PDA

Zobacz pełną wersję : brodzik - syfon



JoShi
16-04-2004, 15:26
Wydumalam sobie w lazience brodzik murowany. No i teraz mam problem. Jaki syfon. Ze czyszczony od gory to wiem, ale co dalej. Czyszczone od gory widzialam tylko takie do gotowych brodzikow metalowych czy akrylowych. Czy sa takie syfony brodzikowe do montowania w podlodze, czy tez trzeba sie zadowolic estetyczna krateczka ?

nowicjusz
27-04-2004, 18:06
Z opisu wnioskuję, że ceglane ściany a posadzka na zaizolowanej podłodze/stropie, bez dodatkowej "tacy" brodzika. Wtedy odbiór wody tylko wpustem podłogowym- rozwiązanie niegdyś popularne, dziś w zaniku, bo trzeba przy wykonaniu dołożyć i staranności i pomyślunku.
W sumie do wykonania nawet przez dociekliwego amatora.
Pozdr.

JoShi
04-05-2004, 12:11
Dziekuje za wnikliwa wypowiedz i cenne porady...

nowicjusz
04-05-2004, 12:29
Nie musisz tak sarkastycznie, ale dostałem za mało szczegółów i nie chcę ponosić wirtualnej, tylko rzeczywistą odpowiedzialność za wysłane słowa.
Jeżeli spr. nadal aktualna, podaj:
1. Łazienka na stropie czy na gruncie?
2. Jakie przewidujesz w-wy posadzkowe w samej łazience i w pom. wokół niej, licząc od izolacji w górę?
pozdrawiam!

JoShi
04-05-2004, 12:45
Dzieki za szczere checi. Juz sobie poradzilam...

kgadzina
04-05-2004, 16:24
Oj JoShi JoShi...... :( :( :(

JoShi
04-05-2004, 16:36
no co... od 16-go kwietnia mialam czekac... i kapac sie w misce... nikt mi nie chcial na forum pomoc, to se poradzilam inaczej...

ariete
04-05-2004, 20:08
Mozna nie kąpać się wcale.Teraz tyle dobrych perfum jest.Drogie bo drogie,ale taniej wyjdzie niż brodzik.Woda tez kosztuje.Nie wspomnę o ciepłej wodzie i mydle. No sprawa przedstawia sie inaczej jeżeli ktoś juz tę wannę i brodzik ma, tak jak w moim przypadku.

JoShi
10-05-2004, 10:24
Mozna nie kąpać się wcale.Teraz tyle dobrych perfum jest.Drogie bo drogie,ale taniej wyjdzie niż brodzik.
Nie wyjdzie taniej, jesli mowimy o dobrych perfumach. Poza tym pomysl nie jest nowatorski. Przeciez francuzi wymyslili perfumy wlasnie dlatego, ze medycy zabraniali sie kompac a od tego sie przeciez strasznie smierdzi...

Pozdrawiam...

Bio
10-05-2004, 18:20
Joshi napisała: Przeciez francuzi wymyslili perfumy wlasnie dlatego, ze medycy zabraniali sie kompac a od tego sie przeciez strasznie smierdzi...

Joshi co Ty. Tylko kąpiel i dobre perfumki po.Jak możesz coś takiego pisać,że po kapieli strasznie się śmierdzi.Sorki Joshi,ale jestem na głodzie nikotynowym i nie mogę się powstrzymać od złośliwości.Ale mam nadzieję,że to ustąpi i znowu będę życzliwy :))

JoShi
13-05-2004, 15:03
Jak możesz coś takiego pisać,że po kapieli strasznie się śmierdzi.
Nieeeeeeeee... Oni smierdzieli od tego, ze sie nie kapali i po to wymyslili perfumy.... :-?


Sorki Joshi,ale jestem na głodzie nikotynowym i nie mogę się powstrzymać od złośliwości.Ale mam nadzieję,że to ustąpi i znowu będę życzliwy :))
Wspolczuje Twojej drugiej polowie (jesli ja masz). Pamietam jak moj tata byl na glodzie nikotynowym...

nowak_am
13-05-2004, 22:26
Jeżeli nadal nie zrobiłeś brodzika to daj znać, w marcu br. robiłem też murowany(syfonu użyłem ze specjalnym kołnierzem, kupiłem w Lerua za 70zł)

em_p
25-03-2005, 09:27
http://www.empikfoto.pl/albumy/6198/13669/previews/233578_imgp0391.jpg

ja mam w brodziku murowanym taki syfon z kratką, teraz zamiast plastikowej ze zdjęcia jest już metalowa, brodzik wysmarowany mapegumem, na brzegach zatopiona taśma mapeband, wyłożony jest mozaiką...

ppp.j
25-03-2005, 20:39
Napisz trochę więcej o tym mape-cośtam. Jeżeli przeszedłeś już przez temat izolacji wodnej to podaj proszę więcej szczegółów bo mnie sprawa brodzika murowanego czeka niedługo.