PDA

Zobacz pełną wersję : Hydromasaż w łazience



bbb
12-06-2002, 07:35
Koleżanka ma okazję kupić matę do hydomasażu/wkład do wanny/+urządzenie do jonizacji wody sterowane pilotem za 3950zł.Czy ktoś spotakał się z takim rozwiązaniem hydromasażu a może są podobne urządzenia a tańsze???

EM
12-06-2002, 08:06
Urządzenia na poziomie garnków Zeptera i odkurzaczy Rainbow: przepłacone i o wątpliwej skuteczności. Wg mnie: raczej zbytek.

Dobra wanna z hydromasażem kosztuje niecałe 3000 zł.

EDZIA
12-06-2002, 08:08
Właśnie też myślę o jakimś urządzeniu które ulżyłoby zbolałym kościom.Tylko dylemat wanna z hydomasażem czy wkład do wanny
Ewa

Macias
12-06-2002, 08:10
Dokladnie, ostanio widzialem reklame Castoramy i na niej widniala wanna narozna z hydromasazem za 2900 PLN.
Pozdrawiam
Maciej

bbb
12-06-2002, 08:14
Ale co zrobić jak się już ma normalną wannę a teraz marzy się masaż

Macias
12-06-2002, 08:19
Sa trzy mozliwosci:
- mata
- wymiana
- najesc sie duzo grochu :wink:
Jezeli bardzo Ci zalezy i masz mozliwosc to bardziej sie oplaca wymiana wanny.
Chociaz moge sie mylic.
Pozdrawiam
Maciej

dziuba
12-06-2002, 08:51
Hydromasaż za 2900 ma ta wadę, że system ten jest tani, a więc nie posiada samoczyszczenia.
Bez samoczyszczenia powodujeto, że dysze po jakimś czasie się zapychają i brzydko pachną. (pozdrawiam Sku)

Majka
12-06-2002, 10:04
Nasz sasiad /mieszka naprzeciwko naszego budowanego domu/ kupił wspaniałą wannę z hydromasażem i do tego całe urządzenie do uzdatniania wody. Zamontowali mu je kawałek za licznikiem wody.
Wanna super działa ale wodę do czajnika musi nabierac w garażu /tam jest dostęp do wody bez uzdatnienia/. Sądzę, że kupno takiej wanny powinno być dobrze przemyslane juz na etapie projektowania domu, ilości kasy / sprzątaczka do szorowania wanny napewno by sie przydała/ i czy faktycznie o czymś takim marzymy. Podobają mi się bardziej /pod względem praktycznym/ panele prysznicowe. Majka

12-06-2002, 11:01
Urządzenie, o który pytasz ma teściowa. Drogie i trochę kłopotliwe w codziennym użyciu - dużo kabli i rurek plątających się po łazience.
Plusy: duży komfort użytkowania - nie mogę porównać do tradycyjnej wanny z hydromasażem, bo nie miałem okazji sporóbować. Łatwo się to czyści - więc nie będzie może takiego problemu jak z tradycyjną wanną. W komplecie jest też specjalne hydro-wiaderko do masażu stóp - ekstra sprawa.
Urządzenie jest eksploatowane od 7-8 miesięcy - jak na razie bez problemów.

akson
22-06-2002, 22:21
Szanowni Państwo!

Wanna z bąblami ( bo tylko tak można nazwać niby wannę do hydromasażu z Castoramy czy innych podobnych )nie ma nic wspólnego z prawdziwą wanną do hydromasażu. To raz.
Po drugie; jakość. Wątpliwa.
Przez przypadek zajmuję się urządzeniami ogólnie nazywając, odnowy bilogicznej (sauny, łaźnie, hydromasaż ).
Przeżyłem katorgę przy montażu w/w wanien, nie wspominając o reklamacjach ( np. banalna historia; gość zostaje z pokrętłem od zamykania odpływu w ręce; pięknie niklowane ale z cienkiego tworzywa ).
Stosowane materiały w całym systemie hydromasażu w takich wannach nigdy nie zagwarantują pełnego wypływu wody po zakończeniu kąpieli. Wszelkie możliwe nieciekawe niespodzianki mogą się mnożyć w pozostałych w systemie resztkach wody.
Dlatego darowałem sobie taki produkt. W tej chwili pracuję na profesjonalnych produktach, pożądnych dostawców.
Moje zdanie o matach do wanny podzielam z EM.

bbb
23-06-2002, 08:09
W takim razie co proponujesz

akson
24-06-2002, 07:42
bbb!
Minimum to są wanny Excellent, w Polsce składane, ale wedle prawidłowej technologi i na bazie odpowiednich komponentów.
Wyższa półka to oryginalne Jacuzzi. Włoski design ale niemiecka dokładność.
Jeśli chcesz mogę przesłać Ci cennik i zdjęcia proponowanych modeli.
Pozdrawiam
Tomek

bbb
24-06-2002, 07:53
Jeszcze daleko mi do tego etapu,ale myślę,że warto już teraz się do tego przymierzyć i ewentualnie zarezerwować jakieś fundusze na ten cel.Jak możesz to oczywiście bardzo proszę o namiary.

akson
24-06-2002, 08:14
BBB!

Prześlę Ci ceny i zdjęcia ale gdzie, może jakiś mail.

Pozdrawiam

bbb
24-06-2002, 08:21
namiary przesłane na priv
pozdrawiam

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bbb dnia 2002-06-24 09:22 ]</font>

Linka
04-12-2002, 09:48
Akson, czy i mnie mógłbyś przesłac oferte cenową tych wanien o ktorych napisałeś?

Rafter
04-12-2002, 20:54
Dużo lepsze walory zdrowotne ma poleżenie w ciepłej wodzie z dodatkiem soli leczniczej.
Darujcie sobie te pierdziawki, bo ani wykonanie, ani utrzymanie, ani walory lecznicze nie są warte, żeby nabijać kasę producentom tych gadżetów.
Najlepiej zobaczcie jak wyglądają przelewy w Waszych umywalkach po roku i pomyślcie, że tak się zapchają dysze tych ósmych cudów świata po roku.

helism
06-12-2002, 15:48
A czy nie lepiej zamontować sobie panel do hydromasażu w kabinie prysznicowej? Wydaje mi się to łatwiejsze do utrzymania i chyba cenowo wychodzi bardziej korzystnie. Zwłaszcza jeżeli ktoś preferuje prysznic od wylegiwania się w bąbelkach.

orum
15-12-2002, 21:34
A czy ktos moze mi wyjasnic jak wlasciwie dziala to samooczyszczanie -ktore podbija cene instrunentu o kilka tys zl?
czy nie zastapi tego najprostsze w swiecie wlanie do wanny nakretki srodka do dezynfekcji i wlaczenie pompy?
Bo aktualnie mam dylemat kupic drozsza wanne czy pojechac na ferie ?