PDA

Zobacz pełną wersję : Koszty ekipy - stan surowy - podlaskie



wujekwiesiek
11-10-2011, 09:32
Ile płacicie swoim ekipom za stan surowy otwary z więźbą? Jaki macie metraż w tej cenie?
Ja mam propozycję - 43 000 zł za 185 m kw. powierzchni użytkowej ok. 240 m kw. powierzchni całkowitej w Białymstoku.
Nie wiem czy to dużo czy mało. Chcę porównać i ewentualnie sie targować.
Dzięki z góry!

kocimieta
11-10-2011, 10:05
Witaj! Ja za zbliżony metraż dostałam wyceny od 40-75 tysięcy, wrzesień 2011. Pozdrawiam.

Crazy
11-10-2011, 12:55
Ile płacicie swoim ekipom za stan surowy otwary z więźbą? Jaki macie metraż w tej cenie?
Ja mam propozycję - 43 000 zł za 185 m kw. powierzchni użytkowej ok. 240 m kw. powierzchni całkowitej w Białymstoku.
Nie wiem czy to dużo czy mało. Chcę porównać i ewentualnie sie targować.
Dzięki z góry!

Ja za dom 140mkw p.u. 190mkw pow. całkowitej, dom bardzo prosty, bez piwnicy, balkonów, wykuszy, lukarn, dach dwuspadowy, mam umówioną ekipę na 30 tys z więźbą dachową. Budowa pod Białymstokiem.

kgolebiowski
11-10-2011, 16:55
Cena raczej normalna ale ceny nie bierz za główne kryterium.Kieruj się przede wszystkim fachowością ekipy i opiniami inwestorów.Poszukaj na forum informacji na temat fachowców.Jest grupa podlaska a tam jak sama nazwa wskazuje ludzie z podlasia.Tym sposobem można znaleźć dobrą ekipę Widziałem różne stany surowe i za pracę niektórych nie zapłaciłbym grosza.Mogę ci polecić dwóch fachowców a nawet trzech z Białegostoku i okolic.Ten trzeci będzie najtańszy ale w przyszłości w brodę będziesz sobie pluł że wziąłeś taniego.