PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja o solidnych i niesolidnych firmach na Forum



Bio
17-04-2004, 20:50
...

nnatasza
18-04-2004, 21:34
Nikt nie zabrania danej firmie się bronić na forum.
Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy na forum jest właśnie możliwość poznania różnych opinii na temat firm działających na naszym rynku. Jak inaczej mamy się wspierać i wzajemnie ostrzegać? Poza tym zaczyna to śmierdzieć cenzurą i ograniczeniem wolności wypowiedzi.
Jestem na nie.

Bio
19-04-2004, 01:03
...

Maggie
19-04-2004, 13:11
Bio,
forum jest miejscem wymiany poglądów ludzi budujących domy i siłą rzeczy większość prezentowanych tu opinii jest subiektywna, bo wynika z osobistych doświadczeń ich autorów. I te, niekiedy krytyczne, uwagi pod adresem niektórych firm chyba zazwyczaj odbierane są właśnie jako subiektywne oceny, a nie delficka wyrocznia, albo wyrok niezawisłego sądu. Możesz wziąć czyjś punkt widzenia po uwagę, albo nie.

Ale wychodzenie z założenia, że za krytycznym postem kryje się wroga konkurencja, to trąci trochę spiskową teorią dziejów.

Myślę, że pisanie o swoich konkretnych doświadczeniach dobrym firmom nie zaszkodzi, a może następnych klientów niesolidnych firm uchroni od kłopotów. W końcu prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Bio
19-04-2004, 14:23
...

_weynrob_
19-04-2004, 18:02
Święte słowa BIO-popieram cię w 100 %.Ja też czuję tu na forum sporo wrednych pseudo-producentów co produkuja chłam i robią "reklamę" konkurencji.

Bio
20-04-2004, 11:30
......

Redakcja
20-04-2004, 12:53
Dziękujemy za propozycję, przemyślimy ją. Pozdrawiamy
Redakcja

Bio
20-04-2004, 14:25
:) :) :) :) :) :) :)

nnatasza
20-04-2004, 21:40
Nadal nikt mnie nie przekonał - czy będzie można tylko pisać pochlebne opinie :o ????? To za to może być "broszka" firm!!! Za chwilę o niczym nie będzie można podyskutować. Przecież, w prawie każdym wątku jest omawiany, polecany lub krytykowany jakiś produkt itp.
Zgadzam się z Maggie!

Karmanquk
22-04-2004, 23:01
Nie w każdym
Poza tym, jeżeli ktoś zna się na danym temacie to przeważnie nie nadaje na konkurencję, bo sam jest w wystarczająco dobrej pozycji że nie musi oszukiwać. Jeżeli nie będziemy szanować innych to tak jakbyśmy nie szanowali siebie. Z Bio dyskutowaliśmy już na różnych wątkach i nie zdarzyło się aby ktoś kogoś polecił lub "oszwabił". Chcesz napisać o lewej firmie to albo na privie albo tak jak mówi Bio.
W dyskusjach trzeba rozważyć wszystkie strony problemu a nie tylko tą jedną, subiektywną.
Mam tylko nadzieję, że wszystko co będziemy robić, będziemy robić z szacunkiem dla siebie i innych. Uczciwość jest w cenie i niech tak zostanie, a kto nie rozumie niech da sobie spokój z dyskusjami.
Pozdrawiam

MarcinU
23-04-2004, 09:02
Przykład.Nie kupujcie kotła firmy x bo strasznie dymi.Ale jaki jest powód tego dymienia? Daję obciąć rekę,że nie kocioł tylko zły komin. I jak ma obronić się producent tego kotła jak nie zna nawet klienta ?

Sorry, że wycinam do cytatu tylko ten kawałek, ale trochę się nie zgadzam z Waszą opinią. Doceniam Bio Twoje rady i wziąłem je pod uwgę przy wyborze komina, ale kategorycznie nie zgadzam się z niemożliwością wydania opinii typu Nie kupujcie kotła firmy x bo strasznie dymi. Czy nie spotkałeś się nigdy z tym, ze coś kupiłeś i okazało się totalnym badziewiem?? Czy nie byłbyś wówczas wdzięczny, jak wcześniej miałbyś okazję poczytac opinie ludzi na ten temat? Ja byłbym. Oczywiście nie można bezkrytycznie skreślić producenta po jednym takim mailu. Ja osobiście szukam średniej w wypowiedziach - jeżeli więceje ludzi mówi to samo to znaczy, że lepiej tego unikać. Wyobraź sobie forum na którym zdam pytanie: Chcę kupić kocioł XYZ, jakie macie doświdaczenia? I nikt nie będzie mógł napisać złego słowa na ten temat zgodnie z Twoją propozycją. A w kolejnym kroku zabrońmy zadawania takich pytań. A potem wogle pisania o firmach. Potem o materiałach (bo przecież jak napiszę że gazobeton to badziewie (to tylko przykład) to zaraz kilkunastu producentów będzie urażonych) i tak dalej. To wtedy nie będzie forum i nie spełni podstawowego założenia - wymiany informacji.

Pamiętaj, że większość ludzi szuka tu porady i pomocy w rozwiązaniu problemu. Czasem wyrażanej poprzez frustrację. Nie kupujcie kotła firmy x bo strasznie dymi. Omijajcie ich z daleka, bo nic nie chcą mi pomóc i olewają mnie. Uważają że to nie ich wina - to rozwinięcie tego tekstu. Po otrzymaniu kilku wskazówek np. od Ciebie dot. podłaczenia komina itp. mozna problem rozwiązać i napisać - już jest OK. To jest o wiele lepsze niż zakaz wylewania żółci pod adresem firm.

Tak to widzę.

Bio
23-04-2004, 13:05
.....

MarcinU
23-04-2004, 16:13
Bio jakbym napisał, że ktoś powiedział mi, że słyszał jak komuś coś nie działa to może i masz rację. Ale jak napiszę kupiłem produkt XXX i jestem niezadowlony, bo ..... i tu uzasadnienie to chyba ciężko mi wytoczyć proces.

Tomasz W.
23-04-2004, 18:16
MOIM ZDANIEM

wszystkie opinie negatywne przekraczające życzliwe kulturalne nieagresywne odradzanie produktu czy firmy powinny być usuwane

nikt nie będzie się bawił w weryfikację prawdziwości i intencji piszącego

trudno też ustalić kto za tym stoi żeby przedstawić go sędziemu

więc moim zdaniem teksty w stylu:
a ta firma to ..... zła
a ten produkt to ... g eneralnie zły
powinny być kasowane

niech forumowicze stosują formę łagodną np.
ten produkt u nas się nie sprawdził ze względu na to to i to

Karmanquk
23-04-2004, 21:21
Myślę, że na to nie ma złotego środka, ale nie możemy znowu być przesadni. TomaszW generalnie ma rację, to jest tak jak to z konkurencją, była, jest i będzie tylko niech będzie uczciwa.
To, że ktoś się na czymś przejechał - niech powie - na czym, z jakiego powodu i tu, tak jak mówił Bio, niech poda swoje dane, że jego zamiary są uczciwe a nie jest przedstawicielem konkurencji.

Bio
23-04-2004, 23:42
.....

AgnesK
24-04-2004, 20:40
Uważam, że propozycja Bio jest bardzo średnio realna do zrealizowania. Bio jak ma to wyglądać??? Czy Forum ma być tylko miejscem kadzenia? Czy jeśli jestem z czegoś niezadowolona mam nie pisać w obawie przed usunięciem z Forum? Obawiam się, że jeśli wprowadzi się np. zapis typu: "Forumowicz jest zobowiązany do ujawnienia swoich danych w celu weryfikacji podanych przez niego informacji", to wiele osób pragnących z różnych względów zachować anonimowość wycofa się z Forum. A kto to będzie sprawdzał? Czy Redakcja zatrudni Kontrolerów ds. Prawdomówności Forumowiczów ( :o :roll: )?
Bio, tutaj, jak w życiu, pojawiają się różni ludzie. O większym i mniejszym poczuciu szacunku dla słowa. Jedynie od kultury osobistej piszącego zależy czy napisze "produkt X jest do d..." czy "produkt X nie sprawdził się u nas ponieważ....". Forum jest po to by dyskutować. Każdy ma prawo przedstawić własną opinię.
Ja mam kocioł renomowanej firmy V. (oj..boję się podać nazwę, ale w razie czego służę dokładnymi namiarami na siebie), z którym mieliśmy ogromne problemy z powodu wady fabrycznej. Dwa sezony walki. Czy mam o tym nie pisać?? (już napisałam w jakimś wątku podając nazwę fimy).
Kończę zawiły wywód.
Generalnie jestem jeno przeciwna na Forum:
- używaniu wulgaryzmów
- obrażaniu kogokolwiek
- prostactwu
- pieniactwu.
Konstruktywne dyskusje, jak ta, są cenne.
Pozdrowienia
A.

nnatasza
24-04-2004, 21:00
Uważam, że propozycja Bio jest bardzo średnio realna do zrealizowania. Bio jak ma to wyglądać??? Czy Forum ma być tylko miejscem kadzenia? Czy jeśli jestem z czegoś niezadowolona mam nie pisać w obawie przed usunięciem z Forum? Obawiam się, że jeśli wprowadzi się np. zapis typu: "Forumowicz jest zobowiązany do ujawnienia swoich danych w celu weryfikacji podanych przez niego informacji", to wiele osób pragnących z różnych względów zachować anonimowość wycofa się z Forum. A kto to będzie sprawdzał? Czy Redakcja zatrudni Kontrolerów ds. Prawdomówności Forumowiczów ( :o :roll: )? .....A.
:D :D :D :D :D :D :D

Maggie
24-04-2004, 21:38
Uważam, że propozycja Bio jest bardzo średnio realna do zrealizowania. Bio jak ma to wyglądać??? Czy Forum ma być tylko miejscem kadzenia? Czy jeśli jestem z czegoś niezadowolona mam nie pisać w obawie przed usunięciem z Forum? Obawiam się, że jeśli wprowadzi się np. zapis typu: "Forumowicz jest zobowiązany do ujawnienia swoich danych w celu weryfikacji podanych przez niego informacji", to wiele osób pragnących z różnych względów zachować anonimowość wycofa się z Forum. A kto to będzie sprawdzał? Czy Redakcja zatrudni Kontrolerów ds. Prawdomówności Forumowiczów ( :o :roll: )? .....A.
:D :D :D :D :D :D :D

Orwell się kłania :P [/list]

Bio
25-04-2004, 12:00
....

joanka77
25-04-2004, 12:06
Większość ma zawsze rację. Anonimowe donosicielstwo niech kwitnie. Jako naród bardzo je lubimy. Lubimy z jednym wyjatkiem-nie może nas samych dotknąć. NIC TAK NIE CIESZY JAK BLIŹNIEGO NIESZCZĘŚCIE.

Dostałeś sprzedawco od klienta cios w policzek?-nadstaw drugi i usmiechnij się.

To nie tak. Na łamach forum skarżą się ludzie którzy zostali oszukani albo źle potraktowani przez sprzedawców czy wykonawców. Stroną pokrzywdzoną jest własnie klient a nie sprzedawca.
Poza tym internet nie jest anonimowy !

Ja się cieszę, że mogę przeczytac na forum o niesolidnych wykonawcach czy wręcz o oszustach i w porę poszukać innego. Chętnie też korzystam z pozytywnych doświadczeń firm poleconych jako dobre i sprawdzone :)

tomek1950
25-04-2004, 12:09
"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi."

AgnesK
25-04-2004, 13:47
Bio, coś czuję, że tu chodzi o jakąś osobistą rozgrywkę... Nie wiem, czy mam dobre odczucie. Czy o Twojej firmie ktoś tutaj na Forum powiedział coś niezgodnego z prawdą? Może więc po prostu wyjaśnij sprawę.
Jeśli przedstawicie jakiejś firmy przeczyta niepochlebne opinie o swoim produkcie czy jakości oferowanych usług powinien próbować dociec przyczyny, próbować wyjaśnić całą sprawę, także publicznie.
Na Forum wiele jest przykładów na to, że dopiero taka publiczna skarga jest w stanie coś zdziałać.

Tomku, święta prawda.

Bio
25-04-2004, 14:19
.....

AgnesK
25-04-2004, 15:18
Wiesz co, Bio, nawet mi się nie chce komentować wypowiedzi w tym stylu.
Wyraziłam swoją opinię, chyba po to założyłeś ten wątek? No chyba, że się mylę... Przeczytaj moje wypowiedzi proszę ponownie i zacytuj choć jedno zdanie z którego wynika, że anonimowe donosy poprawiają mi samopoczucie.

projektant
25-04-2004, 16:09
Jest takie powiedzenie,że lepiej 100 złoczyńców puścić wolno niż jednego

niewinnego skazać.

Ja tak właśnie odbieram przesłanie tego wątka.

Przeciwieństwem reklamy jest antyreklama.Czyli antyreklama na forum

jest dozwolona? Wspaniałe rozwiązanie. Wprost genialne.

nnatasza
25-04-2004, 21:01
Wiesz co, Bio, nawet mi się nie chce komentować wypowiedzi w tym stylu.


Bio - Agnes ma rację. Chyba trochę przesadziłeś. I wydaje mi się, że budowa domu i zmaganie się z wykonawcami nie ma nic wspólnego ze stanem wojennym... Chyba, że ktoś budował w stanie wojennym :D

AgnesK
25-04-2004, 21:46
Nnatasza, wielkie dzięki.

Bio
25-04-2004, 23:03
...

nnatasza
25-04-2004, 23:30
PS To jest mój ostatni post w tej sprawie.

Bio - przepraszam, że się czepiam :wink: ... ale nie dotrzymałeś słowa :D :D

Serdecznie pozdrawiam!

Tomasz W.
26-04-2004, 08:49
odnoszę wrażenie że odpowiadacie nie na temat albo nie rozumiecie istoty problemu

tydzień temu facet który jest mi winien ponad 300 tys zł i od trzech miesięcy zapomina spłacać regularnie zadłużenie wpadł na pomysł że oszkaluje mnie i mojego wspólnika w swojej szmatławej gazecie
napisał (redakcja) nieprawdziwy artykuł i co ????

nie mogę mu dać w zakłamany ryj bo to napaść
nie mogę spalić mu domu bo to karalne
nawet publicznie go zbesztać nie mogę ....

dzisiaj mój prawnik składa sprawę do sądu
zobaczymy ile to potrwa i jakie sąd nałoży kary

a do tego czasu taka męda będzie się cieszyć że zrobiła komuś przykrość

życzę każdemu kto wypowiada się przeciwko tezie postawionej w tym temacie żeby choć raz odczuł na własnej skórze jak to jest tłumaczyć się z nieprawdziwych zarzutów

życzę też wszystkim kanaliom które rzucają bezpodstawne lub niesprawdzone oskarżenia żeby los ich ukarał bo ja nie mogę bo staram się przestrzegać prawo

projektant
26-04-2004, 09:00
A mój kolega narzeka, że ma złośliwą żonę (kolega nie ja :) ).Muszę mu przedstawić pewne dwie Panie z forum.

Szanowne Panie ! Jeszcze kilka wypowiedzi w podobnym stylu i osiągniecie swój cel. Wątek wyląduje w psychiatryku. Przepraszam w dziale "psycholog dy.................." :) :lol:

projektant
26-04-2004, 09:25
Jest takie powiedzenie,że lepiej 100 złoczyńców puścić wolno niż jednego

niewinnego skazać.

Ja tak właśnie odbieram przesłanie tego wątka.

Przeciwieństwem reklamy jest antyreklama.Czyli antyreklama na forum

jest dozwolona? Wspaniałe rozwiązanie. Wprost genialne.

Masz całkowitą rację Tomku. Trudno jest niektórym pojąć jak bardzo ciężko wytłumaczyć się z niebycia wielbłądem.

MarcinU
26-04-2004, 10:18
Tomasz faktycznie masz problem bo trafiłeś na ludzką świnię. Ale spórz teraz z drugie strony. Wydałbyś u takiego gościa te 300 tys. na np. budowę domu i on by to klasycznie sp... artolił. A ty po 3 m-cach walki o naprawę itp. nic byś nie wskórał. I na dodatek NIE WOLNO by Ci było powedzieć gdziekolwiek, nawet na tym forum, złego słowa o tej firmie bo mogą Cię wykluczyć.

Zgadzam się z jedną tezą - na pochybel kanaliom, krętaczom i partaczom. To forum między innymi służy "szkodzeniu" takim. Fakt, że również oni mogą dzięki temu szkodzic innym. Z tym, ze jeżeli ktoś pokrzywdzony napisze o tym, jak go ktoś okantował i za to jescze my czy poprzez nas administrator forum ukarze go usunięciem za takiego maila, to mi się to w gowie nie mieści.

Innymi słowy - albo pełna swoboda ze wszystkimi minusami, albo pełna cenzura z pełną weryfikacją tego czy ktoś pisze prawdę czy nie.

Bio - współczuję złych doświadczeń z przeszłości, ale staraj się tego nie mieszać z tym forum. Może i widzisz podobne zachowania w niektórych mailach, natomiast Twój post mnie osobiście uraził. To tak jakbyś napisał, że każdy kto mówi o tym że ma z czymś/kimś problem był donosicielem. I to anonimowym. Spójrz na swój nick - Bio. Nic nikomu nie mówi. Niektórzy przynajmniej zachowują swoje imię. I kto tu jest anonimowy?

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Ale stoję w obronie swobodnego wyrażania poglądów.

projektant
26-04-2004, 10:52
Jest takie powiedzenie,że lepiej 100 złoczyńców puścić wolno niż jednego

niewinnego skazać.

Ja tak właśnie odbieram przesłanie tego wątka.

Przeciwieństwem reklamy jest antyreklama.Czyli antyreklama na forum

jest dozwolona? Wspaniałe rozwiązanie. Wprost genialne.

Może znajdzie się ktoś, kto postara się rozwinąć powyższą myśl ? Bijecie pianę. Nick MarcinU nie jest anonimowy? Dobre.
Udowodnij Marcinie,że imię Marcin nie jest imieniem Twojego brata,jeżeli go masz :)

Majka
26-04-2004, 11:34
Trudno tutaj zachowac obiektywizm. Jak Cię ktoś oszuka, pierwszą reakcją jest zemścić się /zgodnie z powiedzenieniem "zemsta jest rozkoszą bogów"/ :P Jeżeli, jakis produkt jest gówno wart, nalezy o tym napisać, aby kolejny inwestor /czyt. "ignorant budowlany" na niego sie nie naciął. Byloby dobrze, aby każdy krytykujący motywował swoje oskarżenia, a nie pisał "coś tam jest do kitu". Dla wielu inwestorów forum jest szkołą budowania, tutaj zasiągamy informacji o wielu produktach, technice budowania, rezultatach zastosowania tych a nie innych produktów. Niech forum zostanie takie, jakie jest. A czytający go inwestorzy uzywaja swojego rozumu do brania z niego rzeczy przydatnych, a nie tylko reklamowanych. :P

Sympatyczka
26-04-2004, 11:44
Podejmę się próby rozstrzygnięcia sporu..hihi
Z przeczytanych postów wniosek nasuwa sie tylko jeden. Utworzyły się dwie grupy. Kobiety stanęły murem po jednej stronie. Natomiast wiekszośc panów usadowiła sie po drugiej stronie barykady. Jak sądzę i jedna i druga grupa ma swoje racje, to bardziej wypływa ze sposobu postrzegania świata i ma swoje podłoże również w psychice. :) Takie jesteśmy Panowie!
Mówiąc poważnie. Opinie wypowiadane na forum, należy przepuscić przez sito własnego rozumu. Kwestia danie wiary takiej opinii. Produkt sprawdzający się w jednych warunkach, może okazać się nieprzydatny w innych. Dla jednych jest wtedy rewelacją a dla innych bublem. Kto ma racje?
Bio szanuję Twoją wiedzę, Twoje opinie i rady. Lecz zniechaj walki z wiatrakami. To, że piszemy na forum negatywne opinie wypływa albo z frustracji, bo zawiedliśmy sie na firmie lub produkcie, albo nie do końca rozumiemy przyczynę złego funkcjonowania produktu, stąd nasze rozczarowanie.
Optuję zdecydowanie za wolnością słowa. Lecz jestem przeciw szkalowaniu i praktykom firm producenckich zwalczających na forum konkurencję pomówieniami.
Pozwólcie mówić nam głośno, co nas boli, inaczej nigdy nie poznacie prawdy!!
Na koniec zdanie do Bio:) Uważam Cię, za uczciwego człowieka. W kategorii : kocioł c.o. i komin jesteś dla mnie ekspertem. Nie powinineś jednak żadnych opinii rozumieć w kategoriach donosów czy pochlebstw lecz bardziej jako "głos w sprawie". I zastosuj metodę "niepotrzebne skreślić".
Całuje mocno :P

projektant
26-04-2004, 11:50
Sympatyczko! Mam taki niedosyt tego co napisałaś. Uściślij proszę zakonczenie: Całuję mocno :) kogo ?

400
26-04-2004, 12:16
Bez skrzyneczki piwka tego nie da się rozwiązać.Proponuję uściślenie terminu donos i życzliwe ostrzeżenie.Jest jakaś granica wg tego co tutaj przeczytałam,ale nie mogę jej uchwycić.

ariete
26-04-2004, 13:12
Robi się tutaj nieprzyjemnie. Najskładniej wychodzi atak na poszczególnych forumowiczów. Jak rozwiązać problem głosów mniej niż zero. Popieram PROJEKTANTA , że zrobienie jednemu krzywdy jest podłe,nawet jeżeli trzeba zwolnić stu winnych. Dziwi mnie omijanie rozsądnych myśli.

MarcinU
26-04-2004, 14:13
Może znajdzie się ktoś, kto postara się rozwinąć powyższą myśl ? Bijecie pianę. Nick MarcinU nie jest anonimowy? Dobre.
Udowodnij Marcinie,że imię Marcin nie jest imieniem Twojego brata,jeżeli go masz :)

Mogę udowodnić, że nie mam brata. A Marcin to imię mojego Szwagra (ciekawe jak to sprawdzić) :lol: Jednak chyba bliższe konkretom niż projektant, nieprawdaż? Spróbuj udowodnić, że jesteś projektantem :lol:

Swoją drogą masz rację - bijemy pianę. I tak nikt takich zmian w regulaminie nie zrobi.

I sposobem Bio informuję - to mój ostatni mail w tej sprawie.

projektant
26-04-2004, 14:29
Szwagrze Marcina :) Jestem projektantem damskich fatałaszków. I tak kominuję sobie jak zrobić donosik na swoją firmę,aby zarobić na tym.Może coś w tym stylu: bielizna produkowana przez (..........) jest tak seksowna,tak nieprzyzwoita,że kupić ją mogą tylko wyzwolone nowoczesne kobiety. Ze wzgledów BHP niedozwolona jest do noszenia na placu budowy. :) :roll:

Aha.Spróbuj udowodnić,że skarga którą np.piszesz na jakąś firmę jest uzasadniona.Ganiamy za własnym ogonem.Nieprawdaż ? :D :) :( :o :-? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink:

Luśka
27-04-2004, 00:33
Ideał zmierza w stronę kostki brukowej.... A tak było fajnie :roll:

tomek1950
27-04-2004, 00:49
Uprzejmie donoszę, że wszelkie możliwe do wyrwania kostki brukowe i tłuczeń na torowiskach tramwajowych został pokryty asfaltem. Również wszystkie niebezpieczne budowle oraz przedmioty typu kosze na śmiecie zostały usuniete z centrum Warszawy. Powyższe działania mają związek z rozpoczynającym się Forum Ekonomicznym, a nie z Forum Muratora. :D

Zbigniew Rudnicki
27-04-2004, 22:02
Ten asfalt na (wydzielonych) torowiskach tramwajowych ma podobno także ułatwiać poruszanie się pojazdów uprzywilejowanych na zatłoczonych ulicach.

anna99
28-04-2004, 17:29
Uprzejmie donoszę, że wszelkie możliwe do wyrwania kostki brukowe i tłuczeń na torowiskach tramwajowych został pokryty asfaltem. Również wszystkie niebezpieczne budowle oraz przedmioty typu kosze na śmiecie zostały usuniete z centrum Warszawy. Powyższe działania mają związek z rozpoczynającym się Forum Ekonomicznym, a nie z Forum Muratora. :D

Szkoda, że Forum Ekonomiczne nie odbywa się w Łodzi, jesli to miałoby poprawić stan torowisk tramwajowych!!! :lol: :lol: :lol:

Przepraszam za dygresje, ale nie mogłam sie powstrzymać. Niech zyje wolność i mądrość!!!

tomek1950
28-04-2004, 18:03
Niech żyje mądrość Aniu :D

Bio
20-06-2004, 23:22
....

ziaba
21-06-2004, 08:36
Prawda leży zawsze po środku.

Odkłaniam się wszystkim stronom.

uziabienia.

Bio
21-06-2004, 09:23
.....

AgnesK
21-06-2004, 22:18
Cóż można powiedzieć - to jest demokracja, wolność słowa.. Ino o królowej podobno źle mówić nie można... :roll:
Czy tu jest jakiś złoty środek? Nie wiem. Taka jest w końcu idea forum - każdy ma prawo wyrażania myśli i wszędzie znajdą sie tacy, którzy będą chcieli innym zaszkodzić, dokładnie jak w życiu. Można jedynie odwoływać się do uczyciwości ludzi, ale na ile jest to skuteczne...?
Konia z rzędem temu, kto znajdzie wyjście z tej sytuacji..

joker_joker
28-06-2004, 00:39
Jest takie powiedzenie,że lepiej 100 złoczyńców puścić wolno niż jednego

niewinnego skazać.

Ja tak właśnie odbieram przesłanie tego wątka.

Przeciwieństwem reklamy jest antyreklama.Czyli antyreklama na forum

jest dozwolona? Wspaniałe rozwiązanie. Wprost genialne.

bzdury człowieku opowiadasz