PDA

Zobacz pełną wersję : Sposób na krzywe ściany



hendrix
10-11-2011, 22:23
Witam!jestem na etapie remontu małej łazienki w bloku z wielkiej płyty.W tym momencie przygotowuję ściany pod glazurę.Problem stanowi ścianka działowa z otworem drzwiowym.Różnica miedzy prawą lewa stroną wynosi około 3 cm
Jedynym wyjściem wydaje się wyrównanie od wewnątrz całej ściany płytami GK.Tylko w jaki sposób skuteczne umocować i wypoziomować płyty.Zależy mi na jak najmniejszych stratach przestrzeni łazienka z WC ma trochę ponad 3mkw I jeszcze jedno jaki powinien być otwór pod drzwi 70... z góry dziękuje za odpowiedzi.

http://i283.photobucket.com/albums/kk312/alherm/Remont/2011-10-24152451.jpg

oil
11-11-2011, 08:33
Jedyne wyjście to tak jak piszesz płyty GK - a zamocujesz je na kleju do płyt gipsowych.
Na drzwi 70 potrzebujesz dodatkowo jakieś 7 cm ( 5 ościeżnica + 2 na piane ) z każdej strony czyli ok 84 cm

zarowa2
11-11-2011, 09:38
Jedyne wyjście to tak jak piszesz płyty GK - a zamocujesz je na kleju do płyt gipsowych.
Na drzwi 70 potrzebujesz dodatkowo jakieś 7 cm ( 5 ościeżnica + 2 na piane ) z każdej strony czyli ok 84 cm

84- chyba za duzo 80 starczy zalezy jeszcze jaka oscieznica najlepiej sprawdzi na stronie producenta kazda firma robi inne wymiary

hendrix
11-11-2011, 11:34
Zakładając że umocuję płytę GK na widoczną na zdjęciu nierówność ściany powstanie mi spory uskok spowodowany grubością płyty...Czym zniwelować ten uskok?Pomyślałem o tynku grubowarstwowym, tylko czy to zda egzamin? Rozważam także wyrównanie całej ściany po obydwu stronach drzwi ale by było bardziej skomplikowane...