PDA

Zobacz pełną wersję : KASTA z Grodziska Mazowieckiego - odradzam!



wg
15-04-2004, 07:49
ODRADZAM ZAKUPY W KAŚCIE !!!
Zwyczajne CHAMSTWO moim zdaniem.
Zamówiłem faxem stal po 2,4 za kg (22 MARCA). Zamówienie przyjęli twierdząc, że mają od ręki i zaraz wystawią fakturę proforma. Strasznie z tą fakturą zwlekali, twierdząc jednak, że przywioza tę stal na mój telefon od ręki.
Dzisiaj dzwonię żeby przywieźli i co słyszę: OK ale cena jest po 3,15 zł za kg!
A miałem dużo lepsze oferty np. z Błoni po 2,69 kg, dzwoniłem wtedy do wielu hurtowni!
Teraz dzwonię i jest już po 2,89 zł za kg i tam właśnie kupię. Ale jestem do tyłu jakieś 1500 zł

ODRADZAM ZAKUPY W KAŚCIE !!!

Dla niezorientowanych: KASTA - skład PSB
Kozery 15A
05-825 Grodzisk Maz.
tel./faks : (022) 724 02 36, 734 11 61, 792 05 20
e-mail : [email protected]

Można do nich napisać maila, to może się zorientują, że tak się nie robi.

wg
16-04-2004, 09:44
Hop, żeby ładnie wyglądało koło postu na ten temat.

Lukins
16-04-2004, 17:24
No rzeczywiście chamstwo, ale ty też nie popisałeś się refleksem... :wink: Trza było szybciej reagować. :(

bobo30
16-04-2004, 20:22
Niech będzie do pary z "inną" Kastą

pete
17-04-2004, 07:28
Niech będzie do pary z "inną" Kastą
Sąsiedni temat chwalący kastę to moim zdaniem wazeliniarstwo i ściema do kwadratu. Czy mnie przyszłoby do głowy aby w pierwszym poście na forum zakładać wątek chwalący hurtownię, w której kupowałęm materiały?
Nigdy!!!. Przede wszystkim trochę pokory i jak stanowi napis obok nicku " nim zapytasz- i w domyśle zaczniesz nowy wątek, najpuierw poszukaj odpowiedzi. Pani Maksymow to KASTA !!!! I dobrze , że obok jest wątek temperujący te peany.
Pzdr

alison
17-04-2004, 11:03
Witam WG,

Ale się narobiło szumu wokół Ciebie i Pani Julii ... i dobrze! Podobnie jak kilku innych Forumowiczów też jestem przekonna, że to manipulacja :evil: . Looknij od czasu do czasu na jej post :wink:. Pozdrowionka i powodzenia!

Lukins
17-04-2004, 12:16
No dobrze, a co jeśli jest naprawdę zadowolona i napisała to niestety w pierwszym poście? Nieźle dostało dziewczę po głowie, że podzieliła się z nami swoją radością...

Aaaa żeby uprzedzić ewentualne ataki - nie zakładałem konta i nie wpisałem około 250 postów, żeby w tym momencie chwalić Kastę, czy jak im tam (na pewno czekałem w ukryciu na odpowiedni moment :wink: :lol: :lol: - to dla miłośników spiskowej teorii dziejów).

alison
17-04-2004, 12:58
Hallo ponownie,

Cóż każdy może mieć własne zdanie..., jeśli Julia była zadowolona to ma pecha, że tak na nią najechaliśmy - czasami to się może zdarzyć, to nie koniec świata :wink: .

Ja jednak nie wierzę, że to przypadek i nie daję wiary, że jej zadowolenie było szczere. Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowej, poprostu nie wierzę jej i już ! A dlaczego ? Dla mnie zastanawiające jest krótkie następstwo czasowe tych dwóch skrajnie różnych postów a to że na FORUM pojawiają się "pseudo" pomocnicy i nieuchciwy zachwalacze to fakt! Pozdrawiam, A.

KK14
17-04-2004, 18:03
Uważam, że powinno sie pisać o tych nie uczciwych na przestrogę dla innych. Jest wkoło tyle hurtowni budowlanych, co jest jednoznaczne z dużą konkurencją, że wszystkie powinny być solidne i uczciwe wobec kupujących. Znając adresy szybko wyeliminujemy oszustów - nie kupując u nich - sami padną. Myślałam, że czasy już sie zmieniły i solidny handlowiec nie jest zjawiskiem, które trzeba opisywać na forum.

Pagin
17-04-2004, 18:19
Witam,
Zgodnie z sugestia WG napisalem do KASTY maila zalaczajac zrzut ekranu z trescia postu WG. I zgodnie z zasada "uderz w stol a KASTA sie odezwie", odezwala sie ... Julia :D :D :D. Ot i cala tajemnica szczesliwego zwiazku Kasty i Julii :D :D :D
Pozdrowienia

wg
18-04-2004, 11:50
Myślę, że spowodował to też mój e-mail którego napisałem minutę po napisaniu postu (z kopią treści postu). Godzinę później zadzwonił pan z Kasty i zaczął mówić, że po co od razu taka reakcja itd. i nagle okazało się, że może mi dowieźć na jutro stal po 1,89 a resztę strat zrekompensować przy innym zakupie. Właśnie czekam na tę rekompensatę a propos kotła co, zobaczymy co zaproponuje. Stal mam już na budowie.
Niemniej jednak dziękuję za poparcie.

Julia Maksymow
18-04-2004, 18:54
Witam,

Widzę że moja opinia wywołała typowe „polskie piekiełko”.
1.Gdybym pracowała w firmie Kasta to raczej nie byłoby mnie stać na dom który zbudowałam a forma reklamy była by bardziej wyszukana
2.Twierdzenie że ilość postów na forum świadczy o wiarygodności to jakaś paranoja
3.Dla mnie forum to miejsce wymiany opinii (pozytywnych i negatywnych). Każdy ma do tego prawo jednak nikt nigdy nie ma pewności jakie są intencje piszącego tj. czy to próba reklamy, pomówienia czy najzwyklejszy szantaż. Forumowicze sami to ocenią. Niestety nasza polska natura szybciej akceptuje krytykę niż pochwałę.
4.Ciekaw jestem czy detektywi i „spece” od kryptoreklamy zdają sobie sprawę z ilości (ukrytych) sponsorowanych artykułów które są publikowane w naszej prasie i w które sami mocno wierzą. Niestety mam wrażenie że te artykuły występują również w Muratorze.
5.Moje doświadczenie z programem Buduj dom z PSB i firmą Kasta jest pozytywne. Kto chce niech tam kupuje kto nie - to ma do wyboru inne składy. KONIEC.

Z budowlanym pozdrowieniem
Julia Maksymow

Ps. Czuję się mocno zażenowana zaistniałą sytuacją i koniecznością pisania odpowiedzi, ale nikt nie będzie mnie publicznie obrażał i pomawiał o rzeczy które nie były moją intencją.

piplape
18-04-2004, 19:25
A świstak siedzi i zawija w te sreberka :wink:

Jayer
18-04-2004, 23:26
Pojedyncze wpadki zdarzaja sie wszystkim. Nawet mi w mojej pracy, aczkolwiek bardzo staram zachowywac sie profesjonalnie.
Co do Kasty, to chetnie ich obronie Wlodku. Kupowale ze 3-4 razy u nich i zawsze mieli co potrzebowalem (chocby PTH 11,5 PW - a nikt w okolicy nie mial) i uzyskiwalem bardzo dobre ceny. Transport za 10 pln za samochod, uwazam tez za niezbyt wygorowany :-)
Pozdrawiam sasiada :-)

Jay

alison
19-04-2004, 06:12
Cześć ponownie, Czuję potrzebę odniesienia się do wzruszającego szczerością postu Julii:

Widzę że moja opinia wywołała typowe „polskie piekiełko”.
1.Gdybym pracowała w firmie Kasta to raczej nie byłoby mnie stać na dom który zbudowałam a forma reklamy była by bardziej wyszukana
--------
Alison: Żenująca prosta i tendencyjna odpowiedź :-?

2.Twierdzenie że ilość postów na forum świadczy o wiarygodności to jakaś paranoja
--------
Alison: Wcale nie, fakt natomiast, że ilość nie zawsze przechodzi w jakość :wink:

3.Dla mnie forum to miejsce wymiany opinii (pozytywnych i negatywnych). Każdy ma do tego prawo jednak nikt nigdy nie ma pewności jakie są intencje piszącego tj. czy to próba reklamy, pomówienia czy najzwyklejszy szantaż. Forumowicze sami to ocenią. Niestety nasza polska natura szybciej akceptuje krytykę niż pochwałę.
--------
Alison: Czy pisząc o intencjach masz na myśli siebie :o ? Prawda, że Forumowicze sami to ocenią... Co do krytyki i pochwał: najpierw przestudniuj całe FORUM (to byłby chyba rekord na miarę Guiness'a :D ) a zobaczysz, że FORMUOWICZE nie szczędzą pochwał gdy jest za co, działa to oczywiście w dwie strony, bez uwag krytycznych całe FORUM niew miałoby sensu!

4.Ciekaw jestem czy detektywi i „spece” od kryptoreklamy zdają sobie sprawę z ilości (ukrytych) sponsorowanych artykułów które są publikowane w naszej prasie i w które sami mocno wierzą. Niestety mam wrażenie że te artykuły występują również w Muratorze.
---------
Alison: Cóż, Ameryki nie odkryłaś! Pewnie, że o tym wiemy, bierzenmy na to poprawkę czytając! Co do MURATORA mam [niestety] :( podobne do ciebie odczucie, szczególnie w numerze jaki kupiłam WCZORAJ !!!

5.Moje doświadczenie z programem Buduj dom z PSB i firmą Kasta jest pozytywne. Kto chce niech tam kupuje kto nie - to ma do wyboru inne składy. KONIEC.
---------
Alison: Cóż, co masz powiedzieć po Twoim poście zakładającym ten wątek, po prostu jesteś konsekwentna !

Z budowlanym pozdrowieniem
Julia Maksymow

Ps. Czuję się mocno zażenowana zaistniałą sytuacją i koniecznością pisania odpowiedzi, ale nikt nie będzie mnie publicznie obrażał i pomawiał o rzeczy które nie były moją intencją.[/quote]
----------
Alison: Pisanie odpowiedzi to nie konieczność tylko TWÓJ wybór. Nikt Cię nie zmuszał abyś zakładała wątek i wdawała się w dyskusję. Nikt Cię też publicznie nie obraża, tu wszyscy są anonimowi :D A jeśli niemiałaś złych intencji to przepraszam, tak wyszło, to jeden z uroków FORUM. :lol: Pozdrawiam, A.