ma pasować :P
Niech się chłopcy bawią.

==============================


:jawdrop:WoW ,super wyszło ,zarówno narożnik ,jak i biblioteczka :yes:a przyznaję się ,że jak wstawiłaś model narożnika ,który zamówiłaś ,to mi się nie spodobał :oops:,no ale odpowiedni materiał zrobił swoje i jest super :cool:

Olu, bo na zdjęciu ten narożnik wygląda średnio. Nawet bardzo średnio.
Ja nie wiem, co to za moda na dwukolorowe meble :P
Miło mi, że teraz Ci się podoba :hug:


==============================


Cześć Ania, wreszcie i ja do Ciebie zawędrowałam :)
No właśnie. Nareszcie :P
Daleko miałaś, co?


Narożnik świetny :yes: Od tej pory zawsze jak będę patrzeć na pokrowiec mojej pufy to będę o Tobie myśleć :P I powiem to: baaaardzo podoba mi się materiał Twojego narożnika ;) :P :yes:
Asia, czyli można powiedzieć, że będę częstym gościem w Twoim domu :D
Dzięki. Na pewno będę się dobrze czuć :)

**lw**
21-09-2013, 08:34
Ło, ale zmiany!!!
Piękny narożnik. Bardzo mi się podoba tkanina. Co do poduszek, to ja bym zabrała kilka od kompletu, a dorzuciłabym więcej z Twojej kolekcji :)

Biblioteczka - mistrzostwo! Podziwiam Was!

narendil
21-09-2013, 08:51
O, Luiza :D
Dzięki!

Po cichu planuję zmianę obicia poduch ;)
W komplecie były trzy małe i cztery duże. Małe już dostały nowe poszewki z mojej kolekcji.
Na duże szukam pomysłów.
Nie wiem, czy mąż przeżyje pepitki, chevrony i inne wzorki :rolleyes:

asiazett
21-09-2013, 09:18
No właśnie. Nareszcie :P
Daleko miałaś, co?


Długo musiałaś nade mną pracować to fakt :yes: Ja po prostu lubię z całym wątkiem się zapoznać zanim dołączę. Ale jak widzę 360 stron - to wybacz... :bash: No nic, jakoś przełknę brak obeznania poprzednich stron. Zdjęcia z początku oczywiście chapnęłam już dawno dawno temu, widzę, że sumiennie aktualizujesz :P

Honorowe miejsce na pufie u mnie - zawsze Twoje! Zasłużyłaś w pełni moja pomagaczko :hug: Nawet gościom nie będę pozwalała na nim siadać, bo "tu siedzi Narendil! Proszę nie pakować jej się na kolana! :mad:"

narendil
21-09-2013, 09:40
Długo musiałaś nade mną pracować to fakt :yes: Ja po prostu lubię z całym wątkiem się zapoznać zanim dołączę. Ale jak widzę 360 stron - to wybacz... :bash:
Tiaaa, jasne :P
To jeszcze mi powiedz, że wątek venuski od deski do deski przeczytałaś.
Tak czy inaczej cieszę się, że dotarłaś :hug:



No nic, jakoś przełknę brak obeznania poprzednich stron.
Wiesz, jeśli tak bardzo chcesz czytać o braku 20 cm w kuchni albo o przesuwaniu ścianki o 5 cm, to bierz się do roboty :P


Zdjęcia z początku oczywiście chapnęłam już dawno dawno temu, widzę, że sumiennie aktualizujesz :P
No staram się :D


Honorowe miejsce na pufie u mnie - zawsze Twoje! Zasłużyłaś w pełni moja pomagaczko :hug: Nawet gościom nie będę pozwalała na nim siadać, bo "tu siedzi Narendil! Proszę nie pakować jej się na kolana! :mad:"
Jeśli goście będą rozmiarów mojego kota, to możesz im pozwolić umościć się na moich kolanach ;)
Takie rozmiary mam opanowane.
Ostatecznie mogą być jeszcze wielkości Jakuba. Ale już nieco trudniej :yes:

asiazett
21-09-2013, 16:01
Tiaaa, jasne :P
To jeszcze mi powiedz, że wątek venuski od deski do deski przeczytałaś.


O! Zazdrośnica ;) 1200 stron wątku to brak realnych szans na przeczytanie :no: to sobie mogłam zaszaleć. 360 było by w zasięgu możliwości, stąd wyrzuty sumienia, że jednak nie podołam. Wzbraniałam się jak mogłam przed Twoim wątkiem, ale widzisz - nie udało się :P Za twardza byłaś w tym starciu, a ja za mientka :bash: :lol2: :hug:

Kolan sugeruję Ci nie oferować, bo w przedziale między wagą kocią, a wagą Kubową mieści się nasz Maniek. On żadnego kota na Twoje kolana nie wpuści, bo go wcześniej zamymła. I Twoje kolana też zamymła. Więc pilnuj kolan, Anka. Nie daj nikomu :no: :lol2:

P. S. Maniek = pies, bulldog :bash:

julianna16
21-09-2013, 21:13
Aniu, narożnik wygląda super :yes:
Twoje plany co do poduszek do mnie pzremawiają, więc czekam z przyjemnością na nowe wzorki :)

yokasta
21-09-2013, 21:41
Aniu, jak Ci się użytkuje dywan z I. ? Tzn.: czy jest na nim cieplej w nogi niż na podłodze obok, czy przesuwa się pod nogami, jak z utrzymaniem czystości? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Podoba mi się kształt narożnika:yes: buziaki!

~~slonko~~
21-09-2013, 22:57
Aniu kuchnia swietna :) chociaz tak malo pokazalas :(
czy fronty to te, o ktorych mysle, czy tylko moje podobnie wygladaja ?

mirela99
23-09-2013, 06:59
Aniu ja dlatego teraz oddając fotele do zmiany obicia biorę antarę aby kiciolki nie miały punktu zaczepu :yes:

a turkusowy bujaniec istnieje? :rolleyes:
taaaa.... ja tez brałam taki materiał na naroznik ... nie alcantarę bo widać mazy ale Carabu pod koty. Faktycznie materiał idealnie znosi wylaną kawę, pazury ale ... po bokach są szwy i takie zaszewki
(czy jak to się naywa). I tutaj jeden z ogoniasty się popisuje. Masakra. Jak chcesz to Ci mogę fotkę wrzucić. Teraz na codzień mam wszystko kocami poprzykrywane. Jak przychodzą goście to sciagam. Ale krew mnie zalewa :(. Chyba nie ma materiału odpornego na drapiącego kota :(.
Mój bandzior tak drapie. Młodego zupełnie nie interesuja takie rozrywki :).

barbe-cue
23-09-2013, 19:13
Aniu, wszystko piknie! Narożnik znacznie zyskał przy bliższym poznaniu (ten z foto producenta to w czystej postaci antyreklama). A biblioteczka - perfekcyjna, jakże by inaczej. Chłopcy znaleźli już czarne (ewentualnie w pepitkę lub chevron) raczki?

illusjon
24-09-2013, 08:48
Aneczka,

zachodzę, podglądam i podziwiam. :rolleyes:

Biblioteczka wyszła super. Narożnik tak jak napisała Barbe u Ciebie wygląda 100 x lepiej niż u producenta. Może niech ci coś odpali za reklamę i zdjęcia :lol2:

Wypchany kot dopełnia całości. :P

Żeby nie było, że wpadam jak po ogień z pustymi rękami to zostawiam kubeczki (http://www.westwing.pl/Zestaw-6-kubkow-Damier-156177.html) :wiggle:

emiranda
24-09-2013, 10:11
Aniu wpadłam do Ciebie na chwileczkę, choć na forum mnie prawie nie ma i co widzę ???

Wow, narożnik super, materiał obiciowy przypadł mi do gustu, chociaż ja ( ale ja jestem zachowawcza) z poduchami bym aż tak nie eksperymentowała ( sama mam na swoim poduchy w kropki cha cha), ale wiem, że Ty sobie z tym na pewno poradzisz. Tak jak poradziłaś sobie z biblioteczką między kuchnią a salonem, dla mnie rewelacja. ( jak to czasami można zrobić coś fantastycznego ze zwyczajnej rzeczy) :)


Aniu no i jeszcze coś, chciałam się Ciebie zapytać, wiesz już coś na temat planu???? Bardzo by mi zależało na miłym towarzystwie, wykombinuj coś :)

narendil
25-09-2013, 11:45
O! Zazdrośnica ;) 1200 stron wątku to brak realnych szans na przeczytanie :no: to sobie mogłam zaszaleć. 360 było by w zasięgu możliwości, stąd wyrzuty sumienia, że jednak nie podołam. Wzbraniałam się jak mogłam przed Twoim wątkiem, ale widzisz - nie udało się :P Za twardza byłaś w tym starciu, a ja za mientka :bash: :lol2: :hug:
Asia, wiesz, bo ja uparta bestia jestem :P
Jak się na kogoś zawezmę, to nie ma bata.
Biedni Ci moi studenci :rotfl:


Kolan sugeruję Ci nie oferować, bo w przedziale między wagą kocią, a wagą Kubową mieści się nasz Maniek. On żadnego kota na Twoje kolana nie wpuści, bo go wcześniej zamymła. I Twoje kolana też zamymła. Więc pilnuj kolan, Anka. Nie daj nikomu :no: :lol2:

P. S. Maniek = pies, bulldog :bash:
Wiem czym grozi spotkanie z buldogiem ;)
Jeśli będę w dresach, to może memłać.
Gorzej jak się w kieckę wyjściową wbiję.

================================================== ========================

Aniu, narożnik wygląda super :yes:
Twoje plany co do poduszek do mnie pzremawiają, więc czekam z przyjemnością na nowe wzorki :)
Ewo, dziękuję!
Siedzę i kombinuję z tymi wzorkami. Mam 100 pomysłów na minutę, a tylko cztery poduszki ;)

================================================== ========================


Aniu, jak Ci się użytkuje dywan z I. ? Tzn.: czy jest na nim cieplej w nogi niż na podłodze obok, czy przesuwa się pod nogami, jak z utrzymaniem czystości? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Podoba mi się kształt narożnika:yes: buziaki!
Aniu, dywan jest w porządku.
Czy jest cieplej, to niestety nie wiem, ponieważ ja zawsze w kapciach lub grubych skarpetkach.
Łatwo się odkurza. Soku wiśniowego jeszcze na nim nie rozlałam. Wybacz ;)
U nas się nie przesuwa, bo jest przyciśnięty nogami narożnika. Ale w sypialni pod dywanikiem mam taką matę z IKEA i powiem, że biegający i niewyrabiający na zakrętach kot nie powoduje przesunięć.

================================================== ========================


Aniu kuchnia swietna :) chociaz tak malo pokazalas :(
czy fronty to te, o ktorych mysle, czy tylko moje podobnie wygladaja ?
słonko, kuchni niedługo będzie więcej :yes:
Ale, z drugiej strony ona malutka i nie bardzo jest jak z aparatem zaszaleć. Została tylko jedna ściana, z blatem śniadaniowym.
Fronty robione przez stolarza. Trochę bardziej mi przypadły do gustu niż Abstrakt. Ale z perspektywy czasu, patrząc na to ile mnie nerwów kosztowały, to trzeba było kupić w IKEA a stolarza wysłać tam, gdzie słońce nie dochodzi.

================================================== ========================


taaaa.... ja tez brałam taki materiał na naroznik ... nie alcantarę bo widać mazy ale Carabu pod koty. Faktycznie materiał idealnie znosi wylaną kawę, pazury ale ... po bokach są szwy i takie zaszewki
(czy jak to się naywa). I tutaj jeden z ogoniasty się popisuje. Masakra. Jak chcesz to Ci mogę fotkę wrzucić. Teraz na codzień mam wszystko kocami poprzykrywane. Jak przychodzą goście to sciagam. Ale krew mnie zalewa :(. Chyba nie ma materiału odpornego na drapiącego kota :(.
Mój bandzior tak drapie. Młodego zupełnie nie interesuja takie rozrywki :).
Jak pisałam, miałam antarę na krzesłąch. Tam szwów nie było, więc może dlatego kota miała je w poważaniu.
Ja się chwilowo cieszę narożnikiem bez kocyków.
Poprzedni był poprzykrywany, bo patrzeć na te zaciągnięcia nie mogłam.

================================================== ========================

Aniu, wszystko piknie! Narożnik znacznie zyskał przy bliższym poznaniu (ten z foto producenta to w czystej postaci antyreklama). A biblioteczka - perfekcyjna, jakże by inaczej.
Basiu, ależ się cieszę, ze Ci się podoba. Głównie o biblioteczce mówię.
Ale wiesz, 25 cm głębokości półki to za dużo dla nas. Tak duże książki zajmują niewielką jej cześć.
I chyba coś za te płytsze powstawiam, bo mnie drażni ta pusta przestrzeń przed nimi.

Chłopcy znaleźli już czarne (ewentualnie w pepitkę lub chevron) raczki?
Tiaaa, w pepitkę lub chevron :P
Chwilowo mam do wyboru pomarańczowe lub pomarańczowe :P

================================================== ========================


Aneczka,

zachodzę, podglądam i podziwiam. :rolleyes:

Biblioteczka wyszła super. Narożnik tak jak napisała Barbe u Ciebie wygląda 100 x lepiej niż u producenta. Może niech ci coś odpali za reklamę i zdjęcia :lol2:
Anulka, fajnie, że już jesteś.
Może wyślę producentowi swoje zdjęcię, to jakiś procent od sprzedaży mi odpali?
:rotfl:



Wypchany kot dopełnia całości. :P
Hapffff :P



Żeby nie było, że wpadam jak po ogień z pustymi rękami to zostawiam kubeczki (http://www.westwing.pl/Zestaw-6-kubkow-Damier-156177.html) :wiggle:
Dzięki!
Śliczne są.

================================================== ========================


Aniu wpadłam do Ciebie na chwileczkę, choć na forum mnie prawie nie ma i co widzę ???

Wow, narożnik super, materiał obiciowy przypadł mi do gustu, chociaż ja ( ale ja jestem zachowawcza) z poduchami bym aż tak nie eksperymentowała ( sama mam na swoim poduchy w kropki cha cha), ale wiem, że Ty sobie z tym na pewno poradzisz. Tak jak poradziłaś sobie z biblioteczką między kuchnią a salonem, dla mnie rewelacja. ( jak to czasami można zrobić coś fantastycznego ze zwyczajnej rzeczy) :)
Alu, no rzadko tu już zaglądasz. Dobrze, że chociaż gdzie indziej mogę się z Tobą wirtualnie spotykać.
Miło mi, że ci się podoba.
Co do poduch, to kombinuję jak koń pod górkę.
Tyle wzorów bym chciała na tych czterech poduchach upchnąć, że rzeczywiście może wyjść jarmark w wresji b&w :lol2:
Najwyżej będę co miesiąć zmieniać dekorację.


Aniu no i jeszcze coś, chciałam się Ciebie zapytać, wiesz już coś na temat planu???? Bardzo by mi zależało na miłym towarzystwie, wykombinuj coś :)
Niestety, tu klęska na całej lini...
Szkoda :cry:

mirela99
25-09-2013, 11:48
nie będzie Cię? :(

narendil
25-09-2013, 11:57
Jak pogoda znormalnieje (ponoć za dwa tygodnie przestanie padać :bash:), to będzie więcej ujęć.
Na pewno chcecie obejrzeć mój narożnik z każdej strony :rotfl:

Słowo się rzekło, kobyłka u płota a narożnik w obiektywie :lol2:

https://lh3.googleusercontent.com/-afCLkZAKh8o/UkK_QIVAVDI/AAAAAAAAFLk/sGPOOCqk6XI/s640/dzienny_1.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-hJrVIiWYXDU/UkK_PQqNXzI/AAAAAAAAFLI/sGIslyhxRBw/s512/dzienny_2.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-IZjIomYg_w0/UkK_PhkF7PI/AAAAAAAAFLM/UDu0kNxy7nM/s640/dzienny_3.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-2XTdWK_dl0E/UkK_QFANiDI/AAAAAAAAFLc/bZYkn7gHdug/s512/dzienny_4.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-OBnkzsiSuCQ/UkK_QFiVXuI/AAAAAAAAFLg/fUqdn0a7agQ/s640/dzienny_5.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-j7J6YbY7zw8/UkK_Q1VcsZI/AAAAAAAAFL8/1Zdgn_ZGt2U/s640/dzienny_6.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-MCUYGSJgfWM/UkK_Q7-SA2I/AAAAAAAAFL4/8zJiFz-JJDw/s640/dzienny_7.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-vOAe2xCf6IM/UkK_RPFoPOI/AAAAAAAAFL0/7gOAQMcOdN0/s640/dzienny_8.JPG

Jak widać, dostawiłam fotel.
Lubię go i musiałam spróbować.
Pomieszkamy z nim kilka dni i wtedy można będzie ocenić, czy przeszkadza.
Czeka mnie jeszcze tylko rozmowa z Jakubem. Pytanie, czy skubaniec pożyczy matce jej własny fotel :bash:

No i coraz bardziej mnie drażni pusta ściana za narożnikiem.
Coś bym powiesiła.

mirela99
25-09-2013, 12:05
Hmmm miałam o fotelu pisać. Jest pięny, ale na fotkach przynajmniej się zlewa (na pierwszej nie wiedziałąm co to za kupa kocy tam jest obok lampy ;)).

annNS2
25-09-2013, 12:08
wlasnie chcialam to samo napisac - puuuusto nad ta kanapa :)

pendrak
25-09-2013, 12:25
Świetnie pasuje narożnik, jak jeszcze coś nad nim zawiśnie to będzie pięknie

narendil
25-09-2013, 12:43
Hmmm miałam o fotelu pisać. Jest pięny, ale na fotkach przynajmniej się zlewa (na pierwszej nie wiedziałąm co to za kupa kocy tam jest obok lampy ;)).


Hmmm miałam o fotelu pisać. Jest pięny, ale na fotkach przynajmniej się zlewa (na pierwszej nie wiedziałąm co to za kupa kocy tam jest obok lampy ;)).

Mirelko, mam zdjęcie bez kupy kocy ;)
Ale u nas właśnie tak jest na co dzień.
Koce, poduszki są wszędzie.
Już dawno przestałam panować nad tym chaosem :rotfl:
Postanowiłam nie udawać i pokazać zdjęcia bliższe rzeczywistości niż porządkowi ;)
https://lh5.googleusercontent.com/-RTQw7q6czhU/UkLL1b7hOyI/AAAAAAAAFMM/6kQByBetqVk/s640/dzienny_9.JPG

narendil
25-09-2013, 12:44
wlasnie chcialam to samo napisac - puuuusto nad ta kanapa :)


Świetnie pasuje narożnik, jak jeszcze coś nad nim zawiśnie to będzie pięknie

To może jakieś propozycje?
Nie bądźcie wiśnie :rotfl:

annNS2
25-09-2013, 17:59
nie wierze ze nie masz zadnej koncepcji ;)
ja tam widze jakies trzy piekne grafiki :D

Drop_Inn
25-09-2013, 18:12
Ale ekstra kanapa! :D

Zobaczyłam i od razu zapragnęłam się wyłożyć na niej.
Wydaje się taka... ciepła :rolleyes:
(skojarzyła mi się z bluzami szary melanż :))

aricia
25-09-2013, 18:36
hej :D
nie ma mnie chwilę, a tu kanapa, biblioteczka!!!! no proszę! super!
zamiast 3szt widziałabym tam raczej jedną, dużą powierzchnię o minimalistycznym "charakterze"
ciut za dużo by się tam mogło zadziać, jeżeli chodzi o mnogość detali. mocne wzory na dywanie, milion otwartych półek z książkami....mniejsze powierzchnie mogą niepotrzebnie wprowadzić chaos
jak wpadnie mi w oko jakaś inspiracja, pozwolę sobie dać nać ;)

mugatka
25-09-2013, 21:46
Narendil narożnik jest super ! Fotel moim zdaniem fajnie wygląda, nie oddawaj Jakubowi, przekup go jakoś :)
A ta fotka jest cudna 214617

asiazett
25-09-2013, 22:00
W związku z tym, że nie przeczytałam całego wątku (a widzisz mści się :bash:) poproszę o informację - co to za lampa na trójnogu (czarna z abażurem w pobliżu narożnika)?

Magdzinska
26-09-2013, 19:18
Ania bardzo dużo pozytywnych zmian u Ciebie:yes::yes: Na forum posuchy, ale u Ciebie ciągle się coś dzieje:hug:
Nie będę oryginalna jak wychwalę narożnik:p Nigdy ich nie lubiłam, ale Twój mnie zachwycił i mam mnóstwo pytań skąd on, jaka cena, może adres stronki...? Będę Ci wdzięczna za odpowiedz bo szukam narożnika dla mojej mamy:D Chce zmienić bo ich się ekoskóra się rozlatuje:p Twój pasowałby do jej salonu, ale pewnie się okaże że zamawiany lokalnie :( AAA i jeszcze jedno pytanie- czy on jest z funkcją spania??
Pozdrawiam :hug::hug:

Bastki
27-09-2013, 07:53
cześć Aniu :)
Chciałam tylko napisać, że moja ścian też już czarna :D, wielkie dzięki :)
Narożnik prezentuje się u ciebie czadowo, wydaje się że jest idealnie wkomponowany w twoje wnętrza, regał czarny też fajowy. Pozdrawiam

narendil
27-09-2013, 08:05
nie wierze ze nie masz zadnej koncepcji ;)
ja tam widze jakies trzy piekne grafiki :D

Szczerze?
No właśnie nie mam.
Raz chcę trzy grafiki b&w, a za chwilę myślę o obrazie olejnym.
Jest też wersja trzech obrazów ;)
Wiem tylko, że to coś musi być duże. 150x80?
Ech, nie miała baba kłopotu...

narendil
27-09-2013, 08:06
Ale ekstra kanapa! :D

Zobaczyłam i od razu zapragnęłam się wyłożyć na niej.
Wydaje się taka... ciepła :rolleyes:
(skojarzyła mi się z bluzami szary melanż :))

Dropku, zapraszam!
Kanapa jest nieziemsko wygodna. Kocyk i poduszki w gratisie ;)

narendil
27-09-2013, 08:08
hej :D
nie ma mnie chwilę, a tu kanapa, biblioteczka!!!! no proszę! super!
zamiast 3szt widziałabym tam raczej jedną, dużą powierzchnię o minimalistycznym "charakterze"
ciut za dużo by się tam mogło zadziać, jeżeli chodzi o mnogość detali. mocne wzory na dywanie, milion otwartych półek z książkami....mniejsze powierzchnie mogą niepotrzebnie wprowadzić chaos
jak wpadnie mi w oko jakaś inspiracja, pozwolę sobie dać nać ;)

Aniu, wybierasz po prostu złe momenty na nieobecność ;)
Masz rację, że to coś na ścianie musi być duże.
Myślałam też o trzech elementach, ale nie wiem czy mi klasyczny tryptyk nie wyjdzie :lol2:
A do mnogości detali dorzuć jeszcze mój pomysł na graficzne poduchy.

narendil
27-09-2013, 08:09
Narendil narożnik jest super ! Fotel moim zdaniem fajnie wygląda, nie oddawaj Jakubowi, przekup go jakoś :)
A ta fotka jest cudna 214617

mugatko, dziękuję :hug:
Odnośnie fotela, to mam jeszcze jeden taki ;)
Tylko, ża zaanektowany przez moją siostrę.
Ciekawe, komu trudniej będzie go wyrwać :rotfl:

narendil
27-09-2013, 08:12
W związku z tym, że nie przeczytałam całego wątku (a widzisz mści się :bash:) poproszę o informację - co to za lampa na trójnogu (czarna z abażurem w pobliżu narożnika)?
Asiu, lampa to meble VOX: KLIK (http://www.meble.vox.pl/produkt-lampa-z-abazurem-luna-light-czarny-15374.html)
Tylko zamiast oryginalnego abażura (jest złoty w środku) wydębiłam abażur wiszący nad paniami w sklepie. I dzięki temu mam biały, no lekko kremowy.
Lampę polecam.

narendil
27-09-2013, 08:16
Ania bardzo dużo pozytywnych zmian u Ciebie:yes::yes: Na forum posuchy, ale u Ciebie ciągle się coś dzieje:hug:
Nie będę oryginalna jak wychwalę narożnik:p Nigdy ich nie lubiłam, ale Twój mnie zachwycił i mam mnóstwo pytań skąd on, jaka cena, może adres stronki...? Będę Ci wdzięczna za odpowiedz bo szukam narożnika dla mojej mamy:D Chce zmienić bo ich się ekoskóra się rozlatuje:p Twój pasowałby do jej salonu, ale pewnie się okaże że zamawiany lokalnie :( AAA i jeszcze jedno pytanie- czy on jest z funkcją spania??
Pozdrawiam :hug::hug:

Madziu, dziękuję!
Narożnik to modela Felia firmy Libro: KLIK (http://www.libro.lubawa.pl/felia/). Żaden lokalny produkt.
Cena przyjemna - 2200.
Posiada pojemnik i fukcję spania.
Cała rodzina stwierdziła, że jest wygodny.
Walki o miejsce półleżące na porządku dziennym ;)

narendil
27-09-2013, 08:17
cześć Aniu :)
Chciałam tylko napisać, że moja ścian też już czarna :D, wielkie dzięki :)
Narożnik prezentuje się u ciebie czadowo, wydaje się że jest idealnie wkomponowany w twoje wnętrza, regał czarny też fajowy. Pozdrawiam

Bastki, pochwal się! Jakieś zdjęcie?
Malowałam BM? I jak wrażenia?

Dzięki :hug:

narendil
27-09-2013, 08:24
Jako, że dziś licznik przeskakuje mi o kolejną jednostkę życzę sobie, by było mi co najmniej tak dobrze, jak do tej pory.

http://jedlewison.typepad.com/photos/uncategorized/2008/08/04/happybirthdaymarilyn.jpg

Zapraszam na coś pysznego!

http://www.bank-zdjec.com/foto5/16408_b.jpg

http://cukierniczekreacje.blox.pl/resource/galaretka_porzeczkowa_3a.jpg

narendil
27-09-2013, 08:27
Rano najpierw zostałam zacałowana.
Potem prawie znokautowana tacą (od Jakuba).
I powalona krzesłem (od męża).

https://lh4.googleusercontent.com/-O8cwhfUhjs8/UkUtzVtJKOI/AAAAAAAAFMc/26aTAFkhs5k/s640/prezenty_1.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-6_Ir81suIyg/UkUt0LIwyOI/AAAAAAAAFMs/-00I0eGze0U/s512/prezenty_2.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-gXDsb0Lm3j4/UkUt0MaCV5I/AAAAAAAAFMo/UvO1Cv38Tzw/s640/prezenty_3.JPG

Początek dnia uważam za udany ;)

annNS2
27-09-2013, 08:43
AAAAAA!!! pieeeekny prezent urodzinowy!!! i jeden i drugi :D a tym bardziej ode mnie STOOO LAAAAT bo moj synek tyz dzisiaj swietuje! :D
ps. szkoda ze nie ma w tym kolorze z podlokietnikami....;)

Bastki
27-09-2013, 08:48
Aniu więc wszystkiego naj naj lepsiejszego :) . Życzę Ci tego wszystkiego co sama sobie po cichutku życzysz i tego co wszyscy Ci życzyli rok temu a się nie spełniło :rolleyes:.
Poczęstuję się torcikiem ;)

AAAAA i prezenty superowe :)

Zdjęcia sommmmm ;) ale nie mam gdzie wkleić na a poza tym jestem w pracy i nie mam tutaj kabelka.
malowaliśmy polecaną przez ciebie farbą

mirela99
27-09-2013, 08:48
noż Cię ubiję normalnie :bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:

mirela99
27-09-2013, 08:49
ŚWINIA :P

a ja dalej nic nie mam :(

mirela99
27-09-2013, 08:50
piękne jest :)

ivy17
27-09-2013, 08:59
Anula Twoim mężczyżni pieknie się postarali, prezenty rewelacja :rolleyes:
Samych serdeczności z okazji tych 16 i pół urodzin :hug::hug:

asiazett
27-09-2013, 09:08
100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam...! W prezencie mój DIY 4U! :)

http://imageshack.us/a/img29/6696/4zqe.jpg

narendil
27-09-2013, 09:13
Dziękuję :D

Mężczyźni zajrzeli na wish listę i wybrali. Taki spis to dobra sprawa ;)
Najśmieszniejsze jest to, że jedna paczka stała w mieszkaniu dość na widoku. Jakub tak schował :rotfl:
A mnie lekutko skręcało z ciekawości.


noż Cię ubiję normalnie :bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:
A to nie mnie, tylko męża.
Ja planowałam zakup w lutym.

Bastki
27-09-2013, 09:17
Asiazett ale pyszne ciasto, skąd przepis ?

narendil
27-09-2013, 09:17
Asia, tak specjalnie dla mnie?
WOW :hug:

ivy17
27-09-2013, 09:21
Mężczyźni zajrzeli na wish listę i wybrali. Taki spis to dobra sprawa ;).
gdzie najlepiej trzymać taka liste żeby inni dobrze widzieli, co ?

diana_teresa
27-09-2013, 09:21
Sto lat i spełnienia marzeń, no prezenty piekne a teraz to już Twój dom jak z katalogu wygląda cudownie

london23
27-09-2013, 09:21
Sto lat!!!!!! zdrówka!!!, spełnienia marzeń !!!!!:hug:

reni1980
27-09-2013, 09:22
wszystkiego naj.............:hug::hug::hug::hug:

Venus_m
27-09-2013, 09:30
noooo maleńka :D :lol2: czad, salon dużo zyskał a za zdjęcia bliższe rzeczywistości muszę Cię przytulić :hug: jak ja nie cierpię tych pozowanych :P chyba, że w katalogach i u architektów ;)

STO LATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! :)

mirela99
27-09-2013, 09:32
Sto lat !!!\
Muszę mojemu pokazać Twój pomysł z wish listą. Jestem ciekawa, czy zajarzy ...

illusjon
27-09-2013, 09:40
Anulek,

100 lat szczęścia, miłości, kreatywności i realizacji wszystkich pomysłów, których jesteś nie wyczerpaną krynicą...

214833

Drop_Inn
27-09-2013, 09:52
Aniu, moc serdeczności i niech marzenia dalej spełniają Ci się tak skutecznie jak dziś!

Chłopaki stanęli na wysokości zadania. Czad prezenty! :wiggle:

asiazett
27-09-2013, 09:54
Asiazett ale pyszne ciasto, skąd przepis ?

Zajrzyj do privka :)


Asia, tak specjalnie dla mnie?
WOW :hug:

No, przecież mówiłam, że jesteś jakby domownikiem u mnie, to co? Na urodziny miałam Ci ciasta nie zrobić?

Poza tym mój Daro odmawia spożywania, bo sobie dietę jakąś wymyślił :bash: to co? Sama mam zjeść całe? Proszę zjadać mi to rach - ciach - ciach! CIACH-o! :P

bogumil
27-09-2013, 09:57
Aniu...wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!

Venus_m
27-09-2013, 09:57
Asia tęsknisz teraz za Venuską co ciasto je i na nikogo się nie ogląda? :lol2:

asiazett
27-09-2013, 09:59
Haha, nie zatrybiłam z tym eamsem od razu, bo wydawało mi się, że on "od zawsze" tam stał :rotfl: :lol2:
No czyli, że prezent idealny! :yes: Gratuluję chłopaków, bo w tych okolicznościach (wish list + dyskrecja przy przechowywaniu prezentu ;)) to oni chyba mimo ideału prezent przebijają! :wave:

Ilona Agata
27-09-2013, 09:59
Aniu, sto lat, sto lat :) :wave:.
Wszystkiego najlepszego :hug:.

asiazett
27-09-2013, 10:00
Asia tęsknisz teraz za Venuską co ciasto je i na nikogo się nie ogląda? :lol2:

Siostro moja! :lol2:

**lw**
27-09-2013, 10:10
Ania, najlepszości!!!

http://images.stockfreeimages.com/506/sfi/free_5063267.jpg

Ależ prezenty!

mugatka
27-09-2013, 11:19
Anka wszystkiego NAJ :) spełnienia marzeń :)
Krzesło czad - możesz oddać fotel Jakubowi, masz godnego następce :)

rere79
27-09-2013, 11:24
Aniu, wszystkiego najlepszego! Prezenty wspaniałe, a kolor krzesła rewelacyjny.

Magdzinska
27-09-2013, 14:21
Aniu BARDZO Ci dziękuję za namiar :hug::hug: Pokażę mamie i zobaczymy co powie:yes::yes:
Oczywiście dołączam się do życzeń- NAJLEPSZEGO!!!!!!

Sharlotka
27-09-2013, 14:27
Ania,
TAKIE prezenty????? Dokładnie te wymarzone, wyśnione???
Fajnego masz męża:)

Eames przepiękny!
I wszystkiego NAJ!!!!!!!

mmajeczkaa
27-09-2013, 14:30
Aniu wszystkiego naj naj :)

agawi74
27-09-2013, 15:19
Postanowiłam nie udawać i pokazać zdjęcia bliższe rzeczywistości niż porządkowi ;)


Eeee kokietka! Ja żadnego nieładu nie widzę-wręcz przeciwnie:)
A narożnik cudny:wiggle:


ANIU :hug:http://www.millan.net/minimations/smileys/foryou.gif


http://images.folksy.com/aXRlbXMvODcyMDkvMjAxMjA2MjEvMTgzMTUyOTU1NTU3-N/main


ps. Fajny prezent w super kolorze!

narendil
27-09-2013, 20:07
Kochane, bardzo dziękuję za życzenia :hug:
I miło mi, że tak się cieszycie razem ze mną z prezentów :D

Czekał na mnie dzisiaj jeszcze jeden drobiazg :lol2:

http://nshome.pl/1681-large_default/metalowy-chlebak-czarny.jpg (http://nshome.pl/akcesoria-kuchenne/812-metalowy-chlebak-czarny.htm)

Teraz nie mam wyjścia.
Muszę skończyć zmiany w kuchni!

PS. Wish lista to rewelacyjna sprawa :yes:
Moja dostępna jest przez www. Zainteresowanym (czyli rodzinie) podałam link i po sprawie.
Muszą się tylko między sobą dogadać, by nie zdublować prezentów.
Ale to już nie mój problem :rotfl:

yokasta
27-09-2013, 20:50
Aniu sto lat :hug: i dziękuję za odpowiedź :). Nie rozlałaś soku wiśniowego? No wiesz !?

annNS2
27-09-2013, 20:59
piekna 'trumienka'! prawie tak piekna jak moja ;)

annNS2
27-09-2013, 21:01
i raz jeszcze najlepszego!
ps. wlasnie skonczylam tort :D

karolek59
27-09-2013, 21:06
Aniu

http://www.sherv.net/cm/emoticons/birthday/happy-18th-birthday-smiley-emoticon.gif (http://www.sherv.net/happy.birthday-emoticon-2812.html)http://www.sherv.net/cm/emoticons/birthday/birthday-party-blower.gif (http://www.sherv.net/birthday.party.blower-emoticon-1331.html)
(http://www.sherv.net/happy.birthday-emoticon-2812.html)

asiazett
27-09-2013, 21:14
annNS2 - piękny torcik, wygląda conajmniej zachęcająco, smakowicie, ślinka mi cieknie :yes:. W ulubionych kolorach narendilki ;)

Bajera!

barbe-cue
27-09-2013, 21:19
Anulka, zdążyłam przed północą, więc ślę Ci moc urodzinowych serdeczności! Spełnienia marzeń - tych czarno-białych i tych kolorowych!

(pomysł z wish-listą pozwolę sobie ordynarnie zerżnąć. Oczywiście w formie mniej wyrafinowanej, ale myślę, że dla mojego męża, który niezwykle miota się z prezentami dla mnie, nawet kartki wpięte w odpowiedni segregator będą zbawieniem).


CMOK!

annNS2
27-09-2013, 21:29
asiazett no i prawie z mietowym kremem :D

asiazett
27-09-2013, 21:41
Fakt! Przeoczyłam, bo mnie M&M'sy uwagę zabierają :lol2: Jak to zrobiłaś na niebiesko? Czarowałaś? http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) Czy Ci smerfy pomagały? :D

annNS2
27-09-2013, 23:58
Ano pewnie ze czary-mary :)

Magdzinska
28-09-2013, 16:43
Ania fajnego masz tego męża:yes::D choć mój tez nie taki najgorszy i zawsze daje trafione prezenty :p
Czy małżonek mógłby Ci zdradzić gdzie zamawiał eames'ka. Chcę zakupić sztuk sześć i nie wiem teraz gdzie, bo nie ma ich już w decolab'ie gdzie zamawiałam inne inspiracje krzesłowe;) Znowu poproszę Cię o namiary:D:D

~~slonko~~
30-09-2013, 09:11
Aniu spoznione ale najszczersze zyczenia :)
wszystkiego co najlepsze i co tylko sobie wymarzysz :)

swietne prezenty :) chetnie i ja podpytam o miejsce zamawiania krzesel ;)

Domi87
01-10-2013, 11:59
Ależ cudnie, domowo!
Prezenty... no bajera! i jeszcze jak dobrane do Ciebie - zazdraszczam chłopaków, mojemu m w życiu by się to nie udało, ale na szczęście zdaje sobie z tego sprawę i nie stara się w takich tematach trafić tylko wręcza papierowy bon z kwotą-limitem i porywa do sklepu:) Choć przyznam, że wolałabym taką niespodziankę
Uwielbiam w Twoim salonie to, że jest tam wiele przedmiotów niby nie od kompletu a razem "grają" jedną całość i tworzą tą przytulność wnętrza :yes:


a i spóźnione troszkę sto lat zostawiam:wiggle:

admete
02-10-2013, 05:44
Aniu.wyglądam teraz tak :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::o ops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oop s::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: :oops::oops:, przegapiłam Twoje urodziny :(:(:(, nie wchodziłam na wątek i nie wiedziałam :(

Kochana spóźnione ale naprawdę szczere Wszystkiego najlepszego :hug: :hug: :hug:

Twoje wspaniałe chłopaki sprawiły Ci fantastyczne prezento -niespodzianki :yes: :yes: - tylko zazdrościć :lol:

Aniu wczoraj nie zdążyłam zorganizować przesyłki - obiecuję że zrobię to jutro, albo pojutrze od mamy z poczty :hug:

**lw**
02-10-2013, 08:08
Cześć Narendil, u Ciebie też wkleję to cudo, chociaż możliwe, że już ją widziałaś, bo mam wrażenie, że obserwujemy tych samych sprzedających na Alle.

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/95/44/07/3595440786

narendil
02-10-2013, 09:01
Kochane, komu nie dziękowałam za życzenia, niniejszym to czynię :hug:

Krzesło zakupione na Allegro, u TEGO (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19397298) sprzedawcy.
Mąż donosi, że szybka wysyłka.

Pomysł z wish listą jak najbardziej do odgapiania.
Nie mój, bo ściągnęłam od własnego małżonka :P
(na jego liście figurują wprawdzie tylko książki, ale idea zacna)
Bardzo ułatwia życie :yes:

narendil
02-10-2013, 09:04
Uwielbiam w Twoim salonie to, że jest tam wiele przedmiotów niby nie od kompletu a razem "grają" jedną całość i tworzą tą przytulność wnętrza :yes:

Domi, serio to tak wygląda?
W takim razie się bardzo cieszę, bo mój zamysł się realizuje.

narendil
02-10-2013, 09:07
Cześć Narendil, u Ciebie też wkleję to cudo, chociaż możliwe, że już ją widziałaś, bo mam wrażenie, że obserwujemy tych samych sprzedających na Alle.
Chyba tak :yes:
Lampa fajna.
Lubię trójnogi.
Lubię statywy.
Ale ten abażur jakiś za kusy mi się wydaje :rolleyes:

narendil
02-10-2013, 09:09
Aniu.wyglądam teraz tak :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::o ops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oop s::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: :oops::oops:, przegapiłam Twoje urodziny :(:(:(, nie wchodziłam na wątek i nie wiedziałam :(

Kochana spóźnione ale naprawdę szczere Wszystkiego najlepszego :hug: :hug: :hug:

Twoje wspaniałe chłopaki sprawiły Ci fantastyczne prezento -niespodzianki :yes: :yes: - tylko zazdrościć :lol:

Aniu wczoraj nie zdążyłam zorganizować przesyłki - obiecuję że zrobię to jutro, albo pojutrze od mamy z poczty :hug:

Aga, dobrze jest :hug:
Wiem jak jest. Sama nie mam czasu zaglądać :(

A z wysyłką pomału.
Jak znajdziesz chwilę. Nic na siłę.
I tak jestem Ci bardzo wdzięczna za fatygę :hug:

Poza tym, aktualnie mam do zszycia 6 par spodni Jakuba :o
Ja nie wiem, jak ten dzieciak to robi.
Nowe portki po jednym dniu wymagają dłuższej sesji z maszyną :P
Uduszę.

A, i w przyszłym tygodniu w przedszkolu jest coś w rodzaju balu przebierańców.
Motyw przewodni - warzywa.
I trzeba strój wykombinować.
Konkurs jest :P
Pytanie, czy konkurs dla dzieci, czy dla rodziców.
Od dwóch dni chodzę i kombinuję, co jestem w stanie zrobić.
Muszę Jakubowi zawężoną listę przedstawić.

nihiru
02-10-2013, 14:56
Ja w takich przypadkach w pierwszej kolejności idę na pinteresta:):

http://www.pinterest.com/pin/221028294181580542/
http://www.pinterest.com/pin/531776668470435911/

mirela99
03-10-2013, 11:30
narendi - jak się siądzie na Twoje transparentne eamesy - to się lekko ugina oparcie ? Do ilu one sa kg ? Chyba musze się nich przyzwyczaić :)

agatah
03-10-2013, 12:13
mirella, nie moja bajka te transparentne, ale wygląda ok :)


Moje białe sie lekko uginają :)

mirela99
03-10-2013, 12:33
i nie masz stresu ?

agatah
03-10-2013, 12:46
Że się złamią?
nie.
Białe sa z takiego jakby elastycznego tworzywa. To jakiś poliwęglan jest, ale nie wygląda jakby się miało połamać :d

annNS2
03-10-2013, 12:53
Że się złamią?
nie.
Białe sa z takiego jakby elastycznego tworzywa. To jakiś poliwęglan jest, ale nie wygląda jakby się miało połamać :d
plastik raczej trwaly...ale moje krzeslo ostatnio stracilo noge :mad: tak sie koncza harce dziewiedziesiecioparokilowego meza z dwojka dzieci ;P
na szczescie mialam jedno 'zapasowe' (zielone) w dzieckowym pokoju to sobie nogi przekrecilam...

agatah
03-10-2013, 12:58
yyyyy... ale metalową czy drewnianą?

annNS2
03-10-2013, 13:01
drewniana

mirela99
03-10-2013, 13:17
mi jakoś transparentne kojarzą się z małą elstycznością. No ale to pewnie kwestia przyzyczajenia. Ciekawe czy by uznali gwarancję ? Piszą, ze mam dwa lata i conajmniej 100 kg wytrzymają ...

illusjon
03-10-2013, 16:08
Anulek,

Wpadłam się tylko przywitać. :bye:

Widzę, że u Ciebie jak zwykle młyn, a to znaczy, że wszystko w porządku :rolleyes:

admete
04-10-2013, 11:27
Aniu :bye:

Dziś akcja wysyłanie......jak zawiozę mamę po południu to nadam paczkę.
Także pewnie dopiero po weekendzie do Ciebie dotrze :(

Miłego dzionka :hug:

narendil
04-10-2013, 11:30
Jak pisałam u mireli, moje krzesła lekko sprężynują.
Może powinnam je mocniej skręcić? :rolleyes:
Ale nie mam obaw, że się pode mną rozpadną.
Mąż nie siada :P Są moje :lol2:
Na tym turkusowym czasem Jakubowi pozwalam usiąść do rysowania.

narendil
04-10-2013, 11:32
Anulek,

Wpadłam się tylko przywitać. :bye:

Widzę, że u Ciebie jak zwykle młyn, a to znaczy, że wszystko w porządku :rolleyes:

Anuś,
nawet nie wiesz, jak żałuję, że mnie jutro z Wami nie będzie :(
Wypij podwójną kolejkę z admetką (ostatnio flaszkę rozpiłyśmy) za nieobecną koleżankę.

narendil
04-10-2013, 11:33
Aniu :bye:

Dziś akcja wysyłanie......jak zawiozę mamę po południu to nadam paczkę.
Także pewnie dopiero po weekendzie do Ciebie dotrze :(

Miłego dzionka :hug:

Aguś, dziękuję :hug:
Nie smutaj się, i tak na weekend co innego zaplanowałam.

Będę miała poduchy, będę miała poduchy :lol2:

admete
04-10-2013, 11:47
Anuś,
nawet nie wiesz, jak żałuję, że mnie jutro z Wami nie będzie :(
Wypij podwójną kolejkę z admetką (ostatnio flaszkę rozpiłyśmy) za nieobecną koleżankę.

To Ilutek będzie??? :wiggle:
Ja nawet listy dobrze nie znam :oops::oops::oops::oops::oops:

I nie wiem co będzie z %%%% bo na lekach będe przeciwbólowych i przeciwzapalnych :sick:


Aguś, dziękuję :hug:
Nie smutaj się, i tak na weekend co innego zaplanowałam.



A co będziesz robić ciekawego??? :popcorn:


Będę miała poduchy, będę miała poduchy :lol2:

Jak Ci wyjdą to może ja też może ja też będę miała poduchy :lol2:

Wyjdą wyjdą :yes: i nam oczy z zazdrości wyjda na ich widok :lol: :stirthepot:

narendil
04-10-2013, 12:00
To Ilutek będzie??? :wiggle:
Ja nawet listy dobrze nie znam :oops::oops::oops::oops::oops:
I nie wiem co będzie z %%%% bo na lekach będe przeciwbólowych i przeciwzapalnych :sick:
Najwyżej Ania sama flaszkę wypije.
Za nas dwie :lol2:



A co będziesz robić ciekawego??? :popcorn:
Pracować i siedzieć u teściowej na obiedzie imieninowym :P



Jak Ci wyjdą to może ja też może ja też będę miała poduchy :lol2:
Jeśli wyjdą, to masz usługę jak w banku szwajcarskim :lol2:

Wiesz co?
Wczoraj wpadłam jeszcze na pomysł wykorzystania tych cienkich pasków.
Mam chyba za mało poduszek a za dużo pomysłów.
Kiedy znowu jedziesz do IKEA?
:rotfl:


Wyjdą wyjdą :yes: i nam oczy z zazdrości wyjda na ich widok :lol: :stirthepot:
Oj, czy ja wiem?
Przy cudach, które szyje Diana, to raczej blado wypadnę ;)
Poza tym chevron ciut się oklepany ciut robi. Ale co ja poradzę, że mi się podoba?
No i wiesz, moja wersja to taka dla ubogich :rotfl:
Ale kilku stów na materiał na kanapowe poduchy w życiu bym nie dała. Przy moim mężu, Jakubie i kocie? Musiałabym na głowę upaść :rotfl:

gawkat
07-10-2013, 13:58
a ja bym chciała spytać, gdzie kupiłaś tego przezroczystego eamesa? Przeszukałam twój wątek i przeszukałam allegro oraz inne, niestety tych przezroczystych w dobrej cenie nie znalazłam.
Dzięki z góry

illusjon
07-10-2013, 14:03
Anula,

Ty ogarniaj terminy na następny zjazd, bo jak się nie stawisz, to będziesz miała cały Zlot w domu :lol2:

Myślisz, ze jak z Admetka wypiję to o Tobie zapomnę? ;)

aricia
07-10-2013, 15:39
hej dziewuszki ! :bye:
Anula, chodzi mię o nogi....a Ty spec w tych tematach jesteś :D
takie jak na zdjęciu:

217075
















szukam ich w necie, bo chciałam wykombinować jakiś stolik pod akwarium. choć nie wiem, czy to nie za mało stabilne....musi unieść ponad 70 kg!
a bez fajnego stolika nie będzie akwarium :P ;)

narendil
08-10-2013, 07:06
a ja bym chciała spytać, gdzie kupiłaś tego przezroczystego eamesa? Przeszukałam twój wątek i przeszukałam allegro oraz inne, niestety tych przezroczystych w dobrej cenie nie znalazłam.
Dzięki z góry

gawkat, krzesło kupione na Allegro właśnie: KLIK (http://archiwum.allegro.pl/oferta/krzeslo-projektu-dsw-bezbarwne-super-wysylka-24-i3365436969.html)
Niestety, cena nie była przyjemna :(
Ale, jako że potrzebowałam jednego, to się mąż szarpnął :lol2:
Z drewnianymi lub metalowymi nóżkami są ciut tańsze.

narendil
08-10-2013, 07:11
hej dziewuszki ! :bye:
Anula, chodzi mię o nogi....a Ty spec w tych tematach jesteś :D
takie jak na zdjęciu:

217075
















szukam ich w necie, bo chciałam wykombinować jakiś stolik pod akwarium. choć nie wiem, czy to nie za mało stabilne....musi unieść ponad 70 kg!
a bez fajnego stolika nie będzie akwarium :P ;)

Anulka, ja swoje metalowe hairpin legs kupowałam na allegro.
Sprzedawcę (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1152728) mogę polecić.
KLIK1 (http://allegro.pl/nogi-nozki-hairpin-legs-metalowe-i3593497681.html)
KLIK2 (http://allegro.pl/nozki-hairpin-legs-potrojne-i3554734943.html)
Z tym, że pod akwarium, to bym się chyba bała dać te pierwsze.
Myślę, że potrójne byłyby lepsze.
U mnie sprawdzają się jako nogi blatu pod umywalką i stolika śniadaniowego.

PS. Czy masz coś wspólnego z ostatnim numerem Czasu na wnętrze?

narendil
08-10-2013, 07:13
Anula,

Ty ogarniaj terminy na następny zjazd, bo jak się nie stawisz, to będziesz miała cały Zlot w domu :lol2:

Myślisz, ze jak z Admetka wypiję to o Tobie zapomnę? ;)

Aneczka,
wczoraj miałam takie urwanie głowy, że nawet fb nie miałam czasu zamknąć :P
Się dzisiaj postaram poprawić.

Chociaż Białystok to piękne miasto :rolleyes:

aricia
08-10-2013, 07:53
thx, za podpowiedź !

taaaaaa, coś tam mam wspólnego ;)

admete
09-10-2013, 06:42
Aniu :bye:
Przytulasy zostawiam na szybko :hug:.
Zadzwonię jak wrócę z przedszkola czy przesyłka doszła - bo nic nie piszesz :(

gawkat
10-10-2013, 13:23
gawkat, krzesło kupione na Allegro właśnie: KLIK (http://archiwum.allegro.pl/oferta/krzeslo-projektu-dsw-bezbarwne-super-wysylka-24-i3365436969.html)
Niestety, cena nie była przyjemna :(
Ale, jako że potrzebowałam jednego, to się mąż szarpnął :lol2:
Z drewnianymi lub metalowymi nóżkami są ciut tańsze.

dzięki, jak zwykle drożej niż człowiek się nastawi

Magdzinska
16-10-2013, 22:21
Aniu bardzo dziękuję za info co do miejsca nabycia krzesła przez męża:yes: Kurcze ja jeszcze nigdy nie zamawiałam nic przez allegro (wiem-obciach) :D, to wolę chyba kupić jednak w tradycyjnym sklepie internetowym - chcę 6 sztuk;);) Uściski zostawiam :hug::hug:

narendil
17-10-2013, 08:22
Aj, Madzia, kombinujesz :P
Przecież na Allegro, to jak w sklepie internetowym.

Ten sprzedawca ma showroom (czyli pewnie i sklep stacjonarny): http://allegro.pl/my_page.php?uid=19397298
Ale chyba kawałek od Ciebie, co?

admete
18-10-2013, 14:01
Aniu jak poduszki?
Szyją się? :popcorn:

Ściski zostawiam :hug:

aniaklasyka
20-10-2013, 17:33
dużo zdrówka życzę w ten jesienny czas:)czekamy na foteczki poduch:D buźka

Drop_Inn
20-10-2013, 22:52
Aniu jak poduszki?
Szyją się? :popcorn:


A co to za poduszeczki się szyją? :stirthepot:

illusjon
21-10-2013, 08:52
Andzia,

Przyszłam życzyć miłego tygodnia :hug:

Jak się nie boisz to zaproponuj Białystok na miejsce zjazdu

219823219824219825219826219827

barbe-cue
22-10-2013, 18:19
Czarna Anno, a tak w ogóle to już masz (tzn. Twoi chłopcy mają) owo krewetkarium / ślimakarium / inne -arium? Bardzo jestem ciekawa, gdyż zgadnij CO będę montować w mikro-gabineciku ;).

narendil
23-10-2013, 06:57
Aniu jak poduszki?
Szyją się? :popcorn:

Ściski zostawiam :hug:

Aga, a daj spokój :bash:
Nawet jeszcze nie zdążyłam wyprać materiału.
Metki ciągle naklejone (ale się przydały, bo właśnie przelew Ci zrobiłam).
O, zaraz wstawiam pralkę.

Ściski odwzajemniam :hug:


dużo zdrówka życzę w ten jesienny czas:)czekamy na foteczki poduch:D buźka
Aniu, dziękuję za życzenia zdrówka.
Przydadzą się.
Gardło mi siada od gadania na zajęciach.
A tu znowu kolejny maraton dydaktyczny przede mną.

Z tymi poduchami to jeszcze mi zejdzie. Niestety, doba ma tylko 24h...


A co to za poduszeczki się szyją? :stirthepot:
Dropku, a czarno-białe pokrycia poduch kanapowych.


Andzia,

Przyszłam życzyć miłego tygodnia :hug:

Jak się nie boisz to zaproponuj Białystok na miejsce zjazdu

219823219824219825219826219827

Anulka, wprawdzie już środek tygodnia, ale wzajemnie :D
A co ze zjazdem? Myślałam, że termin i miejscówka ustalone?
Białystok mogę zaproponować.
Miałabym blisko :P


Czarna Anno, a tak w ogóle to już masz (tzn. Twoi chłopcy mają) owo krewetkarium / ślimakarium / inne -arium? Bardzo jestem ciekawa, gdyż zgadnij CO będę montować w mikro-gabineciku ;).
Basiu, no nie żartuj?
Będziesz miała akwarium? Dobrze pamiętam?
U nas temat chwilowo zawieszony. Mąż się zaczytał na amen.
I ponoć najlepiej zaczynać od wiosny.
Chłopaki kompletują wyposażenie.
Na razie mamy kupione dwa korzenie. Wywaliłam na taras, bo śmierdzą błotem.

Wiesz, że są turkusowo-niebieskie krewetki :lol2:
Raczki też.

barbe-cue
23-10-2013, 09:29
No nie żartuję! Nie będzie duże, takie na 45l. W gabineciku obok biurka, taki prezent dla męża, w ramach spełniania marzeń z dzieciństwa ;).

narendil
23-10-2013, 10:42
Basiu, czyli dobrze pamiętałam!
Tym naszym chłopakom też coś się czasem od życia należy.

admete
24-10-2013, 06:38
I u Ciebie przyszłam pomachać :bye:.
Czyli materiał wyprany czeka na maszynę i Twoje zdolne rączki :popcorn:

:hug:

narendil
24-10-2013, 08:16
I u Ciebie przyszłam pomachać :bye:.
:hug:


Czyli materiał wyprany czeka na maszynę i Twoje zdolne rączki :popcorn:
No coś Ty.
Najpierw trzeba go wyprasować :rotfl:
A to u mnie może trwać i trwać :P

ivy17
24-10-2013, 08:18
Najpierw trzeba go wyprasować :rotfl:
A to u mnie może trwać i trwać :P

o to jak u mnie :-) dobrze ze nadeszła era swetrów to wystarczy tylko kołnierzyk przeciągnąć :lol2::lol2::lol2:

narendil
24-10-2013, 08:31
o to jak u mnie :-) dobrze ze nadeszła era swetrów to wystarczy tylko kołnierzyk przeciągnąć :lol2::lol2::lol2:
W t-shircie kołnierzyk? Eeee :no:

ivy17
24-10-2013, 08:34
W t-shircie kołnierzyk? Eeee :no:

P. czasem w koszulach chodzi....

narendil
24-10-2013, 08:42
Aaaaa.
Mój nie.
Na szczęście, bo bym oszalała.

Ja i żelazko to rzadko widziana para.
Jeśli już się zdarzy, to wiadomo, że coś szyję. Ale zabrać się... Dramat...

~~slonko~~
24-10-2013, 08:44
hej :)

nowe poduszeczki beda ? super :) juz sie doczekac nie moge ;)

:bye:

Magdzinska
24-10-2013, 09:02
Ania- opowiadaj jak Ci ten promotor dokuczył ? ;):rolleyes:

narendil
24-10-2013, 10:24
Hej słonko :bye:
Ależ dawno u Ciebie nie byłam :o
Pamiętam dyskusję o perfumach a potem to czarna dziura ;)
Zaganiana jestem...

narendil
24-10-2013, 10:25
Ania- opowiadaj jak Ci ten promotor dokuczył ? ;):rolleyes:
Madziula, nie tutaj :hug:
Jak znajdę dłuższą chwilę, to się wyżalę. To długa historia :P

~~slonko~~
24-10-2013, 14:02
Hej słonko :bye:
Ależ dawno u Ciebie nie byłam :o
Pamiętam dyskusję o perfumach a potem to czarna dziura ;)
Zaganiana jestem...
Aniu to koniecznie zajrzyj (jesli znajdziesz chwilke), bo mieszkamy i troche fotek wrzucilam :)
zapraszam :)

barbe-cue
24-10-2013, 16:41
Basiu, czyli dobrze pamiętałam!
Tym naszym chłopakom też coś się czasem od życia należy.

No ba! Ja cały czas pamiętam, jak - dziecięciem będąc - znalazłam w piwnicy karton, a w kartonie akwarium, grzałkę (taką z piaskiem), sitka i książkę (bodaj z 1978r.) "Ryby akwariowe". Okazało się, że mama obiecała tacie, że jak się przeprowadzą do własnego mieszkania, to będzie mógł sobie zrobić akwarium. No i przeprowadzili się (w owym 78 roku), a tata nigdy nie doczekał się akwarium, bo wiecznie cośtam cośtam... Akwarium przez krótki czas się przydało, kiedy miałam w podstawówce fazę na chomika (wyjątkowo krótkowieczne i upierdliwe żyjątko), a książkę znalezioną w piwnicy zachowałam i zamierzam podarować mężowi.


Aaaaa.
Mój nie.
Na szczęście, bo bym oszalała.

Ja i żelazko to rzadko widziana para.
Jeśli już się zdarzy, to wiadomo, że coś szyję. Ale zabrać się... Dramat...

Że, kurna, co??? A czemu mężoj sam sobie tych koszul miałby nie prasować? Toż to nie są przyrodzone umiejętności.

narendil
24-10-2013, 17:09
Aniu to koniecznie zajrzyj (jesli znajdziesz chwilke), bo mieszkamy i troche fotek wrzucilam :)
zapraszam :)
słonko, wieczorem się na herbatę wproszę :yes:

narendil
24-10-2013, 17:11
No ba! Ja cały czas pamiętam, jak - dziecięciem będąc - znalazłam w piwnicy karton, a w kartonie akwarium, grzałkę (taką z piaskiem), sitka i książkę (bodaj z 1978r.) "Ryby akwariowe". Okazało się, że mama obiecała tacie, że jak się przeprowadzą do własnego mieszkania, to będzie mógł sobie zrobić akwarium. No i przeprowadzili się (w owym 78 roku), a tata nigdy nie doczekał się akwarium, bo wiecznie cośtam cośtam... Akwarium przez krótki czas się przydało, kiedy miałam w podstawówce fazę na chomika (wyjątkowo krótkowieczne i upierdliwe żyjątko), a książkę znalezioną w piwnicy zachowałam i zamierzam podarować mężowi.
O, to podobnie jak u nas.
Miały być rybki, a skończyło się na akwarium.
Szczęśliwie chomika nigdy nie pragnęłam.
Za to dostałam papużki. To chyba w ramach leczenia fobii na ptactwo wszelakie :rotfl:




Że, kurna, co??? A czemu mężoj sam sobie tych koszul miałby nie prasować? Toż to nie są przyrodzone umiejętności.
Nie, nie.
Potrafi.
W końcu na ślub sobie wyprasował.
Ale, po pierwsze pewnie by nie odczuwał potrzeby (wiesz, do pracy to nie to samo, co pod ołtarz). A mnie by szlag trafiał i prasowałabym sama.
A po drugie, bałabym się, że mi posażne żelazko zniszczy ;)

PS. Maila masz :D

barbe-cue
24-10-2013, 17:35
Za to dostałam papużki. To chyba w ramach leczenia fobii na ptactwo wszelakie :rotfl:

O ile dobrze pamiętam, kuracja okazała się przeciwskuteczna? ;)


Nie, nie.
Potrafi.
W końcu na ślub sobie wyprasował.
Ale, po pierwsze pewnie by nie odczuwał potrzeby (wiesz, do pracy to nie to samo, co pod ołtarz). A mnie by szlag trafiał i prasowałabym sama.
A po drugie, bałabym się, że mi posażne żelazko zniszczy ;)

No skoro posażne, to faktycznie może niech lepiej nie dotyka ;)


PS. Maila masz :D

i vice versa!

pendrak
25-10-2013, 17:05
Barbe-cue, ciesz się, że Twój mąż tak powściągliwie spełnia swoje marzenia z dzieciństwa, bo u mnie jest akwarium na pół salonu, a ostatnio dowiedziałam się, że jest za małe i w nowym domu musi być większe :jawdrop:

ivy17
28-10-2013, 09:46
Aniu czy ja dobrze pamiętam ze masz pasek ledowy wklejony w kabinie ? Masz gdzies może fotkę ?

narendil
28-10-2013, 09:57
Iwonko, mam zdjęcia z etapu wykończeniówki.
221144 221145 221146

ivy17
28-10-2013, 10:09
Aniu dziękuję. Szukam teraz białaych płytek 33,3 x 66,6 ora własnie takiego paska, a własciwie lampki do sufitu..

mirela99
29-10-2013, 10:38
Tak se patrzę na te nóżki hairpin legs ... i zapragnął mi się stolik do salonu na takowych .... hmmm.....

narendil
30-10-2013, 07:21
Aniu dziękuję. Szukam teraz białaych płytek 33,3 x 66,6 ora własnie takiego paska, a własciwie lampki do sufitu..
Iwonko, cieszę się, że się przydało.
Chociaż za wiele to nie widać.

Z płytkami nie pomogę, bo ja szukałam 20x40, a znalazłam 20x50 ;)

narendil
30-10-2013, 07:22
Tak se patrzę na te nóżki hairpin legs ... i zapragnął mi się stolik do salonu na takowych .... hmmm.....
Marzenia są po to, żeby je spełniać :D
Chciałabyś takie potrójne jak ja mam czy te zaokrąglone?

narendil
30-10-2013, 07:25
A u nas w przedpokoju zawisła tablica informacyjna :D
Oryginał.
Mój tata się śmieje, że epoki mi się pomyliły.
Mąż nie mówi nic, bo w sumie co miałby powiedzieć?
A ja lubię to :rotfl:

https://lh5.googleusercontent.com/-G-pIV-Va0NE/UnCyzqfWqYI/AAAAAAAAFNU/HQD89JSldxA/s640/przedpokoj_tabliczka1.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-BteIPpNd7HA/UnCy0RPuVtI/AAAAAAAAFNc/m-b3G0MsIC8/s640/przedpokoj_tabliczka2.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-KbpT90aDgxA/UnCyzCw3rqI/AAAAAAAAFNQ/qjJFKuFHk5c/s800/przedpokoj_tabliczka3.jpg

mirela99
30-10-2013, 08:39
fajna :). Miałam kiedyś taką tablicę zawiadamiającą pracowników aby do pracy przychodzili trzeźwi :)

Nogi ... musiały by pasować mi do druciaka ....

annNS2
30-10-2013, 08:41
hłe hłe hłe - ja bym mogla cale mieszkanie obkleic znakiem STOP lub UWAGA NIEBEZPIECZENSTWO a i tak nikt sie nie bedzie do niego stosowac ;)

pendrak
30-10-2013, 13:42
Tablica ładnie kolorystycznie pasuje do reszty, a jeszcze bardziej mi się podoba ta obok z napisami dom.

asiazett
30-10-2013, 15:27
:jawdrop:

Zaje... fajna tabliczka! :lol2:

vesila
30-10-2013, 16:53
Ania, ty to masz pomysły :lol2:
Świetna ta tabliczka, ale ni cholery nie moge odczytać na teren czego wstęp wzbroniony, a okropnie jestem ciekawa :P
A słowo "obcy" zawsze kojarzy sie mi z przybyszami z kosmosu i filmami "Alien" :lol2:

Ola.U
30-10-2013, 17:26
Podoba mi się :cool:

mugatka
30-10-2013, 19:11
Ania, ty to masz pomysły :lol2:
Świetna ta tabliczka, ale ni cholery nie moge odczytać na teren czego wstęp wzbroniony, a okropnie jestem ciekawa :P
A słowo "obcy" zawsze kojarzy sie mi z przybyszami z kosmosu i filmami "Alien" :lol2:
Też nie mogłam doczytać :) ale napisać mi się nie chciało :)

Anka czekamy na pełną treść tabliczki :)

yokasta
30-10-2013, 19:41
Ja też to lubię :).

**lw**
30-10-2013, 20:05
Ło! Ale eksponat! :D

narendil
30-10-2013, 20:56
O, jak miło czytać, że nie tylko mi się podoba!

Pełny tekst:
Na teren gospodarstwa obcym wstęp wzbroniony.

asiazett
30-10-2013, 21:48
Ee, a to legalne jest http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) ;) :lol2: