PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w rozplanowaniu salonu



Ludere
24-10-2011, 20:28
Witam, przeglądając niniejsze forum, znalazłam wiele pomysłów i dobrych rad, jak sobie poradzić z urządzeniem np łazienki czy kuchni, dlatego też uznałam, że spróbuję prosić o pomoc. W tej chwili utknęłam w trakcie planowania salonu, i nie umiem znaleźć żadnych sensownych rozwiązań. Na dana przestrzeń składa się otwarta kuchnia, jadalnia oraz w/w salon. Jadalnia to w miarę oczywista sprawa, ma być tam gdzie na planie została rozrysowana. Z salonem problem, gdyż na jednej ścianie ma być kominek, i nie wiem czy na tym kawałku pomiędzy oknami (ok 1,9m) zmieści się i kominek i telewizor, czy telewizor umieścić na przeciwległej ścianie, tylko wtedy jak z meblami wypoczynkowymi. Ostateczne rozwiązanie, to rezygnacja z telewizora, ale jednak wolałabym go mieć. No i nie mam pomysłu jak z meblami wypoczynkowymi, jak je ustawić żeby nie utrudniały dostępu do wyjścia na taras. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek rady i pomysły.

80877

joliska
25-10-2011, 05:51
Kanapy obróciłabym o 90 stopni i wtedy tv naprzeciw kominka :yes:

Ludere
29-10-2011, 09:19
Też już o tym pomyślałam, tylko wtedy jest utrudniony dostęp do wyjścia na taras. Chwilowo wymyśliłam TV w rogu, co o tym myślicie?

81882

duś
29-10-2011, 12:15
a gdyby postawić 2 mniejsze kanapy rownolegle do siebie? miejsca będzie tyle samo co na rogowce, a gościom wygodniej będzie ze sobą gadać :)

Ludere
31-10-2011, 17:42
czyli coś takiego? a co z TV? Ma być tak w rogu? bo na ścianie naprzeciw kominka będzie ciężko oglądać. tylko jak umieścić taki TV w rogu, takie typowe szafy narożnikowe pod TV niezbyt mi się podobają
82379

duś
31-10-2011, 17:54
nawet większe mogą być te kanapy
a tv myślałam na przeciw kominka. jeśli natomiast w rogu, to na wysięgniku, żeby wygodniej ustawić ekran