PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na kominkarza jasińskiego, warszawa, górczewska



gucia27
14-11-2011, 17:27
Dokładnie krzysztof jasiński, bezczelny, bezceremonialny, nieuczciwy do tego bufon, wyciągacz kasy, masakra i dno. Uważajcie i trzymajcie sie z daleka.

bohusz
14-11-2011, 18:35
A co pan Krzysztof nie chciał Ci kominka zrobić?

gucia27
14-11-2011, 20:03
nie no, przeciwnie, chętnie.....ba prawie geniusz z jego słów wynikało
no i robi ten kominek do tej pory, nie stawia się, obiecuje, nie przyjeżdża, kasę zaliczkę zainkasował i goń sie pani.....poza tym kłamie jak najęty, nie ma zamiaru pokazać faktur za zakup materiałów / jedyne 4k zaliczki / bo po co...
Nie przyjmuje żadnych argumentów, wstrzymuje pozostałych wykonawców, do tego jest prostym chamem i szczerze mówiąc wolałabym go nigdy więcej nie ogladać.....

bohusz
14-11-2011, 20:27
A to widocznie pan Krzysztof ma ważniejsze, pilniejsze sprawy na głowie, abo nie ma natchnienia i trzeba poczekać.
A zaliczka, to zawsze się przyda przecież, na różne takie.

gucia27
15-11-2011, 06:58
dla mnie to zwykły oszust, zapomniałam dodać, że kominek robi już 5 ty tydzień i póki co nie wygląda to dobrze, jak macie wybór trzymajcie sie z daleka

bohusz
15-11-2011, 07:28
5 tygodni... może czeka na jakieś specjalistyczne materiały dostępne na zamówienie?
To prawdopodobnie jakowyś rozbudowany kominek, powiedziałbym nawet wyjątkowy.

Jeżeli możesz to wklej parę fotek tego wyjątkowego kominka, bo sam jestem ciekawy cóż to za "cudo"

gucia27
15-11-2011, 07:51
haha, wkleje jak będzie czemu robić zdjęcia:))))))))), póki co słabo

bohusz
15-11-2011, 10:34
To 5 tygodni i nima jeszcze nic do sfotografowania?

No chyba, że wykonawca sobie zastrzegł robienie fotek i przykrywa swoje dzieło szczelnie jakąś plandeką.

Tak teraz trochę więcej poważnie.
Te pięć tygodni to czas oczekiwania na rozpoczęcie realizacji, czy rozpoczęta realizacja wykonawstwa kominka już trwa pięć tygodni?

Jeżeli te pięć tygodni to czas oczekiwania na rozpoczecie realizacji, to według mnie nie jest jeszcze długo.
Przykładowo u nas to jest około 3-5 miesięcy i nikomu to nie wydaje się dziwne.
Pozdrawiam

gucia27
15-11-2011, 17:44
niestety jest to czas wykonania, nie oczekiwania na wykonanie...........