PDA

Zobacz pełną wersję : projekt Z199 pracownia STUDIO Z500



woodek
24-10-2011, 15:22
Witam

Czy jest ktoś kto zamierza budować dom wg. tego projektu?
Jeśli tak to chętnie będę się tutaj wymieniał informacjami dot. budowy, ponieważ planujemy wybudować nasz dom wg. właśnie tego projektu.

Pozdrawiam

http://www.z500.pl/projekty/199/wizualizacje/z199_widok1_0.jpg
http://www.z500.pl/projekty/199/wizualizacje/z199_widok2_0.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=PFRB9ocdEbU

asiamarian
13-11-2011, 00:33
Witam
Po długich poszukiwaniach postanowiliśmy wybrać ten projekt.
Dom ładny i funkcjonalny :)
Mam pytanie, na jakim etapie budowy Pan jest?
Czy jest opcja obejżenia domu w realu?
Pozdrawiam
[email protected]

Z 199
09-12-2011, 13:30
Witam, my też zamierzamy wybudować ten domek wprzyszłym roku. A czy ktoś już zaczał budowe? Bo mam kilka pytań.

dudask
14-03-2012, 19:14
Witam

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.
Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.
W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.
Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

Pozdrawiam

aemz
28-03-2012, 15:22
Cześć.
Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam

galiks
01-04-2012, 10:25
Cześć.
Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam
Gratulację!
czekamy z niecierpliwością na pierwsze zdjęcia tego pięknego domku w realu
co do suszarni na strychu: czy strych-poddasze będzie użytkowy?
Pozdr.Piotr

aemz
01-04-2012, 21:07
Nie, nie będzie użytkowy. Chcemy wzmocnić część poddasza aby można było swobodnie chodzić i wieszać pranie.....
Pierwsze fotki maj/czerwiec, choć jak znam życie pewnie później .... :(
Piotrze, Ty też budujesz z 199? napisz coś...

galiks
20-05-2012, 21:06
Nie, nie będzie użytkowy. Chcemy wzmocnić część poddasza aby można było swobodnie chodzić i wieszać pranie.....
Pierwsze fotki maj/czerwiec, choć jak znam życie pewnie później .... :(
Piotrze, Ty też budujesz z 199? napisz coś...
U mnie w planach dopiero w 2013 ma się zacząć działanie z Z199
ale już szukam i planuję co jeszcze poprawić (chcemy mieć np: większy taras)
fajnie było by zobaczyć jak w realu on wygląda lub jakieś fotki ale nic nie mogę znaleźć na ten temat :)

maverick z199
25-06-2012, 15:54
Witam
jestem zainteresowany budową projektu z199 chętnie obejrzę w trakcie budowy. jestem z okolic Bydgoszczy ale pojadę w każde miejsce w Polsce.
Pozdrawiam

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.
Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.
W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.
Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

Pozdrawiam[/QUOTE]

suede
12-08-2012, 08:14
Witam
jestem zainteresowany budową projektu z199 chętnie obejrzę w trakcie budowy. jestem z okolic Bydgoszczy ale pojadę w każde miejsce w Polsce.
Pozdrawiam

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Planuję kilka przeróbek i chętnie poznam wasze opinie.
Proszę opowiedzieć jakie zmiany wprowadziliście do projektu. Gdzie się budujecie? Ja jestem z okolic Bydgoszczy.
W planach mam przerobienie poddasza na użytkowe, schody w miejscu łazienki , powiększenie p.gospodarczego , kosztem pokoju z którego będzie zrobiona łazienka.
Czy coś jeszcze to wyjdzie "w praniu" za kilka dni.

Pozdrawiam[/QUOTE]

Hej a czy robiliście wstepną kalkulację kosztów? też sie zastanawiam

kurczak81
03-09-2012, 09:42
Witam,
czy mogę prosić tych co budują z199 o zdjęcia, rzuty z przeróbkami? Zastanawiamy się nad tym projektem, ale chcielibyśmy zobaczyć i dowiedzieć się co nieco o tym projekcie. Pozdrawiam

Skarbanusia
11-03-2014, 20:01
Witam

W tym roku planujemy budowę domu Z199. Bardzo chętnie obejżymy gotowy dom lub w trakcie budowy.
Chętnie poznamy sugestie co do przeróbek i wasze opinie. Jesteśmy z woj. mazowieckiego ale gotowi jesteśmy pojechać gdzieś dalej aby zobaczyć dow w realu. bardzo proszę o kontakt na maila: [email protected]

Skarbanusia
13-03-2014, 19:04
Cześć.
Kupiłam już projekt. Ruszam z budową pewnie w maju. Niewiele zmieniłam. Zamiast pralni będę miała garderobę, pralnię w schowku.... Wywalam kominek a komin do łazienki koło sypialni. Zmieniam trochę okna i kolory domu. Poza tym ok. Wyrzucam też 1 okno z salonu.Planuję suszarnię na strychu. Będę pisać i słać fotki. Pozdrawiam

Witam

W tym roku zamierzamy budować dom wg projektu z199. Czy pani buduje tez wg tego projektu? Na jakim etapie budowy? Czy byłaby możliwość obejrzenia domu w realu.?

Pozdrawiam
Anna i Rafał

Wysłane z iPada

Skarbanusia
13-03-2014, 19:05
Witam

W tym roku zamierzamy budować dom wg projektu z199. Czy Pan buduje tez wg tego projektu? Na jakim etapie budowy? Czy byłaby możliwość obejrzenia domu w realu.?

Pozdrawiam
Anna i Rafał

Wysłane z iPada

MateuszMateusz
15-11-2017, 09:38
Też kupiłem ten projekt. Zapraszam zainteresowanych do grupy na Facebooku na temat budowy z199: https://www.facebook.com/groups/budowaz199/