PDA

Zobacz pełną wersję : projekt AFRODYTA pracownia MG PROJEKT



Mixxer
28-10-2011, 10:43
Bardzo proszę o opinię na temat projektu. Będziemy w nim mieszkać w czwórkę.

Wybrałam go ze względu na córeczkę, która nie chodzi i co raz ciężej mi jest biegać z nią na rękach po schodach, które teraz mamy w domu. Winda tez nie wchodzi w grę bo czasem kilka razy dziennie robi się cos na dole coś na gorze za każdym razem przekładanie jej z wózka do windy kręgosłup mi pęknie:(a chce żeby brała w pełni udział w naszym życiu.
Do tego działka wąska 19,70m.

Co byście zmieni ulepszyli??????Ja muszę zrezygnować z jednego okna od kuchni na bocznej elewacji żeby zachować odległość od sąsiada 4m a okno w tej samej linii od salonu chce wpuścić w ścianę 40cm, żeby te 4m wychodziły od ściany z oknem.

Ponadto chce powiększyć łazienkę też ze względu na niepełnosprawność córeczki. Jeszcze kotłownie jakoś powiększyć:)chce grzać gazem i kominkiem z płaszczem wodnym,ale chciałabym w razie czego mieć możliwość wstawienia pieca na paliwo .

Proszę o spostrzeżenia na temat projektu:)

tomek1haczyk
23-05-2015, 20:22
Planuję budowę według projektu Afrodyta. Nigdzie nie potrafię znaleźć zdjęć z realizacji- czyżby mój dom miał być pierwszym zbudowanym? ;) Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i informacje.