PDA

Zobacz pełną wersję : projekt PRAKTYCZNY 3 pracownia DOMY Z WIZJĄ



alexlukasz
16-10-2011, 11:11
Witam serdecznie bardzo mocno spodobał mi się projekt Praktyczny 3 z pracowni Domy z wizją.

http://www.projektyzwizja.pl/projekt-domu/praktyczny3.html

Proszę zamieszczać w tym temacie wszelkie informacje na temat tego projektu jego wykonanie oraz zmian.

monia.d
03-11-2011, 18:44
Witam,
my jesteśmy juz posiadaczami praktycznego 3 w stanie surowym otwartym (czekamy właśnie na montaż okien).
Nie zrobiliśmy w nim wielu zmian - projekt nam odpowiadał taki jaki jest. Nie mamy połączenia wnetrza z garażem a schowek pod schodami zaadoptowalismy na spizarnię dostępną z pomieszczenia gospodarczego. Ponieważ zrezygnowaliśmy z prysznica w małej łazience na dole zmniejszając tą wnękę to nasza spiżarnia jest naprawdę spora. U nas główną zmianą jest pozbycie się schodów zabiegowych na rzecz "podwójnego" spocznika. I to mnie najbardziej cieszy.
Po zamknieciu budynku przymierzamy się do wszelkich instalacji - elektryka, hydraulika, podłogówka, solary i planujemy WM.

arinsk
07-11-2011, 09:57
monia.d czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia wnętrza (surowego) Wszego domu?

Lexus
09-11-2011, 08:30
Witam serdecznie,:)
I`m from Minsk, Belarus. I can understand written and verbal Polish but I cannot speak and write in it. That`s why I write in English.
I decised build Praktyczny 3 but my projekt contains not all necessary information. I do not have only lists K-1 and K-2 (about fundamenty). In Belarus I didn`t find a person who has full projekt or has already built this house.
So I ask neibours if anybody can scan or foto these lists and attach them here or email me on [email protected] and [email protected].
Thank U.

monia.d
13-11-2011, 08:34
jeszcze nie zamieścilismy zadnych zdjęć naszego Praktycznego w necie. W zasadzie niedawno skończyliśmy dopiero robić w nim porządki po naszych budowlańcach i dachowcach :-). Ale może spróbuję zrobić kilka lepszych zdjęć i wrzucę tu na forum - tylko proszę o cierpliwość bo ciągle mi brakuje czasu.

arinsk
18-11-2011, 17:36
OK czekam, będę się przypominał.

Lexus
21-11-2011, 07:29
jeszcze nie zamieścilismy zadnych zdjęć naszego Praktycznego
Could U do 2 fotos of lists K-1 and K-2 of Your projekt? Pleeeeeeeeeeeese

mariush77
22-04-2012, 00:18
Witam wszystkich.

Budujecie dom praktyczny z pracowni domy z wizją ??

Na jakim etapie jesteście ??

Może wymienimy się doświadczeniami ??


Pozdrawiam.

mariush77
22-04-2012, 19:41
Może ktoś ma pomysł na łazienkę ??

zostawić małą z osobną suszarnią, czy połączyć oba pomieszczenia ???

za podpowiedź będę wdzięczny.


pozdrawiam

mariush77
22-04-2012, 20:34
mój stan aktualny budowy

https://drive.iapps.gg.pl/api/me%2Ffile%2Fuser%2FDla%20znajomych%2Fpraktyczny%2F 201204201179.jpg?api_version=2&source_rev_range=18-18

Ada73
27-11-2012, 18:19
nie łączyłabym suszarni z łazienką. Pamiętaj, ze w suszarni rozstawia się*suszarkę i zawsze na tym wiszą szmaty. To nie jest fajny widok gdy zarzywasz kąpieli ;-0

Piekny dom.

Pozdrawiam

Krzysiek/Kasia
10-12-2015, 21:31
Witam serdecznie wszystkich na forum.

Nie udało mi się odnaleźć postów dla projektu Praktyczny 3A z pracowni Domy z Wizją.
Czy ktoś z Państwa już buduje lub wybudował ten dom?

Proszę o informacje na jego temat.
Wahamy się z żoną miedzy wspomnianym projektem a Meteor 2.

Pozdrawiam.

Krzysiek/Kasia

masztal
25-04-2020, 08:30
Dzień dobry, szukam również osób które zdecydowały sie na budowę projektu Praktyczny 3a. Bardzo proszę o kontakt. Mam zamiar wystartować z budową w ciągu 2 miesięcy, i chciałbym się dowiedzieć o czyhających pułapkach.
pozdrawiam

Tomasz