PDA

Zobacz pełną wersję : GDZIE KUPIĆ CEGŁĘ??



wilma
19-04-2004, 12:24
dom zamierzamy wybudować z cegły MAX. chcemy kupic materiały jeszcze z niższym VATem. Okazało się jednak że sklepy świecą pustkami... czy wiecie gdzie można jeszcze dostać pustaka MAX - w marketach budowlanych, składach, lub bezpośrdenio u producenta??

mik99
19-04-2004, 12:26
To zależy: gdzie masz zamiar budować?
Warszawska aglomeracja: to 80km od centrum w każdą stronę.

wilma
19-04-2004, 12:46
najchętniej z okolic Raszyna i Piaseczna

mik99
19-04-2004, 13:07
Ja buduję po drugiej stronie, więc wiele pomóc nie mogę, ale w Grupie nadrzyńskiej i warszawskiej na pewno znajdziesz odpowiedź.
http://murator.com.pl/forum/viewforum.php?f=44
polecam :wink:

jArti2
19-04-2004, 15:00
Moim zdaniem jeśli planujesz mury na jesień trzeba przeczekać. Spirala się nakręciła i obecnie ceny sa maksymalne. Moim zdaniem po 1 maja około września ceny dojdą do normalnego pułapu - prawa rynku.

mik99
19-04-2004, 15:06
Moim zdaniem jeśli planujesz mury na jesień trzeba przeczekać. Spirala się nakręciła i obecnie ceny sa maksymalne. Moim zdaniem po 1 maja około września ceny dojdą do normalnego pułapu - prawa rynku.
Prawda, już drożej niż obecnie nie będzie w tym roku. Ceny artykułów budowlanych osiągają swoje maksyma może nie odrazu, ale w II połowie roku rynek będzie musiał zareagować. Wiele osób przyśpieszyło zakupy, a spadający popyt przy tak rozbudowanej podaży dać może tylko pozytywny efekt, obniżkę cen.

Radzę czekać, jeśli możesz. :wink:

bobo30
19-04-2004, 20:31
Też bardzo liczę na tę obniżkę. Mam nadzieję,że się nie mylicie.
Olsen z forum ma sklep budowlany. Zapytaj może coś ma, jeśli bardzo Ci zależy.