PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzony fachowiec d/s rekuperacji z okolicy Gliwic



rosomakx4
03-11-2011, 08:53
Witam
Jak w temacie ,chcę tej zimy zrobić cały system rekuperacji w nowo budowanym domu i szukam sprawdzonej firmy

Dareckyy
03-11-2011, 11:01
Polecam tą (http://www.tora-wentylacja.pl/)

tomek131
03-11-2011, 18:29
Pogadaj z forumowiczem Indiana.On jest chyba z Chrzanowa, to do Gliwic smyrnie szybko jakby co

rosomakx4
09-11-2011, 07:38
Indiana niestety nie odpowiada na moją wiadomość
Macie jeszcze inne propozycje sprawdzonych fachowców ?

Indiana_
09-11-2011, 21:46
Nie dostałem żadnej wiadomości, ale niestety najbliższy wolny termin to i tak mam jakoś latem - zimą nie da rady.

leniin
09-11-2011, 22:06
Polecam indiana u mnie bedzie zakladal. Rzeczowy koles

rosomakx4
11-11-2011, 07:08
Bo jesteś Indiana_ ,napisałem do kogoś innego
Szkoda, w sumie nie wiedziałem że temat reku jest zimą tak oblegany
A zimą musze zrobić co najmniej orurowanie bo chcę podwiesić sufity
W ogóle mam dylemat jaki rekuperator i gdzie umieścić ,kotłownia z piecem na eko groszek się nadaje?

Indiana_
11-11-2011, 10:50
Od biedy nadaje się, tylko że instalacji po roku w tym pyle nie można będzie nazwać pokazową, co jednak nie przeszkadza w prawidłowej pracy :-)
Reku można podwiesić pod stropem (byle nie nad kotłem), tak że nie będzie przeszkadzał. Kotłownia z kotłem węglowym musi być wentylowana grawitacyjnie, nie może być tam wywiewów ani nawiewów WM. Duża ta kotłownia?
Jak nie znajdziesz nikogo, to pisz na priv, bo w sumie jak domek nieduży i są sufity podwieszane (czyli prosta instalacja), to kilka dni zawsze się znajdzie w styczniu / lutym.
PS
Indiana to chyba też mój nick, tylko że sprzed kilku lat i nie pamiętam do niego hasła, więc założyłem nowe :-)

sti
11-11-2011, 18:45
Witam
Jak w temacie ,chcę tej zimy zrobić cały system rekuperacji w nowo budowanym domu i szukam sprawdzonej firmy

Może www.karbon.com.pl

kangaxx
11-11-2011, 20:06
gość, który prowadzi tego bloga wydaje się być starannym ale nie załapał wszystkiego, jego wywody na temat ciepła entalpii i konieczności stosowania nagrzewnic są do przeróbki, najprawdopodobniej instalację wykona poprawnie ale centralek nie ogarnia właściwie

Tifa
22-08-2016, 15:14
Witam serdecznie,

Chciałam ponowić pytanie. Planuję rozpoczęcie budowy na wiosnę w przyszłym roku i szukam sprawdzonej firmy od rekuperacji/wentylacji mechanicznej z okolicy Gliwic (projekt+wykonawstwo).