PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa domu online!



Redakcja
03-10-2011, 14:32
Prawdziwy fiński drewniany dom modułowy jest budowany w województwie łódzkim przez firmę FDPL. W ciągu 14 dni roboczych ma powstać dom parterowy o powierzchni 106,7 m2. Portal MuratorDom.pl jest patronem tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Dzięki temu na żywo, w relacji online można podpatrywać postęp prac budowlanych. Oglądajcie, analizujcie, komentujcie! (http://www.budowanazywo.muratordom.pl/?utm_source=Forum&utm_medium=link&utm_content=glowna&utm_campaign=Budowa%2Bna%2B%C5%BCywo)

kropkq
14-10-2011, 18:48
Czy podanie adresu budowy objęty jest jakąś tajemnicą? Nie można po prostu napisać "oglądać dom można w Zgierzu przy ul. ......"
Chętnie podjadę, obejrzę ...bo jestem ze Zgierza :)

kropkq
16-10-2011, 20:15
Szkoda, minęła sobota, niedziela ....budowy nie obejrzałam.... bo adresu нет :(

Piotrek42
17-10-2011, 18:24
Jaki jest koszt budowy takiego domu?? sorry ale ten dom wyglada jak jakies mieszkania socjalne...

FDPL
20-10-2011, 08:44
Witam. Przykro mi bardzo ale nie mogliśmy podać adresu do ogólnej wiadomości publicznej, czyli np. na stronie internetowej, ponieważ Inwestor sobie tego nie życzył. Adres był podawany wszystkim, którzy zapisali się do naszego newslettera a także osobom, które nawet w ostatniej chwili zadzwoniły na podane do kontaktu numery telefonów. W chwili obecnej można obejrzeć ten dom po wcześniejszym umówieniu się z naszym Doradcą (tel. 604 928 721). Pozdrawiam i zapraszam.