PDA

Zobacz pełną wersję : kuchnia



anaszo
25-10-2011, 14:41
Wiem wiem ze nie mozna powiedziec tak jednym zdaniem ile trzeba zapłacic za kuchnie (meble+AGD) -kazda kuchnia inna ,ale chcialam zapytac ile musze miec kasy (bez szalenstwa -średnio i przeciętnie :))zeby zacząc myslec o wykonczeniu kuchni Pytam tych ,ktorzy ten etap juz przetrawili ,bądz tez sie tym zajmują i wiedzą co gdzie i za ile :) -dzieki pzdr.

panicz
25-10-2011, 15:07
W 10tys może się zmieścisz na meblach Ikea lub BRW i z niewyszukanym agd.
Ostatnio klient robił kuchnię 40tys meble drugie tyle agd :)

anaszo
25-10-2011, 17:25
panicz dziekuje Juz mam jakies przyblizenie + - Pewnie bedzie troche drozej ,tak to zwykle jest ze liczy sie tyle a w sumie wychodzi wiecej Nie wiem czy ta kwota dotyczy mebli takich jak ,,leci,, czy na wymiar ??Nie mam pojecia jakie meble ma IKEA Szukałam w roznych miejscach ,niestety ten sklep mi umknął gdzies a okazuje sie ze nie jest drogi .jeszcze raz dzieki pzdr.

panicz
25-10-2011, 20:58
W Ikei są raczej standardowe wymiary. Te będą najtańsze. Jeśli zostanie Ci w kuchni luka między szafkami i ścianą zawsze możesz zamówić jakieś ładne półeczki na wino u stolarza :). Jak chce się mieć tanio to niestety trzeba trochę główkować i iść na kompromisy...

anaszo
25-10-2011, 21:08
panicz Ja bym chciala zeby było dobrze zrobione,niezniszczalnie i do tego tanio !! To ja nie wiem czy jestem głupia,:) czy raczej kazdy by tak chciał ??:wiggle:Musze chyba pogimnastykowac troche moj stary mózg .w kazdym razie dzieki za rade i pzdr.