PDA

Zobacz pełną wersję : Transmiter fm do auta



ja14
04-11-2011, 03:29
Na allegro jest tego setki i ludzie kupuja. Mozecie cos polecic lub odradzic?

gtsvectra
04-11-2011, 10:18
Na allegro jest tego setki i ludzie kupuja. Mozecie cos polecic lub odradzic?

najtańsze są kiepskiej jakości, droższe lepszej, ja testowałem kilka modeli, wiekszosć moim zdaniem spełnia swoją rolę- czyli przesyła dzwięk do radia.
Melomanem nie jestem ( a może tak) ale jakość dzwięku którą oferowały te urządzenia jest mizerna.
Nie wszystkim to przeszkadza i dlatego taki popyt.
Na pytanie czy kupiłbym coś takiego - odpowiadam Nie

ja14
05-11-2011, 03:25
No wlasnie - wszystko zalezy od oczekiwan. Zapomnialem napisac, ze mialoby to byc do diesla;-) Generalnie jakby to gralo na poziomie podobnym do przecietnego radia samochodowgo to dla mnie wystarczy. Czy mozna oczekiwac takiej jakosci od takiego sprzetu? Jezeli tak, to czym sie kierowac przy wyborze modelu?

coulignon
05-11-2011, 06:00
moim zdaniem - nie. Mam jeden średniej jakości i go nie używam bo gra marnie. Lepiej kablem pod radio się podpiąć (większość ma wejścia z tyłu) + jakąś mp3.

gtsvectra
05-11-2011, 10:21
No wlasnie - wszystko zalezy od oczekiwan. Zapomnialem napisac, ze mialoby to byc do diesla;-) Generalnie jakby to gralo na poziomie podobnym do przecietnego radia samochodowgo to dla mnie wystarczy. Czy mozna oczekiwac takiej jakosci od takiego sprzetu? Jezeli tak, to czym sie kierowac przy wyborze modelu?
też mam diesla, niestety wszystkie które testowałem grają gorzej od radia samochodowego Manta Shark SH-2000 za 70zł.

ja14
06-11-2011, 08:49
No to mam jasnosc. Dziekuje za Wasze opinie. Z tymi kablami to w VW jest problem. Czytalem, ze konieczny jest emulator zmieniarki w cenie wyzszej niz dobre radio z mp3:-(